Opinie o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Kamil

Witam . Wszedłem na forum z czystej ciekawości gdyż chciałem się przekonać co się zmieniło w tej Firmie.... Widzę żę nadal (usunięte przez administratora) jak był tak jest.... hahaha Pracowałem w Sharpie ok hmm 11 lat temu... Inspektor na reworku /iWe Nic się nie zmieniło od tego czasu.... kabaret... Kochani a Sumika dalej zajmuje się panelami ? Pozdrawiam Kamil

Jacek

Czy już coś wiadomo o rekrutacji? Podpowiedzcie czy są szanse dostać tu pracę?

jasiu

chciałbym się odnieść co do zwolnień pracowników .Dyrekcja nic nie wie co dzieje się na hali produkcyjnej, kierownicy i liderzy po podstawówkach decydują o pracownikach . Moja żona została zwolniona na podstawie czym jeżdzi do pracy .Kierownik powiedział jej w oczy ,że widzi czym kto jeżdzi. Tak więdz jeżeli chcesz pracować w Ostaszewie musisz jeżdzić rowerem

@jasiu

Co ma oznaczać, że dyrekcja nie ma pojęcia o zwolnieniach?... Z czego to wynika, że dość niedawno były masowe zwolnienia, a już jakiś czas temu dowiaduje się, że będą przyjęcia?... Jeżeli Pan coś wie proszę się wypowiedzieć bardziej szczegółowo...

@jasiu

Proszę nie pisać bzdur typu '' Tak więdz jeżeli chcesz pracować w Ostaszewie musisz jeżdzić rowerem'' Bo tak nie jest zlolnienia były na podstawie takiej, że były małe zamówienia... Z tego co mi wiadomo to mają zatrudniać niedługo...

xxx

Nie ma planow to nie ma pracy.Brak pracy to zwalniaja tych co moga.

Mloda3
@xxx

Czy dużo osób było zwalniane w 2017 roku w kwietniu?

@Mloda3

Do czego Ci te informacje? :D wiesz coś o obecnej sytuacji w firmie? :) nie wiadomo co do 2017 roku trzeba by było kogoś z firmy podpytać... :D

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mloda3

Czy jest już wiadomo kiedy będzie rekrutacja na produkcję TV? Jeżeli ktoś wie niech odpisze.

Kiedyś pracownik

Poza dobrymi obiadami, nic ciekawego. Typowy kołchoz z dużą ilością pracy i śmiesznymi pieniędzmi.

@Kiedyś pracownik

Czy widz może co jaki czas przyjmują do firmy?

paweł

Witam Jaka jest stawka na produkcji ?

@paweł

2600 netto

@Marcin

Hahaha co za kłamstwo

2100 brutto płaca nie dajcie sie nabrac

Joanna

Kwestia wynagrodzenia jest bardzo indywidualna i zależeć może od wielu czynników, takich na przykład, jak dotychczasowe doświadczenie, czy też posiadane kompetencje. Jednak te kwoty, które podajesz zarówno Ty, jak i użytkownik @Marcin znacząco się od siebie różnią. Czym spowodowane są te rozbieżności? Może dotyczą pracy w innych działach, lub na innych stanowiskach?

stary pracownik
@Joanna

wypłatka moze być różna różnista... jak ktos sie przejmie rola i postara to będzie miał premie za plan, za obecność a jak jest trochę bardziej rozgarnięty to zrobi na swoim stanowisku jakieś male udogodnienie i wtedy za pomysł tez jest kaska. zaczyna się od stawki minimalnej(jak wszędzie) a potem może być tylko lepiej.

Astra

to może 2600 pln netto to z nadgodzinami?

@stary pracownik

Wiesz może kiedy zaczną znów przyjmować?

bałtroczyk

Nie polecam tam pracować ale jak ktoś chce skasować kasę za dzień szkolenia i posłuchać bajdurzenia tego gościa co nowych pracowników oprowadza i wdraża to polecam.Generalnie to z 10 może 1,2 osoby nowo zatrudnione więcej niż tydzień tam nie pracują.

@bałtroczyk

Wiesz może co ile oni zatrudniają do pracy? ????

genga838

smieszne zarobki na większości stanowisk oprócz managerskich. młodzi, ambitni i dobrze wykształceni odchodzą jak najdalej z tej firmy. Jestem operatorką, na moim dziale menedzer nie ma pojęcia o zarządzaniu ludzmi oraz o tym co sie tu dzieje. ludzie z przypadku. nie polecam.

Były.

Ze względu na ponowny nabór do firmy chcę ostrzec przed działem Jakości. Inne działy mają plusy i minusy, ale Jakości dział, to porażka. Nie dajcie się wciągnąć na ten dział. Panie Prezesie, proszę o zoorganizowanie ankiety na temat liderów i "brygadzistek", lub o adres mail do przesyłania opinii.

darek pracownik

już raz pisałem o polityce kadrowej firmy nie oto chodzi mam pytanie dlaczego pracownicy etatowi umc maja wyplate wcześniej to zresztą bardzo dobrze a pracownicy agencji na ostatnia chwile drugie pytanie dlaczego pracownik agencji dopiero co zatrudniony który nic nie umie dostaje tyle samo jak ten co pracuje kilka miesięcy i stara się wykazac jeżeli czyta to ktoś odpowiedzialny z umc to proszę o odpowiedz tak jak pisałem praca nie jest najgorsza ale zasada jest prosta cos za cos

stary pracownik
@darek pracownik

stwierdzam ze niektóre wpisy nie zasługują na wyświetlanie... ludzie co za żenada ...ręce opadają jak się to czyta... ja nie wiem czy wy macie jakieś problemy ze sobą czy co... wypłata wpływa różnie bo każdy bank księguje wpływy inaczej...najszybciej maja wynagrodzenie ludzie posiadający konto w ING niezależnie od tego czy są z agencji czy nie... a pytania z cyklu "czemu ja mam mniej" to raczej trzeba do przełożonych kierować a nie pluć jadem w internecie... nie rozumiem tego dlaczego nie walczycie o swoje... tylko siedzicie na (usunięte przez administratora) cichutko a w necie to takie kozaki wszyscy. tylko jak trzeba coś załatwić to każdy ma głęboko.

@stary pracownik

Taka jest niestety specyfika Internetu. Dziękuję za rzeczową uwagę! Po Twoim nicku wnoszę, że trochę już czasu pracujesz w Sharp Manufacturing Poland. Czy na przestrzeni tego czasu, który spędziłeś w firmie, zachodziły u tego pracodawcy jakieś istotne zmiany, o których warto wspomnieć?

Torunczyk

Firma dobra tylko team ledar wykorzystuja ludzi sami by wzieli sie za prace my pracownicy za nedzne kase robimy a te chlapia sie na calego

@Torunczyk

Może warto w takim razie poruszyć tę kwestię z odpowiednimi osobami w firmie? Czasem jasne określenie problemu i szczera rozmowa mogą naprawdę pomóc. Długo już pracujesz w Sharp Manufacturing Poland? Ciekawi mnie, czy Twoim zdaniem w firmie powinny zajść jakieś istotne zmiany.

Niewiadomo

Ostrzegam wszystkich, przede wszystkim młodych ludzi przed pracą w zespole leaderki krystyny, zniechęca do pracy w UMC po jednym dniu pracy ( specjalnie ) i stosuje mobbing. Wiem, że parę osób stara się to udokumentować więc może niedługo nie będzie tego problemu w firmie, poza tym praca i ludzie pozytywni.

@Niewiadomo

Bardzo proszę o nieużywanie na forum chociażby imion osób trzecich - takie dane podlegają ochronie prawnej i nie powinny być publikowane. Na naszym forum znajdziesz baner "Zero tolerancji" - po kliknięciu w niego dowiesz się, w jaki sposób można działać w przypadku mobbingu. Piszesz później, że praca i atmosfera w niej panująca - możesz napisać, co się składa na taką Twoją ocenę zatrudnienia w Sharp Manufacturing Poland?

info

Zasady i terminy rozliczania wypłat dla pracowników są określone w kodeksie więc nie ma o czym dyskutować.

frelik

Witam jaka jest aktualna płaca na produkcji?

pracuje już dwa miesiące nie jest zle to tylko kwestia wejścia przyzwyczajenia się do pewnego systemu pracy

malwina

dlaczego taka cisza zapanowała w wypowiedziach

aldona

coś Pani Joanna zamilkła nt usuwania wpisów

yaro
@aldona

zainteresowani wiedzą jak działa gowork, pracodawca może wykupić pakiet w którym możliwe jest usuwanie negatywnych komentarzy (jeśli ktoś śmie to podważyć to mogę podać konkretne firmy którym taka usługa była oferowana), jest też druga strona medalu taka że część z nich jest fejkiem, tyle

Ciekawa

Witam, czy są jakieś opinie o pracy na stanowiskach administracyjnych?

xxxxx
@Ciekawa

Odkad rzadzi kadrami pani Ewelina jest ok

yaro
@xxxxx

a co ma Pani Ewelina do działu administracji e?

zyta

Chyba @Aga ma rację, bo mój negatywny komentarz o firmie też szybko zniknął ze strony.

Zostaw merytoryczną opinię o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.