HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Cola za 0.99zł

Chciałem podziękować Czarnej Mambie za miły spędzony czas w sobotę na produkcji. Oby więcej takich osób pozytywnie zakręconych.

pop

Bar Mleczny "Dworzysko" A miało być tak pięknie.

Popus
@pop

A czego sie spodziewales? Restauracji 5-gwiazdkowej? Za 10zl za obiad?

Kamil
@Popus

Za 10.50 a z ryba za 11:50 nie wliczajac zupy.

pop
@Popus

Moja wypowiedź ma znaczenie ironiczne. Miało być tak pięknie wg HRu. Każdy wiedział, że "pięknie" szybko się skończy. A zresztą co Ci będę tłumaczył.

doktór reumatyzm
@pop

Specialnosc zakładu: polskie futti di mare z ryżem i sosem bolognes- tzn paprykaż szczeciński..

ciekawski

Witam, czy jest możliwość żeby zrezygnować z dofinansowania na obiady i tą kwotę wliczyć do podstawy albo uznać ją za jakikolwiek inny bonus? Jest trochę osób, które nie wykorzystują karty w pełni albo w ogóle bo przygotowują sobie posiłki samodzielnie a dofinansowanie przepada. Obecna firma, jak każda poprzednia już przestała się starać i posiłki pozostawiają wiele do życzenia: mixy z kilku dni, niedogotowany ryż, fantastyczne tortille z szynką z kanapek śniadaniowych... Nawet jeśli ktoś nie wykupuje obiadów niekoniecznie ma ochotę wydawać pieniądze na dość drogie przetwory. Można rozważyć wprowadzenie takiej zmiany czy nie ma szans?

Terefere
@ciekawski

Tego nie da się jeść . Smak i wyglądu brak. Brawo dworzysko.

@ciekawski

Nie ma takiej możliwości. Możesz jedynie zablokować swoją kartę, w tedy masz pare złoty więcej na wypłatę bo nie będzie potrącany podatek od tej kwoty która masz przyznana na karcie.

ciekawski
@Ktoś

Na pewno? Już zostało to sprawdzone? W tym momencie Dworzysko nie daje popisu ale przyjdzie inna firma i po 2-3 miesiącach będzie tak samo. Na początku wszyscy się starają a potem wiemy jak jest. Jeśli ktoś nie korzysta z tego dofinansowania niezależnie od firmy przygotowującej posiłki może warto rozważyć przeniesienie tych środków na jakiś inny dodatek, albo stworzyć nowy? Nie wiem co jest możliwe do zrobienia. Teraz to jeden wpis na tym forum ale myślę, że byłoby trochę chętnych osób na taką zamianę. Może warto przeprowadzić ankietę i się nad tym zastanowić?

@ciekawski

Gdyby tak było jak chcesz. To dużo osób by np zrezygnowało z jedzenia. Kuchnia przestała by zarabiać i stała by się zbędna. W tedy ci którzy jedzą posiłki stracili by taka możliwość. Przeszkadza ci nie jedz. Pisząc takie lamenty doprowadzicie ze kuchni wgl nie będzie ani żadnego dodatku. W tedy Janusze będą szczęśliwe ?

No mobing
@Ktoś

Czadowo, kuchnia do bani a kobieta za kasą to jakas kpina, zakaz dotykania bułek a sama tą samą rekawiczką łapie za pieniądze i za chwile podaje ci słodką bułkę hahahaha stara na kuchni to juz nawet nie ma hamulca by nie krzyczec na kobiety podczas podawania obiadu ze za duzo nakladaja zenada

Kalkulator

Jeśli zmienia się stawka zasadnicza to nadgodziny też powinny zostać wyrównane.. Invenio nie.. ponieważ jest jest to osobna umowa z osobna stawka która nie uległa zmianie. Ja bynajmniej tak to rozumie.

@Kalkulator

Stawka invenio jest zależna od stawki jaka masz w mando. Ale pomysł ile liczenia i przeliczania by było. Żeby każdy dostał po pare groszy. Dla tego będzie wyrównanie do stawki.

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

Edek

Mam zasadnicze pytanie. Czy wyrównanie za styczeń uwzględnia nadgodziny ze stycznia, normalne i invenio? Pytam bo chce wiedzieć jak to będzie rozwiązane. To

@Edek

Twoj Shift powinien mieć maila, że zostanie Ci wyrównane tylko i wyłącznie co do podstawy.

Srutututu
@Lopez

A kiedy dostaniemy bonus? Bo chyba pracownicy, którzy tu pracują nawet powyżej 3 lat powinni go dostać że zostali w firmie. Co znowu wybrańcy! Wiecznie wszystko robione po cichu!

Bajobongo
@Srutututu

O co chodzi z tym bonusem bo chyba nie jestem w temacie?

Disgusted

Dear HR Dept. Have employees from 1st floor prohibition to use toilets on their floor? Most of members use 2nd floor toilets and leave them in disgusting condition. You can meet their members from purchasing, Sqm and even quality.

Pollako
@Disgusted

Jesteś w Polsce to naucz się pisać po polsku (usunięte przez administratora) jeden.

Niemiec
@Pollako

Pan Jarek K.?

Aha.. czyli pracownicy Blue robią bałagan w Waszej toalecie? :) dobre.. Jak się nie podoba to zapraszamy do toalet na halę produkcyjną

Kasieńka

Iwona zanim zaproponujesz komukolwiek korzystanie z toalet na hali produkcyjnej to sprawdź osobiście stan czystości i jeżeli masz odwagę to możesz skorzystać ,ja dziękuję korzystam z toalet na Waszym biurowcu.

Bieda

Czy zauważyliście że przedstawione nam stawki firm ze strefy Wałbrzyskiej były podane z najgorszych firm na tle których wypadliśmy z (usunięte przez administratora) że stawkami?Czemu nie zrobili tego z firmami z wyższych Polek i nie dorównali nam stawek do takowych?Kolejna zagrywka psychologiczna HR .W ten sposób pokazali jak to znowu u nas nie jest (usunięte przez administratora) .

paweł
@Bieda

jakie sa najgorsze z nizsyzmi zarobkami ? faurecia nsk tristone ?

Smieszek
@Bieda

Zawsze pisaliście ze to Mando jest najgorszym zakładem, widać teraz wasza opinie jak jest naprawdę . Nie narzekajcie bo zawsze możecie trafić na gorszy sort

Qtasia

zmień płyte..to było śmieszne 2 miesiące temu

w poniedzialek zatrudnniam sie , ale w biedronce bo placa 1.5x razy lepiej, nie ma nocek, zadnego shit-lidera i ustawowe wolne weekendy :)

Była pracownica biedrobki
@Kasia

A się zdziwisz jak będziesz musiała sama rozładowania tira z towarem, nikt ci nie pomoże przenosić zgrzewek z napojami.

Wariat

Machining najlepszy,tylko brakuje fajnych dziewczyn.

samiec alfa
@Wariat

fajnych facetów też...

Nie mam ochoty się zapoznawać!!! Spoko tyś taka, ja taki. Nie ma cudownego eliksiryzmu :P

Kasjer

Stawka kasjera w lidlu z ponad dwuletnim stażem wynosi teraz do 4030 zł.

@Kasjer

Skąd Ty masz tak obłędne dane blahahaha

Zadowolony

Dziękujemy za podwyżki! Oplacalo się czekać, tak można pracować. Oby tak dalej!

Geheh
@Zadowolony

Dziękować za coś co się należało Dramat i luzustwo

wariatkowo na uczniowskiej
@Zadowolony

pochwal sie prosze liczbami ile to podwyzki...

@wariatkowo na uczniowskiej

chyba tak jak większość...czyli ustawowa 'podwyzka'

średniozadowolony

chyba tak jak większość...czyli ustawowa 'podwyzka'

@%

Np w faurencji dostali tylko do minimalnej krajowej i 1,5% podwyżki. 2250+plus 18% czyli nie jest źle. Niestety jedno rzadanie rozbili moja pulę, a było by 20%

doktór reumatyzm

zarobek na poziomie biedronki , super :F

@Zadowolony

Zastanów się co piszesz .Zapytaj pierwszego lepsze nowego ile dostał na start . I policz sobie ile ty dostałem i to po tylu latach służby dla korporacji . A potem się ciesz .Dla mnie t jest tylko wyrównanie do nowych i od tego dopiero powinna być podwyżka

Zadowolona

Dziękujemy :) podwyżki na naprawdę wysokim poziomie. Nowy Pan Prezes jak narazie pokazuje się z dobrej strony, oby tak dalej. Iwona, szacun dla Ciebie za to co dla nas robisz. Doceniamy. A tymi co nażekają nie przejmuj się, oni są nieszczęśliwym ludźmi, nieudacznikami, i naprawdę jest ich niewielu. Jest dobrze ;)

marcin
@Zadowolona

bedzie 2500 netto na reke ?

Nie taka super ta gwiazda

Witam tak chwalicie Mercedesa to proszę wejść na go work Mercedes jawor zarabiają mniej od nas tak ze jak w świętym powiedzdniu wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma pocxytajcie i wtedy dyskutujcie

Jason Vorhees

Polecam koło Tytana ( tak koło palarni), wybudować gumowy ring, gdzie dziwni ludzie będą się piąstkować z dziwnymi ludźmi. Atrakcją zapewniona. Ludziom przejdą nerwy. Można obstawiać walki, a walutą mogą być gumowe kurczaki. Zaobserwowałem pewien paradoks. Ludzie zamiast cieszyć się, że mają pracę. Ludzie nie cieszą się, że mają pracę. Pomyślnie o ludziach co zarabiają kasę nieadekwatną do wykonywanej pracy. Np: kierowca karetki pogotowia, ratownik medyczny... Oni nie narzekają. Oni ratują życie, spełniają swój obowiązek. Więc ty spełniaj swöj obowiązek i pracuj i rób plan i zarządzaj ludźmi. I nie marudź. Albo idź na terapię.

@

(usunięte przez administratora) Co chwila sie ktos zwalnia a prawdziwe bum bedzie juz na dniach. Kondolencje dla dzialu HR ze traci pracownikow z potezna wiedza i gratuluje zakladowi ktory ich werbuje. Ludzie sie zwalniaja z Mando bo sami do tego doprowadziliscie tym co tam sie dzieje, swoim zachowaniem i brakiem szacunku do pracownikow. Tekst "niema ludzi niezastapionych" dziala o ile bedziecie ich zastepowac operatorami!!! Brawo!!!!!

produkcja
@@

Dziękujemy za ładne podwyżki opłacało się czekać :P

@@

A kto będzie zastępował operatorów ?

wariatkowo na uczniowskiej
@@

kto odszedl z inżynierow, liderow s/l lub s/t?

Apokalipsa 2019
@@

A tam machining(usunięte przez administratora) gnił od poczatku ja juz sam nie pracuje tam ale fakt teraz nową firma na rynku podbiera kumatych pracowników i taki trend będzie się utrzymywał . Po pierwsze jak to w mando zawsze mówili. Pieniądze to nie wszystko ok to w takim razie co atmosfera zgodze się ale już nie tu tu nie ma juz atmosfery poszanowania pracowników pieniędzy . Pracownik jak się zwalnia czy to nowy czy to z super doświadczeniem jak chce proszę się zwolnić im to bez różnicy wisi im kto będzie na linii masssaaakkkra. Następne wysoko postawieni przełożeni maja ludzi za nic dosłownie przekonałem się na własnej skórze zresztą jak widzę koledzy tez . Non stół mega presją za grosze . Do takiego zakładu nikt nie będzie chcial przyjść gdzie nie ma ani pieniędzy ani motywacji ani poszanowania drugiej osoby jednym słowem najgorsze dnnno na naszej strefie.Tak to tu wygląda

byly inzyniero
@Apokalipsa 2019

doskonle cie rozumiem.Jak chcialem zrobic szkolenie cnc z zakresu obslug, ustawiania i programowania, za wlasne pieniadze,w czasie wlasnego urlopu ( luty 2018 ) , po to aby moc normalnie bezstresowo i wydajenie pracowac, a jedyne czego oczekiwalem to wpisanie tego w kpi ( bo skoro wirtualne szkolenie z robotow na cahm7 mozna bylo wpisac w kpi i zebrac 5%. ,to czemu szkolenie z cnc jest wyrugowane ? ) oraz danie mi urlopu w/w czasie, to uslyszalem od kdo ,ze nie,bo nie. to bylo przelanie sie koropli w czarze goryczy. po oczym sie zwolnilem. pozdrowienia dla szeregowego, chlopakow z specteamu ,mega ekipe z cacm/cahm 1,2, srodkowy palec dla shit-litera gumowe ucho ktory pracuje dlatego ze utrzymalem gebe na klude. tak kolezko, za niedopolnowanie obowiazkow gozi zwolnienie z pracy. w powazaniu

gwiazda
@byly inzyniero

Witam akurat kolego co do schiftów daj sobie spokój oni są naprawdę spoko każdy. Co do ludzi zgadza się zwolnił się cały trzon machiningu (usunięte przez administratora) Wracając do tematu szkoda naprawdę kumatych chłopaków ARTURO,ŁUKI,MARIO to były chłopaki co 80-90 procent ludzi by zagieli na machiningu z wiedzy a firma dosłownie nic nie zrobiła żeby ich zatrzymać. I teraz z perspektywy czasu gratuluje im podjęcia takiej a nie innej decyzji. Oby tam wam się powiodło pany całej trójce liderow co tam poszli życze samych sukcesów w firmie z pod znaku gwiazdy.

Cahm
@gwiazda

Co do SL to ty daj sobie spokoj piszac ze kazdy jest spoko. Twoi koledzy? (usunięte przez administratora)JEDYNY spoko SL to BORYS!

Ich troje
@Cahm

Dokładnie istny gang olsena. (usunięte przez administratora)

Apokalipsa 2019
@Ich troje

Ta żuchwa jest z ząbkami za full kasy ten to dopiero okaz a co to ja nie jestem na jednego kuksa i leży

Bieda

Ludzie nie dajcie się przekręcić .To co teraz dali to żadna podwyżka .To jest tylko wyrównanie do stawek nowo przyjętych osób !!!!

Cahm
@Bieda

Dokladnie! Nowi maja taka stawke jak wy po kilku latach pracy. A dlaczego? Bo nikt niechce tutaj pracowac za mniejsze pieniadze! I czy pracujesz 3 miesiace czy 3 lata to masz taka sama wyplate!

@Cahm

I jakie macie stawki?

Kogut15

Pani z HR boi się, iż wszyscy dowiedzą się prawdy, że traktuje firmę MCP jak swoją własną. Dlatego usuwa wcześniejsze wpisy o tym jak traktuje ludzi? Podtrzymuje słowa wcześniejszego komentatora i nigdy nic dobrego o niej i o firmie nie powiem.

kwoka
@Kogut15

moze jakies konkrety? bo takie ogólniki możesz wciskać w przedszkolu

Kogut15
@kwoka

Jeżeli osoba, która to dotyczy to przeczyta będzie wiedziała o co chodzi.

kwoka
@Kogut15

my tez chcielibysmy wiedziec, bo jak na razie to same ogólniki

Do Basi

Tym wpisem próbujesz zmienić temat który jest na czasie daj sobie spokój bo to nudne już się zrobiło

Masakra

(usunięte przez administratora) Dziwny dzial nie powiem.

On

Podpisuje się pod tym

Haha
@Masakra

Ktos prawde napisal w koncu

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 350, z czego 67 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.