Chmura Budownictwo Sp. z o.o.

Opinie o Chmura Budownictwo Sp. z o.o.

Rabarbar

Tutaj nie chodzi o firmę Extremen więc coś dziwnego tutaj wyprawiasz

Rabarbar

Jak ktoś partaczył robotę, czy był leniwy lub zbyt nachlany to zawsze będzie narzekał. Zresztą bez podpisu łatwo wypisywać bzdury i nie stworzone rzeczy, konkurencja też nie śpi. Ja osobiście pracuję już dosyć długo tutaj i nigdy nie była problemów, we wszystkim idzie się dogadać, ale jak ktoś rozumie tylko język wódki i piwa, to z takimi nie pogadasz. Ograniczeniowców też nie brakuje, a niby wiek światłości. Są ludzie z którymi w ogóle nie pogadasz. Osobiście POLECAM w 100%, może przy kolejnych projektach spotkamy tutaj się. Ten kto rzetelnie będzie chciał wypełniać swoje obowiązki jest tutaj mile widziany i wszystko w terminach.

Michal ale nie Chmura oszut

Potwierdzam - powyższe negatywne opinie, nie pracowałem u niego w firmie Extrememem ale niestety współpracowałem, straszny z niego krętacz, wyciągacz kasy, żeruje na innych, ale uważa się za wszystko wiedzącego "specjalistę". Nie polecam współpracy na żadnym polu z tym Panem.

WKURZONY

WITAM,WLOSY MI SIE JEŻĄ NA GŁOWIE GDY CZYTAM TE NIBY OPINIE O TYM [usunięte przez moderatora],ALBO ON SAM TE OPINIE WYCHWALAJĄCE SAMEGO SIEBIE PISZE ALBO TE JEGO (usunięte przez administratora) OLE WYPISUJĄ TE BZDURY,A TAKICH WKOŁO [usunięte przez moderatora] NIE BRAKUJE.WIELU LUDZI OSZUKAŁ,PIJACZKÓW,TO PRAWDA,ALE UCZCIWYCH TEŻ ZRBIŁ W KONIA.PAN CHMURA NAŁAPAŁ WIDOCZNIE JAKIEŚ ZLECENIA I POTRZEBUJE PRACOWNIKÓW,TO JEST [usunięte przez moderatora],OBIECUJE DOBRE STAWKI,POTEM ZMIENIA ZASADY W CZASIE GRY,IDZIE NA ŻYWIOŁ,ROBOTA SZARPANA SAM BIEGA PO BUDOWIE I POGANIA LUDZI JAK EKONOM,NIE SKOŃCZYSZ ZROBIĆ JEDNEGO JUŻ PAN CHMURA KAŻE ROBIĆ CO INNEGO.MOŻE PAQN CHMURKA SAM BYN SIĘ WZIĄŁ ZA UCZCIWĄ ROBOTE I CHWYCIŁ ZA CĘGI I HEJA TONY MILIONY.MASA LUDZI PRZEWINĘŁO SIĘ PRZEZ PANA CHMURE,GDY KTOŚ ODCHODZI TO JEST RĄBANY NA STAWCE I STWIERDZENIE[usunięte przez moderatora] ŻE JESTEŚ MAŁO WYDAJNY,W TYM [usunięte przez moderatora] PLATFORMERSKIM KRAJU JEST NIESTETY WIELU TAKICH [usunięte przez moderatora],OBY SIĘ UDŁAWILI SWOJĄ PAZERNOŚCIA.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Chmura Budownictwo Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Jerzy

Witam Pracowałem u Michala Chmury , pracodawca w 100% uczciwy i wypłacalny .Polecam wszystkim zainteresowanym .Pracodawca umie docenic ludzi i ich prace , zna wartosc pieniedzy to cechy coraz żadziej spotykane u Pracodawców .Goraco polecam .Jerzy

arek

Droga Pani..nie pracuje dla tego pracodawcy, i nie zależy mi na wypisywaniu nieprawdy. pracowałem bardzo długo, odeszłem tylko dlatego że zmusiła mnie do tego sytuacja rodzinna. Takiego szefa moge tylko chwalić. Jest wyrozumiały i nie spotkałem się z sytuacja aby komuś cos był winien. Obrażać anonimowo jest łatwo.. ale może warto to wyjasnic osobiście??? Wiem jak mężowie kłamią.., proszę podzielić przez 2 to co mówi mąż..:)

marta

drogi panie zycze panu zeby pan był taki jak moj maz-kasy na 100%nie dostał tak samo innym osobomnie zapłacił dla mnie to [usunięte przez moderatora] bo jesli ktos dla niego pracuje a on mu nie płaci to jest zwykłym [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cała prawda

nie zależy mi bo nie pracuje w tej firmie..PAN Michał to uczciwy i rzetelny pracodawca. . Może oddał pieniądze Pani mężowi a ten się nie przyznał...w każdym razie polecam go w 100%.

marta

Mojego meza tez nie rozliczył i jeszcze trzy osoby ktore znam to nie jest pomowienie pisze tylko prawde i zapewniam was ze nie sa oni pijakami tak po prostu z nimi postapił.Obiecał wysłac pieniadze i do dzis ich nie ma a telefonow nie odbiera.A pozytywne opinie pisze on sam!

Witam Zgadzam się z pozytywnymi komentarzami i polecam w 100 % . Żadnych problemów nie ma we współpracy z Panem Michałem . Pozytyw z pewnością

Arbeiter

Ja również pracuję w tej firmie około 2 lat i przez ten czas ani razu nie słyszałem negatywnej opinii czy problemów związanych z wypłatami Ani ich nie doświadczyłem , więc sądzę , że opinia anonimowa negatywna powyższa nie jest oceną prawdziwą , inaczej ten Pan zwróciłbym się pewnie bardzo stanowczo o wypłatę czy zwrot .Natomiast przychylam się do poprzedników chwalących firmę Pana Michała .Wystawiam komentarz bardzo POZYTYWNY i polecam tego pracodawcę jako rzetelnego , wypłacalnego.

Może ujawnij się anonimie !! Nie podpisując się można wszystko ! Taki Twardy jesteś ??! To co pisze anonim to NIEPRAWDA !! PŁACI !! UGODOWY i PRZEDE WSZYSTKIM WYPŁACALNY !! Wielki Plus , jak zwykle znajduje się konkurencja próbująca zaszkodzić .Znasz wiele osób ?? W swojej głowie możesz mieć wszystko , nawet krasnoludki ale wątpię żebyś miał coś tam w ogóle - PUSTO , PUSTKA !! POLECAM TEGO PRACODAWCĘ !! WIELKIE INWESTYCJE Wymagają WIELU PRACOWNIKÓW !!

Odrazu po twojej gadce wnioskuje że jesteś typowym bucem i bydlakiem z małopolski ,powinni was odciąc od naszego kraju prusaki wy jedne bo pracowałem troche po budowach i wiem że jesteście bydło i szkodniki.Ten koleś który mówi że mu wasz pracodawca nie płaci ma napewno 1000% racji.

Witam Pracuje w tej firmie już długo, nieprawdą jest że właściciel nie płaci. Widocznie kolego nie wywiązywałeś się ze swoich obowiązków. Nie oczerniaj bezpodstawnie, taki szef to rzadkość...

WINIEN JEST MI 600 ZL OBIECUJE OD DWOCH MIESIECY ZE MI WYSLE WYSYLA I WYSYLA A PIENIEDZY JAK NIE MA TAK NIE MA.OGOLNIE KRETACZ I KOMBINATOR,PRACA U NIEGO OD 5,6 DO 20,21. [usunięte przez moderatora] ,JESZCZE ODCIAGA ZA KWATERE

NIE PŁACI LUDZIOM ZA PRACE UWAGA NA NIEGO CHYBA ZE KTOS CHCE PRACOWAC ZA DARMO OTO JEGO [usunięte przez moderatora].WCIAZ SZUKA NOWYCH LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Chmura Budownictwo Sp. z o.o. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Chmura Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chmura Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Chmura Budownictwo Sp. z o.o.