Chmura Budownictwo Sp. z o.o.

Opinie o Chmura Budownictwo Sp. z o.o.

Pracuje u Michała długo..nie mogę narzekać na pensje...czytam te opinie i nasuwa mi się jeden wniosek...jeśli jest Wam tak źle Panowie..to trzeba zmienić szefa...żyjemy w wolnym kraju..nikt nikogo do niczego nie zmusza..nie ten to inny.

Krystyna
@pracownik

Skoro Pan pracuje i jest tak cudownie dlaczego nie podpisuje się Pan z imienia i nazwiska masa nie wypłaconych ludzi dobrze Pan o tym wie a pisze pierdoły

@Krystyna

Pani Krysiu :) ja pierdół nie wypisuję mam prawo do własnego zdania. Nie mogę powiedzieć nic złego na temat Pana Michała , to uczciwy człowiek, jak się roboty nie zawala, nie popija w pracy...to wszystko gra. Może Pani się podpisze.? :)

olo wrocław

Brak słów co się w tej firmie dzieje Pan M chyba sam do końca nie wie co robią jego (usunięte przez administratora) pokroju.......szkoda ,że za uczciwą pracę nie ma kto płacić tłumaczenie bo majster powiedział,że mało robiłeś po fakcie to norma ucinanie stawek nie płacenie na czas umowę wypisz se sam najlepiej sam się ubezpiecz sam se wypłać za pracę dewiza tej cudownej firmy--chcesz wpaść w długi polecam serdecznie tą firmę A CO DO KLIMCZAKA --szanowny Panie góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem zawsze nie będzie Pan do końca życia ślizgał się na ludziach u Pana M I co wtedy???

sieka

No i po co to pisać firma the best szkoda ,że tylko dla wybranych nie 12 z przerobu tylko 12.40 jak zbrojarz przy tym tonażu masakrejszyn

Polski

Witam ---podwykonawcy pracujący lub oszukani zostawcie tu kontakt mailowy mamy już 4 osoby do pozwu zbiorowego.Czekamy na kontakt dość okradania uczciwie zapierniczających ludzi--Czekamy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Chmura Budownictwo Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
ADAM

ROBILEM U NIEGO JAKO BRYGADZISTA PLACI NA 15 RAT WYPLATY KOMU MA PLACIC TO ON WIE TYM CO MU (usunięte przez administratora) I ROBIA 24GODZINY NA 24. DUZO KRECI I KLAMIE PROSTO W OCZY MI TEZ JEST WINNY TROCHE ALE TO JUZ PRZEPADLO NIE ODBIERA TEL LUB KLAMIE ZE OD DZWONI JUZ DWA LATA DO MIE DZWONI PORAZKA NIE FIRMA

miras

chmura to zwykly (usunięte przez administratora) robilem u niego zbrojenie jako podwykonawca 2-miesiace tak mi zaplacil ze ludziom musialem brac kredyt aby dac wyplaty dziwie sie ze dostaje w tym kraju roboty i nikt mu za te oszustwa nic nie zrobi zadna instytucja ale polska to kraj dla takich (usunięte przez administratora) jak michal chmura tylko inni maja przez (usunięte przez administratora) maja duze problemy

PELBUD

(usunięte przez administratora) nie placi wogule a nie na czs podwykonawcy juz nie jednego wtopil w bagno do kryminalu takich pracodawcow prosty (usunięte przez administratora) chcez miec problemy podpisz umowe z (usunięte przez administratora) chmura

gladiator

(usunięte przez administratora) wypłata na raty prowadzący jak KRZYWY czy Klimczak ustala stawki pod swoich pajacy typu ........nie polecam pracy w żadnej z tych brygad . banda (usunięte przez administratora) na kresce

Stanowczo nie polecam! Przerost formy nad treścią. Pracodawca dba jedynie o własne potrzeby a nie pracowników.Zarobki o tym świadczą. Zastanówcie się dwa razy jeżeli chcecie pracować dla tego pana.

Witam!Nie polecam pracy u Pana Michała ponieważ każe ludziom pracować po godzinach a z tego człowiek nic nie ma ,nie płaci w terminie,daje małe stawki za godzinę i daje umowę tylko od najniższej krajowej tylko po to ,żeby sobie zarobić.Więc jeśli chcesz się zajechać na maksa za darmo to zapraszam do Pana (usunięte przez administratora).

witek

Pracuje u Michała co do stawek każdy ma inną zależy od brygady ,przerobu,majstra jak ci wyliczy jest różnie ale jak na zarobki w PL da się żyć.Obcina za kwatery to chyba norma ale co masz wyliczone dostajesz na rękę w termine

gladiator
@witek

cieśla teraz z przerobu wyszło mi 12 zł na godzinę [ jak na wrocław siano nieziemskie nie?

miś

Witam. Pracowałem kiedyś w tej firmie ale stale był problem ze stawkami. Napisze ktoś jakie teraz daje stawki.

Jasio

TONY MILIONY (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

wiktor

Płacić płaci ale jeśli nie masz siły konia pociągowego to daruj sobie pracę w tej firmie.Pracowałem na ogrodzie zoologicznym we Wrocławiu w firmie (usunięte przez administratora)cóż ---polecam młodym chcącym dobrze zarobić---tu rada nic nie mów rób co każą majstrowie ---to prawda jak pisaliście wyżej tony miliony zero życia rodzinnego od świtu do nocy w pracy ale coś za coś !!!!

Heni

placic moze i placi ale jakie pieniadze . zarabia tylko on kolosalne pieniadze a my zasuwamy jak roboty . jest nie sprawiedliwy.

staszek

witam robie u michala rok czasu i przez ten rok niemialem problemu z wyplata zawsze miedzy 15 a 20 kasa jest byla i bedzie nawet wczoraj bralem wyplate i byla wieksza jak sie spodziewalem

Kola
@staszek

PŁACI przestańcie pisać głupoty kto chce pracować wiadomo,że lekko nie jest zarabia naprawdę niezłe pieniądze wypłacane na czas

Roman Czuchta

Witam wszystkich. Zawsze kiedy przyjeżdżam z kontraktu i czekam na następny w miedzy czasie zatrudniam się u(usunięte przez administratora). Jeszcze nigdy nie mogłem na nic narzekać. Wypłaca, daje zaliczki i pomaga na tyle na ile może. Problem zapewne jest gdzie indziej. Ci którzy narzekają niech sobie odpowiedzą na pytanie ile oni sami wypłacili by sobie za swoją pracę . Ja nie mogę złego słowa powiedzieć . Jak ktoś chce i się pracy nie boi to ma utrzymanie przez cały rok. Jak dla mnie to na polskim rynku w dziedzinie budownictwa w zawodzie zbrojarz szukać takiego pracodawcy. Zarobki naprawdę na przyzwoitym poziomie w porównaniu do innych. Gorąco polecam.

malgosia

Rabarbar - 2012-11-24 17:59:13 Tutaj nie chodzi o firmę Extremen więc coś dziwnego tutaj wyprawiaszjestem za !

heni

(usunięte przez administratora)pogania tony-miliony tylko kto je widzi a pracuje sie rowno. nie polecam tej firmy sa inne i lepsze pieniadze i nikt cie nie pogania.

Jerzy

Po pierwsze po co pisać tu opinie o firmie EXTREMEMEM przecież to nie ta firma!! Tu pisze sie opinię o FRB Michał Chmura, pracowałem w tej firmie juz po raz drugi w swojej karierze i nie narzekam. Pieniądze b.dobre jak na zarobki w Polsce, to co obiecuje Pan Michał to wypłaca na 100% Wymagajacy sympatyczny i miły człowiek. Polecam wszystkim szukającymch pracy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Chmura Budownictwo Sp. z o.o. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Chmura Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chmura Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Chmura Budownictwo Sp. z o.o.