HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Bystry

Aha.Nie nabijaj sam sobie lajków.

Bystry

Inżynier nie odgrzewaj kotleta pitolu.

Inżynier

Witam Czy na poniedzialkowym spotkaniu podane beda informację o audycie ktory dotyczył porownania wysokosci zarobkow z innymi firmami??? Z nieoficjalnych informacji to rozbieżności sa duże. Pewnie duza liczba osób chciałaby poznac wyniki skoro audyt byl tak zapowiadany. Pozdrawiam

doktór reumatyzm
@Inżynier

Zarobki w sposnoruje Ministerstwo Kultury i Sztuki- sztuka jest przeżyc a kultura nie klnać...

Praciwnik
@Inżynier

Wyniki audytu :O Przeciez nikt oficjalnie nie powie jak dużo zarabiamy. Najniższa krajowa idzie w górę, więc automatycznie ceny wszystkiego pójdą w górę. Ale my z nadgodzinami mamy więcej niż najniższa.

doktór reumatyzm
@Praciwnik

Dniem urlopowym wypracowanym z nadgodzin nie oplacisz rosnących kosztów życia.I co z tego ze pol miesiaca spędzisz w domu na urlopie z nadgodzin,skoro dalej zarabiasz tyle samo co zarabiales?

@
@Inżynier

A ktos wogole widzial ten audyt? Byla jakas osoba ktora kogos obserwowala? Wie jak ta firma sie nazywa? Przeciez to byl pic na wode zeby nas tylko przetrzymac te kilka miesiecy! Kolejny pic! A kolejny juz w styczniu! Zenada!

Produkcja
@doktór reumatyzm

To był sakrazm. Słowa powtarzane przez HR jak mantra. Eldorado w mando, nikt nie zarabia najniższej krajowej bo system nie przepuści przelewu. Macie wszystko, chcecie więcej. Ale to już widać, kto chce pracować. Jaki poziom wiedzy, umiejętności jest w madno. Przychodzą osoby bez doświadczenia, bez wiedzy po szkole. Zdobywają wiedzę w mando i uciekają dalej za 3x lepsze pieniądze. A poziom w mando jest taki, że produkcja więcej nieraz wie bez "Dyplomu" niż osoba po szkole, która koczuje rok, dwa dla doświadczenia i ucieka.

Operator
@Produkcja

No no narzekać to potraficie a związków zawodowych ani zwolnień nie widać żenada tylko pod nickiem potraficie się popisywać.

realista
@Inżynier

Wszystkim czytającym gowork pracownikom i kandydatom do Mando gorąco polecam odniesienie się do liczby opinii i nas - 650 pracowników Mando. Te negatywne opinie 8, 10, 15 psób itd zamieszczają zwolnieni, rozgoryczeni - nieroby, albo przyjęci tyle co co skaczą z miejsca na miejsce żeby zarobić 50 zł więcej w kolejnej firmie i obsmarować pracodawcę zarobić i nic nie robić - więc ile jest opinii rzeczywistych realnych i rzeczywistej opinii o pracy Mando? Pozostawiam do waszej refleksji.

realista 2
@realista

nie jestem nierobem, nadal pracuję w mando a twój wpis świadczy o tobie. serio jest ci tu dobrze? pewnie siedzisz sobie w hr i kawka,ciasteczko,monitorek... a wystarczy zejść na dół by zobaczyć jakie nastroje panują na produkcji.. ale co to was biurowych obchodzi prawda? opinia rzeczywista i realna- jest coraz gorzej i niestety nawet nie ma konkretów dotyczących ewentualnej poprawy.

Stary pracownik Mando
@realista

650 pracowników i opinia beznadziejna kilku osób na gowork obecnych i tych zwolnionych - te osoby piszą. Ciągle nas odwiedzają zwolnieni - po co i dlaczego piszą swoje opnie o Mando, jak już u nas nie pracują? Tęsknią za Mando? Nie mają co robić w świetnej obecnej firmie? Współczujemy zmiany pracy. Dajcie sobie spokój. Tak samo jak nowi - jak wam źle idźcie tam gdzie będze lepiej. Rekrutacja jednak źle działa w MCP przepuszczacie badziewie i działacie na szkodę wszystkich ten nasz HR. Podszkolcie się.

Joanna
@realista

Opinie zamieszczane w Internecie mają to do siebie, że każdy może napisać, co tylko zechce, dlatego do każdego wpisu należy podchodzić z pewną dozą dystansu. Piszesz, że pracujesz w Mando Corporation Poland i uważasz, że większość osób zatrudnionych w tym miejscu, jest zadowolonych z pracy. Jakie są tego powody?

Kre.. n
@Stary pracownik Mando

Co za ciemnota ja tu jeszcze pracuje i wyrażam swoje opinie ale jak znajdę pracę spadam jak najdalej

@
@Stary pracownik Mando

Popros Iwone lizusie niech zrobi ankiete zadowolenia pracownikow w zakladzie i zobaczysz REALIA :) ale przypilnuj zeby nie sfingowala wynikow.

Stary pracownik
@@

Ankieta juz byla w tamtym roku 40 procent zadowolonenia bylo w tym pewnie ze 30 albo mniej.

Inteligent z biura na piętrze.
@Stary pracownik Mando

Wyrocznia się odezwała kurka mać wszystkowiedzący robol po zawodówce .To ciebie w pierwszej kolejności powinno odrzucić gęste sito rekrutacji ale jak to w życiu zawsze jakiś kąkol przeleci i myśli że jest pszenicą.

Oko
@realista 2

Byś się zdziwił jak wygląda praca w biurze. Zapewniam.

Spotkanie
@@

Prędzej czy później spotkamy się w mercu z modrami z mando x force auuu uuu auuuu auuuu

inzyniero z malpiarnii
@Inteligent z biura na piętrze.

Wiesz czym rózni sie muppet z dyplomem i od tego bez dyplomu? Ten z dyplomem ma prerensje bo mysli ze dyplom to wyznacznik poziomu jego inteligencji oraz madrosci. Niejednokrotnie widzialem jak chlopek ktorym gardzisz uczyl inzynierow co i jak. Niejednokrotnie widzialem jak inzynierowie gardzili tym chlopkiem po czym prosili go aby im pomogl rozwiazac jakis problem. ... Pamietaj ze zaklad zyje z tego co produkuje produkcja.Nikt twoich papierkow kupowac nie chce. Sa calkowicie zbedne. Mozna sobie nimi rzyc podetrzec. Pokory czlowiecze bo w de byles i gie widziales. W powazaniu

Dzon
@inzyniero z malpiarnii

Papier nie papier ale osiem tysi wjeżdża. Trza było się uczyć a nie zostać hejterem

18288dbd

A ja mam głęboko w poważaniu mando i wasze dziwne spiny o ronala. Na szczęście dostałem się do koksowni :-)

Xyz
@18288dbd

Oj nie wiem czy to takie szczęście.Czterobrygadówka czyli orasz naokrętkę obojętne świątek,piątek.Raz na trzy miechy przypada wolny weekend czyli 4 razy w roku.Cały czas pod gołym niebem deszcz czy śnieg,upał czy mróz.Kapotę dostaniesz i jazda do szufli.Na stropie latem ponad 60 stopni a ty w kufajce bo takie przepisy.Zobacz filmiki na yt.Do tego cała tablica mendelejewa,węglowodory aromatyczne typu benzen silnie rakotwórcze.Zapylenie i zadymienie jak byś siedział na kominie parowozu.Wśród pracowników częste przypadki nowotworów.Zarobki po jakimś czasie 3.5 klocka czy to dużo?Zapewne dla jednych tak dla mnie mało za taką pracę.Ja osobiście wolę pracować na strefie po jakimś czasie wypracować stawkę 2800 zrobić 1 sobotę wziąść 3 na łapę,mieć święta wolne z rodziną,przerwę urlopową w środku lata.Nie marznę na wietrze lub smażę na słońcu.Przemyśl plusy i minusy za i przeciw i podejmij rozsądną decyzję.

Glodny
@Xyz

Po 5 latach nam dwa czterysta , wiec po jakiś 10 będzie pewnie 2800 o ile będą podwyżki co roku bo w tym raczej kicha...

Xyz
@Glodny

Ja tylko opisałem faktyczny stan rzeczy i nikomu nie zabraniam podjęcia pracy na koksowni tylko może ktoś nie znać specyfiki pracy na koksowni i warunków.Decyzje i tak każdy podejmuje według swojego uznania.

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

Jadę do San Escobar

Czy w Mando jest możliwość żeby wyplacili $$$ za zaległy urlop?

@Jadę do San Escobar

To jest chyba obowiązek pracodawcy.

18288dbd

chodź bym kroczy ciemną doliną śmierci to zła się nie ulęknę. Oh poczciwy Stwórco MCP pozwól nam pracować bez przerw, prosimy o podniesienie planów produkcyjnych, do 3 stycznia możemy przychodzić do pracy za darmo, by tylko czuć satysfakcje z naszej pracy. Maszyning prosi Cafa Cara Szlifierki Mrb Strut Abs Wszyscy obiecujemy pracować na 200% by tylko Stwórca byl z nas zadowolony, byśmy mogli dalej się zastanawiać czy Korea będzie z nas dumna. Dajmy przykd światu że da się pracować dla satysfakcji a nie dla pieniędzy. W czasach gdy firma ma gorsze chwilę finansowe, zróbmy akcję, Góra donosow na kolegę dzięki czemu firma nie będzie musiała wylacac premii dzięki temu zaoszczędzi. Ludzie wszystkich działów nie dajmy się propagandzie że jest źle. Nasz wódz Iwona obiecała że będzie lepiej i tak ma być, jeśli ktoś jest innego zdania niestety ale będzie skazy na (usunięte przez administratora) 3 pokolenia do przodu. W MCP żyje się w dostatku. Ludzie chodzą uśmiechnięci i zadowoleni. Każdy człowiek jest tutaj wolnym człowiekiem, do momentu aż za dużo nie gada no wtedy sorry ale (usunięte przez administratora) j z wolności. Pracuj wyłącz myślenie, myślenie do niczego Cię nie doprowadzi. Polaku młody pamiętaj. MCP SIŁA I POTĘGA TY I TWOJA RODZINA MOŻECIE BYĆ PRZYJACIÓŁMI MCP MCP CIĘ NA KARMI I UBIERZE. CZEŚĆ I CHWAŁA MCP

Alka

Basiu nie odchodź będzie nam Ciebie brakowało.

Tereska

Życzę wszystkim pracownikom żeby Mando jak najszybciej zamknęli.

Piter
@Tereska

Tereska..... Brawo TY !

Miki
@Piter

Brawo ludzie bojący się zadbać sami o własne 4 litery. I czekający na katastrofę, która wymusi na nich jakieś działanie :)

Piter
@Miki

Miki pamietaj nikt nikogo nie trzyma na siłe.Jak komus nie pasuje to zmienia zakład pracy. Pozdro xd

Stary
@Tereska

Hrabina my też nie żałujemy, że Cie zwolnili. Pewnie zasłużyłaś sobie. Żal nam bardzo wszytkich tych nieudaczników wylewających swoje żale przed szklanym ekranem. Powodzenia życzymy poza Mando.

Hrabina
@Stary

Zwolnili mnie za l4...

Stara
@Hrabina

Dlatego my boimy się brać zwolnienia lekarskie

X

Kiedy w koncu sie Pani zwolni? Widze juz ten wpis kilka razy i nadal Pani tylko obiecuje

Nie porównuj ronala do mando w ronalu praca jest najciezsza na strefie wiec nie dziwa wysokie bony i zarobki

Gienek
@Paweł

Ja nie narzekam mam nawet czas się zdrzemnąć.3700zł na łapę i do tego 1600 premii razem 5300 i można tańczyć bajabongo a ty w mando trzęsiesz (usunięte przez administratora) ze strachu czy dostaniesz coś na święta bo za te 2 koła co dostaniesz za miesiąc pracy bez nadgodzin to wigilia chyba na rynku albo u brata Alberta.

paweł
@Gienek

Nie pracuje w mando , 3700 chyba nikt w to nie uwierzy chyba ze ktos nie praocwal w ronalu zazwyczaj macie 3 tys , i na recznej ciut wiecej wiec to twoje 3700 chyba z 30 nadgodzinami , zdrzemnac sie mozna jak zemdlejesz na odlewni od temperartury , albo padniesz z wycienczniea na lakierni gdzie sam musisz poand 500 felg wrzucac na 1h pozdro

?

Masz rację kolego znajdą się nawet tacy (usunięte przez administratora)co robiliby za darmo przez pół roku żeby tylko wstawać do roboty i dalej łudzili się że będzie lepiej tak już dawniej w niektórych zakładach było a później jak taka firma ogłosiła upadłość to telewizja,płacz,lament pozwy zbiorowe.Historia lubi się powtarzać a durnych co myślą że będzie dobrze nigdy nie zabraknie może i dobrze.

paweł
@?

nie robie w mando ani w ronalu , ciekawe kto chwali sobie prace w ronalu chyba ludzie z kontroli jakosci dlaczego nie piszesz ile ludzi sie przewija przez lakeiernie i ilu ludziom strzleilem tam plecy , albo o obrobce reecznej i normie 250 felg gdzie wiekoszc to 18i19 cali bylem widzialem ronala i nie polecilybm go nikomu w mando nie bylem bo nigdy bym nie poszedl za tak niska stawke do pracy

Vvv
@paweł

Jak nie pracujesz to co tu szukasz na forum i zabierasz głos.

Stary

wystarczy ci na leczenie do końca życia po pracy w Ronalu ? Powodzenia

Hrabina

Jestem była pracownica Mando i nie żałuje, ze mnie zwolniono. Jest tyle miejsc pracy dla ludzi ze średnim wykształceniem. Stanie na lince jest jak(usunięte przez administratora). teraz idę do wc kiedy chce a nie kiedy mogę. Jem powoli, żeby nie nabawić się wrzodów. Wiem, ze żyje nie ważne ile zarabiam a domyślam się, ze 1800 netto to więcej niż w Mando bez nadgodzin

Morda spuchnie jak u kota.

Dla wszystkich ludzi sączących jad z ust, oraz tych co mnie nienawidzą oraz tych co mają kompleksy oraz ludzi posiadających narcyzm ukryty oraz dla tych co są wiecznie niezadowoleni z życia, niechaj Bóg pokaże im jaką drogą mają podążać. Btw. Ludzie nie mogą być poważni oraz racjonalni skoro wierzą w bóstwo w chmurach.

Dell
@Morda spuchnie jak u kota.

Motyla noga ... jaki głęboki przekaz ???????? zgaście światło, o kolega ( tudzież koleżanka ) błyszczy !

Mikołaj

Wszystkim Mandowicza życzę zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt

Dzięki

Dziś przeprcowłem ostatni dzień w Mando dlatego dziękuję wszystkim z każdego działu za całą współpracę w MCP .Trzymajcie się tam.

Powodzenia
@Dzięki

Dzięki również i powodzenia

pop

Wydaje mi się, że wielu pracowników czeka na premię i zacznie szukać nowej pracy.

Galimatias

@Galimatias

No właśnie jaka premie ?

Biurowy
@Premia

Będzie ale 80%. Bo znowu któryś z Koreańczyków źle obliczył zywki i po roku mega oszczędności i ciężkiej pracy jeszcze nam 20% poleci z premii.

White
@Biurowy

Polecam nie wypowiadać się w tematach, o których się nie ma pojęcia ????

ManUkr

Niedługo Mando Ukraine ! Brawo!

Wonder Woman

Mam wrażenie że mnóstwo ludzi ma jakiś problem ze sobą? Pytała Was Iwona na zebraniu czy macie jakieś pytania..oczywiście cisza.. Kazdy milczy.. 500 zł przelewu bylo? Było.Kolacja była? Była. Dam sobie rękę uciąć że Ci którzy krytykują zakład pierwsi byli na poczęstuneku wigilijnym. Jakbyśmy mieli zliczyć te wszystkie osoby zwalniają ce się tutaj z Mando to zakład już od conajmniej roku by nie istniał. Sami hipokryci ukryci w nickach. Jest źle i nieciekawie.. Ale to jest korporacja koreańska i nie trzeba długo myśleć że mają inną mentalność i podejście do życia czy pracy...obłuda...na początku dają a na koniec zostajesz z minimum

Prawda
@Wonder Woman

Dobry wpis konkretny no podpiszcie się imieniem i nazwiskiem kozaki za monitora albo won

rozgoryczony
@Wonder Woman

tymi zagrywkami nie zamydlicie ludzio. oczu bony na swieta najnizsze na strefie jak i wynagrodzenia. NIE BLAZNIJCIE SIE KOCHANE GWIAZDY Z BIORA PELEN POPULIZM

XxX
@Prawda

Hipokryta, sam się nie podpisałeś, a wymagasz od innych.....

Gzik

A może zacznijmy pracować w myśl powiedzenia" Mando udaje że płaci , my udajemy że robimy "?

Irek

Wielkie podziękowania dla Działu HR za zorganizowanie miłego poczęstunku i fajnie spędzonego czasu

Pan
@Irek

Oo proszę! Dlaczego nie zauważono że zorganizowano PSEUDO wigilię gdzie kolejka po krokiety i barszcz była na ok 20min stania.. Nie dalo rady rozłożyć na stół aby każdy jak przy wigilijnym stole mógł się czestowac? No tak, pewnie drożej by było... Ale mistrzostwem było to że wigilia o godzinie 22-23 i zostaliśmy pozbawieni Wszystkich przerw!! 7 godzin pracy na lini bez przerwy.. SERIO MANDO??? 40 min w kolejce, szybko popity barszcz i biegiem na linie. Dziękujemy!

Tiktak
@Pan

To prawda co napisal kolega, 7 godzin bez zadnej przerwy, na nocce, a praca nie lekka, jak na tym skorzystaliscie? I czy to byla kolacja Wigilijna? Jakos nie odczulem.

ZENADA
@Pan

Bo tylko tu tak traktują ludzi za nic brawo Mmmmaaannndddooo żenada i tyle

pop

Ciekawe co będzie w Mando: (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 350, z czego 67 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.