Praefa Międzyrzecz

Międzyrzecz

Opinie o Praefa Międzyrzecz

xxx 2009-09-16 15:41:29
Firma praefa to zespół wykwalifikowanych pracowników. Mój mąż tam pracował i był bardzo zadowolony zarówno z kontaktów z przełożonymi jak i z samej pracy. Pracownicy zawsze mieli godziwe i wygodne zakwaterowanie poza domem, a przy tym wysokie zarobki, odpowiednie do pracy jaką wykonywali, nie to co w innych firmach, gdzie człowiek ciężko haruje a zapłacą mu za to najniższą krajową. Szkoda że mąż już tam nie pracuje, ale być może gdy skutki kryzysu zaczną opuszczać nasz kraj, to znowu tam wróci. Jesteśmy pełni nadziei. Oboje życzymy firmie dalszego rozwoju i stawiamy ocenę celującą
kraku1 2011-01-22 22:09:23
a cóż to za brednie się tu wypisuje ? kłamstwo na kłamstwie.
Fred 2013-01-19 19:17:22
mąż pracował w delegacji ???......a co z "murzynami" z produkcji ......ci to dopiero za grosze robili...
międzyrzecz-!-anin 2013-02-04 14:36:06
Więc jak to jest z tą "Preafą". Jest dobrze czy źle ? Rozumiem, że wszystko się może zmieniać w czasie. Kryzys i inne sprawy... ale co się dokładnie dzieje ?
Czy ludzie z produkcji tracą pracę ? Czy ludzie z biura dzielą ich los (mowa o kreślarzach i innych) ?
Kto jest w firmie osobą którą można uznać za kompetentną ?
"Za kogo" lub "za jakich czasów" w firmie działo się lepiej ?
miko 2013-05-22 00:23:03
Cóż jakiś czas remu to szły zwolnienia KRYZYS. Zwolnienia nie omineły także i Praefy :(.
miedzyrzeczanin 2013-07-05 06:28:22
hm, powiem tak Międzyrzecz to ciężki grunt i kawałek chleba !
marian512 2014-11-16 14:18:32
Pracownik produkcji na początek zarobi ok. 2000-2700 zetek na rękę na miesiąc, w zależności od liczby nadgodzin i premii uznaniowej.
Do minusów należy to że nie wiesz o której wyjdziesz do domu, możesz wyjść po 8 godzinach ale także jeżeli jest nawał pracy to może to być 12 godzin.
marian512 2015-01-08 10:41:05
Płaca składa się ze stawki zł/godzinę plus premia uznaniowa plus premia bonusowa plus parę złotych za pranie odzieży plus dodatek za szkodliwą pracę.
To jest podliczane i wychodzi wypłata.
pracus 2015-02-27 21:20:38
Praca b. ciężka brygadzisci humorzasasci nigdy nie wiesz czego chcą.
marta 2015-04-02 20:34:22
można pracować jedynie pod stołem ;) wykanczaja ludzi psychicznie praca po 12 godzin wieczne się nic nie podoba, warunki socjalne to katastrofa. Brak szacunku dla ludzi.
lucek 2015-09-07 13:20:10
Wypłata zawsze na czas, warunki socjalne dosyć słabe.
Praca w kurzu , brudzie i oparach różnych substancji które używane są do czyszczenia stołów.
Atmosfera w pracy jest kreowana przez pracowników, więc jeżeli ktoś uważa że jest zła to jest to wina samych pracowników.
nbb 2016-05-13 17:44:27
@od ale chyba lepiej pracować w fajnej atmosferze, niż jak Ci ktoś za przeproszeniem obrabia..wiadomo co za plecami. Dziwie sie że masz takie podejście
Zostaw swoją opinię o Praefa Międzyrzecz - Międzyrzecz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praefa Międzyrzecz