Pasternak Personal

Opinie o Pasternak Personal

Mateusz

W Pasternak Personal pracują (usunięte przez administratora) z polski. Odradzam pracę w u (usunięte przez administratora). W Polsce można sobie lepiej życie ułożyć.

Ooo
@Mateusz

Zgadzam się .Ludzi (usunięte przez administratora)

kaufland
@Mateusz

nieobrazaj piszac ze same cpuny bo sam w pasternaku pracowałem za nim przeszedłem pod kaufland i ja cpunem nie jestem chociaż z jednym się zgodze co do (usunięte przez administratora) to ta firme stanowi znaczna wiekszosc i jest to(usunięte przez administratora) firma w jakiej kiedykolwiek pracowalem

Co wchodzi w socjal Pasternak Personal?

Franek

Kindergeld

Gierelo

Zgadzam się z opinią wyżej Heilbad heiligenstadt to masakra tak jak i Lubbeck

Znajomy

To czemu nikt stym nie robi nic.Przeciesz tak nie może być.Polacy którzy pracujom tam słoma im wystaje a wielkich ponów rżnim.Tam sama patalogia spracownikow.Zdradzajom się na wzajem . Szczególnie jedna pani.

Jacek
@Znajomy

Dysponujesz wiedzą o pracy za pośrednictwem tej firmy, dlatego pozwól, że zdam pytanie ściśle związane z pracą za ich pośrednictwem. Wiesz może, czy wymagana jest znajomość języka niemieckiego, aby móc otrzymać za ich pośrednictwem zatrudnienie?

Znajomy
@Jacek

Nie trzeba znać języka.Ale nie radzę ci tam jechać.Tam jest (usunięte przez administratora)

Jacek
@Znajomy

Twoja opinia wynika z doświadczenia? Interesuje mnie jak wygląda sytuacja z zakwaterowaniem i czy można liczyć na w miarę dobry standard mieszkań. Podpowiedz coś proszę.

.......????

Czy ktos byl na bergkamen... kamen... Cud za cudem. Tam dopiero cyrk byl.

Dominika
@.......????

Ja osobiście nie byłam i dlatego chciałabym się dowiedzieć, co właściwie miałeś na myśli, pisząc, że jest tam "cyrk". To może w związku z tym zachęcałabym Cię do rozwinięcia swojej poprzedniej myśli. Napisz coś więcej o pracy w Pasternak Personal.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pasternak Personal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Jessika

Najgorsza firma w jakiej. Pracowalam do dzis upominamsie o swoje dokumenty i karte zdrowtna ktorej.nie otrzymalam nie moglam isc do lekarza (usunięte przez administratora) co innego obiecuja a co innego wychodzi nie polecam nikomu tej firmy szukajac u.nich zatrudnienia zastanowcie sie sto razy abyscie potem nie zalowali domki w makabrycznym stanie bez internetu oplaty pobieraja bez uprzedzenia potrafia ci powiedzec ze z dnia na dzien masz sie wyprowadzic i szukac czegos ktos mam nadzieje zrobi wkoncuz tym porzadek i zamkna ta firme kordynatorow o wszystko trzeba sie prosic i walczyc o swoje nic niepomagaja w zalatwieniu.niczego skazany jest kazdy sam na siebie

Alex

Taka (usunięte przez administratora)jest .Jednego nie rozumiem pisze się na forum otej kobiecie i nie tylko .A dalej pracują.To co trzeba zrobic żeby wrescie znimi zrobili pozodek.A co do (usunięte przez administratora)ządzi się jak by to była jej firma. To co niewidz szefostwo co ona robi i jak ludzi traktuję ?Dawno powinna być zwolniona.

Ortografka

Nigdy nie spotkałam się z tak skandalicznie niskim poziomem ortograficznym... Strach pomyśleć o innych Twoich wartościach ;)

Dominika
@Ortografka

Dobrze, że czuwasz nad poprawnością orograficzną na tym forum. Ja jednak byłabym Ci nieco bardziej wdzięczna, jakbyś powiedziała coś na temat aktualnych warunków pracy, jakie są oferowane pracownikom Pasternak Personal. Czy podejmując tam zatrudnienia można spodziewać się cyklicznych szkoleń branżowych?

Miron

@Siwy Może firma nie byłą zadowolona z pracy i dlatego podziękowali za prace, ja polecam!

Siwy

Nie polecam i odradzam. Duzo godzin nie wypłaconych, mieszkania tragiczne. Z dnia na dzien dowiadujesz sie ze masz sie spakowac i wracac do domu.

Gabi

Dziwne że w ogłoszeniach o pracę jest że trzeba mieć wniosek o niekaralności tzn że skazanych nie przyjmują i chwała im za to(usunięte przez administratora)Jak jesteście tacy dobrzy to trzymajcie się zasad zeby wszyscy byli traktowani na rowno

a taki se głos z boku

Czytam opinie o tej firmie i to jest tragedia... tragedia nie opinii o firmie ale całokształtu... moja opinia dotyczy większości komentarzy - NIE WSZYSTKICH !!! patrząc na język jakim pisane są opinie firma zatrudnia ludzi bez wykształcenia i zawodu (poziom znajomości języka polskiego tragiczny - po wiejskiej szkole podstawowej czteroklasowej). Skoro poziom polskiego mierny - więc znajomość niemieckiego żadna. Co za tym idzie znajomość realiów niemieckich również żadna. Osoby niezameldowane w Niemczech (jakoś nie chce mi się wierzyć, że ASY komentarzy się zameldowały same w Meldeamt)z urzędu posiadają klasę podatkową 6 = 48% podatku. Oczywiście ten podatek jest do odzyskania ale tu już trzeba wykonać jakieś działania i zapłacić kasę firmie która to za nas zrobi... a to już kłóci się z rozrywkowym stylem życia "pracowników"... co do mieszkań a dokładnie pokojów to w zachodnich Niemczech mieszkania w stanie przyzwoitym (jednoosobowe pokoje) kosztują ok 500 - 600 E miesięcznie. Co prawda 220 E w takich jak opisywane warunki to zawyżona cena i myślę, że firma na tym zarabia. Jednak sami wynajmujący Niemcy nauczyli się, że mogą zarabiać na pracownikach tymczasowych i ceny w ciągu kilku lat podskoczyły kilkukrotnie. Jeśli jednak komuś nie pasują warunki i to, że mieszka tam gdzie pije się alkohol i używa narkotyków to powinien zmienić sobie mieszkanie. Oczywiście padnie pytanie z czego je opłacać... Przyjeżdżacie do obcego (negatywnie nastawionego do nas Polaków) kraju bez zawodu, bez znajomości języka, bez prawa jazdy, bez samochodu i macie wymagania... Tak naprawdę jesteście traktowani zgodnie z faktami jako najtańsza siła robocza i to pod każdym względem. Druga strona medalu to to, że jednym nie pasują mieszkania, ale znajdzie się wielu Polaków, którzy dla kilku euro godzą się na poniżenia i mieszkanie w podłych warunkach, a firma wychodzi z zasady jak nie wy to kto inny i wisi firmie wasza opinia na temat pracy, mieszkań i samej firmy. To nasza cecha narodowa - nie umiemy jak Ukraińcy się zorganizować i stawać jeden za drugim - dlatego za granicą jako Naród jesteśmy (usunięte przez administratora) - ale to już nasza wina...

Witam, jak warunki w zakladach miesnych w Mockmuhl ?? Moze ktos napisac jak warunki i jak wyglada praca na produkcji? Jakie zarobki ?

Natine

200 euro miesięcznie za łóżko to serio przesada. W pokojach trzeba się gnieść. Ja jak przyjechałam do pracy w Heiligen pierwsze 3 doby miałam materac do dyspozycji na podłodze. Porażka. Koordynator nie miał czasu zorganizować normalnego łóżka. W końcu osoby które tam mieszkały skręciły mi łóżko bo dostarczyli w paczce. Masakra. Człowiek jedzie do pracy. Ciężko pracuje i nawet wyspać się nie można normalnie. A pani B. razem z panem D. wiele mają do życzenia. Czemu nikt z tym nic nie zrobi. To są niekompetentne osoby.

Irek

Witam . Pracowałem 3 lata w mokmill kaufland . Znam temat i firmy .Ktoś ma pytania ? W miarę możliwośći odpiszę . Ogólnie nie polecam . Irek . Pozdro dla (usunięte przez administratora)

pop
@Irek

zadzwon 795652901 chce jechac tam do pracy.

adam
@Irek

kiedy zmieniles prace bo ja zjechałem grudzien

@Irek

Ja pracowałem dla tej firmy tylko 3 miesiące I to wszystko co czytam w opiniach jest prawda tyle tylko że porządek to ludzie sami powinni utrzymać i gonić innych do tego by też sprzedali A praca jak każda można się przyzwyczaić nawet w KAUFLANDZIE Tyle tylko że w pasternak bardzo często siedzi się w domu nie można wyrobić większej ilości godzin Mnie zabrakło do 130 godzin to wcisneli mi 3 dni urlopu byle tylko nie płacić z własnej kasy bo tyle godzin zapewniają w umowie Opiekunowie ...oni nic nie musza tak twierdzą nawet zawieść do lekarza Tak jak było w moim przypadku ...nie miał kto bo pijane to było Uleglem wypadkowi w pracy ...spadła mi paleta na STAW skokowy więc w niedzielę w czasie wolnym przyjechałem do Polski informując o tym firmę pasternak mailem Od ortopedy dostałem 30 dni chorobowego gdzie zaraz zostało ono przesłane do tej firmy A 2 dni później dowiedziałem się że zostałem zwolniony Do chwili obecnej nie otrzymałem wynagrodzenia za miesiąc grudzień nie dołączono mi godzin z żelaznej kasy i za wozenie ludzi do pracy za listopad Nawet są sytuacje że ktoś pobiera za nas zaliczki i za nas podpisuje tak było w moim przypadku i kolegi nie wiem jak pozostali posiadam też mnóstwo zdjęć z mieszkań w jakich warunkach ludzie tam mieszkają A stare pietrowe obcina się i przerabia na parterowe wybiera się materace te lepsze mniej zasilane A w pokojach i łazience no nie stety grzyb Tam gdzie mieszkałem były trzy łazienki za to że nikt nie ogarniał jednej po prostu zamknięto na klucz i 11 facetów miało do dyspozycji dwie publikacje Mogę wiele innych spraw opisać ale to bez znaczenia bo część ludzi najpierw jedzie tam do pracy A potem czyta opinie Ja odradzam stanowczo I jeszcze tak na dopisanie chorobowego też mi nie doliczono DO WIADOMOSCI P.PASTERNAK ..... PIENIADZE I TAK ODZYSKAM BO MAM ZAMIAR ISC Z TYM DO KONSULATU I NIE TYLKO KTOS MUSI W KOŃCU SPRAWDZIC TE WASZE WARUNKI MIESZKANIOWE I UMOWY O PRACE KTURE OCZYWISCIE SA PO POLSKU I PO NIEMIECKU ALE GDY DAJECIE LUDZIOM WYPOWIEDZENIA TO SA TYLKO PO NIEMIECKU I WIEKSZOSC NAWET NIE MA POJECIA CO PODPISUJA

Tomasz Socha

Pracowałem w tej firmie prawie 6 miesięcy pozdrawiam pana Ryszarda same dobre wspomnienia przyjaźnie do dziś Moje sugestie dla Pasternak Personal: Trochę bądźcie miła i dla pracowników Lubię atmosferę w Pasternak Personal za: Dobra organizacja w firmie mówiłeś że czegoś nie ma A to na 2 3dzień było

@Tomasz Socha

Co mógłbyś napisać na temat warunków mieszkaniowych, które czekały na Ciebie w nowym miejscu pracy? Czy wszystkie ustalenia, które miałeś z Pasternak Personal miały miejsce w rzeczywistości? We wszystkich sprawach formalnych mogłeś liczyć na wsparcie firmy? Rozwiń, proszę swoją wypowiedź na temat pracy w tym miejscu.

pop
@Tomasz Socha

mam tam jechać do pracy zadzwoń do mnie 795652901 piotr

Nieznajoma

(usunięte przez administratora) i krętacze, żeby za dwa miesiące ciężkiej pracy zarobić 2000 euro...

@Nieznajoma

Otrzymałaś wynagrodzenie za dwumiesięczną pracę za pośrednictwem firmy Pasternak Personal kwotę 2000 euro? Czy przed Twoim wyjazdem do pracy właśnie taką kwotę zaproponował Ci pracodawca, czy może była to zupełnie inna kwota? Jeżeli ustalane warunki były inne, to dowiadywałaś się może od agencji, dlaczego uległy zmianie? Odpowiedz, proszę.

Jemioła

Witam chciałam się zapytać co tam na Wback w Bonen? Pracowałam tam kiedyś i chciałam tam wrócić.

Ilonka
@Jemioła

Ja też pracowałam tam! Kiedy Ty tam byłaś, może się znamy?

Tomi

A hotel !!! Myślę że chłopaki w kryminale mają lepiej bo ja miałem 4 m na 4 m i 2 łóżka piętrowe

bolo
@Tomi

to spadaj do kryminału baranie

@bolo

Możesz nie zgadzać się z opinią poprzednika, lecz pamiętaj proszę o tym, że na forum publicznym nie wolno obrażać innych uczestników dyskusji. Jeżeli masz inne zdanie na ten temat, to przedstaw je w odrębnym komentarzu tak, abyśmy mogli zrozumieć i poznać Twoją opinię. Miałeś okazję korzystać z oferty pracy oferowanej przez tę agencję?

Odradzam

Bylem dokladnie tam. I zgadzam sie. Odradzam

Bpr

. Zgadzam się

PRAWDA BOLI :)))))))))))))

Do wszystkich, ktorzy potrafia oczerniac ludzi z Pasternaka, w szczegolnosciu Mama Mariola i Corcia Agnieszka, nie znajac ludzi i ich pochodzenia potrafia wystawic opinie, a nie patrza na siebie, mowiac o kims, opisuja siebie (czyli opisuja swoje zachowanie, wytykajac niewinnych ludzi) :) proste przeslanie: zajmijcie sie kobiety swoim zyciem i wlasna rodzina w POLSCE, a nie gdzie tutaj dorabiacie sie, oczerniacie obcych dla siebie ludzi

Bodzio

Witam mam pytanie odnośnie jako kierowca w firmie pasternak do rozwożenia ludzi do pracy może się ktoś wypowiedzieć ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal - Lünen

• Jak się pracuje w Pasternak Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Pasternak Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pasternak Personal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pasternak Personal