Konsorcjum Stali S.A.

Opinie o Konsorcjum Stali S.A.

kiler

chyba nie wiesz co piszesz. W papierach masz napisane, że praca 8 godzin dziennie i 40 tygodniowo a jak już pójdziesz pracować to wychodzi często 10 dziennie a płacą za 8. Zatrudnij się to wszystkiego się dowiesz. 25 lat temu "BOLEK"sprzedał firmę państwową i nadal jest w niej komuna.

kiler

Przenieśli żeby mieć ulgi w podatkach, złodziejstwo w tej firmie było, jest i będzie. Najgorsze to to, że pracuje się nawet po 10 godzin bez przerwy w Rzeszowie bo dyrektor wielki radny PiS a trzyma z komunistami

olaf

jak myślicie czemu przenieśli siedzibę z Warszawy do Zawiercie proste bo w Zawierciu robi się za pół darmo z uśmiechem na twarzy

kowboj

w Zawierciu godziny też wpisywane w zeszyt a jak zaczniesz mruczeć to jesteś zły boże co to za firma jak można dopuścić takich kapo do rządzenia na samym dole pracownicy spodleni dosłownie przez górę pytanie jak długo !!!

Czy kandydat na stanowisko Pracownik produkcji w firmie Konsorcjum Stali S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

wkurzony pracownik

Kolego Roman miałeś dziś wypłatę? Bo ja jakoś nie dostałem. Pewnie Pan Prezes zmienił kolejny samochód BMW X6 ciekawe na jaki

kierowca

Może i jest ale jeśli firma ma swoich prawników i pewnie układy to są nie do tknięcia

kierowca

Zatrudnij się @bart w Konsorcjum Stali to będziesz miał nadgodziny w zeszyt wpisywane i nie zapłacą Ci za nie.

klient

W Konsorcjum Stali w Rzeszowie jest porażka, kierownik i dyrektor wielcy katolicy a na wadze oszukiwani są klienci. Już nigdy nie kupię tam nic.

@klient

To prawda, wielcy katolicy są z dyrektora i kierownika w Rzeszowie a chłopaki pracują za 1700 zł i po godzinach ciągle zostają i w soboty muszą chodzić

kierowca

Może w Warszawie jest lepiej, tego nie wiem, ale mam nadzieję, że oddział Rzeszów zamkną albo zmienią dyrektora i kierownika a przynajmniej tego drugiego

Noris Czak

kolego zaziu jak uwazasz ze to przesada aplikuj oby ci sie udało zycze ci tego z całego serca potem przestaniesz gadac ze tylko trohe zapału checi d opracy wystarczą hehehehe

@Noris Czak

Ja pracuje w KS warszawa Ursus juz 9 miesięcy i nie widzę powodów do narzekań. Dobre zarobki sięgające 5000 brutto kasa na czas. Jedna wada kierownik jednej zmian... ale zimne zawsze możesz zamienić

rtf

podobno dyrektor z marek zaczyna sobie robić układy z góralami będzie siarek odsnieżał stoki i plac w stalko a blondyna grzańca mu parzyła ha.ha.ha

olo

zapraszam chętnych do stalko to jest firma która się rozwija i nie boi się inwestycji a zacznijmy od tego że płaci nadgodziny a odbiory jak prracownik sobie życzy szacunek dla Pszybysza i Szczęsnego pozdrawiam

nowy

niedawno sie przyjołem w oddziale w Zawierciu i rewelacji nie ma nadgodziny każą robić a nie płacą myslałem ,że to porządna firma a na każdym kroku wykorzystują porobie troche jak sie nic nie zmieni to trzeba bedzie szukac nowej pracy osobiscie odradzam wszystkim ta firme

ali

firma porażka odradzam jeśli chodzi o Zawiercie bezmózgi kierownik który boi sie własnego cienia zero współpracy z magazynierami problemy z urlopami nadgodziny nie płatne jak nie pomysli jego to totalny cham bez szkoły kombinator każe podpisywać karty urlopowe a nie dostaje sie urlopu w danym terminie przekręt i nic więcej za przyzwoleniem dyrektora i zarządu moim zdaniem przydały by się kontrole Państwowej Inspekcji Pracy bo co tam się wyrabia wola pomste do nieba panie SZ......

nie

ciekawe wpisy ale faktycznie prawdziwe.pracowałem kiedyś z tym matusiakiem i faktycznie to jest jełop i oszukaniec jak taki (usunięte przez administratora) został kierownikiem wszyscy co z nim pracowali mają o nim takie zdanie i nie tylko współpracownicy ale i co najlepsze klienci więcej można sie dowiedzieć na Markach o (usunięte przez administratora) a zapomniałem to prawda że mu z mordy wali i odstrasza klientów i niedoszłych pracowników.

szukam pracy

zakład żenada 9zł.godz spawacz to mi zaoferowali a ich pracownik ''spawacz'' ma 20....pare? a robił połowę tego co ja o co tu chodzi? pierwszy raz spotkałem się z taką firmą . chyba za szmal zrobi wszystko psełdo kierownikowi a kierownik matusiak wszystko prezesowi .nnnnie polecam hamowo

olaf

byłem na rozmowie szkoda czasu za taką stawkę niech sami robią pracownicy wystraszeni jakby mieli kapo za plecami zakład z lat dosłownie 60 jaka lakiernia nr 1 chyba nie widzieli jak jest w innych zakładach i jak wyglądają linie produkcyjne szkoda czasu

lepszy

słyszałem jak coś spieprzą to zwalają na pracowników szczególnie ten śmierdziuch matusiak a rylski ile towaru przerobił na marne i wszystko spoko nikt nie wie alkomat powinni wsadzać w(usunięte przez administratora)rylskiemu co rano a nie pracownikom upokorzenie słyszałem że kilku spoko pracowników odeszło z firmy i podobno nie jedyni. chłopek (usunięte przez administratora)sam niech zapieprza niedoszły dyrektor dorobił się tego na co zasłużył stara(usunięte przez administratora) i dwulicowa ciota nie polecam pracy w takiej atmosferze

nowy

tych dwóch idiotów można łatwo wyeliminować chodzi mi o to czy warto zaczynać tam pracę znałem kierownika z dawnych czasów nie chodzi o matusiaka ani rylskiego a o Pana Kosika to jest Gość!!! Głównie chodzi o zarobkoi reszta do załatwienia nie z idiotami

po rozmowie

obiecanki cacanki jak z wieloma innymi matusiak czy jak on tam obiecywał 1-mc próbny a potem umowa o prace robota zeszła parę dni mniej roboty i do widzenia wie pan zadzwonimy do pana jak się ruszy siedzi tam dwóch debili rylski i matusiak nie wiem jak załoga z nimi wytrzymuje to są idioci nie ma co się nimi przejmować opinia załogi SZCZERZE ODRADZAM pieniądze marne jak na zakres obowiązków i kierownictwo zero praktyki teoretycy idioci jeszcze trochę to sami będą szukać roboty i wtedy może trafią na nas!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Stali S.A. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Konsorcjum Stali S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Stali S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Stali S.A.?

Konsorcjum Stali S.A.