Dürr Poland Sp. z o.o.

Opinie o Dürr Poland Sp. z o.o.

szela

też tam byłem ale krótko i zgadzam się z @hermino. Czasem można dostać się na krótko do takiej dodatkowej łatwej roboty

hermino

pracowałem kiedyś w durr na hali i było całkiem spoko. Choć trudno było nawiązać jakiś kontakt z innymi pracownikami

Zax

Ciekawe, czy ta rekrutacja świadczy o rozwoju durr, czy jednak o rotacjach, jakby którys z pracowników był zorientowany i napisał byłbym zobowiązany.

koleś

Witam Pracowałem kiedyś z gościem, który pracował w Durr. Zwolnili go z dnia na dzień - z opowiadań wiem. Prezes do mnie dzwonił. Wielką łache robi, że zaprosi na rozmowe. Ogólnie brak kultury. Kasa podobno nie najgorsza, ale... nie wiem na bank. Gloryfikować tej firmy bym nie gloryfikował... Jak to Radom... Pozdro

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. BHP oferowane przez firmę Dürr Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
eks

Nie ma i nigdy nie było żadnej niepisanej umowy o niepodbieraniu pracowników. Każdy kto tak pisze kompletnie nie zna tematu. Durrowcy kiedy wreszcie pozbędziecię się [usunięte przez moderatora] firma może zacznie mieć szacunek. A tak lipa.

;-)

W praaacy ....wiekszość do grudniaaa na wolnym ....nie ma roboty wiecie coś na ten temat....

:-)

CZY KTOŚ WIE KIEDY ZACZNIE SIĘ ZNOWU PRACAAA TAM....CZY TA PRZERWAAA TO BĘDZIE TAKA DŁUUUUUGA?????

?

Powiem Wam tak kochani. Jeżeli chodzi o pracę centralnie w Durze, to nie powinniśmy narzekać. Natomiast jak gadam z chłopakami, którzy pracują w firmach podwykonawczych to w zasadzie nie wiem co niektórzy tam robią...Śmieszne pieniądze im proponują za pracę. Mówię o 2 firmach podwykonawczych tzw. głównych. Na miejscu kwota 12-13 zł za godzinę...w drugiej firmie 15-18zl. Ciekawy jestem jak na delegacjach, my mamy diety, dodatki itd...a tamci? Szczerze wątpię. Cieszę się, że trafiłem bezpośrednio do Durru. Nie ma lekko, ale nie lubię się lenić, dlatego też czuję się w tej kwestii spełniony. Jestem dobrze wynagradzany za dobre spełnianie obowiązków. Współczuję tym, którzy trafili do podwykonawców. Będą tam tkwić, bo mamy niepisaną zasadę, że nie ma tzw. podbierania sobie pracowników. A chłopaki się marnują po prostu, pracując na swoich szefuniów. Ja znam przynajmniej dwóch, którzy bardziej przydali by się centralnie Durrowi. Ogarnięci, mający pojęcie, lojalni wobec swoich pracodawców - aż nad to w tym wypadku. Szkoda mi Was chłopaki, bo się marnujecie. Pozdrówka.

Krówka

Firma naprawdę w porządku. Sporo pracy, sporo wysiłku ale przynajmniej jest tego efekt, szanują człowieka, dbają o pracownika. Niestety nie mogę powiedzieć tego o poprzednich moich pracodawcach. Mam nadzieję że zarządzający będą prowadzić w dobrą stronę bo widać sens wkładanej pracy. Chyba najlepszy pracodawca w Radomiu i całkiem niezły ogólnie.

pytajacy

Mam pytanie czy warto rezygnować z pracy w innej firmy i wiązać swoją przyszłość z tą firmą? Oczywiście na lepszych warunkach niż w poprzedniej.

esk~

kadrowa - 2012-11-07 13:53:43 pretendent - 2012-10-09 10:32:20 Mhmmm do firmy nie ma szans dostać się ktoś kto nie ma pleców ale w Radomiu wszędzie tak jest, szkoda że Pani [usunięte przez moderatora] kasuje aplikacje bez czytania, ale przecież to jej Święte Prawo:)Nie wiem na jakiej podstawie wypisuje pan takie kłamstwa. Nie ma CV, którego bym nie przeczytała. Nie kolekcjonuje CV, które nie spełniają PODSTAWOWYCH kryteriów z ogłoszenia. To mój Święty Obowiązek!A jeśli spełniają wszystkie i co więcej składa człowiek, który może wejść w rolę bez zbędnego czasu na szkolenie a nie dostaje żadnej odpowiedzi to jak wygląda ten Twój Święty Obowiązek?

kadrowa

były

Widzisz to jest problem tych ludzi, którzy teraz tam mają coś do powiedzenia... oni sami nie wiedzą czego potrzebują. A na przyszłość zadbaj najpierw o nową umowę, którą możesz podpisać wcześniej niż w dniu podjęcia pracy. Generalnie jak lipa była tak lipa jest a i nowe kontrakty za chwilę się urwą ...

pretendent

step7

Witam jeśli chodzi o DURR to może i jest to firma na wysokim poziomie technologicznym ale jeśli chodzi o moją historie z tą firmą to powiem tyle nie źle zrobili mnie w balona byłem na trzech rozmowach z kierownikami i z dyrektorem działu automatyki no i przyjęli mnie, ja już wypowiedzenie dałem w firmie w której pracowałem a oni za dwa dni mi napisali że jednak umowy ze mną nie podpiszą bo znaleźli kogoś lepszego więc nie wiem czy jest sens z taką firmą wiązać jakąś przyszłość jak dzisiaj cie przyjmują a jutro zwalniają i każdy kto chce przejść do tej firmy niech się dobrze zastanowi czy przypadkiem ta w której pracuje teraz nie jest bardziej pewna niż DURR bo może zostać z ręką w nocniku tak jak ja!!!!

eks~
@step7

C (usunięte przez administratora) nia z grzybnią w tej chwili jest mimo, że firma ma perspektywy rozwoju. Problemem są niestety niemieckie [usunięte przez moderatora] a szczególnie ... sierotka [usunięte przez moderatora]

Robert
@eks~

Firma Durr nie poważnie traktuje pracownika. Polecam omijać ją szerokim łukiem, no chyba że ktoś np. absolwent chce zdobyć jakieś doświadczenie. Jest tam pewna klika i na możliwości awansu nie ma co liczyć nawet po 10 latach. Jak ktoś tu napisał, dobrze było za starego prezesa, a potem już tylko gorzej. Jest też prawdą, że to spółka cost center, a rzeczywiście człowiek się tam czuje jako koszt, a tak naprawdę wykonuje pracę profit. Ogólnie warunki płacy nie są tam złe, ale czuje się to wykorzystywanie pracownika na każdym kroku. Komus kto ma dobrą pracę nie polecam tam przechodzić, absolwent może spróbować.

Potwierdzam powyższą wypowiedź. Firma miała (i pracownicy) czas prosperity za pierwszego prezesa, który rozwijał, budował, a potem tylko gorzej.

eks ...

Świetna firma ... była za czasów pierwszego prezesa. Teraz kieruja nia ludzie którzy nie mają pojecia co tam robią. Wzięli stanowiesko z kasą bo dawali. Niemcy sami sobie strzelili w kolano zmieniając panujacy układ sił. Generalnie firma to już nie Profity Centy a Cost Center. A tym kosztem jest każdy pracownik i tak są traktowani.

Zostaw merytoryczną opinię o Dürr Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dürr Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dürr Poland Sp. z o.o.