’Durr Poland Sp. z o.o

Radom

Opinie o ’Durr Poland Sp. z o.o

eks ... 2010-04-18 14:44:04
Świetna firma ... była za czasów pierwszego prezesa. Teraz kieruja nia ludzie którzy nie mają pojecia co tam robią. Wzięli stanowiesko z kasą bo dawali. Niemcy sami sobie strzelili w kolano zmieniając panujacy układ sił. Generalnie firma to już nie Profity Centy a Cost Center. A tym kosztem jest każdy pracownik i tak są traktowani.
anonim 2011-10-28 22:56:37
Potwierdzam powyższą wypowiedź. Firma miała (i pracownicy) czas prosperity za pierwszego prezesa, który rozwijał, budował, a potem tylko gorzej.
step7 2012-02-05 22:48:40
Witam jeśli chodzi o DURR to może i jest to firma na wysokim poziomie technologicznym ale jeśli chodzi o moją historie z tą firmą to powiem tyle nie źle zrobili mnie w balona byłem na trzech rozmowach z kierownikami i z dyrektorem działu automatyki no i przyjęli mnie, ja już wypowiedzenie dałem w firmie w której pracowałem a oni za dwa dni mi napisali że jednak umowy ze mną nie podpiszą bo znaleźli kogoś lepszego więc nie wiem czy jest sens z taką firmą wiązać jakąś przyszłość jak dzisiaj cie przyjmują a jutro zwalniają i każdy kto chce przejść do tej firmy niech się dobrze zastanowi czy przypadkiem ta w której pracuje teraz nie jest bardziej pewna niż DURR bo może zostać z ręką w nocniku tak jak ja!!!!
eks~ 2012-03-16 14:17:44
C [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nia z grzybnią w tej chwili jest mimo, że firma ma perspektywy rozwoju. Problemem są niestety niemieckie [usunięte przez moderatora] a szczególnie ... sierotka [usunięte przez moderatora]
pretendent 2012-10-09 10:32:20
Mhmmm do firmy nie ma szans dostać się ktoś kto nie ma pleców ale w Radomiu wszędzie tak jest, szkoda że Pani [usunięte przez moderatora] kasuje aplikacje bez czytania, ale przecież to jej Święte Prawo:)
były 2012-11-06 00:22:00
Widzisz to jest problem tych ludzi, którzy teraz tam mają coś do powiedzenia... oni sami nie wiedzą czego potrzebują.
A na przyszłość zadbaj najpierw o nową umowę, którą możesz podpisać wcześniej niż w dniu podjęcia pracy.
Generalnie jak lipa była tak lipa jest a i nowe kontrakty za chwilę się urwą ...
kadrowa 2012-11-07 13:53:43
pretendent - 2012-10-09 10:32:20

Nie wiem na jakiej podstawie wypisuje pan takie kłamstwa.
Nie ma CV, którego bym nie przeczytała.
Nie kolekcjonuje CV, które nie spełniają PODSTAWOWYCH kryteriów z ogłoszenia. To mój Święty Obowiązek!
esk~ 2013-01-13 22:53:21
kadrowa - 2012-11-07 13:53:43

pretendent - 2012-10-09 10:32:20

Nie wiem na jakiej podstawie wypisuje pan takie kłamstwa.

Nie ma CV, którego bym nie przeczytała.

A jeśli spełniają wszystkie i co więcej składa człowiek, który może wejść w rolę bez zbędnego czasu na szkolenie a nie dostaje żadnej odpowiedzi to jak wygląda ten Twój Święty Obowiązek?
pytajacy 2013-01-26 17:46:03
Mam pytanie czy warto rezygnować z pracy w innej firmy i wiązać swoją przyszłość z tą firmą? Oczywiście na lepszych warunkach niż w poprzedniej.
Krówka 2013-02-21 17:38:17
Firma naprawdę w porządku. Sporo pracy, sporo wysiłku ale przynajmniej jest tego efekt, szanują człowieka, dbają o pracownika. Niestety nie mogę powiedzieć tego o poprzednich moich pracodawcach. Mam nadzieję że zarządzający będą prowadzić w dobrą stronę bo widać sens wkładanej pracy. Chyba najlepszy pracodawca w Radomiu i całkiem niezły ogólnie.
2013-09-25 19:58:48
Powiem Wam tak kochani. Jeżeli chodzi o pracę centralnie w Durze, to nie powinniśmy narzekać. Natomiast jak gadam z chłopakami, którzy pracują w firmach podwykonawczych to w zasadzie nie wiem co niektórzy tam robią...Śmieszne pieniądze im proponują za pracę. Mówię o 2 firmach podwykonawczych tzw. głównych. Na miejscu kwota 12-13 zł za godzinę...w drugiej firmie 15-18zl. Ciekawy jestem jak na delegacjach, my mamy diety, dodatki itd...a tamci? Szczerze wątpię. Cieszę się, że trafiłem bezpośrednio do Durru. Nie ma lekko, ale nie lubię się lenić, dlatego też czuję się w tej kwestii spełniony. Jestem dobrze wynagradzany za dobre spełnianie obowiązków. Współczuję tym, którzy trafili do podwykonawców. Będą tam tkwić, bo mamy niepisaną zasadę, że nie ma tzw. podbierania sobie pracowników. A chłopaki się marnują po prostu, pracując na swoich szefuniów. Ja znam przynajmniej dwóch, którzy bardziej przydali by się centralnie Durrowi. Ogarnięci, mający pojęcie, lojalni wobec swoich pracodawców - aż nad to w tym wypadku. Szkoda mi Was chłopaki, bo się marnujecie. Pozdrówka.
:-) 2013-10-01 16:36:21
CZY KTOŚ WIE KIEDY ZACZNIE SIĘ ZNOWU PRACAAA TAM....CZY TA PRZERWAAA TO BĘDZIE TAKA DŁUUUUUGA?????
;-) 2013-10-11 18:46:30
W praaacy ....wiekszość do grudniaaa na wolnym ....nie ma roboty wiecie coś na ten temat....
eks 2013-10-13 21:41:19
Nie ma i nigdy nie było żadnej niepisanej umowy o niepodbieraniu pracowników. Każdy kto tak pisze kompletnie nie zna tematu. Durrowcy kiedy wreszcie pozbędziecię się [usunięte przez moderatora] firma może zacznie mieć szacunek. A tak lipa.
koleś 2013-11-09 20:08:24
Witam
Pracowałem kiedyś z gościem, który pracował w Durr. Zwolnili go z dnia na dzień - z opowiadań wiem. Prezes do mnie dzwonił. Wielką łache robi, że zaprosi na rozmowe. Ogólnie brak kultury. Kasa podobno nie najgorsza, ale... nie wiem na bank. Gloryfikować tej firmy bym nie gloryfikował... Jak to Radom...
Pozdro
Robert 2014-01-30 10:31:31
Firma Durr nie poważnie traktuje pracownika. Polecam omijać ją szerokim łukiem, no chyba że ktoś np. absolwent chce zdobyć jakieś doświadczenie. Jest tam pewna klika i na możliwości awansu nie ma co liczyć nawet po 10 latach. Jak ktoś tu napisał, dobrze było za starego prezesa, a potem już tylko gorzej. Jest też prawdą, że to spółka cost center, a rzeczywiście człowiek się tam czuje jako koszt, a tak naprawdę wykonuje pracę profit. Ogólnie warunki płacy nie są tam złe, ale czuje się to wykorzystywanie pracownika na każdym kroku.
Komus kto ma dobrą pracę nie polecam tam przechodzić, absolwent może spróbować.
Zax 2014-04-07 23:10:35
Ciekawe, czy ta rekrutacja świadczy o rozwoju durr, czy jednak o rotacjach, jakby którys z pracowników był zorientowany i napisał byłbym zobowiązany.
hermino 2014-04-16 20:31:52
pracowałem kiedyś w durr na hali i było całkiem spoko. Choć trudno było nawiązać jakiś kontakt z innymi pracownikami
szela 2014-04-18 13:55:57
też tam byłem ale krótko i zgadzam się z @hermino. Czasem można dostać się na krótko do takiej dodatkowej łatwej roboty
pele 2014-04-18 22:58:10
ale to były już jakieś stare czasy czy obecnie też można się załapać do pracy w durr? chodzi mi o dłuższą współpracę
Klaudia Hiszpania 2014-08-19 09:16:13
Witam, byc moze zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale jestem zainteresowana nawiazaniem kontaktu z firmami podwykonawczymi, ktore specjalizauja sie w montazu (mechanika, elektryka i/lub oprogramowanie). Zainteresowanych prosze o wyslanie maila z danymi kontaktowymi (wystarczy imie i nzawisko i nr telefonu) na adres: asas@asas.es. Dziekuje.
Znajomy 2014-11-02 18:43:25
Podobno nie można już kasować niewygodnych wpisów.
Trzeba zacząć rekrutować a nie maskować swoją nieudolność!
Na samej wazelince daleko się w tej firmie nie zajedzie
Brak chętnych bo .........długo by gadać.
Znajomy 2014-11-02 18:43:25
Podobno nie można już kasować niewygodnych wpisów.
Trzeba zacząć rekrutować a nie maskować swoją nieudolność!
Na samej wazelince daleko się w tej firmie nie zajedzie
Brak chętnych bo .........długo by gadać.
blady 2014-11-14 13:46:18
jak wygląda rozmowa rekrutacuja w durr?? co sprawdzają o co pytaja?? na stanowisko Mechanical Designer
casowir 2015-02-24 22:22:38
szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną o co pytaja w tej firmie i jak sie najlepiej przygotowac do niej i zaprezentowac z góry dziekuje za odpoiwedzi...
Der Untergang 2015-03-19 23:59:15
Witam Państwa, moje zapytanie dotyczyć będzie pracy w DURR. Wysłałem ponad 3 egzemplarze CV z danymi personalnymi. Mam wykształcenie, uprawnienia, świadectwo ukończenia szkoły, dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe oraz doświadczenie - w końcu pracowałem w tej firmie pośrednio u podwykonawcy za bardzo śmieszne grosze w Energomont 2 - Panie i Panowie, który już tam nie pracuje. Eldam nie chce mnie przyjąć pomimo moich wieloletnich starań co DURR, a firmy zatrudniają ludzi bez wykształcenia (wiem, że DURR ostatnio przed Lutym przyjął pracownika jako kontrolera jakości za 3400zł/netto tylko z podstawowym wykształceniem a rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem trwała ~ 2 godziny). Wiem wszystko. Wyrwę sobie ten kawałek chleba siłą. Ochroniarz zabrał moje CV, nie dotarło do adresata?! A sekretarka łaskawie raczyła pokazać moje skromne CV Panu Pawłowi? Chyba jej się nie chciało. A moje bezpośrednie prośby nie dawały skutku. Byłem tam i pracowałem tam. Znam strukturę, rynek pracy, i inne zagadnienia. Trudno o rozmowę kwalifikacyjną, co? Dobrze. Ten wpis zniknie, jeżeli pozytywnie załatwimy sprawy rekrutacyjne. Dajcie szansę na pracę tym, którzy zasłużyli, a nie zatrudniacie po tak zwanej znajomości. To koniec mojej cierpliwości.
pracodawca 2015-03-29 18:37:11
Zazdzroszczę takich chętnych do pracy.A może zechcesz przyjść do podobnej firmy.
Kontakt zybi1969@icloud.com
Znajomy 2016-01-29 20:57:45
Prawdą jest że Czarna Madzia jest na wylocie?Wzua
Kate 2016-03-03 16:40:19
Witam, probuje się dostać do pracy w dziale marketingu lub podobnym z wykorzystaniem mojego płynnego języka niemieckiego, jednak po wysłaniu dokumentów aplikacyjnych cisza i cisza... czy ktoś wie jak się tam można dostać bez znajomości??:(
Kaktus 2016-03-06 21:20:02
Są aroganccy.Mają pełne brzuszki to po co będą odpowiadać?
Klasa Panów
13 2016-08-23 16:34:01
Witam.
Mam pytanko do pracownikow Durr którzy pracują na produkcji,ile może tam zarobić spawacz?
wilk 2016-10-10 17:38:11
spawacz 4-5tys
Programista wyklęty 2016-10-11 16:36:45
na samogon wystarczy
amo 2016-10-12 12:59:35
A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na młodszego specjalistę ds. planowania łańcucha dostaw? Skoro jest zapewniona umowa o pracę i nawet dorzucają do tego odpowiednie benefity socjalne typu dofinansowanie do ubezpieczeń, to się nie dziwię, że są tak popularnie
Kristine Neunteufel 2016-11-12 22:10:48
Pracowałem w firmie DURR ok. 10 lat temu na stanowisku specjalisty, kiedy nazywała się jeszcze DURRPOL. Wtedy cieszyła się dosyć dobrą renomą na rynku radomskim.
Jak w większości firm polskich najpierw jest tzw. rekrutacja wewnętrzna czyli szukamy wśród rodziny, znajomych a dopiero później na zewnątrz. Tu się nie ma co oszukiwać bo działa tak w bardzo dużej ilości firm.
Rozkazy przychodzą z Niemiec, także na ogólną politykę Polski management ma bardzo słaby wpływ.
Gdy były "chude" czasy w efekcie których i mnie podziękowano za pracę, bo był zastój na rynku motoryzacyjnym, nie było kontraktów i tzw. "kryzys" nie było mowy, aby firma rozpoczęła alternatywną działalność mimo posiadanych możliwości i zespołu. Po prostu nie. Albo aktualna działalność albo nic. Niemieckiego właściciela nie obchodziło, aby ratować zespół. Ma być to i koniec. Jak jest nadmiar pracowników w stosunku do kontraktów - zwolnić. Zdarzały się wyprowadzenia "za kołnierzyk" za bramę. Dosłownie. A gdy okazywało się, że ktoś tylko wykonywał polecenia przełożonego wzywano go z powrotem na "negocjacje", aby zawrzeć ugodę "na sprawne i bezproblemowe" zakończenie współpracy. Bo oczywiście człowiek tak sponiewierany nie miałby większych problemów w sądzie.
Jak w każdej firmie były osoby, które miło wspominam a też takie, które spotykając obecnie na ulicy udałbym, że nie znam i nie chcę pamiętać...
Sądząc po powyższych komentarzach w dobrą stronę to nie idzie. Kierownictwo nadal to samo...
Zostaw swoją opinię o ’Durr Poland Sp. z o.o - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ’Durr Poland Sp. z o.o