Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści

Opinie o Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści

Hanna

@Aneta, Twoje pytania są związane z tym, że rozważasz podjęcie pracy w firmie Jantar? Interesuje Cie jakieś konkretne stanowisko pracy w tej firmie? Może posiadasz jakieś wcześniejsze doświadczenia związane z tym miejscem pracy, którymi mogłabyś się z nami podzielić? Jeżeli tak, to opisz co wiesz na temat tej firmy.

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie o pracy na tym wątku. Jest dobrze i nie ma chętnych?

Hanna

@B.M. na jakim stanowisku pracujesz i czy możesz je opisać pod względem wymagań i oczekiwań pracodawcy jakim jest Jantar? Czy jesteś zatrudniona na umowę o pracę z dodatkami pozapłacowymi i/lub premią? @Karol zajrzyj na http://jantar.pl/onas/kariera-oferty-pracy/ możesz tu wysłać swoją aplikację, nawet jeśli nie ma zamieszczonych konkretnych ofert o wolnym wakacie.

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Aplikowałeś do firmy Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
B.M.

Witam! Moja opinia o Spółce Jantar jest bardzo pozytywna . Pracują tam osoby kompetentne znające się na swojej profesji. Jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy . Polecam! B.M.

Hanna

Jak obecnie pracuje wam się w Jantar? Od publikacji ostatnich komentarzy minęło już sporo czasu - wszystko mogło się w tym czasie zmienić. Firma na swojej stronie działa prężnie w dziale "aktualności" (Ostatnio opublikowany był ciekawy artykuł o przyszłościowej wizji szpitali), co dobrze rokuje u potencjalnego pracodawcy. Pracujecie tam i możecie opowiedzieć co sądzicie o pracodawcy? A może zamierzacie aplikować?

Poczta

Nie polecam tej firmy a szczególnie pani kordynator Ewy. M która ludzi określa jak roboty.

Waldi

Jaki jest powód takiego milczenia na forum?

Hanna

@Sol każdy ma prawo do wyrażenia tutaj swojej opinii ale czy mogłabyś ją rozwinąć? Każdy kto chciałby tutaj pracować liczy na konkretne informacje dotyczące zatrudnienia czyli rodzaju umowy godzin pracy czy nastawienia kierownictwa. Mogłabyś się do tego odnieść?

Hanna

@ilona piszesz, że firma Jantar Sp. z o.o. jest 'drętwa'. Co to według Ciebie oznacza? Czy możesz skonkretyzować swoją wypowiedź? Chętnie poznamy przyczynę Twojego negatywnego nastawienia do firmy.

widmo

jakby ktoś fajną pracę u nich otrzymać to szukają aktualnie sprzątaczek na Szczecin, super jakichś wielkich kwalifikacji nie trzeba mieć, a poza tym to trzeba mieć orzeczenie o niepełnosprawności obowiązkowo

ilona

firma dretwa a babki tam pracujące to masakra...

riwa

no ja też widziałam dokładnie to co Ty @toja na ich stronie. I jestem ciekawaa czym się kierowali zamieszczając tam tak niedokładne informacje. Ale po przemyśleniu sprawy będę chyba aplikować do nich, to znaczy wyślę do Jantara swoje Cv z listem motywacyjnym i będę liczyć na to że jeśli gdzieś im będę pasowała to mnie przyjmą, innego pomysłu nie mam

ktoś

Pierwszy raz czytam te opinie. Większość z nich jest dla mnie nie zrozumiała. Oczywistym jest, że jeśli pracownik przynosi konkretny zysk firmie to zarobi więcej niż ktoś kto zysku nie generuje lub generuje stosunkowo niewielki. Niech każdy z Was miesiąc w miesiąc wygeneruje zysk na poziomie kilkunastu tyś, to uwierzcie mi, że z pewnością zarobi swoje (może się mylę). Inną kwestią jest panująca atmosfera. Ale... Firma to nie piaskownica gdzie ma się fajnie bawić. Ps. Swoją drogą. Szkoda, że odchodzą długoletni, wyśmienici fachowcy. Tak narzekacie więc co stoi na przeszkodzie, aby Ich zastąpić i zarobić więcej? Zdajcie sobie pytanie co się stanie i jakie będą Wasze pensje jeśli odejdzie jeszcze kolejny jeden lub dwóch wykwalifikowanych pracowników? Tej wiedzy nie da się przysposobić w rok dwa czy nawet trzy. Kierownictwo (kadra zarządzająca) w tej kwestii się nie popisała.

podbijam pytanie

podbijam pytanie @paszat, jantar sie rozwija, dobrze widzę? ludzie w wątku, napiszczie coś więcej: zalety/wady firmy.

paszat

w jantarze zajmują się wieloma branżami przemysłu, to znaczy, że także często poszukują nowych pracowników?

sorki

to był komentarz do anonima , który tak zazdrości pracy w Jantarze

matia

Chciałabym dowiedzieć się jak na produkcji wygląda sytuacja. Jaka płaca, ile zmian i jaka atmosfera. Czy są przyjęcia?

praktykant

mialem tam praktyke, porazka...

Witajcie, Znalazłem ogłoszenie tej firmy o naborze na stanowisko inżyniera wsparcia technicznego w B-B. Jak to wygląda w praktyce. Kilka razy bywałem w firmie jako klient. Pozdrawiam panią z kasy z którą można sobie pożartować.

Zostaw merytoryczną opinię o Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści?

Zobacz opinie na temat firmy Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści?

Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści