Opinie o Porwetto Finance Polska w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Porwetto Finance Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Porwetto Finance Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Porwetto Finance Polska w Częstochowa

Czy w Porwetto Finance Polska odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

exklient Nowy wpis

Nie. Nie ma żadnej rekrutacji wewnętrznej. Stale stosowana jest redukcja zatrudnienia lub propozycje spotkań motywacyjnych w innych firmach.

Jaka atmosfera jest między działami w Porwetto Finance Polska?

exklient Nowy wpis

Porwetto Fajanse ma jakieś działy? Tak. Dwa: kierownictwo wysokiego szczebla i sprzedawcy. Ten pierwszy dostaje solidną kasę za nic-nie-robienie i ochrzanianie niższego pietra hierarchii korporacyjnej. Najniższe piętro, czyli sprzedawcy mają tylko jedno zadanie: sprzedawać, kłamać i (usunięte przez administratora) człowieka który ma na karku stado komorników.Umowa o współpracy składa się z kilkunastu stron a-4 mikrodrukiem, z której wynika tyle, że jeżeli człowieku nie zapłacisz za nasze usługi wygórowanych stawek, to nie pomożemy. (na pewno nie pomożemy, natomiast haracz bardzo chętnie przytulimy). Powtórzę: omijać szerokim łukiem.

Marzena

Mieli jakiś czas temu ogłoszenie na Doradcę Klienta. Pracował ktoś na tym stanowisku? Czy jest jakaś szansa na awans? Albo podwyżkę z czasem? I czy są regularne premie?

@Marzena

Szansa na...co(?) Pojęcia 'awans' i 'podwyżka' wykraczają poza zakres etymologiczny języka polskiego, o ile nie zachodzi relacja koneksji (a nie zachodzi). Premia? Hipotetyczny składnik wynagrodzenia podlegający anihilacji z całego szeregu potencjalnego zaistnienia przesłanek zdefiniowanych w oparciu o kryteria stanowiące wewnętrzna tajemnice tzw firmy. Zwerbujesz 10 klientów ( na 1000 prób w skali miesiąca) którzy podpiszą umowę nie gwarantującą dokładnie niczego, dopilnujesz terminowości płatności, po czym możesz ewentualnie pomyśleć o czymś w rodzaju prowizji, po odtrąceniach.

Czy można liczyć w Porwetto Finance Polska na prywatną opiekę medyczną?

exklient

Znacznie łatwiej o misia polarnego na słońcu Eskimosa w Afryce lub gruszki na bananowcu niz jakakolwiek opiekę medyczna w tym całym porwetto. Dla nich liczy sie tylko wynik. O jakichkolwiek przywilejach pracowniczych zapomnieć, podobnie jak o mglistej perspektywie umowy o prace.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Porwetto Finance Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

Pracowałam w tej firmie lata temu. Aż dziwne ze dalej funkcjonują. Wszystko było Ok do póki oni sami nie popełnili błędu i próbowali mnie obwinić ze klient zabrał ich prowizje zamiast przynieść ja do biura. Przecież klient dostając kredyt z banku Nie ma żadnej umowy z pośrednikiem jakim bylo porwetto żeby przynieść nadwyżkę do biura. Nie potrafili dogadać się ze skokiem odnośnie redukcji i stracili. Komu zabrali pensje w zamian? Mnie. Zabrali mi 1200 zł pensji. Właściciele się nie zmienili. Stanowczo odradzam. Wysłuchałam się płaczących klientów którzy myśleli o samobojstwie po tym co firma im zrobiła. Jestem zbyt empatyczna, żeby widzieć ludzka krzywdę. ( dodam ze warto sprawdzać swoją wypłatę bo u mnie były braki po 400- 500 zł - ów księgowość bez wykształcenia nie potrafiła się doliczyć.

exklient

Zgadzam się chociaż z perspektywy byłego na szczęście klienta. Powinni się nazwać może i porwetto ale Fajanse. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Podpisz umowę, weź kredyt ratalny na bandyckich warunkach. Firma nie gwarantuje dokładnie niczego ani też nie podejmuje żadnych działań mediacyjnych. Kredyt ? Owszem, w planach,na bandyckich warunkach i po wpłaceniu sowitej zaliczki która oczywiście przepadnie a firma umyje łapki. To gòwno nadal działa.

@exklient

Wiesz co, serio jak to wszystko teraz tak czytam to naprawdę trzeba to jeszcze bardziej nagłośnić, bo o tragedia jakaś jest aż mi przykro

@Paulina

To złodziejskie qvno działa w najlepsze i nadal perfidnie (usunięte przez administratora) ludzi. Obiecywali cuda-wianki na kiju. Prawda okazała się być inna.'Zaśpiewali' sobie niebotyczną kasę, umowę (10stronA-4) w której nie gwarantowali i nie gwarantują dokładnie nic. Jedynym efektem ich działań było pismo od komornika. Krótkie :'egzekucja nie zostanie wstrzymana', natomiast nieco później wypisali weksel na kwotę 'z czapy', która bezwzględnie próbowali egzekwować.Wystarczyło ich postraszyć sądem, żeby się odp....ili. Mam wszystkie papiery związane ze sprawa. Ta 'firma' bezwzględnie żeruje na trudnej, nierzadko dramatycznej sytuacji finansowej. Drobna rada: najgorszemu wrogowi nie polecam korzystania z ich 'usług'. Jedna wielka 'ściema'. od początku do końca.

@exklient

Oprócz pisania tutaj na forum gdzieś jeszcze to nagłaśniasz? Bo jeśli to wszystko prawda myślę, że warto

@Paulina

Nie mam żadnego powodu żeby kłamać. Nie stygmatyzuje się uczciwie działających firm. (usunięte przez administratora) jak najbardziej. Po co strzepic jezyk, skoro i tak spłynie po nich jak woda po kaczce. Jeszcze raz ostrzegam przed ta ’uczciwa' firma. Dziwne ze UOKiK jeszcze nie dobral im się do (usunięte przez administratora)

@exklient

No właśnie mnie chodzi o to, że jeśli poważnie uważasz, że należy kogoś ostrzec to, żeby nie robić tego tylko tutaj, bo nie każdy trafia na to forum. Ale może właśnie jeśli firma zobaczy to wszystko to się jednak do tego jakoś odniosą i ta to jakiś efekt?

@Paulina

Nie będzie żadnego efektu zgodnie ze starą paremia łacińską: pecunia non olet. Autorem maksymy byl niejaki Wespazjan a kontynuuje jakieś porwetto.

@Paulina

Firma, która ciagnie spora kasę z klientów w bardzo trudnej sytuacji finansowej głęboko w (usunięte przez administratora) ma co się dzieje byle kasa płynęła. Firma do niczego się nie odniesie. Zmienia nazwę jeszcze kilka razy, opowiedzą kilka uroczych bajeczek o chęci pomocy zadłużonym. Tak samo dzialaja wszelkiej maści firmy (usunięte przez administratora). Empatia albo kasa. Tertio non datur.

Czy w Porwetto Finance Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

exklient

Nie. Nie. I jeszcze raz NIE. Pracownik ma do wykonania dokładnie jedno zadanie : nabić kabzę firmie. Jeżeli realizuje wyznaczone zadanie, to że k,super, hiper i pięknie,jest doceniamy. Jeżeli nie,to kopa w (usunięte przez administratora) i do domu.

exklient

Nie. Nie ma i nie będzie. Proszę zapomnieć o Prawie Pracy. Pracownik jest obiektem który nie ma prawa do wątpliwości, pod grozba rozwiązania umowy o pracę na zlecenie. Albo nabijasz kasę kierownictwu albo (usunięte przez administratora) Firma wyznaje 2 zasady : 1. Kanon Machiavellego : cel uświęca środki 2, Pecunia non olet czyli pieniądze nie śmierdzą

@exklient

Jezus serio jest tak ostro czy wy sobie jaja tutaj robicie? To jak Ci pracownicy niby dają tutaj jakkolwiek radę?

exklient

Nie ma żadnej reakcji .O jakimkolwiek wsparciu czy to psychologicznym czy merytorycznym raczej zapomnieć. Problemy pracownika nikogo nie interesują. Liczy się wyłącznie efektywność i realizacja celów osiągane wszelkimi możliwymi metodami. Albo cel jest realizowany albo firma dziękuje za współpracę.

@Paulina

Nikt nie robi sobie tzw 'jaj'. Wszystkie publikowane opinie są zgodne ze stanem faktycznym a porwetto fajanse możne sobie nadal opowiadać urocze bajeczki o 'wspaniałych warunkach pracy dla każdego'. Nos Pinokia sięga z już do granic stratosfery z tendencja rosnącą.

Grażyna
@exklient

No słuchaj dla przyjemności nikt pracowników nie potrzebuje ;D Chyba to jasne ze maja zarabiać kasę. I chyba sami z tego ja maja nie? No chyba płaca Wam?

@Grażyna

Udają, ze że płacą w praktyce tylko prowizje), która jest 'obcinana' , do czego każdy powód jest dobry. Wystarczy ze klient o jeden dzień spóźni sie z płatnością czegokolwiek i juz doradca ma. ’pojechane' po premii i godzinach. Firma trzepie sianko za nic a pracownik to muł do dostarczania.

Justyna
@exklient

ale jezeli obcinają premie, to muszą podawać jakis powód? Pracownik ma prawo do weryfikacji swojej wypłaty..

@Justyna

Każdy powód jest dobry do 'obcięcia' premii: pytanie lub skarga klienta w kwestii opieszałego załatwiania sprawy przez firmę, brak skuteczności działania.Płacą za konkretny efekt , czyli zwerbowanie nowego klienta, który podpisze umowę 'oddłużeniowa' i zapłaci w całości za usługę (rzadka sytuacja) biorąc pod uwagę sytuacje finansową 'podopiecznego' firmy. Jeżeli klient nie płaci , to bardzo często ma nasłanego komornika a pracownik nie dostaje premii, bo niby dlaczego? Cel nie został wykonany. Premia poszła się 'bujać'. Godziny przepracowane można sprawdzić tylko w jeden sposób: w oparciu o własne notatki z całego miesiąca.

Iza

Może dowiem sie kilka informacji o pracy w firmie? Czy są szanse , rekrutują?

@Iza

Drobna sugestia: omijaj szerokim łukiem, chyba że masz empatię cegły albo zbrojonego betonu. (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu za pracę ? Standard. Szanse zawsze są, nawet duże. Bezwzględne zerowanie na ludzkim nueszczesciyt, za (usunięte przez administratora) pieniądze (coraz mniejsze).

czy firma zatrudnia również hostessy? Jakie maja wymagania?

Gliwicanin

Bylem tak jako klient i co zamiast mi pomóc z długami to jeszcze mi ich sporo dołożyli muszę im oddać ponad 8 tys!!! A takie śmieszne pisma wysyłają ze moja siostrzenica lepiej by napisała w gimnazjum. (usunięte przez administratora) jakich mało wzbogacają się na czyjejś biedzie!!!

truskawka
@Gliwicanin

mnie też oszukano , nie otrzymałam żadnej pomocy ani pieniędzy a komornik zabrał mi 4500 zł , czy ktoś zgłaszał do prokuratury bo ja tak , ale to trzeba złożyć pozew zbiorowy, proszę o kontakt

toak

Zawsze to można sobie dorobić jakieś pieniądze na stanowisku hostessy @wiako, z tego co wiem to wszystko jest legalnie w oparciu o umowę zlecenie także tu plus

Informator

Obecnie firma funkcjonuje jako emediator w Gliwicach.

Koko

Nie ma tam miejsca dla nikogo bo pooszukiwali i zwinęli majdan. Przejęli własne długi i kręcą lody dalej. Pensje nie popłacone pracownikom, duże ego, świat byłby lepszy gdyby osoby tego pokroju po nim nie chodziły. Wyzywanie od kretynów na forach świadczy o nadmiarze wolnego czasu i niskiej inteligencji osoby piszącej komentarze. Mam nadzieje, że kiedyś spotka ich to na co zasłużyli. Dla mnie są na tej samej półce co sprzedawcy kołder merynosowych ;)

Pracowałam 1 dzień w tej firmie i uciekłam. Zwykłe naciąganie.

Zostaw merytoryczną opinię o Porwetto Finance Polska - Częstochowa

Porwetto Finance Polska