INOXA

Opinie o INOXA

Irek

Jeśli cisza na forum jest efektem dobrej pracy to gratuluję!!

Sławek
@Irek

Efekt pracy jest dobry szkoda tylko że nie doceniany.

ZOOM

Atmosfera- moim zdaniem bardzo dobra. Pracodawca solidny i uczciwy. A pracę po prostu dostają najlepsi :)

mag31

Wyluzuj chłopie, co ty to smarujesz. Z prawdą to ty niewiele ma wspólnego. Dobrze wiesz że prezes nikomu nie groził dyscyplinarką. A reszta to frustracje cieniasa.

Den

Moim zdaniem największa firma w rejonie i tak jest

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INOXA? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik magazynu?

INOXA_DKJ

Firma Inoxa współpracuje tylko z największymi, renomowanymi producentami elementów złącznych na świecie. Dodatkowo posiadamy własne laboratorium, w którym w dowolnym momencie możemy zbadać każdy oferowany asortyment i wystawić stosowne świadectwo jakości. W przypadku dodatkowych pytań bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

INOXA_DKJ

Firma Inoxa zarządzana jest w oparciu o wartości. Szacunek, zaufanie, uczciwość to wartości, na których opieramy nasze codzienne relacje. Jakiekolwiek odstępstwa, nie są tolerowane, zarówno przez Zarząd jak i pozostałych pracowników. Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwoliło na wypracowanie, na krajowym rynku, pozycji lidera wśród dostawców elementów złącznych nierdzewnych. Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami z całego świata, również pochodzącymi z Dalekiego Wschodu, co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów. Wpis IRQ nie zawiera jakichkolwiek informacji prawdziwych i z tego tytułu ma bezprawny charakter. To wpis osoby, która nie identyfikowała się z naszym system wartości. Trudno się odnosić do pisaniny osoby, która czując wielką swobodę wynikającą z anonimowości ( tą próbuje zapewnić portal GoWork ) wprowadza do przestrzeni publicznej treści, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i są niezgodne z regulaminem.

mag31

Chłopie wyluzuj, nasz prezes nigdy nikogo nie straszył dyscyplinarką. Zasada nr 1 - nie klam!

mag31

Chłopie, wyluzuj, co ty tu smarujesz? Z prawdą to ty niewiele masz wspólnego. Co za farmazony opowiadasz o straszeniu dyscyplinarką? Puknij się w łeb i lej te swoje frustracje gdzie indziej K...

darek

Od pewnego czasu obserwuje tutaj wpisy na temat pracy oraz atmosfery itp. Powiem szczerze ... miałem przyjemność pracować w tej firnie parę lat temu. Mam bardzo miłe wspomnienia. Ludzie pomocni i życzliwi. Towar w bardzo dobrych cenach a najważniejsza bardzo profesjonalna obsługa. Nadal jak tylko mam zamówienie na nierdzewke to kupuje u nich. Jeśli ktoś jest dobry w tym co robi to może zarobić niezłe pieniądze. Firma na pewno nie toleruje ludzi, którym nie chce się pracować. Dla wszystkich przyszłych pracowników rada żeby nie sugerować się głupimi wpisami. Warto spróbować. Ja osobiście polecam. Pozdrowienia dla calej załogi...

zoom

Mały_ jolo (z naciskiem na mały) wyluzuj! Nie dałeś rady, więc nie miej pretensji do kolegów, że Cię wypchnęli. Dla cieniasów u nas nie ma miejsca. Co do zarobków, to pojęcie względne – podobno na kopalni płacą więcej, ale przecież nie tam poszedłeś pracować, nieprawdaż? Bywaj i nie pisz bzdur!

INOXA_PREZES

Panie K… , komentując Pańską wypowiedź zacytuję klasyka: „Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od Prezesa w dół – po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej”. Pan nie udźwignął swoich obowiązków i było to widoczne gołym okiem. Proszę zatem nie opowiadać, że ktoś na Pana donosił. To nie jest w porządku. Byliśmy w stosunku do Pana uczciwi.

zuza

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Wrażenie bardzo pozytywne. Jednak w między czasie dostałem propozycję z branży, która bardziej mi odpowiada.

Szanowni Państwo, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji. Poza tym wynagrodzenia naszych pracowników nie są elementem informacji jawnej.

tomek

no niby nie tajemnica, ale czy widziałeś jakąś osobę, która tak chętnie opowiada o tym ile zarabia? W Polsce to nadal temat tabu i nie dziwię się, że nawet na anonimowym forum ludzie nie chcą pisać o konkretnych kwotach. może łatwiej było by wycenić mniej więcej jakieś stanowisko konkretne po prostu?

DP

Pracowałem w inoxie dość krótko bo niecałe 2 miesiace, jeszcze jak była stara fimra w chrzanowie. Ale złego słowa powiedziec nie moge, atmosfera super jak i na magazynie jak i w biurze. Gdybym miał okazje pracować tam odrazu bym poszedł. Polecam!

merlin

o proszę w Inoxie nie narzekają na wynagrodzenie :) moze w takim razie powiecie ile mniej więcej można tu otrzymać?

zom
@merlin

Merlin, to pytanie jest w rodzaju: "Ile kosztuje samochód?" :-) Poza tym musisz wiedzieć, że w naszej Firmie pieniędzy się nie otrzymuje, tylko się je zarabia, a to zasadnicza różnica. Myślę Merlin, że Ty poprostu szukasz sponsora.

merlin
@zom

ja uwazam z kolei że nadinterpretujesz wszystko co napisałem . A wystarczyłaby normalna odpowiedź odnośnie zarobków w Inoxie

były

prace w Inoxie wspominam milo,super atmosfera chodzi o ludzi tam pracujacych ,ogolnie nie bylo zle:) Niestety losy potoczyły się inaczej i postanowiłem co innego robić w życiu.

Zoom

...przyjmij na klatę i czekaj.

PDH

Pracuję w Inox-ie juz kilka lat, uważam, że nie jest żle. Ludzie wokół mnie są sympatyczni i koleżeńscy. Na wynagrodzenie też nie narzekam, mam znajomych, którzy w innych firmach zarabiają mniej za podobną pracę, więc nigdzie sie nie wybieram. Co najważniejsze to, że 10tego zawsze jest kasa na koncie, a w dzisiejszych czasach to różnie bywa. Trzeba tez dodać, że w nowej siedzibie znakomicie nam się poprawiły warunki pracy.

(67)

Odradzam omijać firmę szerokim cyrklem,nie warto,nie polecam,odradzam tę firmę..(usunięte przez administratora) NIC WIĘCEJ

@(67)

SZEROKIM CYRKLEM to ty szkołę omijałeś i unas nie byłeś w stanie porządnie wysyłek przygotować. Reklamacje, reklamacje, reklamacje - pamiętasz?

dick

Jak dla mnie praca w Inoxie bez zarzutów. Fajni ludzie, fajna atmosfera i praca w rozwijajacej się branży.

JAROSLA

Dzień dobry, "Inoxa" Sp. z o.o. jest całkiem solidną firmą. Praca z tą firmą jest całkiem ciekawa. Bardzo dobry kontakt i wielu interesujących ludzi. Chciałbym z całym przekonaniem polecić "Inoxa" Sp. z o.o..Pozdro dla wszystkich.

mag31

Super firma - bez ściemy.

- 2013-10-07 15:38:12 Dokładnie,ta firma to klapaRzeczywiście nie jest to dobre środowisko dla ludzi nienależycie wykonujących swoje obowiązki, jak ten magazynier z Chrzanowa zwolniony prawie trzy lata temu. Wylewa tutaj swoje frustracje czasem jako były pracownik, czasem jako była pracownica, były handlowiec … itd. Te „opinie” nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Szanowni Państwo, zapraszamy do nas – tutaj na miejscu, od naszych pracowników, uzyskacie Państwo wiarygodne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o INOXA - Jaworzno

• Jak się pracuje w INOXA?

Zobacz opinie na temat firmy INOXA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INOXA?

INOXA