Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści

Opinie o Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści

Zainteresowana Nowy wpis

Witam,oferta pracy na stanowisku pracownik produkcji. Na czym polega? Czy jest odpowiednia dla kobiety?

Nowy wpis

@Zainteresowana

Praca na naszej produkcji polega na obsługiwaniu procesu produkcyjnego etykiet samoprzylepnych. Jest to m.in. praca na maszynach konfekcjonujących wstęgi papieru w 2,3-osobowych składach, pakowanie, przygotowywanie paczek i palet, wysyłka towaru, przyjęcia dostaw, kontrola produkowanych towarów, kontrola stanów magazynowych czy przygotowanie procesu produkcji. Jest to w większości praca fizyczna i wiąże się także z przenoszeniem surowców i wyprodukowanego materiału (niektóre paczki z rolkami o maksymalnej masie 25 kg, tutaj trzymamy się odpowiednich zasad BHP). W naszym procesie rekrutacyjnym uczestniczą kobiety i mężczyźni.

Nowy wpis

W firmie Jantar Sp. z o.o. prowadzimy otwarte procesy rekrutacyjne według powszechnie opartych zasad etycznych. Proces naboru opiera się na zbieraniu aplikacji, wyborze kandydatów, kontaktach telefonicznych, rozmowach rekrutacyjnych, ofercie pracy oraz formalnościach związanych z podpisaniem umowy. Nie dyskryminujemy nikogo pod względem narodowości, wieku lub płci. W procesie rekrutacji ważne jest poznanie kandydatki lub kandydata -ich doświadczenia, predyspozycji i umiejętności zawodowych.

Jak w Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Dziękujemy za zapytanie dotyczące możliwości awansu w naszej firmie, Jantar Sp. z o.o. Jesteśmy świadomi, jak istotne jest dla naszych pracowników rozwijanie swojej kariery zawodowej, dlatego pragniemy zapewnić Państwa, że staramy się tworzyć środowisko sprzyjające rozwojowi i awansowi. W naszej firmie wartość pracowników jest ceniona, a rozwój zawodowy stanowi istotny element naszej strategii kadrowej. W naszej firmie od ponad 30 lat wspieramy naszych pracowników w ich ścieżce kariery przez: • Programy Szkoleniowe: Oferujemy różnorodne programy szkoleniowe, które pozwalają pracownikom rozwijać umiejętności zgodnie z ich zainteresowaniami i potrzebami zawodowymi. • Otwarta Komunikacja: Zachęcamy do otwartej komunikacji z przełożonymi i HR. Rozmowy o celach zawodowych oraz planach rozwoju są dla nas ważne. • Wewnętrzne Awanse: Wierzymy w promowanie pracowników z własnych szeregów. Chcemy podkreślić, że każdy przypadek jest indywidualny, a decyzje dotyczące awansu są podejmowane na podstawie umiejętności, zaangażowania i osiągnięć pracownika. Z poważaniem, Zespół HR Jantar Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści odbywa się również w języku angielskim?

Dzień dobry, zasadniczo rozmowy odbywają się w języku polskim, ale w zależności od stanowiska i potrzeb z nim związanych, dodatkowa część rozmowy może być przeprowadzona np. w języku angielskim.

Aplikowałeś do firmy Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Na jakie wsparcie w Jantar Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Dzień dobry, oczywiście jako pracodawca działamy zgodnie z Kodeksem pracy i regulacjami. Osoba zatrudniona ma zagwarantowane miejsce pracy po powrocie z okresu macierzyńskiego/tacierzyńskiego. Jednym z naszych benefitów jest becikowe dla nowo narodzonego dziecka. Staramy się również elastycznie podchodzić do obowiązków i możliwości pracy zdalnej.

Janek

Jestem pracownikiem firmy Jantar od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolony z mojego pracodawcy. Firma oferuje mi wiele możliwości rozwoju, szkoleń i ciekawych projektów. Zarząd firmy dba o nasze dobre samopoczucie poprzez organizowanie imprez integracyjnych i innych działań społecznych. Np. Wigilia firmowa, urodziny pracowników, Pizza Day. W tej firmie panuje przyjazna atmosfera, a zespół jest zawsze gotowy do pomocy. Doceniam również elastyczność, którą daje mi moja praca, co umożliwia mi pogodzenie życia zawodowego i prywatnego. Zarząd jest zawsze dostępny. Zdecydowanie polecam firmę Jantar jako pracodawcę dla osób, które szukają ciekawych wyzwań i chcą pracować w przyjaznej atmosferze z ludźmi, którzy mają pasję do technologii. Atmosfera w firmie jest super.

Czy pracownicy Jantar Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Dzień dobry, organizujemy spotkania integracyjne w zespołach, proponujemy udział we wspólnych inicjatywach jak np. Poland Business Run (organizujemy wspólne treningi biegowe dla pracowników) czy angażujemy się zespołowo w przygotowanie Szlachetnej Paczki. Z innych form integracji możemy wspomnieć wspólne grillowanie czy spotkania wigilijne. Jedną z forma rozwoju i wspólnych działań zespołowych jest również program warsztatowych szkoleń realizowanych przy współpracy z HR Business Partnerem.

Jakie są warunki zatrudnienia w Jantar Sp. z o.o.?

Dzień dobry, wszystko zależy od obejmowanego stanowiska. Z reguły początkowo jest to umowa o pracę na czas określony, która jeśli wszystko jest ok dla obu stron jest przedłużana. W każdym naszym ogłoszeniu rekrutacyjnym jasno określamy formę zatrudnienia, wszystkie aspekty związane z warunkami są sprecyzowane przy przyjęciu pracownika.

Czy w Jantar Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Dzień dobry, w zależności od działu i lokalizacji pracujemy na open space lub w dedykowanym pomieszczeniu.

Dziewczyny jaki styl panuje w Jantar Sp. z o.o.?

Była pracowniczka

Witam,(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie ! Zmarnujesz swój czas, jeśli nie lubisz być pionkiem swojego przełożonego. Po otrzymaniu dotacji od Unii , firma pozbyła się paru pracowników, żeby zarząd mógł sobie zarobić pieniążki, których jakby wcześniej mieli mało. Firma bazuje na wykorzystywaniu pracownika za najniższą możliwą stawkę na którą on się zgodzi (bo innego wyboru nie ma). (usunięte przez administratora)

Pracowałem tam dość długo

Bardzo szkoda, że wszystkie nieprzychylne opinie na temat firmy są usuwane. (usunięte przez administratora) Po otrzymaniu dotacji od Unii, w firmie zapanowały czystki pracownicze, osoby młode zostały wyrzucone z załogi, aby "GÓRA" mogła się nachapać, gdy skończą się pieniążki znowu zatrudnią faceta od restrukturyzacji, który zamiast coś wnieść do firmy więcej z niej wyniesie. (usunięte przez administratora)

@Była pracowniczka

Dzień dobry, Jantar Sp. z o.o. z Bielska-Białej nie dokonywała żadnych zwolnień w związku z otrzymaniem dotacji unijnych, a wręcz przeciwnie w ramach realizacji wniosku firma zatrudniła pracowników – było to jedno z założeń projektowych. Płace w firmie opierają się na uzgodnionych od początku stawkach, które różnią się ze względu na zakres działania i obejmowane stanowisko, każdy z pracowników samodzielnie podejmuje decyzję w zakresie rozpoczęcia czy kontynuacji pracy.

@Pracowałem tam dość długo

Dzień dobry, Nad poprawnym funkcjonowaniem forum czuwa administrator, a usuwane mogą być jedynie wpisy niezgodne z prawem polskim i regulaminem serwisu. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem portalu: https://www.gowork.pl/regulamin Jantar Sp. z o.o. z Bielska-Białej nie dokonywała żadnych zwolnień pracowniczych w związku z otrzymaniem dotacji unijnej, a w ramach realizacji projektu zostały zatrudnione nowe osoby. Zarząd poważnie traktuje relacje z pracownikami, a co za tym idzie swoją odpowiedzialność za firmę jako całość.

Johan
@Pracowałem tam dość długo

Faceta od restrukturyzacji z nienagannie czysciutkim blyszczacym drogim samochodzikiem trzeba dodac a jakze dobrze sie zyje

Klientka
@Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści

Nie zgodzę się z tą wypowiedzią " Jantar Sp. z o.o. z Bielska-Białej nie dokonywała żadnych zwolnień." oraz " każdy z pracowników samodzielnie podejmuje decyzję w zakresie rozpoczęcia czy kontynuacji pracy" , znałam ludzi którzy tam pracowali i z ostatnim dniem miesiąca otrzymali wypowiedzenia rzekomo z powodu Covid-19 chociaż w firmie była uruchomiona i wzięta tarcza ochronna od Rządu.

Halina

magazyn super szczegolnie jego kierownik polski Don Bonaparte

XXX

Praca jak każda inna. Jedyny minus, cieniutkie zarobki i (usunięte przez administratora) Ale to ludzie sobie sami są winni Każdy na każdego donosi. Ot i cały urok tej pracy. Mało ludzi a tak nie zorganizowanej ekipy to że swiaczką szukać. Dzień bez donosu dniem straconym.

@XXX

Dzień dobry. Na początku chcemy zaznaczyć, że warunki finansowe są negocjowane jeszcze przed podpisaniem umowy. Każdy z naszych pracowników jest, więc jasno poinformowany o stawkach, a każdy z działów pracuje w oparciu o zdefiniowanej zasady systemu wynagrodzeń. Z przykrością również zapoznaliśmy się z zarzutami dotyczącymi donosicielstwa. Chcemy, aby atmosfera w firmie była przyjazna, sprzyjająca rozwojowi samej firmy, jaki i pracowników. Nie chcemy, aby osoby pracujące czuły się obserwowane, zwłaszcza przez swoich współpracowników - stawiamy na jasną komunikację i dialog. Cały czas staramy się, by jakość pracy i komunikacja przebiegały jak najsprawniej. Pozdrawiamy, Zespół JANTAR

Pracownik innej firmy

Z Jantarem nie da się współpracować, nasza firma zakupiła od nich drukarki do etykiet Godexa i co? I współpraca jest zerowa, drukarki sie psują od nowości, wysyłamy, odsyłamy a drukarki wracają brudne i zepsute jak były, nawet nie sprawdzone, nie otwierane, tragedia.(usunięte przez administratora)

@Pracownik innej firmy

Jedną z wartości, którą kierujemy się przy realizacji naszych usług jest jakość, co przekłada się na zadowolenie klienta. Z wieloma klientami, w zakresie usług, łączą nas wieloletnie kontrakty serwisowe. Przeanalizowaliśmy wszystkie wykonane w ostatnim czasie zlecenia serwisowe dotyczące drukarek Godex sprzedawanych przez naszą firmę. Naprawy gwarancyjne wykonywane są przez serwis producenta, który ma określany czas na wykonanie zlecenia, a każde urządzenie jest przez nas dodatkowo weryfikowane po naprawie, a przed wysyłką do klienta. Obecnie intensywnie pracujemy nad możliwość przyspieszenia czasu naprawy tych urządzeń, ze względu na ich usterkowość. Bardzo zależy nam na wyjaśnieniu opisanej sytuacji, jesteśmy otwarci na indywidualną rozmowę z klientami, dlatego prosimy kontakt pod numerem tel. 33 82 85 700, za pośrednictwem adresu jantar@jantar.pl lub z Państwa opiekunem, który na bieżąco z Państwem prowadzi projekty. Dodatkowo nasz szef serwisu skontaktuje się z naszymi obecnymi klientami używającymi drukarek Godex, aby wyjaśnić temat.

Aro

@Ktoś a czy osoba o której piszesz ma jakieś specjalne przywileje, że mimo zniechęca innych do pracy to nikt jej w żaden sposób nie upomina?

Ktoś

Nie będę oceniać pracy w tej firmie. Moim celem jest przedstawienie pewnego problemu - chodzi o pewną pracującą tam osobę. Pracuje ona od lat, swoim postępowaniem sprawia że kolejne osoby nie są w stanie z nią współpracować.. zamiast robić swoje ta osoba zajmuje się wszystkim innym poza pracą, swoją prywatą, a robotę spycha na innych i przy tym ich zastrasza... jak się można domyślić bierze kasę za staż i koneksje bo z pewnością nie za zaangażowanie i wątpliwe umiejętności... stanlwisko ma chyba przez zasiedzenie...Osoby które miały nieprzyjemność z nią współpracować odeszły przeciążone psychicznie i fizycznie..bo co to za współpracownik widmo...dokazujący i wydający polecenia jak szef którym jak się można domyślić nie jest...i odejdą następni - wartościowi - jeśli osoby, które mogą coś zrobić nie zrobią nic, a ta osoba pozostanie bezkarna... szkoda że w tak fajnej firmie pracuje ktoś tak niedopasowany, ktoś kto nie współpracuje, ktoś kto psuje wizerunek... Osobom, które nadzorują proponuję obserwację na potwierdzenie...a jeśli osoba o której mowa przeczyta ta wypowiedź i zmieni swoje postępowanie (co wydaje się mało prawdopodobne ale nie niemożliwe) niezależnie od motywacji - czy będzie nią chęć zachowania stanowiska czy poprawa relacji - to będzie to znaczyło że była jeśli nie konieczna to przynajmniej potrzebna.

Danuta
@Ktoś

@Ktoś Jeśli jest faktycznie tak jak piszesz, to rzeczywiscie nie wygląda to zbyt fajnie. Ciekawi mnie, czy któryś z pracowników Jantar próbował poinformować o takim zachowaniu swojego przełożonego? Może wpłynęłoby to na polepszenie atmosfery w tej firmie. Czekam na Twoją odpowiedź.

@Danuta

Jak już było wspomniane pracownicy są zastraszeni.. wracając do pytania - było to zgłaszane nie raz niestety... Odnoszę wrażenie że osoby które powinny zareagować nie widzą problemu, może nie potrafią się z nim zmierzyć a ta osoba sztukę manipulacji ma opanowaną do perfekcji.. odwraca od siebie uwagę i pozostaje w tle... dlaczego? Żeby mieć spokój...jedyna rada jest zawarta powyżej - obserwacja, rzetelna obserwacja...nie bezgraniczne zaufanie do osób które na to nie zasługują...i wykorzystują... szkoda że w obecnych czasach toleruje się takie zachowania... Zastanawiam się co musi się wydarzyć żeby w końcu ktoś zareagował?

Roman
@Ktoś

Rozumiem, że takie relacje w pracy to duża niedogodność. Nie napisałeś jak wyglądają inne aspekty zatrudnienia. Mam na myśli możliwość barania udziału w szkoleniach lub kursach językowych. Pracownicy mogą na nie liczyć?

@Roman

jest język angielski - czasami czasami to dobre słowo, inne szkolenia często są zbędne i robione bardziej z przymusu, głównie przedłużenia uprawnień do kas fiskalnych.

@Roman

To nie ma nic do rzeczy. To była próba zmiany tematu. A problem jak był tak jest. Ta osoba jest nietykalna i bazkarna. I nadal rządzi... robi to co robiła, a nawet podejmuje inne pozostawiające wiele do życzenia działania... Powtórzę raz jeszcze z obawą - zastanawiam się co musi się wydarzyć żeby coś się zmieniło. I mam nadzieje że ten apel o reakcję zostanie w porę odebrany...

ad
@Ktoś

domyślam się o kogo chodzi, wydaje mi się, że ma koneksje u góry, która jest za coś tej osobie wdzięczna...

wierze w to, że istnieje KARMA i personę o której mowa w punktach dosięgnie sprawiedliwość

Roland
@były pracownik

Masz na myśli A.K?

Jeśli szukasz pracy w której: - dobrze zarobisz - nauczysz sie czegos ciekawego - nie bedzie Ci dane poznac czym jest donosicielstwo - praca przyniesie ci zadowolenie to nie staraj sie o prace w Jantarze. Tutaj niestety marnie zarobisz, bedziesz miał szanse stac sie ofiara bezpodstawnych donosów na swoja osobe (wyzej wspomniane [usunięte przez moderatora]rządzą) a praca stanie sie upierdliwa koniecznoscia do momentu znalezienia nowego etatu.

Gregory
@pracownik

tak to się właśnie wszystko zgadza i jest aktualne aż do teraz niestety... osobiście żal mi co poniektórych osób wywyższają się, donoszą [ na głupoty ], bo być może więcej zarabiają, pracują dłużej ...

@Gregory

Relacje w pracy są bardzo ważne, bo wpływają na motywację i wydajność. Jeśli są kiepskie to może jest możliwość, żeby je poprawić i pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu. Co tym myślisz?

Opinie pracowników o Jantar nie pojawiają się tu zbyt często w ostatnim czasie, jaka jest tego przyczyna? Fajnie jeśli ktoś z obecnych pracowników zechce podzielić się swoimi wrażeniami na temat warunków pracy w tym miejscu.

Iza

Wiecie może dlaczego tak nazywa się firma? Czy to ma jakiś związek z bursztynem?

Aneta

A jak wygląda kwestia wypłat w tej firmie? Chodzi mi głównie o to czy niema wyzysku (praca za grosze) i czy płacą na czas

Grzegorz
@Aneta

Płacą na czas. Nie ma z tym problemu. Jeżeli chodzi o „wyzysk”, to — moim zdaniem — nie da się na to pytanie dobrze odpowiedzieć, bo każdy ma nieco inne, swoje kryteria. Płacą zgodnie z umową i nie oczekują, że będzie się pracować więcej, niż się umówiło. Innymi słowy — wywiązują się uczciwie ze zobowiązań.

Zostaw merytoryczną opinię o Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści?

Zobacz opinie na temat firmy Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści?

Jantar Sp. z o.o. Technologia korzyści