Opinie o Z.U.R.S. Michał Rachubka w Łomża

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Z.U.R.S. Michał Rachubka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Z.U.R.S. Michał Rachubka o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.U.R.S. Michał Rachubka w Łomża

baner wywiady
Beti Nowy wpis
Inne

Był ktoś w tym roku i się odniesie do poprzedniej opinii o agencji? Czy w tym roku można przytoczyć jakaś niesłowność tak jak kiedyś pisali? Nie ma opinii i ciekawi mnie czy odbiór pośrednika może jakoś się zmienił? Interesuje mnie przy tym wstępnie zatrudnienie, nie mam jeszcze doświadczenie ze współpracy z agencjami, proszę wiec o opinie

JOHN Nowy wpis
Były pracownik

Biuro pośrednictwa pracy.Bardzo małe stawki i śmieciowe umowy.Brak opieki menagerskiej.Jesteś puszczony na głębokie wody.Jak wyjedziesz to radż sobie sam.Bardzo niesłowna agencja bo to nie jest żadna firma..Nie polecam

Henry
Inne

Czy normalnie pracujecie i taka cisza na forum wynika z ogólnego zadowolenia z pracy w firmie?

Dość Nowy wpis
Były pracownik
@Henry

Szanowni pracownicy ubiegający się o pracę.ZURS Łomża to nie żadna firma to zwykła agencja pracy.Jeżeli już znajdą ci pracę to o resztę musisz martwić się sam.A poza tym nędzne stawki godzinowe ponieważ muszą na tobie zarobić.Tak działa każde pośrednictwo pracy.Szukaj firmy a nie tych co cię skubią.

Mikuś
Kandydat

Nie rozumiem że to COŚ nazywa siebie firmą.Przeciez to oszukańcza Agencja Pracy która łapie ludzi jak motyle w sidła.Obiecuja złote góry a później się wycofują.Kto dzwoni to mówią każdemu co innego odnośnie zarobków i pracy.Wyłudzaja dane osobowe.Klamią na każdym kroku.Nie daj się nabrać.Jak najdalej od nich.Kazda agencja pośrednictwa pracy rzuci cię na wysoką wodę a później sobie radź. TOTALNI KLAMCY NIE POLECAM .

Pracodawca

@Mikuś

Szanowny Panie, Proces rekrutacji w naszej firmie przebiega wieloetapowo. Po zgłoszeniu się kandydata jest on przedstawiany kontrahentowi (podawane są: stanowisko na które dana osoba aplikuje, w czym ma doświadczenie i od kiedy byłaby dostępna do pracy). Proces ten wymaga weryfikacji zapotrzebowania przez kontrahenta i na tym etapie nie gwarantujemy kandydatowi zatrudnienia. Każdego dnia następuje aktualizacja ważności ofert, dlatego też niektóre z nich mogą być w danym momencie już nieaktualne. O każdym etapie rekrutacji kandydaci są na bieżąco informowani.

Leon
Kandydat
@Z.U.R.S. Michał Rachubka

Proces rekrutacji ..proszę nie używać i nazywać siebie firmą ponieważ nią nie jesteście.Jesteście zwykłą Agencją Pracy .Prawdziwa firma zatrudnia z dnia na dzień gdzie podpisuje się umowę i jedzie do pracy. A nie tak jak wy robicie szukając kontrahenta który może odezwać się za rok.Przez telefon okłamujecie ludzi obiecując pracę na już.A na drugi dzień dzwonicie ze juz jest to nieaktualne i podajecie śmieszny powód że dyrektor jest na urlopie.Proszę nie okłamywać ludzi i nie robić z nas idiotów.Trzeba mówić że jest wieloetapową rekrutacja która może potrwać długo.Nie pozdrawiam i przestrzegam wszystkich

Nowy wpis

Pracodawca

@Leon

Pozdrawiamy serdecznie Pana T.K.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Z.U.R.S. Michał Rachubka w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Monter konstrukcji/rurociągów – od zaraz ! Praca w Janikowie. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI PIZZY
Amstelveen
E&A
(6558 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Wykwalifikowana krawcowa/szwaczka - firanki i zasłony
Poznań
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
(18 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Czy w mieście Lichtervelde da się zarobić więcej niż 3700 pracując jako Operator Maszyn?

Pracodawca

 Pytanie
@Administrator

Czy Pyta Pan/Pani o euro czy zlotówki?

Hania16
Pracownik

Polecam współpracę z firmą Z.U.R.S wszystkie warunki pracy przedstawione jak się należy, bez owijania w bawełnę. Praca na miejscu zgodna z tym co było mówione podczas rozmowy, szybki start pracy. Polecam

Pytanie
 Pytanie

Czy Z.U.R.S. Michał Rachubka oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pracodawca

@Pytanie

Początkowo oferujemy pracownikom umowę zlecenie na okres próbny. Jeżeli współpraca się układa jest możliwość przejścia na umowę o pracę.

malarskakraina
Kandydat

Bardzo polecam współpracę z agencją ZU.R.S, bardzo pomocna obsługa, warunki pracy jasno wytłumaczone nie było żadnego zaskoczenia po przyjeździe do pracy. Pojechałem do pracy do Norymbergii jako malarz, ogólnie warunki mieszkaniowe w porządku, praca jak praca robić trzeba. Jak będę szukał pracy na pewno zgłoszę się do dziewczyn z Z.U.R.S.u.

Niki
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś z was pracuje lub pracował w Bad Hersfeld przy karmie dla zwierząt ? Interesują mnie warunki pracy i mieszkania? Poleca ktoś ?

Zostaw merytoryczną opinię o Z.U.R.S. Michał Rachubka - Łomża

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Z.U.R.S. Michał Rachubka?

    Zobacz opinie na temat firmy Z.U.R.S. Michał Rachubka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.U.R.S. Michał Rachubka?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.U.R.S. Michał Rachubka
5/5 Na podstawie 3 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Z.U.R.S. Michał Rachubka
Przejdź do nowych opinii