Opinie o Interbiuro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Interbiuro Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Interbiuro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interbiuro Sp. z o.o. w Warszawa

Lena Nowy wpis

Oprócz tego, że firma oferuje pracę w miejscu prężnie się rozwijającym i ze stabilną pozycją na rynku to nic nie wiem. Czytam ogłoszenie o pracę dla koordynatora projektu i są same wymagania, nic co firma daje w zamian. Może chociaż podacie kwotę wynagrodzenia, tak na start?

TOMEK Nowy wpis

Nie polecam - przerost formy nad treścią. Brak merytorycznego nadzoru nad podwykonawcą, sztucznie rozbudowana struktura.

Sylwia

Widzę, że ostatnio tu ktoś się nie mógł doczekać rekrutacji na dyrektora... no ja takich ambicji nie mam, ale chciałam spytać, czy Kosztorysant Fit-out nie jest poszukiwany znowu? Szukałam pracy i wyskoczyło mi ogłoszenie sprzed 4 miesięcy. Aktualnie jak coś nadal z prawkiem potrzebują? A auto zapewniają? to jest problem, ale nie będę się przejmować, dopóki nie wiem, czy jest praca.

Wojciech Galej
@Sylwia

Pani Sylwio, Jesli jest Pani zainteresowana pracą w firmie @Pracodawca Interbiuro jako kosztorysant to zapraszam do kontaktu. Proszę o wysłanie swojego CV na adres recepcja@interbiuro.pl

Fifi Nowy wpis
@Wojciech Galej

Jakie są życzenie co do kompetencji, wobec kandydata na to stanowisko? Może też napisze Pan, jak zatrudnione w firmie osoby odnoszą się do siebie i jakie są formalne warunki zatrudnienia? W szczególności, co do formy i czasu trwania pierwszej umowy oraz wysokości wynagrodzenia?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Interbiuro Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Interbiuro Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kosztorysant Fit-out?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dytektor

Kiedy planujecie rekrutację na stanowisko kolejnego dyrektora? Czy można składać CV? coś się już zwalnia?

Ogrodnik
@Dytektor

Tak, zwolniło się jedno. Kolega przyszedł, rozwalił i poszedł. Taki drugi Juliusz Cezar albo bardziej Ja, Klaudiusz. tylko że nie wyszło... Teraz szukamy słuchacza "jak zbudujemy imperium". Morza szum, szklanki brzęk, złota przyszłość czeka nas....Będą przemówienia, konferencje, plany. Polecam

@Dytektor

Jeśli uważasz, ze masz kompetencje na Dyrektora to prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@interbiuro.pl wraz z kilkoma zdaniami dlaczego akurat Ty bedziesz super dyrektorem. Może nas przekonasz ????

Wojciech Nalej
@Wojtek Galej

Jaka stawka dyrektorska ???

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Interbiuro Sp. z o.o.?

Wojtek Galej

Wszystko zależy od tego do jakiego działu prowadzimy aktualnie proces rekrutacyjny. Jeśli nie ma ofert na portalach to zawsze możesz wysłać swoje CV na adres: rekrutacja@interbiuro.pl Jesli nas przekonasz swoim doświadczeniem czy wiedzą to sie skontaktujemy i zaprosimy na spotkanie.

miruś

Dla mnie dobra firma i dobry pracodawca. Może ktoś niewłaściwie wybrał prace i stąd niezadowolenie?

kolega kumpla kumpla
@miruś

a weź ty powiedź co ci do łba wpadło? ty coś czytasz wieczorami? może wycinanki albo bierki kup sobie w kiosku. w łazience cichaczem żeby ciśnienie zeszło...idź już spać...

Rozsądny
@miruś

Nie wiem skąd te wszystkie nieuczciwe opinie. Ja jestem zadowolony a już trochę czasu pracuje w tej firmie. Czasem wydaje mi sie ze te zawistne komentarze to pisze maksymalnie dwie osoby pod różnymi, równie głupimi, nickami.

Wojtek Galej

W Interbiuro w ciągu ostatnich 7 lat były tylko dwa przypadki kiedy pracodawca, ze względu na etap projektu, nie wyraził zgody na urlop. W pozostałych kilkuset przypadkach zawsze była wyrażana zgoda. Jeśli zaś chodzi o drobne zmiany w grafiku gdy ktos potrzebuje przyjść pozniej czy wyjść w ciągu dnia to nie było przypadku braku zgody.

Czy Interbiuro Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Wojtek Galej

Godziny pracy są uzależnione od działu i stanowiska. Przykładowo w dziale finansowym czy ofertowym jest to 9:00 do 17:00 a w dziale realizacji PMowie maja zadaniowy czas pracy.

W firmie Interbiuro Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Project Manager. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 10000 .

Wojtek Galej

Jeśli posiadasz uprawnienia budowlane, doświadczenia w fit outach, jesteś ambitny i zaangażowany to możesz liczyć na wymienioną kwotę. Niestety nie są prowadzone obecnie rekrutacje na Project Managera

Profesor ciekawski

Ooo to pewnie ludzie do pracy walą drzwiami i oknami.

Aleksandra
@Profesor ciekawski

A z jakiego powodu tak próbują się wbić? Bo niestety treść usunięta. :/

Profesor ciekawski
@Aleksandra

Płacą podwójne pensje...... Kraina mlekiem i miodem płynąca.....

Jak to w ogóle możliwe? Za co aż tyle płacą? Czy to żart jakiś? :D

@Profesor ciekawski

Pensje w Interbiuro są powyżej średniej z branży fit out i każdorazowo jest to wynikowa doświadczenie i kompetencji kandydata. Na chwilę obecną dział realIzacji nie poszukuje żadnych nowych pracowników ale zachęcamy do śledzenia ofert

@Aleksandra

Pani Aleksandro, Proszę nie czerpać informacji z tego typu opinii, piszą je ludzie pod różnymi nickami a nie swoim nazwiskiem i są one często pozbawione jakiejkolwiek merytoryki. W razie pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Interbiuro, dane są na stronie www.

Aleksandra

Może ktoś wyrazić aktualną opinię z pracy jako koordynator projektu? widziałam na stronie ogłoszenie i byłabym zainteresowana. Jaka stawka obecnie przysługuje i w jaki sposób w rzeczywistości praca tutaj jest zorganizowana? Ile średni staż pracy wynosi na tym stanowisku?

@Aleksandra

Pani Aleksandro, Na chwilę obecną Interbiuro nie prowadzi aktywnie procesów rekrutacyjnych. Jednakże przy otwartym procesie brane są pod uwagę takie aspekty jak: Doświadczenie w fit outach, wykształcenie i czy kandydat posiada uprawnienie budowlane jak również jakimi kompetencjami miękkimi może sie pochwalić. Biorąc pod uwagę powyższe i atmosferę podczas spotkania proponowane są warunki współpracy. Odpowiadając na pytanie jaki jest średni staż w Interbiuro to ponad 70% pracowników pracuje tu ponad 4 lata.

zmiany, zmiany, zmiany

to ile to?? pięć miesięcy?

@zmiany, zmiany, zmiany

O jakich zmianach piszesz? I co one oznaczają dla osób z firmy? Zastanawiam się, czy nie aplikować do firmy, ale im więcej czytam na forum, tym mniej jestem o tym przekonany. Nadal jedynie możliwą formą "zatrudnienia" jest B2B i w związku z tym zero socjalu?

Klepkarz Kolejarz
@Marcin

O żadnych zmianach zapewne. nic się nie zmienia. Wszystko zgodnie z planem.

Obiektywny
@zmiany, zmiany, zmiany

Opinia nic nie wnosi merytorycznego. Zmiany to naturalna rzecz w obecnych czasach. Brak konkretów.

Architekt

Dzień dobry, czy w ramach Interbiuro realizujecie design&build? Chodzi mi o pozyskiwanie Klientów aby zrealizować projekt i wybudować.

Czy Interbiuro Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

edek

B2B

Mistrz Yoda

Kiedyś tam pracowałem, czas poświęcony tej firmie uważam za jedno z najgorszych doświadczeń zawodowych, Nia mam aż tyle pozytywnych emocji, żeby pisać o "zakręconej blondi". Wypalenie następuje szybko tak samo jak niechęć patrząc na odchodzących kolegów z pracy powstaje pytanie kiedy przyjdzie moja kolej. Branża fit-out to branża samych znajomych ktoś kiedyś z kimś coś robił. Więc każdy dziwi się że to jeszcze trwa, że są chętni którzy poswięcą się żeby na końcu odejść, lub być z dnia na dzień zwolnionym. Urok własnej działalności brak wypowiedzenia brak socjalu, brak etyki zawodowej. Często bywało tak iż trzeba było robic po nocach ale następnego dnia telefony od rana odbierać, czy być na budowie bo -klient tego oczekuje. Jak człowiek już w jakiś magiczny sposób dostał tydzień urlopu (!) Tomu trzeba było przed urlopem mocno krwi napsuć, żeby poznał jakiego dostapił zaszczytu pt urlop. Czasami skapnał z pańskiego stołu jakiś zeszyt do zapisek albo długopis reklamówka, a jak Ci co szli na eventy przychodzili do biura to musieli prezenty do biura otrzymane na eventach przynieść i oddać. Wiedzy technicznej zero. Pomysłów jeszcze mniej. Niech tyle wystarczy, bo wiecej to trzeba byłoby personalnie pisać a to nie o to chodzi.

Jak długo trwa proces awansu w Interbiuro Sp. z o.o.?

M. Kidawa-B

Od 3 do 6 miesięcy.

Karuzela

Czy ten jeden z trzech dyrektorów handlowych od regionów to jeszcze jest czy już po nim? Ile to...dwa miesiące? Trzy? I słusznie...w firmie nie może być trzech derektorow....no może. Może być nawet dziewięciu. Zresztą czy nie łatwiej dać ogłoszenie: zatrudnię na dwa miesiące, dam wizytówkę "dyrektor".

raz dwa trzy odchodzisz ty
@Karuzela

Przyjąć zwolnić przyjąć zwolnić. Tak w koło, Potem wstyd pojawić się rynku lepiej niech inni szukają kontaktów. Lepiej siedzieć w biurze wymyślać opowieści o wielkiej przyszłości. Lepiej kupic miejsce na panelu dyskusyjnym o niczym. Na kolejnym nic nie wartym property forum. Lepiej opowiadać co tygodniowe bajki i opowieści o cudownej przyszłości. A w tym czasie konkurencja ma stały skład wycenia tematy z automatu, a nie dyskutując godzinami co widać a raczej czego nie rozumiemy na projekcie, lepiej wziąć oferte od podwykonawcy dołożyć marże bo sami nawet nie umiemy dobrze rysunku zrozumieć. A inni w tym czasie inwestują w dobrych ludzi w relacje i szukają optymalizacji we własnym zakresie. Ale to zbyt trudne poziom niebotyczny, nieosiągalny inna galaktyka możliwości. Niedługo pewnie będzie impreza z okazji tysięcznej zwolnionej osoby. Zrobi się wieczór wspomnień kto i za co wyleciał i dlaczego za nic albo kto odszedł i nie potrafiono tego uszanować .Oczywiście impreza na własny koszt zapraszanych bo "taka tradycja". Budowanie marki to słowo kulturowo odległe o miliony lat świetlnych.

Jan
@raz dwa trzy odchodzisz ty

Napisałeś dość zawiły komentarz. Czy chodzi o to, że kilka razy pracowałeś w firmie i jednak zostałeś zwolniony? Jeśli masz jakieś doświadczenia w pracy, napisz jakie obecnie warunki wynagrodzenia proponuje pracodawca i czy można ubiegać się o dodatkowe benefity. Liczę na Twoją obiektywną opinię.

Sto drugi byly kumpel Mirka
@Jan

To nie jest zawiły komentarz. Wszystko się zgadza. Czytaj ze zrozumieniem Jan, co piszą byli pracownicy i obecni...

moto_moto

Czytam opinie i widzę, że jest coraz ciekawiej. Myślałem że chaos był kilka lat temu, a z opinii wychodzi że zrobili kilka kroków w przód. Gdzie się nie pójdzie do roboty, to zawsze spotka się kogoś kto pracował w Interbiurze, zazwyczaj był tam dyrektorem ... i nie chce nic dobrego o firmie powiedzieć. :) . A co ja pamiętam? - bardzo, bardzo słabych PM-ów, nabzdyczone panie od zamówień, brak standardów i dobrą kawę z expresu, zakręconą blondi z dużymi balonami z działu projektowego, przerośniętą księgowoś(usunięte przez administratora) którzy dzwonili na mój numer, gdyż poprzedni , błyskawicznie zwolniony właściciel, był lokalną męską miss Warszawy ... do tego zięcia Prezesa - specjalistę absolutnie od wszystkiego, ale i całkiem fajne biuro, niestety bez miejsc parkingowych :). Taki przekładaniec amatorszczyzny, dobrych chęci, braku zdolności, braku fantazji, czasami braku klasy, konieczności zatrudniania rodziny prezesa i zdolności pospolitego ruszenia do realizacji kontraktów. Ale może was to zdziwi, to była bardzo ciekawa lekcja, za która jeszcze dostawałem pieniądze! Zdecydowanie polecam - po takim doświadczeniu docenia się zdolności kierowników, managerów, dyrektorów, itp. Wiesz czego nie robić, wiesz co jest obciachem, wiesz kiedy odejść ...

powała z taczewa
@moto_moto

Pięknie napisane, ja też tam pracowałem i stwierdzam iż tam wszyscy mieli przerośnięte ego i brak wiedzy na temat jak prowadzić kontrakty. Zwolnienia z pracy to osobna historia, tu panował system wietnamski czyli nie wiadomo skąd nie wiadomo jak nie wiadomo dlaczego ot np dzisiaj zwalniamy tych co siedzą drudzy od lewej. Czasami sposób był cywilizowany czasami brzydki ( w większości przypadków), lub ludzie sami odchodzili bo mieli dość couchingu i ciągłych uwag. Na każdej budowie Project Manager miał kogoś do pomocy. Czyli takie popychadło do wszystkiego jeżdżenia po materiał pilnowania ludzi w nocy (dojazd i powrot w nocy na własny koszt). Niestety brakowało team spirit bo firma zrządzana w tyowy sposób zarządzanie przez konflikt, albo przez strach. Zgadzam się z opinia iż negatywnych przykładów było aż nadto, pozytywnych niewiele. Pięknym przykładem jest wigilia firmowa gdzie pracownicy sami przynoszą jedzenie a wigilia odbywa się w biurze. Piękny przykład za darmo i bez kosztów obciach na maksa, ale poziom obciachu był znacznie wyżej. większość ludzi zatrudnionych na fakturę, czyli bida z nędzą. Raz na 5-6 tygodni obowiązkowe kino w czwartek czyli zdobywanie rynku w sposób bezsensowny, nikt do tego kina nie przychodził, ale co tam lans jest lans tyle że bezsensowny. Piękny przykład kolejnego ociachu to dyżury w kuchni czyli ładowanie nastawianie zmywarki i sprzątanie blatów. No i ostatnia rzecz co dwa trzy miesiące zmiana miejsc na open space bo taki był kaprys niektórych. Opinie podwykonawców o terminach płatności pomine. W sumie amatorka z dużą doza niewiedzy i braku szacunku dla tych co pracują. Bo jeśli wymienia się skład jak zużyte zabawki to pytanie czy z pracownikami jest coś nie tak, czy z pracodawcą.

Ola

Obecnie szukają PM, na jakie zarobki może liczyc, i na jakie projekty? Podobno są duże rotacje, fakt ze już jakiś czas było ogłoszenie na PM. Będę wdzięczna za odpowiedz

Historia taka
@Ola

(usunięte przez administratora) I nie ma znaczenia czy jesteś dobra, czy dowozisz. Im mniej kompetencji i ambicji masz w sobie tym łatwiej to przeżyjesz.. Byłem, widziałem, straram się zapomnieć. Polecam lekturę poniżej.

bez żadnego trybu
@Ola

Jeśli chcesz tam pójść do pracy to od razu szukaj następnej długo się tam nie pracuje chyba że lubisz nie mieć własnego zdania i uwielbiasz wykonywać nie swoje polecenia, za które na końcu i tak wine przypiszą Tobie. Szkoda zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o Interbiuro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Interbiuro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interbiuro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Interbiuro Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Rakowiecka 30 lok. PAW. 1
    02-528 Warszawa