Opinie o Daniel Gmitrzak Inventrix w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Daniel Gmitrzak Inventrix. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Daniel Gmitrzak Inventrix o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Gmitrzak Inventrix w Siedlce

MM Nowy wpis

z twarzy miły i sympatyczny człowiek, typowa twarz misia, a (usunięte przez administratora) na potęgę , naciągał firmy na poważne pieniądze, naszą firmę spłacał przez kilka lat na ok 60 tys, , kłamie , (usunięte przez administratora) naciąga i nie ponosi , żadnych konsekwencji , typ psychopaty, żadnych wyrzutów sumienia, potrafił zrobić instalacje w dużej firmie , i zostawić przewody w połowie ucięte, miałam z tym człowiekiem odczynienie przez pewien czas , i nigdy w życiu nie spotkałam takiego (usunięte przez administratora), naciągacz który za swoje czyny to powinien przynajmniej 10 lat odsiadki dostać....

Waldemar

Jeżeli komuś potrzeba mogę podać dokładny Adres zamieszkania, właściciela korporacji (aktualny, bo się przemieszcza)

Rafał
@Waldemar

Przypominam Ci, że obowiązuje ochrona danych osobowych i nie można na publicznym forum podawać adresu innych osób. Wymieniamy się tu informacjami o warunkach zatrudnienia, więc jeśli masz takie informacje, to chętnie przeczytam co sądzisz o pracy i wysokości wynagrodzenia. Liczę na Twój obiektywny komentarz.

Waldemar
@Rafał

Niedługo,jak tak dalej pójdzie to będzie potrzebował ochrony fizycznej a nie danych osobowych. A co do zarobków to nie ma co mówić ponieważ właściciel korporacji Pan Daniel nie płaci.

Bono
@Waldemar

Chętnie skorzystam z tej informacji.

@Waldemar

Wobec mnie był w porządku. Załatwił mi kilka robót i nie tylko mnie a sporo zarobiłem choć nie chciał grosza. Ja wiem co tam się działo na tej budowie. Jak dla niektórych latał i załatwiał roboty i sprawy za Free i mieli z niego kasę to był w porządku a teraz to się go czepiają. Nie rozumiem takich ludzi co rzucają kamieniami. Bijmy się we własne piersi.

kowal Nowy wpis
@Waldemar

wiem gdzie mieszka ta gnida tylko po co mi to kiedy przyjade i go spale a raczej pol osiedla puszcze z dymem wiec po co ryzykowac

Janek Nowy wpis

Wnosimy pozew zbiorowy ja i tak pewnie kasy nie odzyskam ale przynajmniej innych w (usunięte przez administratora) nie będzie robić.

Zofia Nowy wpis
@Janek

Dlaczego planujecie pozew zbiorowy? Wyjaśnij, jak możesz, co takiego się stało w Inventrix. Coś nie tak z wypłatami?

Janek

Proszę nie podejmować współpracy ta firma Daniela jest nie wypłacalna .Nie zapłacił mi za wykonaną usługę NIE NIE

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Daniel Gmitrzak Inventrix? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy Daniel Gmitrzak Inventrix ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy ma Pan problem ztym Panem Gmitrzakiem?

guy

ciekawe kiedy przyjde po swoje i zacznie ta (usunięte przez administratora) siedlecka zarabiac

kapusta

jak i sebastian ambroży pijak i jeszcze raz pijak jako dowodca meliny

@kapusta

z tym sie zgodze pierwszy wybyl az sie zakurzylo ale gadane ma jak duda co gra na dudach

kapusta

teraz to elektrotrax to zwyczajny oszust

@kapusta

kapusta glowa pusta blac

craaig

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: powiesic sie albo uwiazac kilo kamieni do szyi i do rzeki niech skoczy (usunięte przez administratora) oszust

@craaig

masz racje kimkolwiek jestes daniel powinien tak zrobic jak mowisz a ty powinnienes dostac medal orla bialego za odwage pajacu

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Gmitrzak Inventrix - Siedlce

Daniel Gmitrzak Inventrix