Bramster Mietła sp. k.

Opinie o Bramster Mietła sp. k.

Xls

Opinie krążące w sieci o różnych firmach,w  tym o twoim potencjalnym pracodawcy, nie muszą być wcale miarodajne. Często bywają przesadzone - są przesadnie pochlebne lub oczerniające. Warto wiedzieć, że przecież nie zawsze wystawiają je pracownicy. W Internecie każdy może anonimowo dodać jakiś komentarz o danej firmie. Opinie o pracodawcy - wiarygodne czy nie?Może być tak, że większość opinii o pracodawcy, z którym jesteś umówiona na rozmowę kwalifikacyjną, są wymyślone np. przez PR danej firmy (wtedy oczywiście pojawia się wiele bardzo pozytywnych ocen) lub też przez konkurencję (wówczas dowiadujemy się o danej firmy samych najgorszych rzeczy). Jest wiele możliwości manipulowania informacjami i trzeba mieć świadomość, że niektórzy naprawdę z nich korzystają. Nie chodzi zatem o to, by bezwzględnie ufać obiegowym opiniom na temat danego pracodawcy. Warto jednak zapoznać się z nimi po to, by móc później samemu zweryfikować, które z nich są prawdziwe, a także po to, by dowiedzieć się, jak dana firma jest postrzegana. Czy dane opinie pokazują prawdę o danej firmie, czy też nie, nie zmieni to faktu, że one faktycznie istnieją i dają wielu osobom obraz danego przedsiębiorstwa. Jeżeli zaczniesz pracować w takim miejscu, powinnaś mieć świadomość, co sądzą o nim inni. Na co szczególnie zwracać uwagę podczas przeglądania opinii o pracodawcy?Generalnie mówi się, że co człowiek, to opinia, dlatego też zamiast sugerować się ocenami znalezionymi w Internecie, lepiej samemu zbadać sprawę i wyrobić sobie własną ocenę pracodawcy. Należy też pamiętać, że nigdzie nie jest wszystko dobrze lub wszystko źle, dlatego warto mieć czujność, gdy widzimy:Bardzo skrajne przeplatające się opinieJeżeli widzimy, że wśród ocen o danym pracodawcy przeważają tylko same skrajności, od wychwalania do oskarżania o łamanie wszelkich praw pracownika, można przypuszczać, że mamy tu do czynienia z dwoma obozami - komuś z zewnątrz ewidentnie zależy na oczernieniu danego pracodawcy, ale PR firmy stara się działać równie skutecznie i kontrować te oszczerstwa. Co to może oznaczać?

Bronek

Troll przelecial pol Slaska zeby najtansza brame kupic i obrazony ze w Catoramie bylo taniej. Dziadostwa nie sprzedajemy szczegolnie pieniaczom.

Xls

Szanowny Panie dziwi mnie ta opinia i nie mam zamiaru pana przekonywac do czegokolwiek. Za pomocy autocada korzysta kilka osob w firmie wiec juz pan klamie i bede domagal sie przeprosin gdyz korzystamy z legalnego oprogramowania i uzywamy tego w pracy !!!! Nie wiem o co nas pan pytal ale nie sprzedajemy swoich wyrobow kliemtom indywidualnym. Kilka naszych produktow jest znamiennych i zastrzezonych dlatego tym sie wyrozniamy za co cenia nas odbiorcy krajowi i w EU.Gdzie indziej pan tego nie kupi i to znowu zaprzwcza temu co pan usiluje powiedziec ze "niczym sie nie wyrozniamy"Znowu klamstwo i obelgi. "Dorobilismy" sie jest skrotem myslowym oznaczajacym ze przez doswiadczenia, szkolenia i partnerska wspolprace pracownicy sa z nami kilkanascie lat malo tego zatrudniamy ich krewnych i dzieci. Przeszkadza panu forma TY domaga sie firmy per PAN wiec dlaczego nam zarzuca wysokie EGO.??? Anonimowosc pozwala panu szkalowac nasza opinie dlaczego pan do mnie nie napisal lub zadzwonil bezposrednio?

Xls

Wie pan czym sie wyroznamy???? Tym ze "dorobilismy" sie marki dzieki wysilkowi i determinacji pracujemy na plaszczyznie B2B Wie pan co to oznacza??? Nie musimy znosic takich jak Szanowny Pan o duzym Ego. Sadzi pan ze mozna kazdego opluc obrazic bezkarnie ?Myli sie pan anonimowosc internetu jest do czasu kiedy pana pozwe za naruszenie dobr osobistych i spolki i wymusze przeprosiny na forum.

Xls

Nie wiesz co napisac by hejtowac na sile.Pracowales, byles toksyczny i zle wplywales na zespol to cie nie zatrzymywalismy.Dalismy wiedze,doswiadczenie, szkolenia teraz pokaz jak bedziesz sie realizowal w "centrum" i wdrazal innowacyjne produkty.Cieszymy sie ze inni skorzystali z szansy ktora im dalismy i swietnie sobie radza. Jestesmy firma rodzinna ktora dorobila sie ok 70 pracownikow, nowoczesnej technologii i szacunku u kilkudziesieciu europejskich wymagajacych odbiorcow ktorzy sa liderami tego segmentu. Budujemy rynek zbytu oparty o zasady zdrowej konkurencji i partnerskich relacji To odpowiedz na zazuty ze nie mozemy wejsc na" szerokie rynki" Lokalizacja z ktorej drwisz nie ma najmniejszego znaczenia dla firm produkcyjnych ktore sprzedaja w kraju i zagranica nie ma znaczenia. Innowacyjnosc :) kilka zastrzezonych produktow, inne wdrozone i sprzedawane od 20 lat. Jedno sie zgadza strona ma za glosny podklad -cholernie wazne w niskiej ocenie tak cenionego krytyka :)))))

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Bramster Mietła sp. k.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Handlowiec - Opiekun klienta?

Pracowałem kiedyś w Bramsterze i szczerze powiem, że tutaj było chyba najlepiej. Fakt trzeba się narobić no i kierownicy potrafią nieraz "dogryżć" bezzasadnie. Praca 8 godzin, na 2 zmiany (zależy od działu), w zimę nawet ciepło na halach.

Maja

Skoro podobała Ci się praca w BRAMSTER, to dlaczego zdecydowałeś się z niej zrezygnować? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć na forum. Czy dla pracowników BRAMSTER jest przewidziany jakiś socjal typu paczki dla dzieci na Święta, prywatna opieka medyczna, karta sportowa?

Kadrowiec
@Maja

Ubezpieczenie grupowe, premia miesieczna i roczna (niezla) Karta multisport od 2019 lub luxmed do wyboru. Lokata z ubezpieczeniem dla najlepszych.

@Maja

Nie powiedzialem ze mi sie podobala. Kazdy szuka tego co bedxie dobre dla niego. Socjalu brak dla pracownikowJedynie na swieta sa premie po kilkaset zlotych

Dan

Witam. Czy ktos moze mi napisac jak tam z urlopami w firmie bramster poniewaz ktos mi powiedzial ze w tej kwestii jest nie ciekawie. Ciezko z uzyskaniem urlopu wakacyjnego nawet jak sie go zaplanuje wcześniej

ADAM
@Dan

Nie kojarze by ktos nie dostal min.2 tyg. wolnego w wakacje zgodnie z podpisanym planem urlopow ktory jest zatwierdzany przez kier.dzialow. W lipcu i sierpniu jest troche mniej zlecen wiec nam tez zalezy by pracownicy wykorzystywali w tym czasie swoj urlop. Czesto zdarzaja sie dłuzsze urlopy ale chcemy to wiedziec wczesniej by zaplanowac zastepstwo. Byc moze ktos musial przesunac urlop jezeli nie mial go potwierdzonego u przelozonego.Innej mozliwosci nie widze zawsze staramy sie dogadac. W kazdym razie dziekuje za opinie przyjrze sie temu dokladniej.

Adrian

Bramster to porządna firma, w której można zarobić pod warunkiem, że wykonuje się wszystkie powierzone prace jak należy. Już na start otrzymujemy odpowiednie wynagrodzenie, które w porównaniu z innymi ofertami pracy jest na całkiem dobrym poziomie. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po krótkim okresie próbnym to kolejny plus firmy. Kierownicy jak i cały zarząd dbają o jak najwyższy standard pracy oraz wyposażenie stanowiska pracy. Pracownicy mają do dyspozycji parking, szatnie wraz z prysznicami, stołówkę i kuchnię. Bramster cały czas się rozwija, utrzymuje wysoką jakość produktów o czym świadczy eksport na kraje europejskie!

Maja

@ciekawy czy ma jakieś konkretne przykłady takich zachowań w BRAMSTER? Często ludzie posługują się argumentem nepotyzmu występującym w firmie, jednak często nie znajduje on odzwierciedlenia w codziennym życiu. Jak jest tutaj?

Oskar Safaryan

Dziękuję firmie za pomoc

Oskar Safaryan

Dziękuję firmie za pomoc

Maja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć relację zdjęciową z powstawania nowej hali produkcyjnej. Wiecie kiedy planowane jest jej ukończenie? Czy zwiększenie rozmiaru powierzchni firmy będzie się wiązać również ze zwiększeniem zatrudnienia?

ciekawy

zgadza się Iza tylko osoby z poza firmy nie mające znajomych wśród pracowników lub rodziny nigdy nie dostaną szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności ect. bo w pierwszej kolejności i ponad nimi będzie kandydatura osób z polecenia co może mieć/nie musi negatywny wpływ na rozwój firmy (dalej wszyscy pchają wózek w tą samą stronę co pchali i robią to od lat tak samo to nie koniecznie wpływa na to że wózek kolokwialnie mówiąc przemieszcza się do przodu). Nie krytykuję tylko podpowiadam :). Życzę tak czy owak samych sukcesów :)))

Iza
@ciekawy

dziękuję

ciekawy

to prawda że w tej firmie prace moga znaleść tylko znajomi lub rodzina osób juz pracujacych ?

Iza
@ciekawy

Faktycznie wchodzi drugie pokolenie pracowników ale to dobrze świadczy o firmie skoro osoby polecają robotę dzieciom i znajomym ale to nie reguła.Praca jest dla tych którzy chcą pracować i dobrze zarobić..

Maja

@Bonifacyrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. To ważne, że pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki do pracy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy działu, w którym pracujesz? Chętnie usłyszymy o Twoich doświadczeniach.

UKS Trójka Tarnowskie Góry.

Zarząd, trenerzy i cała społeczność klubu składa serdeczne podziękowania dla firmy Bramster za systematyczne wspieranie finansowe młodych sportowców oraz za pomoc w upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu w naszym klubie. "W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH"- dziękujemy Państwu.

edrf

Branża sportowo-restauracyjna jest dośc trudna, ale wiadomo jakich zarobków można się spodziewać? Dzięki

Norbi

a jakie oferują warunki płacowe na godzinę uśrednienie ? przedział od- do ?

Rydy
@Norbi

Okolo 15 na reke

Bonifacy

W bramsterze tak jak wszędzie pieniędzy za darmo nie dawaja. Trzeba być trzeźwym, nie spóźniać się(każdemu się może zdarzyć) no i robić swoje. Warunki pracy bardzo dobre - nowa hala, maszyny, narzędzia, kuchnia, nowe ubikacje, parking dla pracowników. Zapłacone zusy, pieniądze dość dobre. Są dni lepsze i gorsze czasami człowiek jest wkurzony

Marian

już pracuje 4 uczniów to sa ci sami od paru lat- krewni pracowników

Marian

Co chcesz wiedziec ? Kasa zawsze na czas, robota w sezonie wiecej w zimie mniej ale zwolnien.nie pamietam wrecz zatrudniaja na potege. Stawki na godzine z premia lub akord kasa nawet dobra umowa o prace po probnym oczywiscie. Socjalne warunki normalne,.terminy zawsze pilne atmosfera jest wazna a tu jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Bramster Mietła sp. k. - Nakło Śląskie

• Jak się pracuje w Bramster Mietła sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bramster Mietła sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bramster Mietła sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bramster Mietła sp. k.