INTER CARS S.A.

Opinie o INTER CARS S.A.

www

jak pączki w masle mają

Witam Wszystkich! Mam pytanko,jak tam wygląda traktowanie kobiet?? I czy warto się tam zatrudnić ?? Proszę o odpowiedz! Pozdrawiam :)

ODYNIEC Z CZOSNOWA

Witam jestem pracownikiem w firmie Inter Cars w centrali w czosnowie. Ostatnio czytając wasze forum muszę powiedziec, ze jestem w szoku, to co sie u was dzieje to istna paranoja. (usunięte przez administratora)

inny-zdecydowanie

no masz czym sie szczycić.250 pozycji!WOW! twojej pracy nawet małpe można nauczyc - przekładanie towaru z palety na półeczke. A w nagrode ci pozwolą w niedziele przyjść.faktycznie kozak jestes

Magazynier

złożone cv rozmowa z kierownikiem czy naprawdę chce pracować

jaka jest moja chęć do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
inny niz wszyscy??

Śmieszą mnie wasze niektóre opinie. Ale nie wszystkie. np. co do [usunięte przez moderatora] to wiadomo. Zostawię to bez komentarza, bo ten kto pracuje wie jaki on jest i chyba nie zanosi się na to aby coś się zmieniło. A co do pracy w niedzielę. Na niedzielę są prowadzone zapisy tak jak na sobotę, i od kierownictwa zależy czy przyjdziesz czy nie. A jeżeli jesteś takim[usunięte przez moderatora] tępakiem i zbierasz przez o godzin 100 pozycji to się nie dziw że cię nie chcą. wydajność na rozkładaniu waha się w granicach 200- 250 pozycji, a ty pajacu pewnie nie rozłożysz 10 bo jesteś za tępy na tą robote. idz zamiataj ulice. Pozdrawiam :)

baranku jak moze byc dobrze przez agencje?! tepaku!!!!!!!!!!!!!!!!

harlem999

wcale nie jest tak tragicznie zalezy czy jest sie przez agencje czy przez sebcar, ja jestem przez agencje i jest git

masturbator

robie w inter [usunięte przez moderatora] od niedawna bo nigdzie indziej nie szlo znalezc roboty, powiem tak[usunięte przez moderatora] to zwykły nażelowany lamus , (usunięte przez administratora) nowobogacki cwaniak zatrudnił swojego [usunięte przez moderatora]ktory łazi jakby coś miał w (usunięte przez administratora) wsadzone, kolesiowi z dzialu reklamacji ktoremu wali z ryja[usunięte przez moderatora], do tego koleś z ochrony ktoremu wydaje sie ze jest bodyguardem (usunięte przez administratora) łazi caly czas za kazdym i wytyka bledy a jak minute za pozno z przerwy wrócisz od razu spisuje raport mała (usunięte przez administratora) brodata. Płace - [usunięte przez moderatora] zalezy od premii, ale 1300 to raczej podstawa , leca w (usunięte przez administratora) przy dodatkach za nocki, a zamiast placic za sobote 100% czyli ok 128 zł te gnoje zdzierają i placa 105zł , niedziela ponoć 200zł do ręki ale tyko na dziale rozkładania towaru na którym pracuje gdzieś 5 osób ze zmiany liczącej osób 40. NIE POLECAM

.....

Tak się czyta te wszystkie wpisy i ciągle to samo nic się nie zmienia,a gdyby tak się zebrać razem to na pewno by się coś zdziałało.[usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora]t i [usunięte przez moderatora] bez honoru! ciekawe jak by cwaniakował jak by przyszło do niego ze 50 pracowników czy tak łatwo by ich zwolnił.A kierownictwo śmiechu warte im też powinno zależeć na dobrej wydajności w pracy a nie przyjmować [usunięte przez moderatora]na kierasa choć nic nie umie i na niczym się nie zna tylko dla tego że prywatnie się zadają, za wszystkie jego błędy obrywają pracownicy.

polski parobas

podsumowując: brak kartek przy wyplacie, premie zalezne od wszystkiego( chyba tylko pogoda jeszcze nie była powodem obcięcia premii) , nierówne stawki przy tych samych obowiązkach, obowiązkowe nadgodziny-sobota, klimat szczucia i donoszenia, nawet negatywna opinia wygłoszona przy pewnych osobach spowoduje kilkaset zlotych mniej przy pensji- a do tego przepiękna stołówka

Mam nadzieje ze to ostatni wpis,szukajmy innej pracy! To forum jest dobre przestrzega innych przed wtopa,a i tak sie przyjmuja sie przez biuro to jest szok. A biuro to grupa nygusow ktora ciagnie z was kase,zwykle sepy!!!!!!!!!!!Biura pracy nowe [usunięte przez moderatora]!!!!

Rysio taxi driver

Grupa Trzymająca Władzę - [usunięte przez moderatora]. Święta trójca kochającego swojego bożka -[usunięte przez moderatora] Ogólnie tragedia, ciągły nadzór i monitoring i do tego człowiek sraczka ze swoim HELO, HELO - nie śpimy. Przy zatrudnieniu obiecują złote góry a tu ta[usunięte przez moderatora] i to już przy pierwszej wypłacie

jestesmy monitorowani,uwazajmy :) Bartosz

pracownik ze starego magazynu

warszawiak przejoł interez i zaczoł cwaniakować, zatrudnił swojego [usunięte przez moderatora]a który podrywa chłopaków , a ci którzy nie wpadną mu w oko to [usunięte przez moderatora]!!!! śmieszne kierownictwo które wchodzi w tyłek szefunciowi za pare groszy więcej, ludzie nie mają poszanowania do samych siebie.!!!!!!!! niedługo skączą się dobre czasy [usunięte przez moderatora] z warszawki!!!! [usunięte przez moderatora]

Skoro kierownictwo sie tutaj wypowiada to moze odpowie na jedno pytanie? DLACZEGO NIE MA JUZ KARTEK OD WYPŁATY?? były 2 razy jak byl niby kryzys. Dlaczego teraz nie ma? Chcemy tylko sprawiedliwosci i CHCEMY SWOICH CIEZKO ZAROBIONYCH PIENIEDZY !!!! czy to tak duzo?

Szef,co to znaczy,kto to?! To nie obraza,tylko nasz znak i odezwa na to co sie dzieje w tej firmie.Nie trzeba sie zwolnic i tak kiedys nas ktos zwolni,nie jestes swiadomy dnia ani godziny:). Ci co nie maja rodzin i obowiazkow maja w (usunięte przez administratora) i ida w dluga,niestety inni maja rodziny i musza sie podporzadkowac. Nie jest sztuka sie zwolnic lecz walczyc o swoje. I jeszcze jedno "zapindalac" co to za [usunięte przez moderatora] tekst?!

smieeeeeeeeeeech

patrząc na forum widze wyścig-kto bardziej obrazi szefa- powiem jedno! zwolnić sie z pracy i poszukac nowej! rynek pracy w poznaniu jest calkiem dobry mimo tzw. kryzysów itp. zamiast marudzić i cisnąć na forum poszukajcie lepszej pracy(bo kazda jest lepsza od tego podwórka) co z tego ze piszecie jakies pierdy na forum jak jutro ze skulonym ogonkiem bedziecie zapindalac ?

Nawiązując do wypowiedzi z 2010-04-23 co do wykształcenia pracowników na magazynie to powiem tylko tyle, że jestem pod wrażeniem wykształcenia samego szefa oraz kadry kierowniczej, gdzie część z nich jest po zawodówkach i z pewnością mało który ma maturę nie wspominając o jakiejkolwiek szkole wyższej. Więc kolego nie wyjeżdżaj tu, że pracownik bez szkoły musi zarabiać 800zl i pracować tylko fizycznie, bo każdy ma prawo domagać się sprawiedliwej płacy za ciężką i sumienną pracę!!!

hummer

pewnie ze problem ;) bo wtedy bysmy mieli na kartce na ile nas (usunięte przez administratora) w tym miesiącu, a tak wszystko jest "na ryj" jako premia wiec mozemy skoczyć.taka prawda-taka firma

JA

POPROSIMY O KARTKI Z WYPLATY! PROBLEM?!

Zostaw merytoryczną opinię o INTER CARS S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w INTER CARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER CARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER CARS S.A.?

Kandydaci do pracy w INTER CARS S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER CARS S.A.