Opinie o Pro-force Ltd w Leeds

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro-force Ltd. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-force Ltd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-force Ltd w Leeds

lalaxx

Jak ci sie nie chce pracowac to normy nie wyrobisz myslisz ze na wakacje pojechales czy zarobic kase. [usunięte przez moderatora]

xxxx

praca w pro-force,to porażka,po prostu kołchoz,wyzysk totalny,normy nie do zrobienia,pieniądze naprawdę bardzo marne.bez możliwości dorobienia sobie dodatkowych godzin

obecnie

witam was wszystkich. To jest jedna wielka kaszana. Jestem tu juz na miejscu 1,5 tygodnia i jeszcze ani razu w pracy nie byłem/am. Warunki mieszkaniowe okropne!!! Zimno w karawanach.Prąd jest na karty które kupujemy.pościel trzeba miec swoja naczynia wszystkie tez.Wody w karawanach nie ma. Jest na terenie budynek w którym znajdują sie toalety, prysznice i kuchnie. Pewnie czytając to myślicie że jeżeli jest źle to po co tu siedzimy.Szukamy innej pracy bedąc tu na miejscu. bo nie opłaca sie wracac. Może coś innego sie znajdzie. Odradzam. Pozdrawiam

romanoooo

ja się wybieram do wawy na spotkanie ws.truskawek 20,04, na godz.15

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Pro-force Ltd spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
akreb

cześć . eh pół dnia mi zeszło żeby przejrzeć wszytskie komentarze. niestety b duzo jest negatywnych . nie wiem co robic . potrezbuje z bratem pieniedzy na studia .. jedynie od nich otrzymalismy odpowiedz zwrotną ;/ spotkanie w Rzeszowie jest 25.04.2012 wybiera sie moz ktos ????

lukasz

witam, spotkanie jest w Warszawie, ul. Okopowa 65, miejsce nazywa się: "czarny kot". Idzie ktoś z Was? czytaliście opinie? do czego jeszcze macie wątpliwości?

xxxxxx

widze ze jest wiecej ludzi oszukanych [usunięte przez moderatora]

pomidorowarewolucja

dostaliscie już maila z wiadomością gdzie będzie ta rozmowa 01.03.12 w warszawie??

adrian

Witam, wybiera się może ktos na spotkanie 1 marca z Katowic lub okolic?

ewka

No hej. Tak, jechałabym sama. Właśnie dostałam od nich maila, aby podać dokładne informacje odnośnie doświadczenia. napisze do nich trochę więcej i czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

xxx
@ewka

Witam. Wręcz odradzam pro-force! Ludzie nie dajcie sie nabierac!byłem zarejestrowany 2miesiące to dzwonili po mnie zaledwie kilka razy. Pozdro

anikan
@xxx

A jak wogle wyglada rekrutacja do nich? Jetsem osoba, ktora chetnie w przyszlosci skorzysta z propozycji zatrudnienia w Pro-force. Chetnie wyjade na sezon, by zarobic jakas wieksza gotówke. Jak wogle wyglada sprawa z wynagrodzeniem, warto wyjechac i ciezko pracowac?? mam znajomych ktorzy pracuja w podobnych firmach i nie narzekaja...A jek jest tu?? pozdrówki...

MUMINEK
@anikan

Szukaj lepiej innej pracy wytrzymasz tam gora 2 tyg to (usunięte przez administratora) wyzywa cie od najgorszych i pogania a to jest praca za ktora placa ci na godz a nie na akord Sa na nia skargi ale oni nic nie robia zeby sie jej pozbyc porownuja ludzi ktorzy robia tam 5 lat z nowicjuszami niektorch zwalniaja juz pierwszego dnia bo wolno robia Zero szacunku do ludzi i oszukuja na godzinach przewaznie co tydzien masz mniej na payslipie od 2 do 5 godzin o ktore musisz sie klocic Mowie wam ludzie serio bo to przezylam gorszego obozu pracy nie ma chyba w UK Stracicie tylko zdrowie a nic nie zarobicie Ja teraz ide ze skarga do Citizen Advice ludzie sa tam zastraszani i upokarzani boja sie odezwac bo w Margate nie ma innej pracy niz zasrane farmy Rozumiem ze starsze osoby nie znaja jezyka i nie maja wyjscia i sa zmuszeni zeby zarobic na zycie tym samym traca szacunek dla siebie ale zdrowia im nikt nie kupi a miesiac w obozie pracy konczy sie wycienczeniem organizmu Nieraz jak masz duze zamowienie to robisz od 6 rano do 24 w nocy pojebalo ich i wczesniej cie o tym nie informuja Naprawde nie zycze najwiekszemu wrogowi pracowac na jablkach Niby w kontrakcie masz 4 dni po 12 godz ale oni tego nie przestrzegaja chcieliby czlowieka zajechac na smierc Jak nie wierzycie to przekonajcie sie na wlasnej skorze i sprobujcie daje wam miesiac i uciekniecie gdzie pieprz rosnie

Pomidory

ewka - 2012-02-12 00:26:34 Hej pomidor. No ja napisałam do tej agencji, ale jeszcze nie mam odpowiedzi. Pomimo wszystkich negatywnych opinii to i tak na 90% jestem zdecydowana na wyjazd. Wiem co nieco o pracy na farmach, więc nie przejmuje się negatywami, bo lepsze to, niż nic. Pozdrawiam.Witam Ewka.Masz racje ze to lepsze niz nic.Wiem gdzie jest ta agencja dosyc sporo tez na truskawy pewnie beda potrzebowali z tego co wiem.Ale zobaczymy czy sie odezwia Pomidory bo jak narazie nic nie dostalem.A swiezakiem nie jestem.Mam jeszcze na oku tez cos...Zobaczymy.A jak cos to sama jedziesz?Pozdrawiam*

Pomidory.

Witam.Dziekuje Panie xxxxx za wyrazenie swojej opini zawsze to rozjasni troche sytuacje.

Pomidory

Ja jeszcze nic nie wiem o terminach na pomidory.A TY KOLEGO ,,Ja'' wiesz cos o tym? Z tego co wiem to ma byc rekrutacja w warszawie.

Pomidory - 2012-02-08 10:31:19 Szanowny Panie xxxxx prosze o konkrety jak tam jest...A nie takie gadanie ze normy i takie tam.To juz wiem a nawet wiecej bo swiezakiem nie jestem.A czy mozna sie dorobic ,,garba\'\' hmmm Predzej sie go w polsce dorobisz niz w uk.Konkrety prosze,kto tam byl i pracowal?Dziekuje.kiedy macie wyjazd na pomidory

xxxxxx

dorobicie sie prendzej garba na pomidorach. a jak nic nie wiecie na ten temat to sie dowiecie na miejscu. ze macie (usunięte przez administratora) i nic sie nie odzywac. a jak normy nie wyrobisz to wylecisz. a czasem nie da sie normy wyrobic, bo czy pomidor jest czy go nie ma to norma jest taka sama. a jesli w ogloszeniu pisze ze mozliwe nadgodziny to juz wam powiem ze nie liczcie na to. bo pro forc nie daje nadgodzin. a jak juz da to nie wyplaci bo powiedza ze jest to odliczone za jakies przejscie. ktorego nie bylo.

Pomidory.

Witam.Ewka zapisalas sie na pomidory?Wiem jak wyglada praca na farmie przy zbiorach owocow truskawki itp.Ale nic nie wiem o pomidorach.Ktos cos wie?

ewka

Hej. Sama widziałam ogłoszeniem odnośnie pracy przy pomidorach. sama bym chciała usłyszeć opinię na ten temat, bo jestem zainteresowana. Pozdrawiam.

Pomidory.

Wiecie moze cos o pracy przy pomidorach dla pro-force ltd.?Jakie zarobki? Z gory dzieki.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-force Ltd - Leeds

Pro-force Ltd