Partner of Promotion

Opinie o Partner of Promotion

Prokop

Spędziłem w agencji sporo czasu i nie żałuję. Początki były bardzo trudne i frustrujące ale zaangażowanie się opłaciło. Doświadczenie pracy ze świetnymi ludźmi plus fajni i wyrozumiali szefowie. To co jest jednak bezcenne zaraz po świetnym zespole, to możliwość pracy na projektach, które były wyjątkowe. Kiedy już przejdzie się ścieżkę zdrowia na początku - można liczyć na zaufanie i coraz lepsze wyzwania. Tak się złożyło, że dzisiaj jestem już gdzie indziej i mam swój zespół - ale wdrażam u siebie wiele zasad i procedur, których nauczyłem nie w Partnersach. Pięć gwiazdek!

tres

bo to prawda

Świetny zespół

Pracuję z Partnersami lata i polecam. Od strony klienta wszytko wyglada naprawdę super. Terminowo i jakościowo.

Pracuję niedawno i przyznam, że zaczynałem z obawami. W końcu agencja nr 1 i takie tam różne opinie. Ale zespół świetny, kierownictwo wygląda na normalne i mało się wtrąca w bieżącą pracę . Biuro na początku nie wzbudziło mojego zachwytu bo to zwykłe pokoje w bloku mieszkalnym. W sumie jednak wyszło nieźle bo w czasach koronawirusa bezpieczniej jest mieć mały pokój i mało ludzi obok. Można się przyzwyczaić. `Zatrudnienie na umowę o pracę bez żadnej gimnastyki umów dzielonych. I co najważniejsze - można zaplanować wyjście z pracy normalnie o 17:00.

stażysta

Dużo się nauczyłem. Fajni i pomocni ludzie. Staż był płatny i normalnie na umowie. Można mieć elastyczne godziny pracy. Polecam.

Czy w Partner of Promotion występują paczki/bony świąteczne?

Antoni

były paczki na wigilii firmowej

Grazia
@Antoni

Na inne okazje nie ma takich benefitów? A co jeszcze oprócz tego macie w pakiecie socjalnym? Dają tu prywatną opiekę medyczną albo wczasy pod gruszą?

Ex Nowy wpis
@Grazia

W tej chwili realnie nie ma nic. Paczki na święta to po prostu butelka średniego wina, opieki medycznej nie ma, innych benefitów też nie.

@Ex

A to ciekawe, bo w jednej z ofert widziałam, że proponują choćby opiekę medyczną, dofinansowania do zajęć sportowych, spotkania integracyjne... To może na niektórych stanowiskach tylko są takie benefity? Piszesz, że w tej chwili nic nie ma. To znaczy, że kiedyś było?

Wiecie może, czy w Partner of Promotion szukają chętnych na staż?

Barbara

Parę lat życia spędziłam na Belgradzkiej. Łatwo nie było, bo tempo pracy jest ogromne. Klienci różni. Ludzie świetni. Przy projektach publicznych dużo czasu trzeba spędzać na dokumentowaniu, analizowaniu, wnioskowaniu - co czasem już jest tylko sztuką dla sztuki. Plusy: świetni ludzie, dobra szkoła PR i komunikacji Minusy: biuro w bloku mieszkalnym i brak opcji na pracę w hybrydzie

@Barbara

Nie ma mowy, by pracować z domu? Czym motywują takie podejście, jeśli wiesz? Chciałbym się też dowiedzieć, czy firma wysyła czasem pracowników do udziału w kursach / szkoleniach, czy nauka odbywa się tu na zasadzie, jeden od drugiego i projekt za projektem, czyli w toku zwyczajowej pracy?

Ex Nowy wpis

W 99% nie ma możliwości pracy zdalnej, nawet pojedyncze dni. Zawsze się okazuje, że z jakiegoś powodu jesteś akurat w ten dzień niezbędny w biurze. Zazwyczaj po to, żeby wydrukować jakiś papier dla pani prezes.

ex-partners

Chcesz się nauczyć rzemiosła PR-owego - Partnersi to dobra szkoła. Świetne, ciekawe, wieloaspektowe projekty. Gdy tam pracowałem zespół ludzi być świetny. Z niektórymi przyjaźnię się do dziś. Po latach też doceniłem wypłaty na czas (nigdy nie było opóźnień) i etat, co w agencjach jest rzadkością, a właściwie standardem, że o własne pieniądze trzeba się upominać. Ale warunki pracy (biuro) czy jakoś sprzętu komputerowego to absolutna porażka, co czasami wpływało na efektywność.

Iwona
@ex-partners

Z czym w takim razie był problem jeśli chodzi o warunki pracy? Fajnie, że z innych aspektów byłeś zadowolony. A jak z wynagrodzeniem? Jesteś w stanie podać widełki zarobków? Jeśli to nie tajemnica. Bo myślę nad złożeniem aplikacji i fajnie byłoby wiedzieć, na jaką - mniej więcej - stawkę można liczyć.

Świetni ludzi i dobra atmosfera. Było stresująco na początku ale po roku mogę polecić.

@Andrzej

A z jakiego powodu było na początku stresująco, możesz dodać? Czytałam tutaj, że istnieje możliwość pracy zdalnej, ale to był stary komentarz. Obecnie też są stanowiska zdalne? Jakie to stanowiska? Bo właśnie szukam czegoś w trybie zdalnym.

@Marta

jak to nowej pracy, duże tempo, nowe procedury, nowi ludzie, przełożeni wymagający, ale po wdrożeniu mogę polecić - na moim stanowisku nie było opcji pracy zdalnej ale wiem, że są stosowane różne opcje

Irena

Czy na stanowisko specjalisty ds public relations został ktoś przyjęty zgodnie z ofertą z 2021? Ten angielski jaki jest wymagany B1 wystarczy? Od początku dają umowę o pracę, jeśli tak to na jaki okres? Z tym rozwojem to czego można się spodziewać? Jakieś szkolenia czy awanse też wchodzą w grę?

Prokop

Tha REAL Prokop
@Prokop

Ziombelku, pijac do nicka, to ty tam szlifowales warsztat przed pojsciem do tiwi czy sprzatales jak dozorca Prokop z "Domu"? Nieladnie podszywac sie pod czyjs fejm ;]

tres

bo to prawda

Mar

Pierwsze miejsce gdzie można liczyć na akceptację bez absurdalnych wymogów dotyczących stroju, wyglądu i zachowania. Ocena po pracy a nie wyglądzie! Za to plus!

@Mar

A to ciekawe, Pan Prezes nie robi już dla Panów szkoleń jak nalezy ubierać się do pracy?

AC

No właśnie, nie robi już takich szkoleń?

Oskar Deweloperski
@AC

No wlasnie, co z tymi szkoleniami?

Katarzyna
@AC

To chyba jakieś szkolenia poboczne tutaj omawiacie? A z zakresu tych merytorycznych to jakie obecnie tutaj są prowadzone?

Julia
@Katarzyna

Szkolenia są z Public Relations i Social Mediów. Pracuję niecały rok ale szkoleń z zakresu ubioru nie mieliśmy.

Bożena
@Julia

I rzeczywiście się przydają te szkolenia? Można coś wynieść z zajęć i przełożyć na codzienną pracę? W ogóle jak pracodawca podchodzi do podnoszenia kwalifikacji, dają za to jakieś podwyżki albo premie?

Pawlaczyna

Solidna szkoła PR, jak sie uczyc, to od najlepszych!

AC
@Pawlaczyna

Taaaaaaa Jakiś poziom był, ale wiele lat temu. teraz nie licza się w ogóle na rynku. Podejście do PR jak za Gierka....

Stefan
@AC

Skąd taka zmiana na gorsze? Zarząd się zmienił?

robert
@Pawlaczyna

true!

Tylko dla orłów o mocnych nerwach i dobrym zdrowiu

Łucja

A czemu tak uważasz? Co takiego się tam dzieje, że trzeba mieć mocne nerwy?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Partner of Promotion?

Beti

Te pytania to wymyśla „kierownictwo” czy gowork żeby rozruszać profil?

O

Bywało ciężko, ale lista osób z którymi warto było pracować jest długa! RODO nie pozwala więc generalnie pozdrawiam wszystkich Partnersów :)

Byku
@O

Ludzie świetni! Ale biuro moglibyście trochę upgradować ;) Telefony są chyba starsze od strażystów.

Kosik WDZ

Swietne miejsce na start i rozwoj w tej dynamicznej branzy

Ekto

Swietne miejsce do pracy dla PR men i PR women. Polecam

Czy jest możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin? Czy tylko na cały etat?

@Kandydat

Tak - jest możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Prwoman1

Czy obecnie jest w firmie w jakimkolwiek wymiarze praca zdalna? Bądź chociaż okazjonalnie? Pytam, bo od tego zależy mój udział w rekrutacji.

@Prwoman1

W agencji jest możliwość pracy zdalnej.

@Partner of Promotion

Dziękuje za odpowiedź. W jakim wymiarze tygodniowo? Czy to kwestia indywidualna?

@Partner of Promotion

@Prwoman1

Zasady pracy zdalnej są ustalane indywidualnie.

Prwoman1

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Partner of Promotion?

Poprzez rozmowę oraz zadania do realizacji - zależne od stanowiska, na które aplikuje dana osoba.

Wojtek

Bardzo polecam jako miejsce na staż! Z powodów osobistych zrezygnowałem w trakcie ale warto było nawet na niepełny okres zdobyć to doświadczenie.

PRWOMAN

Miałam okazję odbyć dwie rozmowy w PofP w tym jedną z Prezesem, kiedy to dowiedziałam się, że jako jedna z 3 osób mam okazję z nim rozmawiać, bo dotarłam do tego etapu rekrutacji. Po czym zapewniono mnie, że nawet jak się do niej nie dostanę, to kiedy następnym razem będą szukali osoby na to stanowisko, to w pierwszej kolejności się skontaktują ze mną i wiecie co? Tak, kilka miesięcy później znowu rekrutowali na takie samo stanowisko, ale nikt się ze mną nie skontaktował. Tyle warte są słowa Pana Prezesa. A kiedy zapytałam co firma proponuje pracownikowi, to usłyszałam, że już sama praca u nich to prestiż. Żenada.

Szczera opinia
@PRWOMAN

Prestiż??? Wspominam swoje doświadczenie tu jako totalny szok - zaczynając od okropnych warunków pracy (np. brak klimatyzacji przy wysokich temperaturach na zewnątrz) do bałaganu w dokumentacji. Nie mogłam uwierzyć, że w XXI wieku w cywilizowanym kraju może istnieć taka firma! Po tej przygodzie zaczęłam doceniać nawet małe rzeczy, które gdzie indziej są normalnością.

Były Partners
@Szczera opinia

To chyba musiałaś pracować w agencji bardzo dawno temu. Bo ja nie pracuję już ładnych kilka lat a pamiętam, że klimatyzację mieliśmy.

Witek
@PRWOMAN

Koleżanko, to że Cię nie przyjęli do pracy po tym jak chyba - grzecznościowo - powiedzieli że zachowają CV to chyba nie powód do wylewania takiego jadu? To wolny kraj. Po co aplikować do firmy która Cię wyraźnie nie chce?

PRWOMAN
@Witek

Jest różnica między "zachowamy Pani CV", A "Jak będziemy znowu szukać, to najpierw odezwiemy się do Pani". (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Partner of Promotion - Warszawa

• Jak się pracuje w Partner of Promotion?

Zobacz opinie na temat firmy Partner of Promotion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner of Promotion?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Partner of Promotion?

Kandydaci do pracy w Partner of Promotion napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Partner of Promotion