Partner of Promotion

Opinie o Partner of Promotion

Brałam udział już w paru procesach rekrutacyjnych ale po raz pierwszy spotkałam się z tak szybkim działaniem. Od pierwszego telefonu do zakończenia rekrutacji z dwoma etapami spotkań - tydzień. Bardzo sprawne działanie i jasny feedback dla kandydata. Miłe spotkanie z panią Prezes i uczciwa rozmowa o wadach i zaletach pracy w agencji. Bardzo fajne doświadczenie! Bez ściemy i korpo-gadki. Można by tylko dać nieco więcej czasu na realizację zadań, bo nie każda osoba ma doświadczenie w pracy pod presją czasu.

Katarzyna
@Anna

Powiesz, co dokładnie za zadania tam są i na jakie stanowisko aplikowałaś? Pewnie na każdym jest trochę inaczej. Tak mnie jeszcze ciekawi, czy stawka jest negocjowalna, pracodawca bierze pod uwagę propozycje kandydata co do zarobków, czy pensja jest z góry ustalona? Będę wdzięczna za komentarz.

Ile jest zmian w Partner of Promotion?

Pracujemy od 9 do 17 :-)

Dla mnie dobre miejsce na początek kariery. Góra agencji obstawiona co prawda od lat przez te same osoby ale też dzięki temu można liczyć na nieco PRowej szkoły. Trzeba swoje odpracować żeby dostać możliwość zarządzania zespołem, więc miejsce raczej dla tych cierpliwych. Ja do takich nie należę. Ale miło wspominam.

Norbert
@Anna

Czy możesz podzielić się informacją jak długo pracowałaś w agencji i ile czasu trzeba „odpracować”?

Halina
@Anna

Na jakie stanowiska w takim razie może awansować nowy pracownik w Partner of Promotion, skoro jak sama wspomniałaś, góra jest obstawiona? Jak wygląda dla przeciętnego pracownika możliwa ścieżka kariery? I jak można zapracować na wyższe stanowisko?

@Norbert

Niecałe dwa lata. Co do reszty to chyba to zależy od poziomu wcześniejszego doświadczenia.

Tomczyk

No cóż... W poprzednim miejscu pracy spotkałam się z pfp jako klientem niewyplacalnym i obwarowanym ostrzezeniami. Po decyzji o zmianie pracy aplikowalam tam z ciekawości. (usunięte przez administratora). Firmy nie stać na sprzataczke? Wszechobecny bród i zdechle robiłem w kloszu z Ikei w salce konferencyjnej? Czerwone obicia kanap szare od syfu? Sama rozmowa-od niechcenia-zero zainteresowania kandydatem i tym co ma do powiedzenia. Po co, w takim razie, zapraszać na rozmowę? Strata czasu, brak możliwości wypowiedzi i niewyplacalna firma.

@Tomczyk

Tomczyk w jakiej rekrutacji brałaś udział i kiedy miałeś spotkanie

odpowiedzik
@Tomczyk

Nie no, o PofP można napisać mnóstwo złych rzeczy, ale nie to, że jest "niewypłacalne". Pensja zawsze zgodnie z terminem, niezależnie czy wybrało się B2B czy UoP. To, że kontraktorzy (firmy zewnętrzne) swoje pieniądze dostają później to kwestia polityki firmy, która wykorzystuje czas przed skierowaniem sprawę na tor sądowy. Firma nie kredytuje klientów, więc zawsze najpierw czeka na zapłatę od klienta, a dopiero potem płaci swoim podwykonawcom. Czy jest to żenujące i przez to na zapłatę za pracę (z zewnątrz) czeka się miesiącami? Tak. Czy firma jest niewypłacalna? Nie.

Byly pracownik
@Tomczyk

Ja też tam byłam przez jakiś czas i okazuje się, że nic się nie zmieniło, a minęło ponad 10 lat. No cóż projekty były fajne - nie wiem jak teraz - raczej mało słyszy się o nich. Gdyby nie sektor publiczny to pewnie już by ich nie było. Warunki fatalne. Pierwszego dnia okazało się, że jak ktoś chce wodę to niech sobie sam przyniesie z domku. Później, jak przyszło mi spotykać się w innych agencjach (już jako klient), po pochwaleniu się, że ja też dziecko agencji, w tym PofP, przynoszono mi picie i słodycze śmiejąc się, że w odróżnieniu od PofP, u nich nie ma z tym problemu:). (usunięte przez administratora) Za to hitem było korzystanie ze swoich telefonów komórkowych i rozliczanie ich co miesiąc - trzeba było przekazać do sekretariatu prywatny biling z zaznaczonymi telefonami wykonanymi służbowo - he, he, no cóż nie zawsze to robiliśmy bo skąd po miesiącu mogłam wiedzieć czy dany numer to służbowy czy prywatny. No ale cóż co tam ważne aby prezes był szczęśliwy - my mogliśmy dzwonić za swoje. (usunięte przez administratora) ego te warunki takie są i nikt tego nigdy nie zmieni :). Pozdrawiam wszystkich partnersów!

@Byly pracownik

A my tu jesteśmy i widzimy, że automat do kawy, czekolady i cappuccino stoi znacznie dłużej niż 10 lat. Po wodę wystarczyło się udać do każdej kuchni. Za to słodycze faktycznie można u nas znaleźć tylko okazjonalnie. Na co dzień wolimy polskie jabłka :-) Co do rozliczenia kosztów połączeń służbowych z prywatnych telefonów – to dla nas jest oczywiste, że każdy pracownik powinien otrzymać zwrot takich kosztów. Tym bardziej 10 lat temu, gdy koszty połączeń komórkowych wyglądały zupełnie inaczej. Zwrot kosztów w agencji robi się na podstawie oświadczenia pracownika – nie bilingu. Jeżeli ktoś kogoś faktycznie o biling prosił, to możemy domniemywać, że samo oświadczenie wzbudziło wątpliwości co do wysokości kwoty.

Obecny pracownik
@Byly pracownik

Nie karmić trolla! Ten najwyraźniej za mało dostał wody i ciasteczek bo żółć go zalewa nawet po 10-latach. Jak widać są też tacy dla których najważniejszy w pracy jest social - kawa, fura i komóra. Ja wolę umowę o pracę i pensję na takim poziomie żeby mnie było stać na te ciasteczka.

Szczerze
@Obecny pracownik

W XXI wieku każda dobrze prosperująca firma zapewnia słuszny social, mówienie o kawie i wodzie to żart, są one już standardem. W dzisiejszych czasach docenia się prywatną opiekę medyczną, darmowe lekcje języków czy też szeroką gamę benefitów rozrywkowych. Niestety w tej firmie oszczędza się głównie na pracownikach, dlatego o powyższych benefitach można jedynie pomarzyć. Szczerze odradzam każdemu kandydatowi, który zastanawia się nad pracą w tym miejscu. (usunięte przez administratora)

@Szczerze

„Słuszny social”?? Który Ty jesteś rocznik? Z całym szacunkiem ale w XXI wieku benefity są dodatkiem do pracy. A nie jej podstawą. Woda się jednak znalazła, kawa też jak widać. A każdy kto popracował w agencji dłużej niż 3 miesiące wie że prywatna opieka medyczna też jest. No ale faktycznie nie dla każdego. Kiepskiej baletnicy...

Kosik
@Byly pracownik

Problemy pierwszego świata. Proponuję jeszcze zacząć dyskusję o tym czy woda jest wystarczająco zmineralizowana a wybór kawy odpowiednio szeroki. Ja dobrze zachowam agencję w pamięci. I nie po kawie czy wodzie ale kwestiach które między ludźmi są dużo ważniejsze.

Byly pracownik
@Byly pracownik

Moja powyższa wypowiedź została baaaardzo pocięta. Najlepsze smaczki usunięta i to jak widać bez dbałości o formę.

NickA
@Obecny pracownik

@Obecny pracownik, w dzisiejszych czasach do dobrej umowy o pracy i pensji „na poziomie” takie „socjale” jak bezpłatna kawa w biurze czy laptop służbowy to standardowy dodatek. Niektóre firmy zapewniają też kupony żywieniowe/Karty Lunch - tak tylko FYI.

Łukasz

Jak jest obecnie z pracą zdalną w firmie?

@Łukasz

W agencji jest możliwość pracy zdalnej.

Tomasz
@Partner of Promotion

Z tego, co mi wiadomo w agencji nie ma możliwości pracy zdalnej, nawet podczas pandemii pracownicy są zmuszeni do pracy z biura.

@Tomasz

Źle jesteś poinformowany. Jest praca hybrydowa. Jak wszędzie. Ja większość czasu w ostatnich miesiącach spędziłam na pracy zdalnej. Niestety.

Świetny zespół

Pracuję z Partnersami lata i polecam. Od strony klienta wszytko wyglada naprawdę super. Terminowo i jakościowo.

Pracowałem tu długo (lata). Z plusów mogę wymienić umowę o pracę od początku. Z minusów stałą kontrolę na każdym mailu do klienta podwykonawcy dziennikarza ogólny bałagan organizacyjny przede wszystkim sprzeczne polecenia nawet od tego samego przełożonego ("wcale tak nie mówiłem", "źle zrozumiałeś maila")(usunięte przez administratora)Nie polecam, nawet (a może szczególnie) podczas pandemii, bo podczas niej pracy zdalnej był tylko kilka tygodni, a druga fala (i zachorowania w firmie) nie przeszkodziły, by zmuszać pracowników do przychodzenia do biura. To mówi wszystko o tym, jak traktuje się tu pracowników.

Filip
@42

Pracowałeś „lata” chociaż jak twierdzisz nie znosiłeś swojego przełożonego? To co w takiej firmie robiłeś przez te „lata”? A może jednak to nie były lata tylko krótka przygoda, bo okazało się że nie bardzo lubisz kontrolę bo zamiast pracować zajmujesz się prywatnymi sprawami? Ja jestem w agencji lata i wiem, planowanie i organizacja pracy są w agencji na wysokim poziomie. Ale faktycznie nie każdy sobie z tum radzi. Szczególnie Ci co mają problemy z zarządzaniem swoim czasem pracy i swoim biurkiem.

Zbyszek
@42

Hej, jak taki byłeś nieszczęśliwy to po co siedziałeś lata? Nie każdy ma ochotę i możliwość siedzieć sobie i pracować w domu. Niektórzy nie mają do tego warunków i doceniają że w agencji można pracować normalnie, także w czasie pandemii. Ja tam żadnych sprzecznych poleceń nie dostaję a nieporozumienia zdarzają się każdemu. Nie każdy tylko z tego powodu od razu musi się zwalniać.

Kamil

Widzę że agencja jak kiedyś budzi emocje. Albo się ich kocha albo nienawidzi. Pracowałem w partnersach już parę lat temu i zdecydowanie polecam. Dobra szkoła dla każdego piarowca, umowa o pracę, pensja na czas, szacunek do pracowników ale i wymagania wysokie. Nie ma że literówka zostaje niesprawdzona, więc bywało stresująco. Ja odszedłem tylko dlatego że firma ma biuro za daleko jak dla mnie - godzina w jedną stronę codziennie nie wpływa dobrze na życie rodzinne.

Jak jest z pakietem medycznym w Partner of Promotion? Można dołączyć rodzinę?

Tak - jest możliwość dołączenia rodziny.

Kinga

To prawda ze jest bałagan organizacyjny ?

Rafał
@Kinga

No wiele rzeczy można powiedzieć o Partnersach ale na pewno nie to, że mają bałagan organizacyjny! Tam wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegareczku. Czasami może nawet za bardzo bo timingi gonią timingi ale harmonogram to w agencji rzecz święta.

Doceniam za umowę o pracę od początku, dużą samodzielność i ciekawe projekty. Minusem jest brak telefonów służbowych (można rozliczać swoje komórki z połączeń służbowych), brak elastyczności w zakresie doboru godzin pracy i ogólnie dość słabe warunki biurowe.

Czy w agencji obecnie są obniżone wynagrodzenia i godziny pracy w związku z koronawirusem?

@Kasia

Płace ani godziny pracy nie zostały obniżone w związku z koronawirusem.

MrZ

W mojej ocenie szkoda czasu na pracę w tej firmie. Zero szacunku, zero inspiracji. Niczego nowego się nie nauczysz, żadnych realnych szkoleń, żadnego sieciowego know how, (usunięte przez administratora) Słaby klimat żeby zrobić coś ciekawego.(usunięte przez administratora)

RzM
@MrZ

W mojej ocenie szkoda czasu na czytanie takich wpisów. Frustratów nie sieją, sami się rodzą szczególnie jeżeli są usuwani za lenistwo lub brak wiedzy. W agencji jest mnóstwo ciekawych projektów. Łącznie z ostatnim realizowanym dla Igi Świątek. Jeżeli to jest mało ciekawe, to już nie wiem co dla tych sfrustrowanych – mogłoby być.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Partner of Promotion? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

asd

(usunięte przez administratora) Ponieważ firma pozwala Ci wyjść w ciągu dnia do sklepu po bułkę oraz nie odlicza z pensji czasu spóźnień, wiec Ty pracujesz jeśli trzeba w weekendy. Nie ma odbierania dni ani nadgodzin. Może się zdarzyć, że przez miesiąc nie masz wolnego weekendu.

W Partner of Promotion zgodę na pracę w nadgodzinach - jeżeli jest taka konieczność - wydaje przełożony. Zasady ich rozliczania wynikają z przepisów.

@asd

Informacja jest nieprawdziwa. Za pracę w weekend – zaplanowaną i uzgodnioną z przełożonym jest możliwość odebrania wolnego dnia. Nie było też w agencji żadnego przypadku pracy przez miesiąc bez wolnego weekendu.

Aktualność
JAZDA! Iga Świątek łączy siły z Partner of Promotion!

Agencja Partner of Promotion rozpoczęła współpracę z polską tenisistką Igą Świątek. W ramach umowy agencja zajmie się pełną obsługą działań PR w zakresie: media relations, biura prasowego, organizacji konferencji prasowych oraz współpracy z ekspertami i sponsorami. Działaniami z ramienia agencji zajmuje się zespół pod kierownictwem Beaty Pałczyńskiej, Account Managera.

Iga Świątek to 19-letnia polska tenisistka. Zwyciężczyni juniorskich turniejów wielkoszlemowych m.in. Wimbledonu 2018 oraz French Open 2018. Finalistka juniorskiego Australian Open 2017. Złota medalistka Igrzysk Olimpijskich Młodzieży 2018. Obecnie - po wygranych meczach we French Open 2020 - polska tenisistka osiągnęła swój największy sukces zawodowy w karierze sportowej.
Praca zdalna

Czy w agencji jest możliwość pracy zdalnej?

@Praca zdalna

Tak - w agencji jest możliwość pracy zdalnej.

Aktualność
Partner of Promotion znowu liderem!

Przychód Partner of Promotion za 2019 wyniósł 44,7 mln PLN, a fee income - 26,8 mln PLN.
Porównując zatem do opublikowanego dzisiaj przez Związek Firm Public Relations rankingu niektórych swoich członków możemy nadal powiedzieć: Partner of Promotion pozostaje niezmiennie numerem 1 wśród agencji public relations w Polsce. To już 13 roku z rzędu!

Dziękujemy Klientom, Pracownikom i Wszystkim Naszym Partnerom. Obiecujemy nie zwalniać tempa!!

Aktualność
Partner of Promotion podpisała umowę z Medisept – największym producentem środków do dezynfekcji

Agencja Partner of Promotion podpisała umowę na kompleksową obsługę PR dla największego polskiego producenta profesjonalnych środków do dezynfekcji – firmy Medisept. W ramach umowy agencja zajmie się prowadzeniem relacji z mediami, realizacją działań edukacyjnych, zarządzaniem komunikacją w sytuacjach kryzysowych, będzie także odpowiedzialna za wszelkie projekty z obszaru digital i social media.

Medisept jest polskim producentem kompleksowych rozwiązań w zakresie higieny i dezynfekcji. Od 25 lat dostarcza produkty dla sektora profesjonalnego: służby zdrowia, przemysłu i firm sprzątających, a od niedawna oferuje także produkty dla klienta detalicznego. W 2014 roku firma uruchomiła najnowocześniejszą w Polsce fabrykę i innowacyjne centrum badawcze w lubelskiej strefie ekonomicznej.

Partner of Promotion to agencja PR nr 1 w Polsce wedle rankingów firm public relations. Firma działa od 1994 roku i oferuje kompleksowe działania komunikacyjne na rzecz firm i instytucji.
Stażysta

Polecam jako dobre miejsce na wakacyjny staż dla przyszłych piarowców. Fajny program stażu i można realizować różne zadania. Dostałem się na staż z polecenia szkoły.

Pracuję niedawno i przyznam, że zaczynałem z obawami. W końcu agencja nr 1 i takie tam różne opinie. Ale zespół świetny, kierownictwo wygląda na normalne i mało się wtrąca w bieżącą pracę . Biuro na początku nie wzbudziło mojego zachwytu bo to zwykłe pokoje w bloku mieszkalnym. W sumie jednak wyszło nieźle bo w czasach koronawirusa bezpieczniej jest mieć mały pokój i mało ludzi obok. Można się przyzwyczaić. `Zatrudnienie na umowę o pracę bez żadnej gimnastyki umów dzielonych. I co najważniejsze - można zaplanować wyjście z pracy normalnie o 17:00.

Zostaw merytoryczną opinię o Partner of Promotion - Warszawa

• Jak się pracuje w Partner of Promotion?

Zobacz opinie na temat firmy Partner of Promotion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner of Promotion?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Partner of Promotion?

Kandydaci do pracy w Partner of Promotion napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Partner of Promotion