Opinie o BMZ w Gliwice Ligocka 103

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BMZ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BMZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ w Gliwice Ligocka 103

wicio Nowy wpis

jakie warunki pracy w firmie BMZ na magazynie i mam pytanie o stawki i nadgodziny prosze o rzetelna odpowiedz chociaz widze ze malo jest komentarzy o BMZ - przypadek ? czy warunki o ktorych nie chce sie pisac :)

Irek Nowy wpis

A ja uważam, że utrzymać się w dobrej firmie trzeba mieć umiejętności i dobrze pracować,.

Maja

@Xyz napisałeś, że zachowania zahaczają o mobbing. Czy są to zachowania związane z poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników? Ważne jest to, by to ustalić, bo jest to już poważne przestępstwo.

xyz
@Maja

Wiesz co wszystko po troche, ale nie chce do tego wracać zmienilam prace.Nie zycze nikomu żeby musilam tam pracować , z tą osobą na tej lini.

Uuuuuu
@Maja

Kiedys bylam w podobnej sytuacji , oczywiscie nikt mi nie uwierzył wszyscy byli za liderem a ja ta zła, liderka przekrecila wszytsko. Walka z wiatrakami to jest wg mnie ,kto stanir po stronie zwyklego pracownika.A kim Maja jestes w tej fimie,pracujesz tam?

Bii Nowy wpis
@Maja

Tak,teraz wszystkie TE liderki. zostały koordynatorsmi. Więc bez zmian w pracy . omijać , Omijać.i to z daleka.

Daria

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Warto starać się o pracę?

Dajciespokój Nowy wpis
@Daria

Nie. Albo inaczej poczytaj opinie. A zresztą kto chce robić będzie robić a jak nie to ..

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BMZ.
Leszno
@Klaudia

Witam. Może mi ktoś odpowiedziec jak to jest z wypłatami w bmz? Czy jeżeli np zatrudnie sie 20 kwietnia to dostane za przerobione dni 10 maja? Czy musze jeszcze przepracować caly czerwiec?

Maja

@Ona dużo zmieniają się warunki zatrudnienia po okresie próbnym? Możesz napisać o tym coś więcej? @Xyz podejrzewam, że Wasze liderki mają również przełożonych w firmie BMZ, dlatego może warto ich powiadomić o tym zachowaniu?

Xyz
@Maja

Ty jaki pracownik produkcji jestes niczym zerem nie masz prawa nic powiedziec poskarzysz doniesiesz na liderke,przekreci wszytko na twojąnie korzyść. Zachoeanie niektorych liderek zachacza o mobing powoli.

Tobybylonatyle
@Maja

Tak, to prawda, liderki izoluja od reszty pracowników w momencie kiedy nawalisz lub zrobisz coś źle, to już wiesz że ladujesz na innej lini na najbliższe dni, aż ksiezniczce poprawi się humor. W między czasie obrobi ci (usunięte przez administratora) A jeśli już zostaniesz na lini cudem, to masz już przewalone całą zmianę ponieważ ciągle patrzy na Ciebie z byka i robi durne docinki albo omija Cię szerokim łukiem żeby potem mieć pretensje że o czymś nie powiedziałas. I naprawdę to nie pracownikom się u was nie podoba tylko weźcie się za liderów bo na liniach jest tak gęsta atmosfera ze nie da się wytrzymać.

Damian

Omijajcie tę firmę z daleka,wyzysk jakich mało pracownicy produkcji płaczą tak są traktowani!!! Liderzy szkoda gadać o tym świadczy cały czas proces rekrutacji uciekać i niezbliżać się do tej firmy...

Xyz
@Damian

Porażka unikajcie tej firmy!Liderki porażka,wredne chamskie, miłe dla wybranych.Paniusie nyślą sobie co one to nie są ,że mogą poniżać innych

Ona

Witam, dajcie znać jak to wygląda w BMZ trzeba każdy weekend pracować? A jak kasa w miarę? Proszę o odpowiedź?

Ona2
@Ona

Max 2 weekendy w miesiącu płatne jak nadgodziny, po zmianie popoludniowej do pracy na pewno sie nie idzie .

Ona2
@Ona

2450 brutto plus 200zl pewno A robota spoko jeśli lubisz pracę manualne ????

Były
@Ona2

Spoko. To ty nie widziałaś spoko pracy. To jest (usunięte przez administratora).

~rychu
@Były

To co musisz robić, skoro tak piszesz o tej pracy? Ciężko to jest na budowach, wiem bo sam pracowałem...tu chyba na produkcji nie jest tak źle??

Stalking

Praca,porażka liderzy to ludzie którzy zrobią wszystko dla premii za podnoszenie co chwila normy.Dziękuje nigdy więcej BMZ. Jednemu się dziwie,jak taki lider wstaje rano i patrzy w swoją twarz...

Co jakiś czas czytam w internecie ogłoszenie o pracę w BMZ w Gliwicach. Firma szuka pracownicę/pracownika na montowanie drobnych elementów w zestawy na bazie baterii.Chciałabym wiedzieć jakie są warunki pracy,w jakich godzinach są zmiany, i w ogóle coś o pracy w BMZ.

Ona
@Ewa

Praca na dwie zmiany od 5:50 do 13:50 i od 13;50 Do 21:50. Pierwsze 3 miesiące próbne 2450 +200zł premi brutto potem umowa na 3 lata i warunki sie zmieniaja. Praca fajna ...jesli ktoś lubi pracę manualne....spróbuj zobaczysz czy to praca dla ciebie...

Maja

Firma obecnie prowadzi wiele procesów rekrutacyjnych, zarówno dla osób zainteresowanych pracą biurową, jak i fizyczną. W związku z tym chętnie usłyszymy coś więcej na temat tego jak wygląda praca w poszczególnych jej działach. Pracujesz w BMZ? Podziel się tym jak wygląda Twoja praca oraz jak oceniasz firmę jako pracodawcę. Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo istotne dla osób, które są zainteresowane aplikacją i trafiły na ten wątek szukając dodatkowych opinii.

anet

warunki to jedno ale najpierw zobacz jakie sa wymagania, możesz nie dac rady. ja osobiście zacząć chcę u nich stażu we dziale obsługi klienta ale musze się zorientowac najpierw ile by mi zapłacili na stażu

MA

Mam pytanie.Czy ktoś wie, w jakich firmach w Gliwicach na strefie zatrudniają kobiety,i w których[albo gdzieś w Gliwicach] zaczynają pierwszą zmianę na godzinę siódmą.Pytam się o to ponieważ nie jestem z Gliwic,a muszę jakość dojechać do pracy.

ewa

Nie polecam tej firmy dzisiaj dzwonili do mnie z policji z Mławy czy wpłacałam jakies poieniądze za załatwienie pracy za granicą,to znaczy ze to jest wyłudzanie a nie załatwienie pracy

Turek

Turek już siedzi w areszcie za oszustwa. Był poszukiwany przez niemiecką policję a Pani szefowa trzęsie tyłkiem bo same długi zostały!

to dobre

KAKADU- nikt nie może znać szefowej bardziej niz ty - BO SAMA NiĄ JESTEŚ. Ciekawe jakie jeszcze wynyślicie superlatywy na wasze wyjazdy do nikąd i ilu ludzi jeszcze uda wam sie nabrac na wspaniał warunki mieszkaniowe i płacowe. Smiech jak mozna sobie wystawiac pozytywne opinie!!!!- prawda Tom, Robocop.Klaus. Viktor,Płomyk, Kakadu

gol

Uwazajcie na ta agencje!!! Chcesz sie przekonać to Wyjedz a sam sie przekonasz z kim masz doczynienie.Właścicielką a i owszem jest polka ktora obiecuje gruszki na wierzbie a tak naprawde to jakaś gęś ktora nie wie co mowi a i po polsku nie mowi poprawnie!!! Ha a podaj numer do szefowej z papierka bo jak dzwonie to albo konsultantka albo jakiś łamany polski głos. Dobrze że oni mają start w oszustwie innych. Ale prawda predzej czy pożniej wyjdzie na jaw i ktoś za to beknie. Oszustwo w kazdym wyjezdzie. Pozytywne opinie to chyba piszą osoby wspolpracujące. Bądz szczery ale pod jakim wzgledem, co to ma byc za szczerosc!!! A wlaścicielem i owszem jast polka ktora siedzi z turasem i oboje krecą.Osobiśie bylem widzialem i już nie chce z oszukańcami mieć doczynienia. Kakadu i płomyk wy chyba nie wiecie co piszecie. Nie polecan nilomu tej psełdo agencji w zadnym fachu bo to lipa. Wyjedziesz stracisz i wrocisz. Juz nawet ukraincow krecą zobacz na (usunięte przez administratora) bmz agencja lewandowska a sam sie przekonadz!!!

jaqqol

Witam czy ktos wyjechal lub ma wyjechac jako rusztowaniowiec z tej agencji.

Kakadu

Ho,Ho cóż za nieodpowiedzialne komentarze na Tak Szczera,pomocną Agencję jaką jest BMZ Agencja Lewandowska,Osobiście znam Szefową tej Agencji, to Ona powinna Wam wystawić opinię jacy są Polacy i co piszą w swoich dokumentach przesanych na adres Agencji,i jakie Sama Właścicielka ponosi konsekwencje danej Osoby,która pojedzie do Niemczech,i to do Niej dzwonią pracodawcy niemieccy,tureccy i inni ,i to Ona się tłumaczy za Was.Nie chcecie pracować tylko uciec z Polski bo nie macie żadnego startu w Polsce bądż jakiś problem.Nigdy nie pracowalście za granicą,bariera językowa itp.Nikt tu Nikogo nie przymusza do wyjazdu do pracy,Chcesz pracować to szczerze rozmawiaj z Agencją i współpracuj a nie wstawiasz niewiarygodne opinie.

oczko

Jesli wyjedziesz to przekonasz się jak można zarobić pieniądze w obozie pracy u turka- 12 godzin w tym jedna przerwa na posiłek!!! A po pracy pokòj 2 na 2,po dwie osoby w klitce. Zero szacunku i podziękuj że pracujesz. To co się dzieje to koszmar. Uważajcie z kim zaczynacie to jakiś koszmar!!!!!.Osobiście nie polecam bmz agencji z Mlawy

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ - Gliwice

• Jak się pracuje w BMZ?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BMZ