Opinie o Pro-force Ltd w Leeds

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro-force Ltd. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-force Ltd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-force Ltd w Leeds

Czy Pro-force Ltd zapewnia kartę multisportu?

Jan Nowy wpis

Ty lepiej dowiedz się czy nadal (usunięte przez administratora) przy wypłatach czy już są uczciwi bo co ci po karcie jeśli będą cię kroić na wypłatach...

Urszula Nowy wpis

kiedyś ktoś mi tu opisywał interwencję angielskiej inspekcji, bo podobno nie chcieli płacić. zastanawiam się czy do dziś tak jest czy raczej po jednej takiej sytuacji przestali robić tego typu problemy. Ktoś był ostatnio i da znać jak współpraca obecnie wygląda?

byly pracownik z 2009 roku Nowy wpis
@Urszula

to ja pisalem bo to mnie spotkalo,niestety nie wiem co sie tam teraz dzieje,pozdrawiam

Czy w Pro-force Ltd zatrudniani są obcokrajowcy?

Nie zatrudnianie się u tych (usunięte przez administratora) miałem z nimi konflikt bo oszukiwali na całe tygodniówki nie robili przelewów musiałem załatwiać sprawę z angielską inspekcja pracy wtedy oddali

Urszula

Ale od samego początku już tak oszukiwali czy z czasem zaczęli? Długo musiałeś czekać zanim inspekcja to załatwiła?

@Urszula

Zalozyli nam konta bankowe ale korespondencja z banku miała trafiać do Polski by nie widzieć wpływów a w bankomacie można było zobaczyć tylko 10 ostatnich transakcji,na początku kasa się zgadzała ale po 2,może 3 miesiącach pracy co jakiś czas ktoś nie dostał przelewu na konto za tydzień pracy bo płacili co tydzień,słońcu przyszła moja kolej i nie dostałem przelewu za 8 dni pracy,zacząłem od zgłoszenia,kazali mi napisać oświadczenie i czekać na następną wypłatę,po tygodniu który jeszcze przerobiłem bo im uwierzyłem nadal nie oddali mi,powiadomiłem wtedy menegera z firmy maensfild wtedy oni powiedzieli mu że nie zrobili mi przelewu bo zamknąłem konto bankowe wtedy znalazłem w necie agencje GLO czy Gla już nie pamiętam i wtedy odpisali mi bym opisał problem,potem zadzwoniła Półka z tej agencji i powiedziała że załatwi to i nagle kasa się znalazła,potem dostałem yel by jeśli się powtórzy sytuacja to mam ich znowu powiadomić i tak odzyskałem kase

Czy zdarzają się nadgodziny w Pro-force Ltd?

ANDRZEJ

mat szef firmy i edi drugi szef w chartcham ,bylem tam w 2009 r (usunięte przez administratora) oszukiwali na kazdym kroku na wyplatach dopiero agencja co zabiera licencje takim firmom pomogla mi.moz cos sie zmienilo ale ja bym juz tam nie zaryzykowal pracowac.....cwaniaki.nie chcieli mi oddac zaplaty za 8 dni a tlumaczyli sie ze konto w banku zamknalem....

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Pro-force Ltd spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Norbert

Powiedzcie czy teraz są jakieś możliwości pracy za granicą? Ewentualnie może wiecie kiedy będą takie możliwości?

jasiu

pracowalem tam w 2009 r i pod koniec sezonu oszukiwali na wyplaty nie przelewali tygodniówek,dopiero interwencja agencji GLA odzyskalem zapracowane uczciwie pieniadze,nie polecam,chyba ze cos sie zmienilo.jesli zakladaja wam konta w banku a korespondencje z banku maja isc na adres w Polsce to juz chca was oszukac byscie nie mieli wgledu do wyciagów bankowych by nie wiadomo bylo czy przelali czy nie juz to przezylem tylko ze praca byla w cantenbury dokładnie w chatram

jasiu
@jasiu

mialo byc CHARTHAM

Agnieszka

Jaka panuje atmosfera w firmie Na ten moment ? Czytam komentarze poniżej i jestem zdezorientowana.

Kubek
@Agnieszka

Zalezy gdzie i z kim sie pracuje, kazdy ma inne spojrzenie na pracę. Jak dla mnie wszystko w porządku.

rudrudaruda

Pracowalem w tej zasranej agencji Ludzi traktuja jak szmaty wyzywaja od kurew skarzysz sie koordynatorowi a on ma to w dupie Najgorszym cwelem jest F.I.L.I.P. jebana kurwa i Jelena ruska suka na pewno imiona usunie administrator ale to jest przestroga dla ludzi idacych tam do pracy szukajcie innej agencji proforce to oboz pracy to powinno byc kurwa karane za znecanie sie psychiczne nad pracownikami dziewczyny pierwszego dnia placza bo tak sie wyzywaja ale nikt ryja nie otworzy bo sie boi ale wam mowie nastepny proces bedziecie mieli za mobing i ponizanie psychiczne ludzi skarzy sie a wy nic z tym nie robicie a Polki w biurze tez trzesiecie (usunięte przez administratora)sorki ja nic nie moge zrobic bo boje sie ze strace prace i takie pomocne jestescie Polak Polakowi wilkiem! (usunięte przez administratora)

zbieracz piker
@rudrudaruda

jesli was (usunięte przez administratora)jak mnie to walczcie o swoje zarobione pieniadze tu namiar na agencje ktora pilnuje by was nie (usunięte przez administratora)mi pomogli Gangmasters and Labour Abuse Authority

Swejzy

Robiłem przez nich i wiem że zależy jak trafisz. Raz mają więcej klijentów i więcej pracy, a raz mniej. A więc wychodzi na to, że raz robisz a raz nie robisz. A żyć trzeba. Nie polecam !!! A warunki mieszkalne okej pod warunkiem że ktoś lubi szczury i myszy.

Joanna

@felix czy sprawa, którą opisujesz została w jakiś sposób wyjaśniona? Warto na portalu dać znać innym użytkownikom, jakie zakończenie miały też nieprzyjemnie sprawy, tak żeby mogli się oni dowiedzieć, jak w takich sytuacjach Pro-force Ltd się zachowuje.

Joanna

@zbieracz rozumiem, że sytuacja, o której wspominasz zdarzyła się w 2009 roku? Czy ktoś z Was ma świeższe informacje na temat warunków zatrudnienia i współpracy z Pro-force Ltd?

ktos tam

co to jest olga ? może jakies pomysły ? :)

kasia basia

@daro to i tak niezłe wynagrodzenie, przecież w Polsce nie masz szans na taką kwotę - a chociaż te warunki tego mieszkania są jakieś przyzwoite i normalne? byłabym wdzięczna za szczere info bo z innymi firmami jak jechałam to wiadomo - różnie bywało.

daro

na wielkie kokosy liczyć nie możesz,po odliczeniu mieszkania ,ubezpieczenia,podatku-około 200f na tydzień powinno ci zostać,oczywiście jesli przepracujesz 6 dni w tygodniu

asia

No proponują. Właśnie dostałam na e maila odpowiedz ze sie do nich dostałam i ze praca kolo 15 czerwca się zacznie ale jak czytam te opinie to już niewiem co myśleć. Ktoś z was jest w stanie podac realne zarobki tzn ile w ciagu miesiaca na czysto , po odliczeniu za wszystko mozna wyciagnac? Czy te 4 tysiace zlotych bedzie?

MAC
@asia

masz do nikt kontakt

Gabi

Pro-Force ma rozne oddzialy w roznych miejscach - ja jestem w jednym z nich. Nie wszystkie sa tez takie jak opisujecie. Dlatego piszcie w tkorych Wy byliscie. Ja jestem zadowolona i nikt na mnie nie krzyczy :)

bezrobotna

Witam,ja jestem zadowolona z wyjazdu poprzez Pro-force.Mimo że mam ponad 50 lat,dostałam szansę,by spróbować pracy i się nie zawiodłam.Za pierwszym wyjazdem byłam na spotkaniu rekrutacyjnym,w nastepnym roku miałam juz zaproszenie,w tym roku również planuje wyjazd. Zgadza się że praca ciężka,no i nasza odporność psychiczna wystawona na próbę.Ale coś za coś.Pozdrawiam wszystkich :)

Przepraszam ale Twoja opinia trochę wprowadza ludzi w błąd-wyzywają ludzi w PH i to jest prawda ale nie w agencji/ach. I robią to ludzie nie związani z agencjami. Koordyntorzy nie mogą z tym wiele zrobić albo też nie chcą ale to osobny temat

renia3077

Odradzam!Odradzam!To koszmarna agencja.Mialam ''przyjemnosc''miec z nimi do czynienia.Kazda inna tylko nie ta!!!!!!!

Jak czytam Wasze opinie to zastanawiał się czy wiecie gdzie jedziecie do pracy. Jak się jedzie do pracy sezonowej to nie można oczekiwać luksusow. Jedziesz na parę tygodni, zarabiasz, oszczedzasz i tyle. Nie oczekujcie ze będzie pracować i żyć w super warunkach. Praca na farmie jest ciężka, uzależniona od pogody, jakości owoców itp. Jeżeli komuś nie odpowiadają warunki mieszkalne to proste-znajdz, zaplac i wynajmij sobie mieszkanie to zobaczysz czy się opłaca. Zostajesz na dluzej-jak najbardziej. Nie rozumiem tez czemu wszyscy oceniają agencje pod kątem pracy-praca i jej warunki uzależnione SA od farmy i farmera. Ja pracowalem tez w Niemczech i Holandii, wszędzie to samo-praca sezonowa=ciężka praca i warunki

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-force Ltd - Leeds

Pro-force Ltd