Monter konstrukcji kotła i turbinowni

Leeds
Oferta opublikowana27.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Dla naszego zaufanego kontrahenta poszukujemy monterów konstrukcji skręcanej kotła i turbinowni. Umowa o pracę na czas określony- 6 miesięcy.
Numer referencyjny:KRAZ 18129

Obowiązki

  • montaż konstrukcji skręcanej kotła i turbinowni,
  • rozładunek poszczególnych elementów konstrukcji stalowej,
  • obsługa urządzeń typu: palniki, wiertarki, szlifierki prostokątne, szlifierki kątowe, szlifierki stołowe, zakrętarki, giętarki, gilotyny,
  • cięcie, szlifowanie, obrabianie elementów do montażu,
  • nadzór i dbałość powierzonego sprzętu.

Wymagania

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • doświadczenie w pracy jako monter konstrukcji stalowych,
  • mile widziana praktyka na kotłach,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • WYMAGANY PASZPORT,
  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie, dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stawka 12-14 GBP /h brutto dla montera, brygadzista od 16- 18 GBO/h brutto, polska umowa o pracę na czas określony,
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • odzież roboczą,
  • zakwaterowanie zapewnione (częściowo odpłatne- 125 Euro/mc) jedno, lub dwu osobowe,
  • praca w polskiej ekipie, nie jest wymagana znajomość języka angielskiego,
  • szkolenia,
  • wstępny okres pracy 6 m-cy,

Dodatkowe informacje

  • planowany wyjazd 4 listopada 2023. Szukamy trzech monterów i jednego brygadzistę.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1