Bramster Mietła sp. k.

Opinie o Bramster Mietła sp. k.

kamil

Współpraca mi odpowiada i nie narzekam, bo jest dobrze. Z perspektywy Klienta jak najbardziej ok.

Jacek

(usunięte przez administratora). Podpisując umowę każdy widzi co go czeka na koniec miesiąca. Mając umowę o pracę masz przecież normalnie urlop. To nie jest jakiś wymysł - to ci się należy. Faktycznie w firmie czasami są zatrudniani ludzie na akord. Ale to jest zupełnie inna sprawa. Taka praca jest uzależniona od wyników. Jeden pracuje szybciej, drugi wolniej. (usunięte przez administratora) Firmę oceniam na 9/10. Zawsze co czegoś można się przyczepić, ale więcej jest tych plusów. Dobre warunki pracy, spoko ekipa i stabilność zatrudnienia. To jest szczególnie ważne w czasie pandemii covid. Mało która firma w tym czasie się rozwija.

Klaudiusz78
@Jacek

Też tutaj pracuje od 2 lat. Wcześniej pracowałem jako operator cnc - u konkurencji. Widziałem różne rzeczy; często takie, pod którymi nie warto się podpisać. Natomiast w przypadku Bramster jestem pozytywnie zaskoczony od samego początku. Firma stawia na długofalowe relacje z klientami; docenia pracowitość i rozwiązywanie problemów. Czasami zdarzają się zgrzyty, ale w sporej firmie to normalność. Wszyscy podchodzą do siebie z dużym szacunkiem. Nigdy firma nie spóźniła się z przelewem. To duży plus. Czuje się stabilnie w tym miejscu.

poz

Zakład rozwija się co widać po nowoczesnych maszynach, urządzeniach, inwestycjach. Podnosi kwalifikacje i daje możliwość rozwoju swoich pracowników, organizuje kursy zawodowe, daje stabilność zatrudnienia.

Maio87
@poz

To prawda. To widać. Nie trzeba być bóg wie jak wykształconym, aby widzieć, że te wszystkie zmiany są na lepsze.

kadry

Dziękujemy za udział w procesie rekrutacji w którym zdecydowano się na innego kandydata. Życzmy sukcesów w dalszej karierze zawodowej. Zespół Bramster

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Bramster Mietła sp. k.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Handlowiec - Opiekun klienta?
Swoj

Generalnie spoko roboty coroz wiecej

mati
@Swoj

aktualnie robię szkolenie I stopnia Obsługa i Programowanie Robotyka Fanuc

Bartek

Z perspektywy klienta jak najbardziej polecam. Pewni i sprawdzeni!

WELD

Firma BRAMSTER to godny zaufania partner biznesowy. Za pozytywną współpracą z firmą zawsze stoją ludzie, w tym przypadku zarówno Prezes firmy, jak i każdy pracownik, którego poznaliśmy w ramach podpisanego kontraktu, wykazali się pełnym profesjonalizmem, kompetencją, elastycznością i racjonalnym podejściem do wszelkich spraw, jak również konsekwencją w dążeniu do realizacji planów. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy współpracę z firmą BRAMSTER jako doświadczonym, kompetentnym i rzetelnym podmiotem.

dyr
@WELD

dziękujemy

Beata

W ogrodzeniach prawdziwego spawania nie ma więc o jakim stanowisku spawacza piszesz ? W akordzie zarabia się od roznie od(usunięte przez administratora)zl/h. w zależności od rodzaju prac.

beata

Rotacji praktycznie niema mylisz zatrudnianie wynikające z rozwoju z rotacja 80 % załogi pracuje ponad 12 lat ,są tacy ktorzy ma 25 letni staż. Na 3 dni próbne chciałeś zarobić 30zl /h???Najpierw trzeba pokazać co się potrafi.Mogles zapytać innych ile zarabiają przez cały rok, jesteś wydajnym hejterem nie spawaczem . Mogłeś to powiedzieć wprost zresztą znamy cie i nie polecimy dslej

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w BRAMSTER SP. z o.o. SP K.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

dcmkwdnc

dla pracowników goworks mamy uproszczoną ścieżkę :)

Czy można liczyć w BRAMSTER SP. z o.o. SP K. na prywatną opiekę medyczną?

kadry

pakiet LUXMEDu jest dostępny dla wszystkich

darek

biedactwo, przez takich inni cierpią

A....

Wartościowym osobom a takich jest wielu w Bramsterze fundowane są zabiegi rehabilitacyjne wizyty specjalistyczne czy porady , mozna zapytać Jacka, Krzyska, Piotrka, Ludwika, Adama itd. Podchodze do tego w sposób naturalny, ludzki i cieszę się ze mogłem komuś pomóc. Ngdy bym o tym nie wspomniał gdyby nie taki malkontent który hejtuje i obraża. Gościu jak będę mógł dalej będę pomagał a normalnym a Ty się od nas od.....

(usunięte przez administratora) Dlaczego nie aplikowałeś do pracy w biurze skoro uważasz, że to lekka praca (usunięte przez administratora)a tutaj wymagamy min. jednego języka obcego. Większość osób które obecnie pracują w biurze wczesniej pracowała na hali i awansowali gdyż to najlepszy sposób by docenić ich zaangażowanie i pozwolić poznać im pracę z innej perspektywy. (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca BRAMSTER SP. z o.o. SP K. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

fsfvge

Słabo to niestety wyglada

stary
@Była

Co takiego ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia BRAMSTER SP. z o.o. SP K.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jako były pracownik powiem tyle, że jeżeli chodzi o narzędzia czy sprzęt to po zgłoszeniu zapotrzebowania pracownicy z biura zaraz kupowali co potrzeba, pilniki, tarcze ubrania itd. itp. (usunięte przez administratora)

adam

Bedę bronił dobrego imienia osób z dozoru które awansowały jak zresztą wszystkich zatrudnionych bez względu na to gdzie pracują. Oczywiście będziemy usuwać wulgarne komentarze,które nie mają cech konstruktywnej krytyki a bazują na anonimowym hejcie.

Iza

Jak jest na dostawach ?

Jacek.

Wspòlpraca z Bramster bardzo nam sié podoba od lat. Regularne dostawy, terminowośc. Jesteśm najwiékszà firmà w regionie Augsburga. Nadal liczymy na takà wspòlpracé. PS szacunek pracownikom producji za jakośc. Pozdrawiamy Hellmann Zaunbau

@Jacek.

Dziekujemy za dobrą opinię, przekaże podziękowania wszyatkim pracownikom. Jesteśmy również bardzo milo zaskoczeni jak firma Hellmam sie rozwija i jaka silna pozycję macie Państwo w rejonie, ktora oczywiscie bedziemy z przyjemnością wspierać. Polecamy również firme Hellmann Zanunbau jako solidnego klienta min. platnosci zawsze na czas, duży potencjał. Brawo !!!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w BRAMSTER SP. z o.o. SP K.?

biuro

Uwaga:robot prowokuje dyskusje, aby w konsekwencji wykupić abonament w którym można ingerować i moderować komentarze.

Ekranowiec

Kilka osób ktore odeszly chca wrocic po latach, czyli chyba niezle

mizdek
@Ekranowiec

Kolorowo w zakładzie nie jest, ale prawda jest taka, że praca stała, blisko domu, robisz 8 godzin i do domu (bardzo rzadko się zdarza, że trzeba być dłużej)no i jeżeli chodzi o pensje to zakład konkurencyjny w porównaniu do innych

Admin
@mizdek

Dziekuje za opinie prosze o merytoryczne uwagi na bramster.bramster.pl

Wojtek

Serdeczne podziękowania dla firmy BRAMSTER za wsparcie finansowe młodego sportowca. Mimo, ze dyscyplina, którą uprawia zawodnik - kolarstwo górskie - jest ciągle niszowa, w BRAMSTERZE spotkaliśmy się ze zrozumieniem i zostały docenione starania młodego chłopaka, by osiągać jak najlepsze wyniki. Oprócz wymiernego wsparcia dostaliśmy też szereg porad i cennych wskazówek podczas bardzo miłej rozmowy. Zakładam, że współpraca z tą firmą na gruncie zawodowym wygląda podobnie. Polecam!

@Wojtek

Dziekuje za cieple słowa i ciekawa budujaca rozmowe. Chyle czola przed takimi mlodymi osobami ktore maja pasje i sa zdeterminowane by osiagnac wysokie wyniki sportowe. Szczerze podziwiam mlodego spotrowca oraz jego ojca ktory z rownie wielkim zaangażowaniem i poświeceniem dba o sportowa kariere swojego syna. Trzymam kciuki za obu Panow , życze wytrwalosci i sukcesow !!!

Bronek

Robot prowokuje do rozmowy, zadaje pytamia nakreca czat zeby caly czas sie cos dzialo a potem oferta z haraczem

To bardzo stronicza i prowokacyjna robota naciagasz osoby do komentarzy. To ma za zadanie sciagniecie od przedsiebiorcow haraczy w postaci abonamentu dzieki czemu niewygodne komentarze beda mogly byc usuwane. Nie zrozumiesz bo nigdy nie prowadziels swojej firmy ....

Generalnie (usunięte przez administratora) od bramstera tam pracuje kilkadziesiat osob o stazu ponad 20 lat,ktorzy sa dumni ze swojej pracy i wlasnych osiagniec.!!!!

@Adam

Podpisz sie "administrator" a nie MAJA to uczciwe czy lubisz damskie imiona :)))))

Zostaw merytoryczną opinię o Bramster Mietła sp. k. - Nakło Śląskie

• Jak się pracuje w Bramster Mietła sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bramster Mietła sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bramster Mietła sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bramster Mietła sp. k.