EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.

Iwona

Może ktoś ma doświadczenie z tą firmą, jeśli chodzi o stanowisko marketingowe ? Mam w nast. tygodniu rozmowę i z waszych opinii wynika , że firma kiepska ....

Inthenameofjs
@Iwona

Firma kiepska nie jest, aczkolwiek bardzo, bardzo specyficzna:-) Mozna zagoscić tam na dluzej lub krocej, zaleznie od predyspozycji i upodoban kandydata, jak wszedzie nie kazdemu jest dane zaposcic korzenie. Podobno sa i tacy co juz ponad rok tam pracuja, ale tu sie pewnie nie wypowiedza.

Iwona
@Inthenameofjs

no ro nie wygląda to ciekawie :(

Rychoo

Ile tam można zarobić w momencie nauki języka jako inżynier budowlany? Jestem w stanie za te pieniądze się utrzymać w niemczech przez te pól roku szkolenia??

doświadczony

firma bardzo rzetelna. Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas. Umowa o pracę, żadne zlecenia. nie ma też żadnych kar umownych jak pisze -pracownik- . Kontakt z pracodawcą bardzo łatwy, ponieważ wszystko jest omawiane bezpośrednio z właścicielami podczas spotkań, konferencji itd. zatem komunikacja bardzo łatwa. Polecam.

@doświadczony

Widocznie nie miałeś niemieckiej umowy do podpisania tylko polską.

@pracownik

Pracownik, a co możesz jeszcze powiedzieć o tej firmie? Jak wygląda siedziba? Warunki, płaca itd? Szanse rozwoju?

Zatrudniony
@Zainteresowany

Zainteresowany, siedziba firmy w Weimarze jest bardzo nowoczesna, dobrze wyposażona. Płaca uwzględniając polskie warunki ponadprzeciętna. Jeżeli chodzi o rozwój są przygotowane różne programy szkoleniowe. Polecam.

As
@Zatrudniony

Witam wszytskich zainteresowanych. Zatrudniony czy mógłbyś cos więcej powiedzieć o tej firmie? Czy w siedzibie w Polsce komunikujecie się w jezyku obcym? Znam jezyk angielski, niemieckiego niestety nie. Czy to duzy problem? Jak wyglada praca w siedzibie matce?

Zatrudniony
@As

W siedzibie w Polsce komunikuje się w języku polskim. Brak znajomości niemieckiego stanowi pewną barierę, ale firma finansuje kurs języka niemieckiego, więc jak są chęci nauki to zapraszamy. Praca w Centrali w Niemczech jest zazwyczaj oferowana w formie szkolenia/wdrożenia do pracy, tak aby po paru miesiącach przeszkolenia móc wrócić do Polski, jeżeli taka ścieżka powrotu jest przewidziana umownie.

Rychoo

Też składałem do nich swoje dokumenty, jako że nie znam niemieckiego pytałem czy jest w ogóle sens. Pani odpisała mi na maila, że najważniejsze żebym chciał się uczyć a brak języka nie mieckiego nie jest problemem. Ile tam można dostać jako inzynier budowy?? Jak widać tutaj są bardzo różne opinie na temat samej firmy. Niestety większość negatywnych, mnie w sumie interesowałoby nawjażniejsze czyli czy płacą na czas i czy rzeczywiście finansują kurs niemieckiego. Jeszcze jedno mnie zastanawia skoro ja nie znam w ogle niemieckiego to po jakiemu będzie rozmowa kwlifikacyjna?

Aplikant.

@ Zatrudniony Mam pytanie na jakim stanowsiku pracujesz w tej firmie? Właśnie zaaplikowałem tam na stanowisko inżyniera budowy. Piszą w ofercie, że są wstanie ufundować kurs językowy etc. Jak opis na ofercie ma się do rzeczywistych warunków? Jak z czasem wdrożeniowym?

Aplikant.

Coś więcej mogłabyś napisać?

Nie polecam,(usunięte przez administratora) Chaotyczni, brak konkretów, trudny kontakt z pracodawcą.

Roman

Gdyby właściciele byli ciemniakami, nie zbudowaliby tak dużego i stabilnego finansowo przedsiębiorstwa, warto być obiektywnym

Generalnie solidny pracodawca o korzeniach niemieckich. Warunki pracy dobre, wynagrodzenie konkurencyjne w porównaniu do innych ofert pracy. Zwroty kosztów dojazdu za rozmowę kwalifikacyjną w przypadku podróży do Niemiec na bardzo duży plus, różnorodność zadań możliwych do wykonywania jako że firma sama zarządza portfolio swoich obiektów. Firma oprócz Niemiec i Polski, ma także nieruchomości na Słowacji i w Czechach. Polecam.

mn

Witam, wlasnie ubiegam sie o staz w tej firme w Niemczech. Prosze o podzielenie sie informacjami o tej firmie, o mozliwym wynagrodzeniu, kulturze pracy itp.

doświadczony były

Firma jest zorganizowana bardzo profesjonalnie i przyjaźnie dla pracownika. Jak w każdej firmie są plusy i minusy, ale generalnie polecam. Wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, doświadczenia i stażu w firmie. Pracownicy z dłuższym stażem są doceniani sprawiedliwe rozwiązanie. Wszelkie rozliczenia (koszty przejazdu itd.) są zwracane pracownikowi, nawet te w związku z odbyciem rozmowy kwalifikacyjnej. Naprawdę solidny pracodawca.

lal

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Inżynier / Kierownik z niemieckim . i czy rzeczywiście zaniżają pensje i nie chcą zwracać kosztów przyjazdu

natasza

nie polecam, z całego serca odradzam.

Brunet

Hej, mozesz podac jakis kontakt na siebie, chcialbym pogadac w sprawie pracy w tej firmie. Pzdr. Brunet

an

Niestety nie mam dobrego doswiadczenia z tą firmą, przede wszystkim kazą przyjezdzac na rozmowy kwalifikacyjne az do Niemiec, po czym ze zwrotem kosztów podrózy sa same problemy, mimo ze obiecują ze zwracają koszty, trzeba im sie ciagle o nie przypominac, trzy razy pytaja o oczekiwania finansowe a potem i tak oferują duzo nizsze wynagrodzenie, przy czym okres probny jest zawsze najpierw w Niemczech i koszty przerastaja wynagrodzenie, jak człowiek chce znimi wyjasnic sprawe to odpowiadaja ogolnikami, nie na pytanie, i na koniec wycofujaoferte jesli ktos sie nie zgodzi na ichwarunki. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o EUROINVEST SALLER Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROINVEST SALLER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROINVEST SALLER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.