BRAMSTER SP. z o.o. SP K.

Nowe Chechło

Opinie o BRAMSTER SP. z o.o. SP K.

robert 2012-12-14 16:34:46
Dużo pracy, w akordzie zarobki niezłe jak na ten rejon
Stary 2012-12-14 23:24:55
Fakt pensja zawsze na czas, ogólnie niezle
maciek 2014-04-29 11:15:34
Gwarantujemy wysoką jakość towarów, kompetentną obsługę, solidne usługi, rzetelne wykonawstwo oraz szybki i fachowy serwis. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i uprzejmie zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.

K O P L E T N A B Z D U R A !!!!
mirkoz 2014-05-18 15:44:58
firemka niekompetentna,przdstawiciel niesłowny,klientów traktuje jak naiwniaków do nabijania kasy.cena serwisu pogwarancyjnego-kosmiczna
Kier. 2014-06-03 23:02:40
pozdrawiamy konkurencje :)
Olga 2014-06-17 06:38:19
Dyrekcja,Grono Pedagogiczne,Rada Rodziców i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Nowym Chechle składają SERDECZNE PODZIĘKOWANIA FIRMIE BRAMSTER Sp. z o.o. Sp.Komandytowa za sponsorowanie Wielkiego Festynu Rodzinnego. Cieszymy się, że Firma dołączyła do grona przyjaciół naszej szkoły.
Zarząd 2014-07-03 22:22:22
Z przyjemnością pomożemy w przyszłym roku , trzeba docenić poświęcenie organizatorów to z Ich inicjatywy udała się tak pozytywna impreza.
Mateusz 2015-02-26 11:46:51
Firma rozwojowa, powiększenie hali produkcyjnej do 1000m2, zakup nowego stanowiska zrobotyzowanego, nowe zatrudnienia, jak najbardziej polecam firme !
Adam 2015-10-30 21:55:43
Skoro byles u nas kilka lat temu to dlaczego komentujesz dopiero teraz nie miales odwagi powiedziec tego w twarz a anonimowo kozaczysz bo cie nikt nie zna.Skad wiesz ze rozmawiałeś z właścicielem skoro sam nie rozmawiam z kandydatami tylko kadrowa a najczęściej robią to kierownicy.
Firma działa 20 lat jeżeli chcesz być nowobogackim zaryzykoj i załóż firmę zatrudniaj kilkudziesieciu pracowników plac wszystkim na czas podatki itd o czym nie masz pojecia będzie ci wtedy tak dobrze jak prywaciarzom.
arek 2015-10-31 23:57:49
Dojazd i naprawa u klienta za 80 zl/h to drogo kiedy nie wykonuje się zalecanych serwisów zalecanych przez producenta????
Dlatego nie świadczymy już usług serwisowych itp uslug dla klientów indywidualnych.
Rozczeniowych klientów zapraszamy do konkurencji
Klient 2015-11-03 09:43:49
Ostatnio miałem przyjemność styczności z firmą Bramster, zamówiłem u nich ogrodzenie, produkt wysokiej jakości, krótki termin oczekiwania.
Bardzo polecam. Pozdrawiam.
Krzysiek - były pracownik 2015-11-18 10:10:06
Firma z bardzo dużym potencjałem, co widać po nowych inwestycjach. Produkcja eksportowa czyli wysokiej klasy towar, bardzo skrupulatnie kontrolowany. Polityka firmy nastawiona na jakość i konkurencyjność na rynku, co wiąże się z dużym zaangażowaniem i rzetelnością ze strony pracownika. Wynagrodzenie zawsze o czasie bez opóźnień, co w dzisiejszych czasach nie jest normą. Polecam.
janko 2016-04-13 22:22:23
Zazwyczaj zaczynasz od zlecenia.
Robert 2016-04-26 23:38:33
Nikt z hali nie powie że jest ok bo bronia swojego miejsca i kasy wola wprowadzić rodzinę i znajomych
D. 2016-04-27 23:23:56
polecam firmę Bramster w 100%. Bardzo miła, a przede wszystkim fachowa obsługa. Towar wysokiej jakości i bardzo krótki czas oczekiwania. Bardzo zależało mi na szybkim montażu, co również udało się bez większych problemów. Gorąco polecam! Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolona z usługi!
Ghost 2016-05-13 21:49:09
Jestem pracownikiem firmy od kilku lat. Sama firma ma 20 lat I liczy sobie na dzien dzisiejszy blisko 50 pracowników. Niektórzy z nas pracują od początku istnienia spółki. Mamy coraz więcej klientów i rozszerzamy asortyment. Proszę więc osoby które znają naszą firmę tylko z plotek i ogólników o nie rozpowszechnianie złych opinii wyssanych z palca. Pozdrawiam.
Adam 2016-06-27 21:59:37
Niewolnik zwolnij sie nikt cie nie trzyma na sile teraz pracodawca szuka rak do pracy.Praca 8 godzin, kasa na czas w akordzie 20zl/h.Ukraincy pracuja po 10 godzin bo to dla chca zarobic a Ty w poniedzialki przychodzisz z procentami lub wcale i piszesz by szkalowac oponie.
Kierownik 2016-06-27 22:09:55
A co kierownik to nie pracownik gdyby nie kierownicy nic bys nie zrobil zadnej roboty by sie nie sprzedalo a co z kooperantami zaopatrzeniem, dokumentacja itd a ty siedzisz i nic nie chwytasz.

Marian 2016-06-27 22:49:03
Co chcesz wiedziec ? Kasa zawsze na czas, robota w sezonie wiecej w zimie mniej ale zwolnien.nie pamietam wrecz zatrudniaja na potege.
Stawki na godzine z premia lub akord kasa nawet dobra umowa o prace po probnym oczywiscie.
Socjalne warunki normalne,.terminy zawsze pilne atmosfera jest wazna a tu jest ok

Marian 2016-07-01 16:24:05
już pracuje 4 uczniów to sa ci sami od paru lat- krewni pracowników
Bonifacy 2016-07-01 18:02:08
W bramsterze tak jak wszędzie pieniędzy za darmo nie dawaja. Trzeba być trzeźwym, nie spóźniać się(każdemu się może zdarzyć) no i robić swoje. Warunki pracy bardzo dobre - nowa hala, maszyny, narzędzia, kuchnia, nowe ubikacje, parking dla pracowników. Zapłacone zusy, pieniądze dość dobre. Są dni lepsze i gorsze czasami człowiek jest wkurzony
Norbi 2016-07-20 13:12:38
a jakie oferują warunki płacowe na godzinę uśrednienie ? przedział od- do ?
Rydy 2016-07-25 14:56:25
Okolo 15 na reke
edrf 2016-08-01 15:19:57
Branża sportowo-restauracyjna jest dośc trudna, ale wiadomo jakich zarobków można się spodziewać? Dzięki
Zostaw swoją opinię o BRAMSTER SP. z o.o. SP K. - Nowe Chechło
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRAMSTER SP. z o.o. SP K.