Dürr Poland Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Dürr Poland Sp. z o.o.

Julia

Cześć! Znalazłam do nich ofertę na Shipping Specialist i myślę nad aplikacją :) Zaintrygowało mnie, że wymagają aktualny paszport, ktoś powie dlaczego? Czy to jest tożsame z delegacjami gdzieś za granicę Europy? :) Nie widzę za bardzo co oferują, więc ktoś napisałby coś o benefitach, czy przynajmniej opieka medyczna jest?

Śfagier
@Julia

Bo wyślą cię z wielką łaską raz w życiu w delegację za gramanice i dlatego potrzebują paszportu. Ale spokojnie, ja tu jestem sześć lat i nigdzie nie byłem????

Dyzio
@Śfagier

Aha, czyli nie ma co się aż tak napinać z tym paszportem. Przez 6 lat pracy ani razu nie zasłużyłeś na taka delegacje? Zwykle na ile dni są i do jakich krajów?

UI
@Śfagier

To jakie głównie osoby jeżdżą w delegacje? Czy takie wyjazdy są jakoś dodatkowo płatne i do tego dostaje się dietę? No i czy wiesz może jak wygląda dojazd i zakwaterowanie, wszystko jest opłacane przez firmę?

Refe Nowy wpis
@UI

Bez diet, ryczaltow i nadgodzin to praca delegacyjna nie mialaby sensu. Mowiac skrotowo delegacja podwaja pensje. Podobne zasady sa w kazdej firmie o podobnym profilu.

SM Nowy wpis
@Refe

Czyli mówisz, że dwa razy tyle jest za delegacje? Ciekawe, czy początkujący też w ogóle biorą w nich udział, jak się zdarzy jakaś. Czy to tylko dla bardziej doświadczonych? Ja się nie czuję taką osobą :D

Goldi

Praca i ogólne warunki są jak najbardziej w porządku, największym minusem tej firmy jest nie przeszkolona majnizsza kadra tak zwanych majstrów. Kolesiostwo, brak kultury oraz jakiego kolwwiek szacunku do pracowników niszczy wizerunek tej firmy, warunki super ale atmosfera okropna m

UK
@Goldi

Jakieś przykładowe sytuacje podasz? Co tak wpływa na tąę atmosferę? Nie da się robić na spokojnie swojej pracy i nie zwracać na to uwagi? Bo szkoda w sumie, skoro piszesz, że praca i warunki na plus. No i o jakim stanowisku mowisz?

Rafał
@Goldi

Powiem ci tylko tyle że w biurach jest jeszcze gorzej. Najbardziej sfrustrowani ludzie tam pracują

Rafał
@Goldi

Powiem tylko tyle że w biurach jest jeszcze gorzej. Pracują tam najbardziej sfrustrowani ludzie. Za złotówkę są w stanie wydrapać ci oczy. Ogólnie nie polecam

PLkv
@Goldi

Przychodząc do firmy jakiś czas temu nie wiedziałem czego sie spodziewać, szczegolnie że opinie z goworka są fatalne. Teraz nie wyobrażam sobie zmienić pracy na inną - przede wszyskim ze wzgledu na ludzi z którymi mam przyjemność tu pracować. Atmosfera jest bardzo przyjazna a ludzie kompetentni - gdy potrzebujesz pomocy zawsze ktos chetnie pomoże. Kierownictwo nie jest anonimowe, nie sa to przypadkowe osoby, tylko ludzie ktorzy od lat zwiazani sa z firmą.

KT
@PLkv

No to atmosfera w końcu spoko czy nie? Bo każdy tu pisze coś innego. A te kierownictwo to docenią jakoś dobrych pracowników? Awanse są tu możliwe?

PLkv
@KT

Od tygodnia już tu nie pracuje. Awans jak najbardziej wydaje sie możliwy, Atmosfera raczej ok. zależy od stopnia Twojej wrażliwości.

IZ
@Rafał

to aż tak słabo u nich z zarobkami? napiszesz ile u nich się zarabia? no i napisałeś, że tak każdy jest w stanie wydrapać oczy za hajs, masz na myśli może to, że jeżeli jest szansa na dorobienie sobie do wypłaty to zaczynają się kłótnie między pracownikami?

Siwy
@IZ

Gdzie szukać roboty wogole nie mają ofert mam na wózki widłowe mogę robic i na produkcji ma ktoś jakieś info

KP
@PLkv

Wiesz co? Nie można nie zapytać, co się takiego wydarzyło, że 11 listopada chwaliłeś firmę, a 21 listopada już w niej nie pracowałeś :) Nie to, że jestem wścibski, ale to trochę stawia pod znakiem zapytania Twoją pierwszą wypowiedź o tym, jak jest fajnie. Niestety :3

Było Nowy wpis
@KP

Podobno sporo osób zwolnili , bo słabo z pracą.

RI Nowy wpis
@Było

Ale to szefostwo zwolniło pracowników z racji tego, że słabo płacą? Czy to pracownicy zwolnili się z tego powodu, bo było to dla nich za mało? Jest to ogromna różnica, dlatego dopytuję, czy się nie pomyliłeś. :D mi aż tak bardzo nie zależy na wysokości wynagrodzenia, jak na stałej pracy. A chciałem się tu zatrudnić.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Dürr Poland Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 15 listopada

Praca ciekawa dosyć, taka z wyzwaniem. Może jedynie presja zbyt duża, która w znacznym stopniu negatywnie wpływa na całość. Jest też mobing, ...niestety, nawet pomimo tego, że firma rozsyła co jakiś czas emaile antymobingowe. Tu minus. Zatrudnianie przez agencje Randstadt też jest minusem dużym. Ale pomimo tego wszystkiego co gorsze, jest sporo plusów. Zarobki lepsze, nadgodziny płatne, soboty płatne (nie wiem jak teraz), premie, wakacje pod gruszą, inne bonusy, widełki wejścia/wyjścia, biura o wysokim standardzie, kawa z ekspresu dla każdego. Stołówka jest, ale jedzenie raczej mizerne. Parkingi na auta, zadaszenie na rowery, motocykle itp. W skrócie powiem tak: praca bardzo ciekawa (dla ambitnych), ale sporo jest spraw, które całość psują.

@Andrzej

Wow cały zestaw benefitów widzę. Wygląda to całkiem OK. Ale interesują mnie te wczasy pod gruszą. To firma dofinansowuje czy całkowicie finansuje takie wakacje? I czy każdy może z tego korzystać, czy trzeba mieć jakiś staż w firmie?

-eks
@Andrzej

o! wreszcie jest to praca dla ambitnych? zmiany, zmiany, zmiany

Zdzisław
@Marzena

Wczasy pod gruszą pochodzą z funduszu socjalnego.

Iza
@Marzena

Wczasy pod gruszą 400 zł. Wow.

Wika
@Iza

Ale przecież każdemu pracownikowi wczasy pod gruszą wyliczają inaczej. To, ile pracownik dostanie, jest uzależnione od zarobków zarówno jego, jak i członków jego rodziny. Podpytaj się innych. Każdy dostał 400 zł?

@Marzena

Dostaniesz 500 zł. Wczasy pod gruszą ;)

@-eks

To jest praca dla tych co ambicję zostawią na później. Dla relacyjnych. Nie dla ambitnych choć firma chce być nowoczesna. To tak jak hasło: zrównoważony rozwój. Zobacz rozwiniemy się ale nie za bardzo i nie za szybko.

@Andrzej

Biura o wysokim standardzie? Mówisz o zbiorczych pomieszczeniach?

Człowiek
@X

Dlaczego oceniasz, że to dla ludzi, którzy ambicje zostawiają na później? Ja jestem ambitny i co firma nie da mi możliwości rozwoju, czy o co dokładnie chodzi? Widziałem tu też takie wpisy, że firma ta jest dobra tylko na początek i chcę zrozumieć tak konkretnie dlaczego? Liczę, że Ty przedstawisz konkretne przykłady i będzie mi łatwiej hehe;)

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. BHP oferowane przez firmę Dürr Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Michaśka

Cześć Wam ;) myślę nad aplikacją na stanowisko Księgowej. Z tego co piszecie, to mają dość bogaty benefit pracowniczy. Trochę mnie ciekawi, czy to dalej obowiązuje, bo w ogłoszeniu nic o benefitach nie widzę :> Czy w ogóle jest szansa mieć system hybrydowy, czy raczej cała firma przerzuciła się na tryb stacjonarny? Powiecie jak atmosfera, bo czytając wasze opinie, to dużo pracownikowi oferują, ale dopatrzyłam się na wątku informacji o sporej presji i nie do końca przyjaznej atmosferze...

Iza
@Michaśka

Tu tylko stacjonarnie. Kontrola to podstawa. Firma nie korzysta z możliwości zaufania. Niby nowoczesność, ale kontrolowana.

bolo

Witam mam pytanko a jak wyglada placa na montazu elementow metalowych skrecanie w tej firmie warto podjac prace.

Karolin

Czy ktoś może się wypowiedziec na temat pracy w dziale księgowości? Czy atmosfera jest w porządku i czy jest duża presja czy raczej nie ?

X

Pracuje ktoś na dziale monter mechanik jak tam z atmosferą

Kubs

Pracuje ktoś w dziale monter mechanik jak tam z atmosferą w durr

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Programista PLC w Dürr Poland Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Kim jest Szwagier ...

Pytanie "Kim jest Szwagier i jemu podobni" jest o tyle zasadne, że @Pracodawca za pośrednictwem swoich tzw kierowników sprawia wrażenie brać pod uwagę przy ocenie pracowników ich skrzywione i krzywdzące opinie. Nie liczą się wyniki i jakość pracy a to co Ci pożal się boże "eksperci" mają do powiedzenia na temat innych pracowników a to często jest dodatkowo okraszone informacjami wręcz wymyślonymi. Czy w tak dużej fimie jak @Pracodawca jest mniejsce aby pozwalać na takie "yanushovanie"? Czy naprawdę @Pracodawca nie dostrzega problemu rotacji spowodowanej takimi opiniami na zasadzie działań na szkodę pracodawcy? Przecież dokładnie te opinie idą w świat i kładą się cieniem na tej firmie? Naprawdę chcecie być tak postrzegani? Czy już Wam nie zależy?

Człowiek

Jak wygląda praca w dziale zakupów? Potrzeba tylu specjalistów? Czy jest taka duża rotacja? Ogłoszenie wisi od dawna lub pojawia się co jakiś czas.

~eks
@Człowiek

Stara kadra (jeszcze z czasów Durrpolu) ogarnia tematy. Nowy narybek chyba szybko rotuje, bo ilościowo nawał pracy jest chyba przytłaczający co powoduje sporą nerwówkę.

Pragmatyk

Tu jest tylko ten przerób i wypłata na czas. Nic więcej. Chyba że jesteś kierownikiem.

Czesław
@Pragmatyk

No a kierownik co ma więcej prócz wypłaty? Może się rozwijać? Tylko przełożeni są wysyłani na szkolenia, a szary pracownik nie?

Tig

A jak tam spawacze z praca?na jakie stawki można liczyć?

Marzena

Czy macie info o stanowisku Software Developer? Jestem ciekawa rekrutacji? Czy prowadzi ją HR czy ktoś już z działu IT? I o co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej, czy są jakieś zadania?

Arek
@Marzena

Jeśli jesteś prosto po studiach to Durr na początek może być, jeśli masz już doświadczenie w programowaniu (chodzi o developerke web, serwerów, mobilne) to w Durr za bardzo się nie rozwiniesz, lepiej poszukać czegoś stricte z IT. A na rozmowach pytają o rzeczy które są w ogłoszeniu o pracę czyli coś z obiektowego programowania, bazy danych itd.

Jerzy
@Arek

Tylko pytają czy trzeba wykonać jakieś zadanie? Ty jak wspominasz rekrutacje? Było bardzo trudno się dostać i ustawiają poprzeczkę wysoko dla kandydatów?

Pistorius
@Marzena

Rozmowa kwalifikacyjna nie jest jakoś specjalnie wymagająca. Oczywiście pada parę pytań typu "Co to jest programowanie obiektowe" albo "Jakiej komendy użyjesz aby wydobyć z bazy danych.." ale głównie rozmowa polega na przedstawieniu samego siebie. Co do stanowiska Software Developer to z IT ma tyle wspólnego co świnka morska z rybami. W 95% swojej kariery, będziesz programować w wewnętrznej nakładce Power Pointa. Natomiast zastanowiłbym 2 razy czy tam aplikować, bo przełożeni nie wprowadzają tam miłej atmosfery pracy, a jeśli powiesz że coś jest nie tak, to dowiesz się że powinieneś/powinnaś być wdzięczny/wdzięczna że tam pracujesz.

Roman
@Pistorius

Ten klimat obowiazuje w calej firmie czy tylko poszczególnych działach ?

Projektant

Tu nie ma pracy dla ambitnych. To jest praca dla robotów zaprogramowanych na przerób. Szablon i schemat. To praca dla młodych co to nie znają innych możliwości, przywykną, będą mieli kasę na czas i nic więcej nie chcą.

Hanna
@Projektant

Czyli co, każdy krok w pracy ma konkretne wytyczne? Nie ma szans na zrobienie czegoś bez nadzoru innych, tak sam od siebie? Ta kasa na czas to już powinna być standardem. Napisz chociaż, że to jakaś spoko suma? Czy tez nie bardzo?

Poros

Cześć. Był ktoś w tym roku po podwyżkę? Chętnie dają czy standardowa gadka że znowu nie ma pieniędzy i firma musi spinać budżet?

Gorzałka
@Poros

0 podwyżek 0 awansów Orka, tyrka dla niemiaszka za grosze. Do tego zastraszanie i (usunięte przez administratora). Uciekajcie.

Julia
@Poros

A zamierzasz ubiegać się o wyższą pensję, czy rozważasz złożenie CV? Jeśli zamierzasz dopiero aplikować, to pewnie da się wynegocjować stawkę ale może pracownicy nam podpowiedzą? Nie spotkałam jeszcze pracodawcy, który chętnie by dawał podwyżki :D Ale jeśli się uda daj znać, generalnie jestem ciekawa zarobków tutaj.

Poros

Czy zostając project menedżerem albo project liderem są obowiązkowe kursy z bycia jak największym bur????akiem...? Pytam z ciekawości bo może o czymś nie wiem... Większość z nich nawet nie odpowiada cześć plus oczywiście uważają że jego zadanie jest oczywiście najpilniejsze mimo że przeleżało miesiąc w skrzynce i dopiero teraz się za to wziął xD

-eks
@Poros

Czyli taki standarowy poziom w każdym korpo jak wydaje Ci się, ze liwutesz od swojej zyebystosci.

@Poros

A to w jakich działach takie coś się zdarza, raczej margines czy w większości? :/ Atmosfera ze współpracownikami jest chociaż dobra? Z tego co piszesz to chyba dużo naraz tasków dostajecie, da radę wszystko ogarnąć na spokojnie?

~eks
@Marzena

A zamiast "tasków" nie da sie używać słowa "zadań"? Tak po polsku naprawdę się nie da? taski, kipiaje, kole, mitingi, dedlajny ...

Serio????
@Marzena

(usunięte przez administratora) szkolenia z uprzykrzania ludziom życia mają dość często. Taka polityka firmy. Z daleka od nich - no chyba że ktoś lubi jak mu nawijają makaron na uszy i jeszcze chce w to wierzyć...????????????

Bywalec toalety a2

Tak. Potwierdzam. Po zmianie miejsc trochę się uspokoiło ale dzisiaj też spotkałem włosy w 3 kabinie. Okropne to jest. Kiedy to się wreszcie skończy i ktoś z tym coś zrobi

Marzanna

Czy w Durrze są owocowe czwartki, czy tylko sprawdzane są owoce Waszej pracy?

@Marzanna

Tylko project menedżerowie dostają paczki w czwartek z ciastami ewentualnie pizza. Reszta standardowo wielkie nic

Zostaw merytoryczną opinię o Dürr Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dürr Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 4 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dürr Poland Sp. z o.o.