INTER CARS S.A.

Opinie o INTER CARS S.A.

co jest z Wami?!

gdzie sa kartki od wyplaty,to taki problem?dwa razy byly i to finisz! dlaczego nas tak robicie w[usunięte przez moderatora]? w sumie jak zawsze...!!!!

A takie mam male pytanko.... Dlaczego na Zbieraniu jest wieksza max Premia niz na bramach czy na rozkladaniu? Przeciez Pakowacze tez odwalaja kawal dobrej roboty. przeciez pakuja te wszystkie tarcze ktora zjezdzaja i te odtowarowania na slynnej \\\\\\\\\\\\\\\"jedynce\\\\\\\\\\\\\\\"

dalej,dalej ...wiemy co za kukielka,pajacyk to wypowiada. pan[usunięte przez moderatora]!

Magazynier

złożone cv rozmowa z kierownikiem czy naprawdę chce pracować

jaka jest moja chęć do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

tak? slowo podstawa!Tak,[usunięte przez moderatora]Tak

tak jak mowisz 1600,to nasza mozliwosc .przez takich jak Ty polska jest jaka jest bez szacunku dla pracownika.ludzie z wiekszym wykszalceniem niz Ty robia za ta kase i nie maja wyjscia.tak to jest jak sie robi u prywaciarza,i ogolnie to beznadzija...

znudzony

Smiechu warte,wyplata za trzy zmiany z dodatkiem nocnym i "premia" to 1600zl rewela! Nie wiadomo co mamy z tym zrobic?! Za ciezka prace to troche malo! Krawaciarze sami ponoscie sami te ciezkie "bordowe" paloxy zobaczycie jak to jest! ciezko!!!!

poznaniak

To co jest napisane na tymforum przez chłopaków to prawda,firam niena poszanowania do pracowników a właściciel żąda tego w kierunku do siebie, Panie[usunięte przez admina]jeśli pan to czyta to radził bym pożądnie zastanowić się czy chce Pan prowagdzić magazyn czy [usunięte przez admina]???? Bo narazie jest to drugie!!!1 Sytułacja w firmie musi się zmienić bo atmoswera na tym magazynie jest nie do zniesienia.

Matyz

Heh Macie racje koledzy. Ta firma to największe [usunięte przez admina] Jak byłem na rozmowie to [usunięte przez admina]powiedział mi ze będę zarabiał 1500 min. Po nie całym roku męki największe moje wynagrodzenie to 1400 ze wszystkimi sobotami i nadgodzinami. [usunięte przez admina]

KOJAK

WITAM INTERESUJE MNIE JAK WYGLĄDA PRACA PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH W TEJ FIRMIE JAKI ZAKRES OBOWIAZKÓW I JAKIE PŁACE ??? CZY WOGÓLE WARTO WARTO STARAĆ SIĘ O PRACE NA TO STANOWISKO PROSZE O PLUSY I MINUSY TEJ PRACY ??? POZDRAWIAM WSZYSTKICH W IC !!

Zostaw merytoryczną opinię o INTER CARS S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w INTER CARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER CARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER CARS S.A.?

Kandydaci do pracy w INTER CARS S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER CARS S.A.