Opinie o AgriPool Uitzend B.V. w Heerhugowaard

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AgriPool Uitzend B.V.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AgriPool Uitzend B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AgriPool Uitzend B.V. w Heerhugowaard

Pracownica Nowy wpis

Dzień dobry pracowałam w firmie agripool pare miesięcy i byłam bardzo zadowolona z firmy jak i podejścia koordynatorów a zwłaszcza pani Sandry która zawsze służyła pomocą nawet w weekend albo i wieczorem jak mogła odpowiadała na SMS .Każdy problem został rozwiązany dlatego polecam goroco osobom które szukają pracy

Wrażliwa 72 Nowy wpis

Dzień dobry tą agencja pracy Agri Pool jest super,mam o tej agencji pracy dobre bardzo zdanie, pracowałam w niej i wszystko było oke.

Jak długo trwa proces awansu w AgriPool Uitzend B.V.?

Gargamel Nowy wpis

Firma obiecuje super zarobki a potem gdy trzeba opłacić zakwaterowanie, wychodzi się na grosze, a zakwaterowania mają wiele do życzenia, firma do póki się od nich nic nie chce jest w porządku, a potem zaczynają się schody, nie wypłacają ani grosza za nadgodziny, olewają wszystko a kary za byle co w domku nakładają, oferują dużo godzin co okazuje się jedynym wielkim kłamstwem i większość czasu siedzi się na kwaterze a za nią trzeba płacić, biuro pracy najgorsze jakie może być, kontakt z nimi jest marny, wszelka prośba jest olewana, (usunięte przez administratora) i nic więcej, w domkach nie ma internetu, odciągają za rowery których człowiek nie widzi lub są tak popsute, że nie da się ich używać, nie polecam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie AgriPool Uitzend B.V.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Joanna

Jak w tym roku stawki za pracę? Ktoś z Was pojechał na kwiaty i napisze stamtąd jak jest?

Grzegrz

Najgorsze biuro prcacy biuro ktorym pracowałem chcialo zebym spał jednym łózku z kolega małym pokoju uwaga na panio Sandre

Sandra
@Grzegrz

Witam panie Grzegorzu nie rozumiem w czym problem ??pan uciekł o zachował się jak dziecko powiem tyle nie stać pana było na rozmowę i rozwiązanie Pana problemu który nie był pierwszym problemem ,gdyż Pan codziennie miał jakiś a ja starałam się go rozwiązać .Nie mam zamiaru się tłumaczyć bo naprawdę nie ma Z czego nasze biuro stoi dla wszystkich otworem i każdemu stara się pomoc niestety jesteśmy z koleżanka tylko we dwie i nie zawsze da się wszystko zrobić i spełnić ludzi oczekiwania na czas tak jak by to chcieli ludzie ale pozdrawiam pana serdecznie i życzę powodzenia

Majka

Uwaga na (usunięte przez administratora) z AgriPool! Biuro agri pool werbuje ludzi do (usunięte przez administratora) pracy. Obiecuja super warunki mieszkaniowe ktore kosztowaly 100 euro za tydzień. Wybraliśmy się do pracy jako para prze ta Agencje. Po przyjeździe na miejsce pod wskazany wcześniej adres firmy bardzo mila rekrutantka Paulina dala nam do podpisania umowy o pracę. Po czym jej koleżanka po fachu kazała nam jechać 40 km do niby to powstałego niedawno hotelu dla rekrtantek byl to apartamentowiec z bogatym wyposazeniem tak nam powiedzieli przez telefon. Gdy przyjechaliśmy na miejsce stal tam kurnki z pokojami. Pokoje 3metry na 3metry to niby pokój dla pary piętrowym rozwalonym łóżkiem i szafa bez ogrzewania i z plesnia na roletach. W tym nazwanym przez panie z biura apartamencie byla również brudna i rozwalona lodówka. Jeden garnek na szesc osob a w niby to salonie brud smród i ubóstwo porażka odradzam wszystkim

Servek

Ostrzegam młodych ludzi przed tą agencją pracy , okradają z wypłat , nie odprowadzają podatku.Nie dajcie się nabrać , ponieważ możecie wrócić do Polski z długami !!!!

Nie polecam tej firmy, warunki mieszkaniowe fatalne, (usunięte przez administratora) w sprawie wypłat.

Kamil

Firma porażka, Omijać szerokim łukiem!

Zostaw merytoryczną opinię o AgriPool Uitzend B.V. - Heerhugowaard

• Jak się pracuje w AgriPool Uitzend B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy AgriPool Uitzend B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AgriPool Uitzend B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AgriPool Uitzend B.V.

AgriPool Uitzend B.V.