Opinie o Żołneczko Zdzisław Xenon Energetyka w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Żołneczko Zdzisław Xenon Energetyka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Żołneczko Zdzisław Xenon Energetyka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żołneczko Zdzisław Xenon Energetyka w Bieruń

Marcin Nowy wpis

Witam. Radzę trzymać się z daleka od faceta, znam go parę lat. W lutym dałem mu zaliczkę 600 zł a konto wykonania przewiertu, zlecenia nie wykonał, pieniędzy nie oddał. Telefonów nie odbiera, ukrywa się, pisze jakieś bzdurne smsy że wyjechał do Ameryki. Miałem o nim inne zdanie ale to zwykły dziad i oszust.Mam nadzieję Żołneczko ,że wiesz kto pisze. Proszę uwarzać. Pozdrawiam.

Zdzisław Żołneczko Nowy wpis
@Marcin

Pieniądze zostały oddane ale o tym już zapomniałeś napisać, naucz się polskiego

Magda Nowy wpis

Czyli ogólnie nie polecacie ?

Marcin Nowy wpis
@Magda

Ja stanowczo odradzam współpracę z nim, takiego szczeniackiego i prostackiego zachowania już dawno nie spotkałem. (usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

bieruniok

nigdy wiecej w zyciu kontaktu z bucowatym biznesmenem zdziskiem zolneczko harujesz po 12 godzin za 1500 zl a ten gburowaty wlasciciel jeszcze ma caly czas pretensje do ciebie !!!! odradzam

Hulk
@bieruniok

Trzeba mieć szacunek do siebie kolego :) tego najwyrazniej nikt Cie nie nauczyl dlatego zawsze będziesz pracowal za 1500 zl :) pokory przyjacielu :)

zuza

Fatalna firma, rozkopali wjazd i przez pół roku nie naprawili! Mimo telefonów, przypomnień i próśb...Tragedia. Z takim lekceważeniem klientów dawno się nie spotkałam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Żołneczko Zdzisław Xenon Energetyka spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Zdzisław Żołneczko

Jak widać każdy może obsmarować każdego bez żadnych konsekwencji nie wiem komu zależy na zszarganiu mojej reputacji - dodam tylko że zleciłem odszukanie tak bardzo niezadowolonego mojego "pseudo" pracownika.

Święty M

Dokładnie w tej branży nie współpracowałem, ale ogólnie z właścicielem. Bardzo dobry człowiek, rzeczowy i miły. Polecam. Ocena celująca. Wesołych Świąt :)

Zostaw merytoryczną opinię o Żołneczko Zdzisław Xenon Energetyka - Bieruń

Żołneczko Zdzisław Xenon Energetyka
2.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Pszenna 20B
    43-155 Bieruń