Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści

Opinie o Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści

konkretny

Mariusz, z perspektywy zwyklego pracownika to wygląda tak: z 5 programistów zrobiło się 3 ludzi z których jeden to kierownik działu, drugi to szef projektów a trzeci to programista. Sam widzisz jak to wygląda.

Mariusz

Hej, znalazlem oferte pracy w Jantarze w charakterze programisty. Ale widze tutaj ze nastroje w firmie takie sobie. Powiedzcie, te zle opinie dotyczą stanowisk umysłowych? Wlasnie stanowiska programisty na przykład? Ogłoszenie jest dziwnie napisane, tak wiec nawet nie wiem czy moge liczyc na etat, ale jesli tak to sa w jantarze jakies bonusy? Dofinansowanie kursów specjalistycznych? Jak wygląda zespół programistyczny? Młodzi ludzie? Jest jakaś szansa na rozwój?

Przeciez sie nie musi znac. Co za roznica budyń, kisiel czy drukarka? A prezesowi widać odpowiada pracownik mierny ale wierny. A juz ktoś tutaj wyżej pisał że jak sie ma gadane to mozna sie miec w jantarze jak paczek w masle. Rżuci się dwa, trzy razy na dzień ze ma sie tyyyyleeee roboty i da sie wytrzymac bez przemenczenia do wypłaty.

darek

fajnie że ten Dyrektor, który robi takie rewolucje w firmie kompletnie nie ma pojęcia o produktach, które firma sprzedaje. Po jego zatrudnieniu w firmie od roku panuje nieprzyjemna atmosfera, ciekawo kiedy ktoś go rozliczy z pracy jaką wykonuje, bo poza zwolnieniami efektów nie widać. Poprzednicy przynajmniej bardziej przykładali się do pracy i sami szukali klientów i podpisywali kontrakty. Dodatkowo gdy jedzie na jakieś spotkanie to plecie takie bzdury że potem inni muszą się nieźle tłumaczyć że to przejęzyczenie[usunięte przez moderatora].

Aplikowałeś do firmy Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
do anonima z 2011-05-19

Jantar dobra firma bo daje płaci pracownikom? Fajnie, ale to chyba norma ze za prace sie placi. Norma nie jest obnizka pensji (niby dla oszczednosci) po ktorej nagle zatrudnia sie nowego pracownika na stanowisku kierowniczym.

noname

Poprzedni komentarz dotyczy wypowiedzi: anonim - 2011-04-06 22:00

noname

Czyli ty więcej gadasz niż robisz... ??? Jesteś zatem zbędnym balastem który należy odciąć od korzeni. Pamiętaj ,że wymieniając kogoś z nazwiska i pisząc komentarz ,który nie jest zgodny z prawdą również można mieć problemy prawne o których chyba nie muszę cię informować

isiaczek76
@noname

hej jestem z poznania i pracuje w jantarze od 8miu miesiesiecy i jakos jeszcze nikt na mnie nie doniusl pracuje na poczcie i mam fajna zgrana ekipre na ktora moge zawsze liczyc bo jesli czegos zapomnisz to poprostu sami do ciebie przychodza i tobie zwracaja uwage bys zrobil to czy tamto nigdy na mnie nie bylo skarg od kiedy tam pracuje a jak komus nie odpowiada praca w tej firmie to niech sie zwolni i tyle ja do jantara nic niemam

Sol
@isiaczek76

Masz racje także jestem z Poznania i pracuje również na Poczcie drugi rok i jestem zadowolona. .....

Jak mamy dbać o firmę skoro ona w żaden sposób do tego nie motywuje? Odchodzą ludzie którzy pracują a w ich miejsce zatrudniani sa nowi dyrektorzy. Mamy sie cieszyc bo firma płaci? To chyba oczywista oczywistosc. Specjalisci? Jak wyzej - coraz wiecej dyrektorów coraz mniej specjalistów. Coraz wiecej ludzi mówi jak pracować a coraz mniej jest tych którzy mogą pracować.

sorki

ale to w kaz=żdej chwili moz=żesz się tam zatrudnić, za 4-5 zika na godzine to nawet bez orzeczenia cię przyjmą na umowe -zlecenie, baw się dobrze ;)

A ja myślę, że przydałby się wam odpoczynek i trochę przymusowej wolności od pracy (bezrobotne) - wtedy docenili byście to co macie. Nie będę oceniać firmy Jantar ale jest dobrą firmą bo: daje wam pracę pensje muszą być dobre bo dalej tam pracujecie musi być dobre kierownictwo bo toleruje takich gamoni (narzekających) specjaliści firmy pracują na jej wyniki (sami wiecie jakie macie efekty swojej pracy) pewnie jest jeszcze wiele powodów aby tak mówić. Jeżeli komuś się to nie podoba to zamieńcie się z tymi, którzy dali by wiele aby mieć waszą pracę. Obudźcie się, jeszcze nie jest za późno i dbajcie o swoją firmę aby miała najlepsze wyniki dzięki waszej pracy gdyż przez takie wasze ujadanie nic dobrego nie otrzymacie a jak firma upadnie to wy będziecie w mojej sytuacji - tego wszystkim narzekającym życzę to się opamiętacie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bohdan

ja zmieniałem stawki VAT sam, i w niecałe dwa dni miałem gotowe, ale na drugi raz pewnie bym dał i ze 3 stówy żeby sie z tym nie (usunięte przez administratora)

marta

za chwilę pracy - zmianę stawek VAT w 1 kasie zapłaciłam 159,99 zl !!!!

znajacy_realia

do anonima: Mistrzu, spokojnie. Moge opisywac firme jednoczesnie nie majac wiele wspolnego z tym co mi sie nie podoba. Wkurza mnie to ze w Jantarze pracuja osoby kture na kazda prosbe o pomoc odpowiadaja "nie mam czasu" i nie chca sie dzielic wiedza bo "nikt im za to nie placi" i tego dotyczył moj komentaż. Dawniej sie lepiej pracowało.

do znajacy_relia: Koles zdecyduj sie czy firma do (usunięte przez administratora) czy nie,.w jednym zdaniu narzekasz a w drugim piszesz ze nie ma sensownej alternatywy. Chyba ze sam (usunięte przez administratora) umiesz i wiesz ze nigdzie indziej bys roboty nie dostał.

znajacy_realia

Głupoty opowiadacie, przeciez wystarczy wiecej gadac niz robic i od razu praca w jantarze staje sie przyjemnoscia. Mile widziane sa hasła: "Jestem zarabany", "Nie mam czasu", "Musze to zrobic na wczoraj". Pracuje tutaj około dekade i trzyma mnie jedynie brak sensownej alternatywy.

Widze ze pracownicy jantara daja tutaj upust swoim emocjom. Nic dziwnego. Jest co opisywać. Drogi szukajacy pracy, uwazaj na ta firme bo panuja tutaj dziwne zwyczaje. Na przyklad obnizenie pensji pracownikom pod pretekstem szukania oszczednosci a w rzeczywistosci po to by bylo na pensje na nowego dyrektora. A dyrektorów w jantarze jak much, co drugi pracownik jest dyrektorem od czegos. Dlaczego? Bo to najprostszy sposób na zmuszenie do pracy poza godzinami pracy (dyrektorzy i tak to maja gdzies).

Masz zamiar pracowac w Jantarze? Zastanów sie 3 razy i idz gdzie indziej. Praca bez perspektyw, zerowe mozliwosci awansu, wiecej dyrektorów niż pracowników.Normalna rzecza jest to że obniza ci pensje a w tym samym czasie zatrudnia nowego pracownika.

Absolutnie popieram poprzednia opinie. Prezes do bani, dyrektorzy rodzini to plaga i przydupasy bez kwalifikacji.

Zanim zatrudnisz się w Jantarze zastanów się sto razy. Sprzątaczka [usunięte przez moderatora] w kuchni. Więcej dyrektorów niż pracowników. Ludzie kapują jeden na drugiego.

Zostaw merytoryczną opinię o Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści?

Zobacz opinie na temat firmy Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści?

Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści