VNV GLOBAL STUDIO Drukarnia - Producent Reklam

Tarnów

Opinie o VNV GLOBAL STUDIO Drukarnia - Producent Reklam

anonim 2011-06-09 16:00:48
Uwaga na tą firmę nie zamawiajcie u nich nic. ( usunięte przez administratora ) I nie można się potem w żaden sposób z nimi skontaktować. U mnie sprawa ciągnie się od lutego a potrzebowałam tylko 2 tys. wizytówek i 5 tys. ulotek a nie dostałam nic a pieniądze zapłaciłam. UWAŻAJCIE
Lord Vader 2011-11-09 11:01:37
Z Firmą Global Studio LTD z Tarnowa moja Agencja wspołpracuje już jakiś czas, ale dopiero teraz pojawiły się kłopoty, tzn zaraz po wyborach. Na wizytówki czekałem miesiąc, biorąc pod uwagę, że te wizytówki nie były dla mnie tylko dla klienta, no ale doszły. Po pewnym czasie zamówiłem dwa komplety wizytówek dwustronnych po 1000szt. Panowie zrobili ciekawy myk, bo połączyli pierwsze strony tych wizytówek w jedną, tak że z jednej strony miałem dane jednego klienta a po drugiej stronie dane drugiego. Ciekawie, prawda?? :) Trzeba być chyba( usunięte przez administratora ) żeby tego nie zauważyć. Zgłosiłem reklamację, oczywiście bez odzewu. Zarządałem zwrotu ( usunięte przez administratora ) oczywiście też bez odzewu. Naprawdę dajcie sobie spokój z nimi, jest tylko odpowiedzialnych drukarni w Polsce. Czasami lepiej dać te ( usunięte przez administratora )więcej, a mieć pewność, że wasz klient nie będzie rozczarowany.
Weronika 2012-01-05 15:00:40
Kompletnie nierzetelna firma. Nie można się o nic doprosić, kontakt fatalny. Nie czytają w ogóle informacji zawartych w mailach....informacje sobie a to co robią z projektami sobie...
Nie mówiąc o tym, że nie szanują klienta, jego czasu, i pieniędzy.
Spóźnienia to u nich norma.
Robili dla mnie trzy projekty wizytówek i zawsze szło jak po grudzie i z ogromnymi spóźnieniami.
klient 2012-04-11 15:03:23
Firma widmo nie polecam na zamówienie czekam 3 miesiące ani pieniędzy ani druków, kontakt hehe za dużo maja telefonów które nie działają (zostaw wiadomość po 2 sygnałach) 0 kompetencji !!!!
simka 2016-04-23 10:09:36
anonim, standardowo trzeba przepracować 3-6 miesięczny okres próbny. Potem można w zależności od swojego dośwaidczenia zawalczyć o lepsze warunki i wymarzoną umowę o pracę. Słyszałem, że warto mieć min. rok doświadczenia.
Zostaw swoją opinię o VNV GLOBAL STUDIO Drukarnia - Producent Reklam - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VNV GLOBAL STUDIO Drukarnia - Producent Reklam