BRAMSTER SP. z o.o. SP K.

Nowe Chechło

Opinie o BRAMSTER SP. z o.o. SP K.

robert 2012-12-14 16:34
Dużo pracy, w akordzie zarobki niezłe jak na ten rejon
Stary 2012-12-14 23:24
Fakt pensja zawsze na czas, ogólnie niezle
maciek 2014-04-29 11:15
Gwarantujemy wysoką jakość towarów, kompetentną obsługę, solidne usługi, rzetelne wykonawstwo oraz szybki i fachowy serwis. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i uprzejmie zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.

K O P L E T N A B Z D U R A !!!!
mirkoz 2014-05-18 15:44
firemka niekompetentna,przdstawiciel niesłowny,klientów traktuje jak naiwniaków do nabijania kasy.cena serwisu pogwarancyjnego-kosmiczna
Kier. 2014-06-03 23:02
pozdrawiamy konkurencje :)
Olga 2014-06-17 06:38
Dyrekcja,Grono Pedagogiczne,Rada Rodziców i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Nowym Chechle składają SERDECZNE PODZIĘKOWANIA FIRMIE BRAMSTER Sp. z o.o. Sp.Komandytowa za sponsorowanie Wielkiego Festynu Rodzinnego. Cieszymy się, że Firma dołączyła do grona przyjaciół naszej szkoły.
Zarząd 2014-07-03 22:22
Z przyjemnością pomożemy w przyszłym roku , trzeba docenić poświęcenie organizatorów to z Ich inicjatywy udała się tak pozytywna impreza.
Mateusz 2015-02-26 11:46
Firma rozwojowa, powiększenie hali produkcyjnej do 1000m2, zakup nowego stanowiska zrobotyzowanego, nowe zatrudnienia, jak najbardziej polecam firme !
Adam 2015-10-30 21:55
Skoro byles u nas kilka lat temu to dlaczego komentujesz dopiero teraz nie miales odwagi powiedziec tego w twarz a anonimowo kozaczysz bo cie nikt nie zna.Skad wiesz ze rozmawiałeś z właścicielem skoro sam nie rozmawiam z kandydatami tylko kadrowa a najczęściej robią to kierownicy.
Firma działa 20 lat jeżeli chcesz być nowobogackim zaryzykoj i załóż firmę zatrudniaj kilkudziesieciu pracowników plac wszystkim na czas podatki itd o czym nie masz pojecia będzie ci wtedy tak dobrze jak prywaciarzom.
arek 2015-10-31 23:57
Dojazd i naprawa u klienta za 80 zl/h to drogo kiedy nie wykonuje się zalecanych serwisów zalecanych przez producenta????
Dlatego nie świadczymy już usług serwisowych itp uslug dla klientów indywidualnych.
Rozczeniowych klientów zapraszamy do konkurencji
Klient 2015-11-03 09:43
Ostatnio miałem przyjemność styczności z firmą Bramster, zamówiłem u nich ogrodzenie, produkt wysokiej jakości, krótki termin oczekiwania.
Bardzo polecam. Pozdrawiam.
Krzysiek - były pracownik 2015-11-18 10:10
Firma z bardzo dużym potencjałem, co widać po nowych inwestycjach. Produkcja eksportowa czyli wysokiej klasy towar, bardzo skrupulatnie kontrolowany. Polityka firmy nastawiona na jakość i konkurencyjność na rynku, co wiąże się z dużym zaangażowaniem i rzetelnością ze strony pracownika. Wynagrodzenie zawsze o czasie bez opóźnień, co w dzisiejszych czasach nie jest normą. Polecam.
janko 2016-04-13 22:22
Zazwyczaj zaczynasz od zlecenia.
Robert 2016-04-26 23:38
Nikt z hali nie powie że jest ok bo bronia swojego miejsca i kasy wola wprowadzić rodzinę i znajomych
D. 2016-04-27 23:23
polecam firmę Bramster w 100%. Bardzo miła, a przede wszystkim fachowa obsługa. Towar wysokiej jakości i bardzo krótki czas oczekiwania. Bardzo zależało mi na szybkim montażu, co również udało się bez większych problemów. Gorąco polecam! Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolona z usługi!
Ghost 2016-05-13 21:49
Jestem pracownikiem firmy od kilku lat. Sama firma ma 20 lat I liczy sobie na dzien dzisiejszy blisko 50 pracowników. Niektórzy z nas pracują od początku istnienia spółki. Mamy coraz więcej klientów i rozszerzamy asortyment. Proszę więc osoby które znają naszą firmę tylko z plotek i ogólników o nie rozpowszechnianie złych opinii wyssanych z palca. Pozdrawiam.
Adam 2016-06-27 21:59
Niewolnik zwolnij sie nikt cie nie trzyma na sile teraz pracodawca szuka rak do pracy.Praca 8 godzin, kasa na czas w akordzie 20zl/h.Ukraincy pracuja po 10 godzin bo to dla chca zarobic a Ty w poniedzialki przychodzisz z procentami lub wcale i piszesz by szkalowac oponie.
Kierownik 2016-06-27 22:09
A co kierownik to nie pracownik gdyby nie kierownicy nic bys nie zrobil zadnej roboty by sie nie sprzedalo a co z kooperantami zaopatrzeniem, dokumentacja itd a ty siedzisz i nic nie chwytasz.

Marian 2016-06-27 22:49
Co chcesz wiedziec ? Kasa zawsze na czas, robota w sezonie wiecej w zimie mniej ale zwolnien.nie pamietam wrecz zatrudniaja na potege.
Stawki na godzine z premia lub akord kasa nawet dobra umowa o prace po probnym oczywiscie.
Socjalne warunki normalne,.terminy zawsze pilne atmosfera jest wazna a tu jest ok

Marian 2016-07-01 16:24
już pracuje 4 uczniów to sa ci sami od paru lat- krewni pracowników
Bonifacy 2016-07-01 18:02
W bramsterze tak jak wszędzie pieniędzy za darmo nie dawaja. Trzeba być trzeźwym, nie spóźniać się(każdemu się może zdarzyć) no i robić swoje. Warunki pracy bardzo dobre - nowa hala, maszyny, narzędzia, kuchnia, nowe ubikacje, parking dla pracowników. Zapłacone zusy, pieniądze dość dobre. Są dni lepsze i gorsze czasami człowiek jest wkurzony
Norbi 2016-07-20 13:12
a jakie oferują warunki płacowe na godzinę uśrednienie ? przedział od- do ?
Rydy 2016-07-25 14:56
Okolo 15 na reke
edrf 2016-08-01 15:19
Branża sportowo-restauracyjna jest dośc trudna, ale wiadomo jakich zarobków można się spodziewać? Dzięki
UKS Trójka Tarnowskie Góry. 2017-03-23 20:42
Zarząd, trenerzy i cała społeczność klubu składa serdeczne podziękowania dla firmy Bramster za systematyczne wspieranie finansowe młodych sportowców oraz za pomoc w upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu w naszym klubie.
"W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH"- dziękujemy Państwu.
Maja 2017-05-12 11:44
@Bonifacy rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. To ważne, że pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki do pracy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy działu, w którym pracujesz? Chętnie usłyszymy o Twoich doświadczeniach.
ciekawy 2017-06-18 15:04
to prawda że w tej firmie prace moga znaleść tylko znajomi lub rodzina osób juz pracujacych ?
Iza 2017-06-20 10:50
Faktycznie wchodzi drugie pokolenie pracowników ale to dobrze świadczy o firmie skoro osoby polecają robotę dzieciom i znajomym ale to nie reguła.Praca jest dla tych którzy chcą pracować i dobrze zarobić..
ciekawy 2017-06-20 22:00
zgadza się Iza tylko osoby z poza firmy nie mające znajomych wśród pracowników lub rodziny nigdy nie dostaną szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności ect. bo w pierwszej kolejności i ponad nimi będzie kandydatura osób z polecenia co może mieć/nie musi negatywny wpływ na rozwój firmy (dalej wszyscy pchają wózek w tą samą stronę co pchali i robią to od lat tak samo to nie koniecznie wpływa na to że wózek kolokwialnie mówiąc przemieszcza się do przodu). Nie krytykuję tylko podpowiadam :). Życzę tak czy owak samych sukcesów :)))
Maja 2017-06-22 13:04
Na stronie internetowej firmy można znaleźć relację zdjęciową z powstawania nowej hali produkcyjnej. Wiecie kiedy planowane jest jej ukończenie? Czy zwiększenie rozmiaru powierzchni firmy będzie się wiązać również ze zwiększeniem zatrudnienia?
Iza 2017-06-22 15:48
dziękuję
Oskar Safaryan 2017-07-20 19:50
Dziękuję firmie za pomoc
Oskar Safaryan 2017-07-20 21:12
Dziękuję firmie za pomoc
Adam 2017-07-21 13:07
trzymam kciuki za dalszy rozwój kariery pięściarskiej
Maja 2017-08-12 11:33
@ciekawy czy ma jakieś konkretne przykłady takich zachowań w BRAMSTER? Często ludzie posługują się argumentem nepotyzmu występującym w firmie, jednak często nie znajduje on odzwierciedlenia w codziennym życiu. Jak jest tutaj?
Zostaw swoją opinię o BRAMSTER SP. z o.o. SP K. - Nowe Chechło
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRAMSTER SP. z o.o. SP K.