Opinie o Ośrodek Wczasowy Chemar 2 w Łeba

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Wczasowy Chemar 2. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ośrodek Wczasowy Chemar 2 o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja dzianiny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Wczasowy Chemar 2 w Łeba

Silver112

pojechałam do pracy jako kucharka, nikt z kierownictwa mną nie miał czasu porozmawiać na temat warunków i zakresu obowiązków, po całonocnej podróży była:: nie przygotowana kwatera, - czyli ; brudna pościel- nie zmieniona po po przednim pracowniku, brudna łazienka, toaleta urągająca podstawowym wymogom higienicznym, wszędzie wystawione trutki na szczury, czekałam na zewnątrz budynku na ławce przez 12 godzin, na osobę kompetentną od zatrudnienia, w końcu doszła do mnie pani z Ukrainy( nie znająca j. polskiego ) i na migi poinformowała mnie, abym posprzątała pokój i łazienkę, jeśli chcę zostać i podjąć pracę, którą miałam rozpocząć nazajutrz o 5.oo. Odradzam i ostrzegam potencjalnych pracowników w obiekcie Chemar2, - nie dajcie się zwieść pięknymi opowieściami przez telefon, - jakie to dobre, uczciwe i najważniejsze czyste miejsce. Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Kierownictwo ośrodka Chemar2- wstydzcie się- to centrum Europy 21 w. a nie jakieś spartanskie i brudne miejsce pamietające PRL.

Misiaczek23 Nowy wpis
@Silver112

Dodam od siebie że przez telefon szefowa do rany przyłóż a jak jej coś nie pasuje to wychodzi jakim jest człowiekiem nie podjęłam pracy z racji niedopuszczalnych warunków mieszkaniowych i z tego tytułu nie została mi oddana książeczka sanepidowska to jest skandal należało by zgłosić to miejsce do inspekcji pracy i do sanepidu

Gochoo Nowy wpis
@Silver112

Pracowałam w tym ośrodku wiele lat. Nie zgodzę się z Pani Opinią.

Beata Siech Nowy wpis

Pracuje jako kucharz i dorabiam na lipiec sierpień od 3 lat i jestem zadowolona, kucharz ma oddzielny pokoj z łazienką. Jest szef kuchni i kucharze, pomoce kuchnia jest bardzo duża i gości 260 osob. Pani nawet nie pracowała jednego dnia u nas. Ponadto miala byc pani pomocą.

Anita Nowy wpis

Dla dobrego pracownika to firma jest dobrym miejscem do pracy, zasługuje na polecenie innym.

Iwo

@uczciwy Wystarczy sprawdzić w internecie, że firma ma dobre opinie również jako pracodawca ,ale wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś marudzący.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ośrodek Wczasowy Chemar 2 na stanowisko Zatrudnimy osoby do sprzątania? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ośrodek Wczasowy Chemar 2?

R.

Wszystkiego można się nauczyć.Jeżeli jesteś osobą, która szybko się uczy i ma chęci do pracy to jak najbardziej.

uczciwy

Administrator usuwa wszystkie uczciwe opinie odnosnie chemara a sam wpisuje pozytywy. w tym osrodku jest tylko jeden człowiek normalny.PAN LESZEK DĄBROWSKI

lodzio
@uczciwy

hehehehehe

Wiktoria

@Maria, dziękuję za Twoją opinię. Piszesz z perspektywy klienta, a ja szukam opinii od pracowników Ośrodka Wczasowego Chemar 2. Czy są na forum pracownicy tej firmy i mogliby przybliżyć realia pracy u tego pracodawcy? Chodzi mi o warunki zatrudnienia. Czy w związku z obecnie trwającym sezonem wakacyjnym są poszukiwani pracownicy, a jeśli tak, to na jakie stanowiska? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

Maria.

Właśnie wróciliśmy z Chemar 2. Było super, blisko morza, animacje i rozrywki dla dzieci, gril, siłownia i place zabaw. Pokoje różne od pokomunistycznych do ładnych. Jedzenie super, HB szwedzki stół. Śniadania bardzo smaczne i duży wybór, obiadokolacja też, rewelacyjne 2 lub 3 zupy do wyboru, drugie dania szwedzki stół i zawsze coś słodkiego chyba sami pieką. Przydała by się jeszcze kawka do tego ciasta po obiadku. Obsługa i recepcja b.pomocna i miła. Zdzierstwo w mieście, piwko nawet 9zł. Komunikacja to meleksy zawyżające ceny, wyjazd na wydmy , wstęp do parku płatny i od bramki 5,5km z buta lub znowu meleks 15zł/osoba w jedną stronę, w obie 30zł. Całe miasto to strefa płatnego parkowania, mandaty albo bilet co najmniej 3zł/godz. Ale i tak warto tam pojechać.

Wiktoria

@Gosia, obecnie twa sezon letni. Czy są przyjmowani nowi pracownicy do obsługi gości? Na jakie stanowiska jest największy nabór? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane? Zlecenie, czy na czas określony? Czy za dobrą pracę przewidziane są premie uznaniowe? Poleciłabyś tą pracę osobom, które na okres letni poszukują zatrudnienia?

Wiktoria

Szukam informacji o Ośrodku Wczasowym Chemar 2. Czy są obecnie poszukiwani pracownicy do obsługi gości lub na recepcje? Może obecny pracownik firmy mógłby dodać solidną opinię o tym pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia proponuje firma i jakich kwalifikacji wymaga od pracownika? Dawno nikt nie wypowiadał się na ten temat. Zachęcam Was do dodawania swoich opinii o pracodawcy.

Gosia
@Wiktoria

bardzo duzo roboty, najgorzej jak przyjeżdża cała grupa. Atmosfera nie powala, ale to tylko praca.

Klara

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Iga

Czy ośrodek normalnie funkcjonuje?

Piwosz

Piłem piwo pod chemarem.

Ośrodek Wczasowy Chemar 2 Łebie jest super obsługa bardzo miła. Złożyłem już rezerwacje i przedpłatę na 2018r. "do zobaczenia w lipcu " Danuta i Marian.

Gutek

Ośrodek Wczasowy Chemar 2 ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy to jest powód, że przestaliście pisać?

dużo wpisów z opiniami jest usuwanych

dużo wpisów z opiniami jest usuwanych przez administratora... niestety..... taki jest regulamin, że pracodawca może wnioskować o usunięcie wpisu

grazynka
@dużo wpisów z opiniami jest usuwanych

a to szkoda bo goscie by dowiedzieli sie duzo wiecej na temat tego osirotka i by sie zastanowili czy korzystac a chentni do pracy czy sie tam zatrudnic

Black

Pokoje z wilgocią odradzam porażka , śmierdzą łóżka

CHEMAR2 w ŁEBIE – FAKTY

CHEMAR2 w ŁEBIE – FAKTY CHEMAR2 w Łebie – FAKTY o atmosferze Negatywizm szefostwa, złe traktowanie ludzi powoduje złą atmosferę w pracy. Duża rotacja pracowników nie dziwi, nie do przyjęcia są dla większości pracowników warunki poniżej godności ludzkiej zarówno w relacjach, godzinach pracy, wyżywieniu, wynagrodzeniu….

Ksiezniczka
@CHEMAR2 w ŁEBIE – FAKTY

A gdzie warszawiak? Jego kuchnia była najlepsza. Zupełnie inny smak.

jeśli planujecie rozstać się z Chemar2

jeśli planujecie rozstać się z Chemar2 to zróbcie to po otrzymaniu wynagrodzenia, bo jeśli wcześniej poinformujecie że tylko np. do końca miesiąca pracować tu będziecie, to jest ryzyko że nie otrzymacie wypłaty albo tyle co kot napłakał... i to po długim płaczu osoby która rezygnuje.....

mz
@jeśli planujecie rozstać się z Chemar2

to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Wczasowy Chemar 2 - Łeba

• Jak się pracuje w Ośrodek Wczasowy Chemar 2?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Wczasowy Chemar 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Wczasowy Chemar 2?

Ośrodek Wczasowy Chemar 2
3.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Urzędnicza 36
    Łeba