Konsorcjum Stali S.A.

Opinie o Konsorcjum Stali S.A.

słyszący

Z pewnością ktoś udaje, że nie słyszał, iż brakuje wszędzie fachowców i są zatrudniani obcokrajowcy!!

Bzyk, bzyk
@słyszący

Aluzja była inna , odwracasz cały zarys poniższej wypiwiedzi.

Hartownik

Konsorcjum Stali S.A. jest dla mnie super firmą a pracuję już długo.

Wilk
@Hartownik

Jest dobra panie prezesie

Jej
@Hartownik

To pochwal się co tam robisz i ile zarobisz netto

Polska zachód

Przejdzmy do konkreków.Do polski napłyneła tania siła robocza w postaci pracowników ukraińskich. Zarobki tych ludzi mam na myśli mężczyzn to 2500 tys netto, najlepsi mają 3500 netto w wykończeniówce.Je$li mieścisz się w tym przedziale to jesteś ukraińcem. Jeśli masz mniej to sam się nazwij. Pozdrawiam i zachęcam abyście interesowali się tym co się wokół was dzieje.

@Wilk, posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Konsorcjum Stali? Jeżeli tak, to podziel się proszę nimi tutaj na forum. Wątek przeglądają osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w tej firmie, więc Twoja opinia będzie pomocna i pomoże osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy.

Czy kandydat na stanowisko Pracownik produkcji w firmie Konsorcjum Stali S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

@Magdalena, jesteś już pracownikiem Konsorcjum Stali? Możesz przedstawić swoje doświadczenie z tym pracodawcą? Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna, w której prawdopodobnie wzięłaś udział? W jaki sposób Twoim zdaniem najlepiej się do niej przygotować? Mogłabyś udzielić jakiś wskazówek innym osobom, które zamierzają aplikować do tej firmy w najbliższym czasie? Każda merytoryczna uwaga będzie cennym źródłem informacji dla innych użytkowników.

Magdalena

Witam, może mi ktoś opisać jak wygląda praca handlowca albo kasjera ? Ogolna atmosfera oraz zarobki ?

@i co teraz kris???, proszę Cię o nie skupianie się w swoich postach na osobach, które pracują w Konsorcjum Stali, tylko na ważnych kwestiach dotyczących zatrudnienia w tym miejscu pracy i aktualnej jego kondycji. Opinie pozostawiane przez użytkowników na tym forum muszą wyłącznie merytorycznie opisywać Konsorcjum Stali jako pracodawcę.

@kris, docenienie zaangażowania pracownika przez pracodawcę jest ważne, ponieważ wpływa motywująco w osiąganie jeszcze lepszych wyników. Rozumiem, że Konsorcjum Stali S.A. proponuje Ci premię. Czy długofalowe docenianie może skutkować wewnętrznym awansem w tej firmie? Jeżeli dysponujesz informacjami na ten temat, to proszę Cię o pozostawienie ich na tym forum.

kris

Prawda jest taka że jeszcze nikt nigdy nikomu nie dogodził.Fakt ,trzeba w tej firmie zapieprzać ,ale taki stan rzeczy jest wszędzie ,ale i faktem jest też to ,że jeżeli wykazujesz minimum samo zaangażowania ,co w dzisiejszych czasach jest zjawiskiem raczej znikomym, to Dyrektor w Rzeszowie jest ogromnie spostrzegawczym gościem i potrafi docenić,człowieka moralnie,jak również finansowo ,w postaci premi .Ale fakt pozostaje ,faktem prawdziwe samo zaangażowanie wykazujemy najczęściej w siedzeniu przed komputerem i pisaniu ,jak to nam żle ,jak to wszyscy do okoła nas są be itp.Moja propozycja to zakasać rękawy ,robić co do mnie należy ,i jak należy ,a wszystko będzie dobrze ....

@Werka, nikt jeszcze nie zdecydował się na odpowiedź na Twoje pytania. Czy pomimo braku opinii pracowników Konsorcjum Stali S.A. zainteresowałaś się bliżej odpowiadającej Ci rekrutacji w firmie i aplikowałaś? Jeżeli tak, to proszę Cię o podzielenie się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego, w którym być może weźmiesz udział.

Werka

Czesc , jakie sa warunki zatrudnienia i zarobki w biurach ? bardzo prosze o odpowiedz, bo nie widze tutaj pozytywnych opinie i nie wiem czy pchac sie w to :)

Prosimy o pomoc w Oddziale Rzeszów , nie ma tam kim pracować na magazynie . Samochody stoją od 6 do 8godzin na rozładunek i załadunek . Później klienci mają pretensję do przewoźników że nie dostarczają materiału na czas . Jeśli ktoś to czyta to "POMÓŻCIE".

@anonymous

Panie „anonymus” bacznie Pan obserwuje naszą firmę co ułatwia Panu praca po sąsiedzku . Proszę się jednak tak o nas nie martwić . W styczniu mamy bardzo dobrą sprzedaż , wszyscy klienci są obsłużeni , samochody stoją oczywiście bo jest bardzo dużo dostaw i odbiorów . Wiem , że zazdrość przemawia w tym wpisie, ale to nie nasza wina , że jak do nas wjeżdża 10 TIRÓW, a do was 1 to jak widać bardzo boli . Mamy propozycje , jak nie możesz już znieść pracy w swojej firmie to się zwolnij i zapraszamy do nas . Tylko u nas trzeba pracować , a nie bawić się w obserwacje sąsiadów i głupie wpisy .

Zarząd

Szanowni Państwo, Ze szczególnym zaciekawieniem zapoznałem się z opiniami. Brak wiedzy o trudach jakie trzeba było wykonać aby uratować zakład i miejsca pracy w FD powoduje Państwa negatywne opinie. Firma przechodziła restrukturyzacje i po przedsiębiorstwie Państwowym cieżko w krótkim czasie dokonać cudów. Konsekwentne działania które trwały i trwają doprowadziło dziś firmę FD do znaczącego i innowacyjnego producenta zamknięć na rynku europejskim. Od dwóch lat realizowany jest proces inwestycyjny którego następstwem były zakupy linii technologicznych np. Lakierka nr.1 w Polsce w zakresie wydajności itd. W tym roku nastąpiły kolejne inwestycje które powodują podwojenie ilości w jednostce czasu. Plan inwestycyjny na kolejne lata to podwojenie ilości produkcji. Czy przy takich inwestycjach są potrzebni dobrzy pracownicy, tak ale tacy którzy umieją i chcą realizować swoje pasje. Takich pracownikow zapraszamy do naszego zespołu. Ludzi otwartych na rozwiązywanie problemów a nie takich którzy umieją tylko zauważać problemy. Takim pracownikom tworzymy możliwość rozwoju i satysfakcji finansowej. Problemy są i zawsze bedą, słuchamy pracownikow i rozmawiamy. Jeżeli jednak ktoś z Państwa chce się przekonać kim Jetesmy zapraszam Prezes Zarządu.

zniechecony KS
@Zarząd

polecam Prezesowi KS zapoznanie sie z tym jak w innych oddziałach traktuje sie pracowników jak sie naprawde odbiera godziny jak są płacone lub odbierane soboty a nie to jak jest w liście obecności jak mozna wysyłąc transport 2 lub 3 razy tego samego dnia do jednego klienta i to nie jest wyjatkowa sytuacja mozna to sprawdzic po FA . Albo jak sie przyjmuje ludzi bez doswiadczenia a w ogłoszeniu pisze wyrażnie doswiadczenie !!!! i potem z takimi "bał.....nami" inni ludzie musza sie meczyc bo oczywiscie po znajomosciach stanowiska sa lepsze niż magazynier czy sprzataczka ale mało tego ile pieniedzy przez takich ludzi ucieka firmie mam kilkanasie przykładów ale je zostawie dla siebie bo i tak tego nikt nie słucha i nie słuchał szkoda sie wywyzszac w takiej firmie człowiek cos by chciał wniesc ale sie nie da . Wizyta prezesa w oddziale tez nic nie da bo kazdy pracownik jest odpowiednio naprostowany i wszystko jest cacy to jest piekne a Prezes pisze ze firma jest po restrukturyzacji bo wczesniej byłą panstwowa niby nowi ludzie itp a wszystko jak w latach 80r

kierowca
@Zarząd

Skoro Pan Prezes twierdzi,że firma się rozwija to zapraszam do oddziału Rzeszów. Tutaj chyba się firma zwinie bardzo szybko przy kretyńskim podejściu do ludzi poprzez kierownika, dyrektora i handlowców. Gdzie są pieniądze za nadgodziny które są wpisywane w zeszyt? Niech Pan zaczerpnie również opinii kierowców którzy tutaj przyjeżdżają, dowie się Pan, że najważniejszy tutaj jest Jurek Biega(szwagier dyrektora i nie jest on pracownikiem KS.

job
@zniechecony KS

co do ludzi , jak nie zapłacisz godziwej pensji to masz tylko tzw. jełopa (tak to nazwałeś)

rumun
@Zarząd

...poszukiwany od zaraz pracownik z pasją i z paskiem u szyi... To prawda Stany Zjednoczone też się budowały przez 200 lat i zaczynały od murzynów . MY dopiero 27 lat . Do murzynów ... nic innego jak pozostaje Wam wsiąść w auto i wybrać kierunek zachodni AUTOSTRADA WOLNOŚCI A2

konfident
@Zarząd

Panowie jaka restrukturyzacja , kto ma ciężko . Kiedy u was pracowałem to oszukano mnie na warunkach zatrudnienia , a po tym dostałem brak motywacji do pracy. Kiedy interesowałem się branżą i obserwowałem Waszą firmę na tle innych to tylko gratulować . Użył Pan słowa ciężko ... pensja jednego prezesa 37 tys netto + dywidenda 2 mln roczna - to było chyba za 2016 rok ( a prezesów mamy czterech ) . Piszę to do wiadomości zainteresowanych naiwniaków żeby potem nie narzekali że pracują a nie mają z co żyć .Każdy prezes miał wtedy BMW za 450 tys , ładny duży hotel i wiele innych dóbr. To znaczy ciężko , mało i mało .Przyszły murzyn niech oceni.

karolek

w oddziale w Krakowie podobno panie w biurze zarabiają 5.000 zł na rękę, możliwe są takie zarobki ?

Baśka
@karolek

na 100% nie możliwe,wiem co pisze

@dziubeq, mógłbyś opisać swoją współpracę z Konsorcjum Stali S.A.? Rozumiem, że miałeś zastrzeżenia co do wynagrodzenia. Wspomniałeś o warunkach zatrudnienia, ale ich nie wymieniłeś. W oparciu o jakie warunki wykonywałeś swoje obowiązki w tej firmie?

Czy na forum znajdą się osoby, które pracują w Konsorcjum Stali S.A., ale w działach administracyjnych? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na stanowiskach biurowych i codzienna atmosfera? Na stronie internetowej Konsorcjum Stali S.A. umieszczono również oferty pracy, np na stanowisko specjalisty ds. zakupów wyrobów hutniczych. Jak oceniacie pracę w tej firmie na tego typu posadach?

dziubeq
@Karolina

To ma byc dobra firma?,dobre zarobki? ?ja osobiscie nie polecam nikomu ,a juz na pewno nie na takich warunkach i za takie pieniadze....dnoooo

klient

praca na bielanach w warszawaie to totalna porażka ,brak kompetencji i totalne kolesiostwo a kierownik magazynu to dopiero porażka.Współczuję ludziom którzy pracują na magazynie

KOKS

PRACA OD ŚWITU DO NOCY KOSZMAR PRAWDZIWY KOSZMAR,CHŁOPAKI MAJĄ PO 3MIESIĄCE NADGODZIN GZIE INSPEKCJA PRACY?CHODZI TU OCZYWIŚCIE O RZESZÓW.

Hartman

Jak się pracuje w Konsorcjum Stali ? Warto aplikować?

Maniek

Szukając pracy robiłem rozeznanie i słyszałem wiele dobrego o Konsorcjum Stali w Zawierciu. Dziwię się, że niektórzy są tak niezadowoleni, przecież teraz można łatwo znaleźć inną pracę a nie siedzieć i pisać ?

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Stali S.A. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Konsorcjum Stali S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Stali S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Stali S.A.?

Konsorcjum Stali S.A.