Agros B.V

Opinie o Agros B.V

DANY 2010-06-03 23:20:28
Jako s[awacz mam 6 euro netto na godzine reszte sobie dopiszcie
mimowolny 2010-06-23 23:23:02
ja działam za 7 netto przy miesie,zobaczymy co dalej....
mimowolny 2010-07-08 22:59:24
płacą na czas jest oki.
ziomal 2012-05-05 19:28:56
Ja pracowałem w AGROS 3 lata temu i nie narzekam. Nie wiem jak teraz, ale personel był holenderski, no i pełna kultura. Pracowłem też przez ADR Uitzendgroep B.V.- pomocnicy(pięknie nazwani koordynatorami) to polacy!!!! hołota, c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y, mają w (usunięte przez administratora)pracownika,który na nich zarabia.ODRADZAM adr. Nie naciągnijcie się ludzie.Omijać z daleka to wrócą do Polski a za 1500zł wrócą do rzeczywistości.Trzymajcie się z daleka od ADR w Holandii.
Marek 2014-03-15 15:18:50
Ja takze pracowałem dla Agros dla odz.Alkmaar i Amsterdam zgadzm sie z ziomalem i potwirrdzam jego opinie .jesli maja prace to naprawde jest to solidne biuro i straja sie jak stracisz nie z swojego powodu zapewnic inna nie olewaja cie !Ludzi z Agrosu znam osobiscie sa OK!! pracowalem w NL i Be od 2006 przez rozne nl uitzend.ale to biuro polecam jest zaufane i rzetelne!
lecho 2016-05-20 22:29:33
Witam serdecznie. Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. Teraz chętnie bym do niej wrócił , bo sprawiała mi dużo satysfakcji, a mam na to szanse w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Agros B.V - Alkmaar
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agros B.V