Opinie o Agros B.V w Alkmaar

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agros B.V. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agros B.V o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agros B.V w Alkmaar

Dndndksn

Nie polecam wszystkie negatywne opinie to prawda jeśli chodzi o spawaczy prawda o inne prace koszmar co innego przed wyjazdem i co innego na miejscu mieszkania dno ! Grzyb melina mam zdjęcia i dowody mailowe na to z(usunięte przez administratora)Ktoś nie wierszy moge wysłać osoba niżej tez widzę pisała ze może wysłać także napisze opinie są uzasadnione dajcie sobie spokój z ta agencja szkoda czasu Moje sugestie dla Agros B.V: Nie kłamać ludzi i poprawić warunki mieszkalne oraz wypłaty które są ucinane ! A później niby oddawane niby

@Dndndksn

Nie wiem o czym mówisz.. byłam na kilku domach z agrosu, wszystkie fajne domki jednorodzinne w miasteczkach, dają auto na dojazd do pracy.. a robota jak robota, wszędzie trzeba robić.. ja sprzątałam, mój partner spawał, wszystko było ok.. kasa zawsze na czas.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w Agros B.V możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dries Riphagen Nowy wpis

Is it true that locals like to beat others because of their nationality?

Jaki jest styl zarządzania w Agros B.V?

Hakim
@Dndndksn

Jestes ciekaw tych zdjec mozesz mi je przeslac?

Bartek

Wyślij mi te zdjęcia na adres bartekpraca323@gmail.com

Anna Nowy wpis
@Dndndksn

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agros B.V? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Orderpicker
Alkmaar
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Monter rusztowań
Alkmaar
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
Al

@Zibi czyli za granicę tutaj też wysyłają do pracy tak?

Lolek

Czy główny szef ma na imi Jan. Pracowałem w agrosie 14lat temu i szukam ich biura bo są mi potszebne pewne papiery.

Zibi

Pewnie teraz w związku z pandemią nie będzie możliwości pracy za granicą lub będzie to mocno utrudnione.

Robia z ludzi (usunięte przez administratora) a jak zaczniesz sie upominac o swoje to powiedza ci wracaj do polski...

Nie chcesz być oszukany to nie wierz w to co ci muwi agencja w Polsce. Agencje polskie najczęściej nie mają nic wspólnego z agencją dla której będziesz pracował w Holandi. Te polskie wyszukuja oferty agencji albo maja podpisane jakies umowy z nimi w holandi . Puzniej umieszczaja ja na swoich stronach i szukają osoby obiecując często złote gury. I nic w tym dziwnego bo jak znajda chętnego i go wyślą to po podpisaniu umowy dostają kasę . Ludzie często się napalaja i nic nie sprawdzają myśląc ,że zarobią kokosy. Na miejscu w holandi człowiek dostaje drugą umowę tylko ,że często kompletnie różna. A to dlatego ,że to była oferta agencji holenderskiej o której polska agencja wiedziała od początku . No i co wtedy, wydales kase straciłeś czas jesteś nie wyspany i zmęczony po podróży busem (często możesz jechać tylko busem zaoferowanym przez tą agencje . Jakieś 50 dych dostaje agencja od firmy transportowej). Podpisujesz i robisz niema rady a później narzekania . A jak byś poświęcił trochę czasy to zminmalizowal byś ryzyko do minimum. Po pierwsze znalazłeś ofertę , wyślij cv jak zadzwoniła to znaczy zainteresowani. Wysłuchaj co mają do powiedzenia a potem poproś o dane agencji w holandi dla której będziesz pracował. Jak nie mają nic do ukrycia to dadzą jak nie to od razu zapomnij o nich i szukaj dalej bo to wałek na90%. Jak masz adres to wyszukaj ich w necie . Twoja oferta będzie znajdowała się na ich stronie często z opisem. Puzniej zadzwoń do nich i wypytaj. Nie znasz angielskiego napisz maila po polsku wrzuć na translator przetlumaczy na angielski i wyslij. Gwarantuje ,że w 70%-80% odpisza . I wtedy wiesz na czym stoisz chociaż ryzyko zawsze istnieje. Tak na marginesie nie ma co szukać w necie ,,podajcie sprawdzone adresy agencji,, Bo wszystko zależy od agencji dla której będziecie pracować na miejscu. I z która tam podpiszcie umowę. Polskie agencjie to najczęściej pośrednik który ma płacone od łepka. Sam za pierwszym razem jak wielu z was dałem się oszukać . Może komuś to co napisałem sie przyda.

Spawacz

Ja pracował jako spawacz i wszystko było ok. 40 g stale godziny od 6-14.30. 375e na reke po odlczeniu domu ubezpieczenia i podatku. . Wiec nie wiem po co ktoś piszę że mało czy dużo . Wiec jak ktoś ci muwi ile dostaniesz i nic nie ukrywa to albo tam pracujesz albo nie i szukaj czego innego. Dojazd samochód służbowy stara Ibiza ale daje rade i nie pedalujesz jak pada i wieje. Mieszkanie ,dom w normalnej dzielnicy z normalnymi sąsiadami zero patologii. 4 pokoje jeden wolny każdy ma własny i z tego co wiem to we wszystkich domach agrosu jest tak samo ale na 100% nie wiem . pracowalem w holandi i wiem jakie sa nory i dzielisz pokuj z sasiadem cpunem i brudasem a placisz jak za jedynke .Piszę o tym co widziałem i wiem . Aha to jest holenderskie biuro a nie pseudo polskoholenderskie. Co do domowników to jest zawsze czysto i spokuj. Jak ktoś nie lubi takiego klimatu to niech od raz u zrezygnuje. Tutaj każdy sprząta po sobie i co którąs sobotę sprząta salon kuchnie i łazienkę i każdy o tym wie i nie ma z tego powodu problemu. Po prostu normalni ludzie którzy się szanują . Jak ktoś lubi ostre cpanie picie i meline to niech zapomni . Poleci na drugi dzień bez żadnych upomnien czy szans. Tak jak pisze dom wśród normalnych Holendrów a nie gdzieś w polu albo w lesie . Wiem bo to przerabialem. Zapomnialem kasa zawsze na czas bez obcinania i pomyłek. Ja wracam w niedziele bo mam drobna kontuzję a fizjoterapeuta dla mnie tutaj za drogi. Wracam po nowym roku. Nie wierzcie we wszystko co ludzie pisza. Taka rada jak szukacie prace w Holandii to szukajcie jej wśród agencji holenderskich a nie pseudo polskoholenderskich. To jest różnica jak dzień do nocy. Poza tym w tych pierwszych musisz chcieć pracować nawet jak nie jestes fachowcem to w pracy cie wszystkiego naucza i najczesciej jest tylko kilku polakuw i normalna praca a nie obuz . W tych drugich najczęściej biorą wszystkich jak leci cpun , zul ,alkoholik ,ważne żeby zapier... sa tam tez i normalni ludzie którzy chca po prostu zarobic ale maja zazwyczaj nie latwe rzycie a praca w nich to zazwyczaj obuz pracy. Wiem bo sam to przezylem . Aha w Tych pierwszych zarobki są zawsze wyższe. I wcale nie trzeba dobrze znać angielski żeby dla nich pracować. Wystarczy komunikatywny wiec nie bierzcie pierwszej leprzej tylko trochę wiary w siebie. Mam nadzieję ,ze moja opinia trochę komuś pomoże.

spawacz niewonlnik

Jeśli ktoś chce pracować od 16:00 do 3:00 i to spawanie wielościegowe i być w domu na 4:00 za 375 e to niech pracuje wiem bo pracowałem tam 3 tygodnie ludzie albo wywala Holender albo sami odchodzą a i wpłat z podatkami takimi co nie powinny być lecą w kulki

Znają
@spawacz niewonlnik

To prawda

Okłamany i oszukany

Po pierwsze to okłamują na wypłatach posiadam solarisy z okłamanymi godzinami ,nie zapłacili mi za nocną zmianę ,zmuszają pracować po 10 godzin na spawaniu na nockach bo jak nie to mam szukać innej pracy mam dowody,podatek też się nie zgadza jest za duży.(mam już 3 osoby które to zgłoszą) INSTYTUCJE, DO KTÓRYCH MOŻNA ZGŁASZAĆ PROBLEMY Z PRACODAWCĄ. Zgłaszaj, gdy łamane jest prawo pracy i warunki umowy. Reaguj, gdy zakwaterowano Cię w fatalnych warunkach, spotykasz się ze złym traktowaniem przez przełożonych lub z naruszaniem zasad BHP. Broń swojej godności, bezpieczeństwa, zdrowia i pieniędzy. Im częściej będziemy zgłaszać bezprawie, im więcej z nas to zrobi, tym większa szansa na poprawę sytuacji w pracy i miejscu zakwaterowania. SNCU to stowarzyszenie nadzorujące przestrzegania przepisów układów zbiorowych CAO dla pracowników tymczasowych. Można tu bezpośrednio składać skargi na pracodawców łamiących te zasady. https://www.sncu.nl/pl/skladanie-skargi/ link do formularza skargi Inspectie SZW – holenderska inspekcja pracy, do której nawet anonimowo można zgłaszać przypadki naruszania rozmaitych przepisów dotyczących bezpieczeństwa, warunków czy czasu pracy. Poniżej link do polskiej wersji skargi na nieuczciwe agencje pracy: https://fd8.formdesk.com/arbeidsinspectie/Zawiadomienie FNV to największy holenderski związek zawodowy. Posiada polskojęzycznych pracowników i działaczy. https://www.fnv.nl/sector-en-cao/alle-sectoren/polski/ SNF – stowarzyszenie nadzorujące warunki zakwaterowania pracowników zagranicznych, wydające odpowiednie certyfikaty i przyjmujące skargi. http://www.normeringflexwonen.nl/pl/default.aspx Juridisch Loket oferuje bezpłatne porady prawne w zakresie prawa pracy, prawa karnego, mandatów, zasiłków itd. https://www.juridischloket.nl/ Fairwork to organizacja pozarządowa zajmująca się pomocą ofiarom wykorzystywania w pracy, mobbingu i handlu ludźmi. https://www.fairwork.nu/polska/ IDHEM – fundacja z Hagi pomagająca migrantom z Europy Środkowo-Wschodniej w integracji i usamodzielnieniu w Holandii. http://idhem.nl/pl/ Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka – można się do niej zwracać ze wszelkimi problemami i pytaniami związanymi z życiem w Holandii oraz brać udział w spotkaniach tematycznych. http://www.barkanl.org/ meld.nl - centralny portal, na którym dowiemy się, gdzie zgłosić jakikolwiek problem. Strona po niderlandzku. https://meld.nl/

Julia

@Malarz szpachlarz akrobata, kiedy będziesz na rozmowie o pracę? Napisz koniecznie jakie pytanie Ci zadawali i jakie warunki pracy zaproponowali? Będziesz wyjeżdżał przez firmę do pracy do Holandii? @lecho, pisałeś jakiś czas temu. Czy zdecydowałeś się na rozmowę o pracę i zostałeś przyjęty? Interesuje mnie, czy zakwaterowanie załatwia pracodawca i czy przydziela koordynatora, który zajmuje się Twoimi sprawami na miejscu? Jak długie są kontrakty i czy można liczyć na dodatki do wynagrodzenia? Czekam na Twoją opinię.

@Julia

Daj sobie spokój z ta agencja poczytaj aktualne opinie

Sp

Zaoferowali mi prace spawacza. 15 euro brutto. Natomiast mojej dziewczynie jakiś order picker i bardzo kręcą z tam praca. Czy opłaca się tam jechać ? Mieszkanie w Heerhugowaard

spaw
@Sp

to sie dałeś wkopać nie opłaca

spaw
@Sp

szukajcie czegoś innego puki macie czas bo przemiał niesamowity a pieniądze na spawacza 375e

Sp
@spaw

Dzięki za info, a na jakiej firmie spawales moge widzieć ?

Malarz szpachlarz akrobata

Nie polecam firmy Agencja EFT rekrutująca dla Agros zaoferowała mi prace jako malarz za 400e netto tygodniowo przy40h. Okazalo sie ze jest to 250 Euro netto na tydzien. Mialem pracować jako malarz ale manager agros zapewnil pracodawce ze jestem stolarzem. Nie wyposazyli mnie w narzedzia pomimo ze kazdy powinien miec swoje, musialem pozyczac od inych firm. Mieszkanie zagrzybione z meblami z tak zwanych wystawek razem z materacami i brakiem internetu. Agencja zero na 8 pracownikow jest 5 pracownikow biurowych xD Nie polecam a jak ktos stwierdzi ze klamie to podesle zdjecia I emaile :) Pozdro

Znsksks
@Malarz szpachlarz akrobata

Możesz podesłać zdjęcia ?

Ew

Czy na domkach przez ta agencje jest wifi ? Proszę o szczera opnie. Oraz jakie są warunki mieszkalne ?

Malarz szpachlarz ak
@Ew

Czytamy co napisał ktoś pod spodem ...

Malarz szpachlarz ak

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacić zgodnie z ustaleniami i nie kwaterować ludzi w melinach.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w Agros B.V?

Malarz szpachlarz akrobata

Jade niebawem na rozmowę dam znać co i jak. Pozdro

lecho

Witam serdecznie. Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. Teraz chętnie bym do niej wrócił , bo sprawiała mi dużo satysfakcji, a mam na to szanse w tej firmie.

Ja takze pracowałem dla Agros dla odz.Alkmaar i Amsterdam zgadzm sie z ziomalem i potwirrdzam jego opinie .jesli maja prace to naprawde jest to solidne biuro i straja sie jak stracisz nie z swojego powodu zapewnic inna nie olewaja cie !Ludzi z Agrosu znam osobiscie sa OK!! pracowalem w NL i Be od 2006 przez rozne nl uitzend.ale to biuro polecam jest zaufane i rzetelne!

Zostaw merytoryczną opinię o Agros B.V - Alkmaar

• Jak się pracuje w Agros B.V?

Zobacz opinie na temat firmy Agros B.V tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agros B.V