Bramster Mietła sp. k.

Opinie o Bramster Mietła sp. k.

Pass

ile ludzi tyle opinii, ja polecam, bo znalazłem tam miejsce w którym pracuję i mam pewne zatrudnienie oraz pieniądze płacone na czas

juve

Na pracę nie narzekałem, bo warunki miałem naprawdę dobre.

kamil

Współpraca mi odpowiada i nie narzekam, bo jest dobrze. Z perspektywy Klienta jak najbardziej ok.

Gigi Nowy wpis

Zainteresowała mnie oferta specjalisty w dziale obsługi klienta, z tego co rozumiem to głównie oczekują przygotowywania ofert handlowych, sprzedaży. Czy w obowiązku jest również pozyskiwanie nowych klientów? Bo ciekawi mnie jaką część wynagrodzenia stanowiłyby premie i jak bardzo byłyby zależne od liczby nowych klientów, planów sprzedażowych. Mocno stawiają na to przy tym?

Nowy wpis

Aktualność
W dniu 17.05.2023 nasze stoisko pojawiło się na targach pracy w Tarnowskich Górach.
Szukasz pracy? Zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: kadry@bramster.pl

[img=251x334]https://bramster.pl/wp-content/uploads/2023/05/347783086_790454522605248_6063832022378888519_n.jpg[/img][img=251x334]https://bramster.pl/wp-content/uploads/2023/05/347648902_204734895692575_896419261184216755_n.jpg[/img][img=251x334]https://bramster.pl/wp-content/uploads/2023/05/347789992_791187475985468_7812258063160256265_n.jpg[/img]

Szukasz pracy? Zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: kadry@bramster.pl
Nowy wpis

Aktualność
ZSTiO "Mechanik" w Tarnowskich Górach pochwalił się wspaniałymi wieściami

Trwają intensywne rozmowy z renomowaną firmą Bramster GROUP Sp.zoo, której działalność obejmuje produkcję systemów ogrodzeniowych, ekranów akustycznych oraz konstrukcji stalowych. Jest bardzo prawdopodobne, że już w następnym roku szkolnym firma ta obejmie swoim patronatem naszą klasę branżową uczącą się obróbki materiałów, obsługi maszyn i ogólnie ślusarstwa.
BRAMSTER, mająca swoją siedzibę w Nakle Śląskim, już wcześniej zaprezentowała nam swoje technologie, rozwiązania i zakres działalności. Klasa 2CT miała nawet okazję odwiedzić siedzibę przedsiębiorstwa, gdzie mogliśmy przyjrzeć się z bliska procesowi produkcji systemów ogrodzeniowych i ekranów akustycznych.
Nasi uczniowie byli zachwyceni stosowanymi w przedsiębiorstwie nowoczesnymi maszynami i zautomatyzowanymi metodami łączenia materiałów.
A to nie wszystko❗️ Już teraz możemy cieszyć się perspektywą praktyk zawodowych dla uczniów ZSTiO "Mechanik" w Tarnowskich Górach w Bramster GROUP Sp.zoo. Dzięki temu nasi przyszli fachowcy będą mieli okazję zdobyć bezcenne doświadczenie i pogłębić swoje umiejętności w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
Jest to wyróżnienie dla naszej szkoły, że firma Bramster GROUP Sp.zoo zaprasza naszych uczniów na praktyki zawodowe i staże wakacyjne.
To doskonała okazja, aby poznać praktyczne aspekty pracy w tej renomowanej firmie i rozwijać się w branży.
B. Nowy wpis

Czy osoba po kursie spawania MAG 135 bez doświadczenia w zawodzie ma szanse na zatrudnienie w firmie ?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Bramster Mietła sp. k.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Handlowiec - Opiekun klienta?
Izabela

Specjalista Działu Utrzymania Ruchu z tego ogłoszenia, które wstawili, na jaką stawkę może liczyć aktualnie? Pytam, bo nie wiem, czy warto, czy jednak lepiej rozglądać się za czymś innym. Nic nie słyszałam o tej firmie i zielona jestem tak naprawdę.

Czy zdarzają się nadgodziny w Bramster Mietła sp. k.?

mistrz

bardzo rzadko

Wiktoria
@mistrz

i co z nimi wtedy? płacą czy do odbioru?

mike

ok

Igor

Pracujesz na umowe o prace, warunki sa ok, premie, jest fajny pakiet socjalny

Takse
@Igor

Przecież te opinie pisze ktoś z biura ;)

DwaSławy
@Igor

Co znaczy fajny pakiet socjalny?

Igor
@DwaSławy

Pakiet socjalny to znaczy PZU grupowe na życie, prywatna opieka medyczna, karty Multi Sport

inz
@Takse

ale biurze pracuje 15 osób wiec tez możemy skomentować warunki pracy czy nie ?

Pass

Forza

Warunki pracy dobre, ekipa w porządku, idzie się z każdym bez problemu dogadać. Początki miałem takie trudniejsze bo z innej branży totalnie przyszedłem ale minął miesiąc i już dawałem radę bez problemu.

Czakos

Praca według mnie bardzo ok. Jasno określone warunki, człowiek wie co ma roobić i jakie są obowiązki.

Raul

Firma godna polecenia głównie z dwóch względów - zatrudnia dużo ludzi na porządne umowy I można zarobić dobre pieniądze

juve

Na pracę nie narzekałem, bo warunki miałem naprawdę dobre.

Gliku

Zdecydowanie polecam! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

luka
@Gliku

w pełni się zgadzam, dobrą robotę wykonuja

Daniel

Jako klient mogę się wypowiedzieć jedynie pozytywnie - jakościowo na pewno najlepsi, zgodnie z założeniami i terminem

Niko

robota jest w porządku, raczej nie planuję jej zmieniać

Locke

Praca na którą nie narzekam bo jest ok. Z ludźmi idzie się dogadać, kasa też taka że człowiek zadowolony.

Niko
@Locke

zgadzam się!

Kamil

Jak najbardziej mogę polecić współpracę z firmą Bramster.

morti

Jest ok, nie ma powodów do narzekania.

Daniel

Polecam!

ksnxwuw
@Daniel

dziękujemy, staramy się !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bramster Mietła sp. k. - Nakło Śląskie

• Jak się pracuje w Bramster Mietła sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bramster Mietła sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bramster Mietła sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bramster Mietła sp. k.