QULINARIUS

Opinie o QULINARIUS

Halina Italiano 2014-08-05 19:58:01
Znam i to dosyć dobrze. Zacznę od opisania firmy jako pracodawcy. Analizując dogłębnie - nawet teraz w ogłoszeniach o pracę piszą o zatrudnieniu na pełen etat i umowie o pracę. Nie ma to nic wspólnego z prawdą albowiem na pięknych opowieściach o zatrudnieniu i obiecankach otrzymania stałej umowy się kończy. Rotacja na stanowiskach pracy ogromna - 1-2 miesiące i zamiana na nowe osoby, często z powodu tego że osoby upominają się o warunki zatrudnienia. Warto zajrzeć na zaplecze - może Magda Gessler powinna ich odwiedzić i sprawdzić daty ważności produktów oraz umiejętności właściciela/szefa kuchni.
arturroo 2014-09-25 13:02:11
ahahaha pan michał dalej wierzy ze jest szefem kuchni??:)
Pracująca 2014-11-09 18:19:08
Banda oszustów i złodziei - firma rodzinna cała kasa dla nich. Oszczędzają i kupują stary, przeterminowany i przeceniony towar i karmią tym ludzi.
Dodatkowo nie rozliczają się z ludźmi, którzy zakończyli już pracę. Dziwne, że PIP się tam nie pojawił...
Nie chodźcie do ich knajp - dla przypomnienia: Fabryczna 5, 1-go sierpnia 4, Grzybowska 87!!!
pracownik 2014-11-13 11:17:23
Jestem pracownikiem od wielu lat i mogę powiedzieć tyle...innych ludzi oczerniajä przeważnie te osoby ktöre same nie sä wporzädku.Ciekawe czy sami odeszli czy z jakiegoś powodu zostali zwolnieni? wnioski z tych wypowiedzi wyciägnijcie sami.....
Ciekawa/Bestronna 2014-11-19 18:31:57
Patrząc na opinię jeden wniosek się nasuwa. Kiepskie miejsce do pracy i do jedzenia. Tyle w temacie
qwer 2015-01-27 13:20:19
hahahah pracownik od wielu lat, wiele lat z tymi debilami to by nikt niewytrzymał;)
pracownik 2015-02-19 17:41:04
(usunięte przez administratora) nie daje umów,nie wypłaca pieniążków na czas,jest kiepskim kucharzem raczej samoukiem który zachowuje sie jakby zjadł wszystkie rozumy,a tak samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] spod siebie,,A na Fabrycznej 5 bufetowa Anka jest nienormalna i praca z nią grozi wariactwem i chęcią(usunięte przez administratora)przyjechało ze wsi i myśli,że zawojuje świat kamstwem i beszczelniścią.Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu poza tym nigdy tam nie bedziecie gotować!!!!!
aaa 2015-10-09 18:35:17
pan michał kupuje stare mieso z firmy makton
oso 2016-05-17 20:08:44
No firma by upadła, a jak wiemy dalej działa i trzyma się bardzo dobrze @es o es. No na razie nie będą szukać ekspedientki do bufetu, bo obecna jest w porządku. Tak jak i firma, skoro zapewniają umowę o pracę.
Zostaw swoją opinię o QULINARIUS - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QULINARIUS