EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.

Orientujecie się w tym na jakich teraz konkretnie wynikach może zależeć Pracodawcy? Mam na myśli tę poprzednią opinię. Było w niej napisane, że inaczej jest na rozmowie a inaczej w rzeczywistości. Tylko jakie są te wymagania i czy każdemu udaje się je spełnić?

Zniesmaczony Nowy wpis

Chciałbym wszystkich ostrzec przed tą firmą... na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują samochód służbowy oraz podwyżkę za wyniki w pracy... w praktyce ciągły stres, rozszerzanie zakresu zadań i obowiązków, zero gratyfikacji

Doma

Cześć! Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy jako architekt w DE? Mam zamiar kandydować na to stanowisko, ale negatywne opinie sprzed kilku lat mnie odrzucają. Czy zmieniło się coś w firmie? Warto kandydować?

gość Nowy wpis
@Doma

daj sobie spokoj, szkoda twoich nerwów, jest tyle fajnych miejsc pracy w których ominie Cię stres i dostaniesz jakąś szansę rozwoju i godne zarobki

Mieczysław Nowy wpis
@gość

nie robią tu szkoleń pracownikom, choćby wdrożenia na początek? a te zarobki, to, ile one wynoszą na miesiąc? Bo może się okazać, że teraz zarabiam więcej.

bulbulator

Obecnie rekrutują do biura we Wrocławiu na stanowisko prawnik. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej, warto czy unikać?

bulbulator

A mógłbyś coś więcej powiedzieć? Co to oznacza ta nagonka na tabelki. I jakie są płace? Czy Twoi znajomi z działu prawnego są zadowoleni?

Budowlaniec
@bulbulator

Każdy dział ma swoje tabelki. Excel, które musi wypełniać dzień i noc. Wynagrodzenie bardzo ok. Strzeż się...

Maria

Co tak się dziwisz? Bardzo treściwy wpis, muszę ci powiedzieć. A tak na poważnie, to o co chodzi, coś z tym wynagrodzeniem? Bardzo jestem ciekawa, czy serio jest takie dobre.

Tomasz

Każdy jest dorosły i może wybrać prac w firmie lub odejść skoro jest tak źle?

Kropek
@Tomasz

Lepiej przeciwdziałać, niż leczyć... (usunięte przez administratora) XXI wieku...

Smerf
@Tomasz

Ludzi trzeba szanować. I dobrego pracownika też. każdy ma zły dzień albo problemy.

Olek

Ludzie do pracy przychodzi się pracować a nie obijać!!

Smerf
@Olek

Ale czy zakład nie jest szkodliwy?

Krystyna

Na forum pojawiło się wiele negatywnych komentarzy o EUROINVEST SALLER. A czy ktoś posiada odmienne zdanie i jest zadowolony z pracy dla tej firmy? Może ktoś ma pozytywne doświadczenia EUROINVEST SALLER? Myślę, że wypowiedź o tym jak wygląda zatrudnienie u tego pracodawcy z innej perspektywy pomoże przyszłym pracownikom.

Nadia
@Krystyna

Witam, pracuje w firmie Saller i jestem zadowolona, oczywiście jak wszędzie obowiązują zasady i pracy jest sporo, ale np dla mnie to na plus, nie czuje, ze siedzę bezczynnie 8 h i otrzymuje za to wynagrodzenie. Tez sie naczytałam negatywnych opinii przed zatrudnieniem- w tej chwili mogę powiedzieć, warto spróbować i samemu się przekonać a nie wierzyć we wszystkie wpisy na internecie. Pozdrawiam

Rodzynek
@Nadia

Jeżeli ktoś jest asystentką lub pracuje na sekretariacie, a praca polega na skanowaniu i drukowaniu umów oraz wysłaniu kilku maili to raj. Na innych stanowiskach zapierdziel, młyn i miesięczne przyjazdy kontroli z Niemiec i wytykanie błędów. Dobrze, że już nie pracuje w dziale najmu dla tej firmy.

Rysio podróżnik
@Krystyna

Nie polecam tej firmy. Zanim zaczniesz dla nich pracę , musisz przejść szkolenie w każdym z działów : organizacji, asystentura Józefa oraz jego żony, dział IT , następnie koordynacją polska i dopiero wtedy trafiasz do swojego działu. Cały czas Cię egzaminują, żyjesz w ciągłym stresie , że nie przejdziesz szkolenia ,co systematycznie podkręcają pracownicy tej firmy , a na koniec jak udowodnisz, że coś potrafisz ,ale nie spodobasz się jednej Pani , która skutecznie mibbinguje , wywalą Cię . Zmarnujesz 3 miesiące swojego życia i zostaniesz z niczym . Cały Saller . Nie polecam . Zarobki też na głowę nie biją.

Pawel
@Rysio podróżnik

Tak się złożyło, że znam całą historię. Nie mam potrzeby nadawać sobie innego imienia niż dali mi moi rodzice, więc temat kto jest kim uznaję za zakończony. Brak kompetencji można przykryć czasem miłą aparycją, lecz jeśli i tego nie staje, pozostaje szkalowanie innych ludzi. @Rysio, zastanów się- czy rzucanie kalumni jest najlepszym sposobem na podbicie swojego Ego? Twoja ocena sytuacji i zdarzeń świadczy o tym, że straciłeś kontakt z rzeczywistością. Swoimi słowami obrażasz kilkaset ludzi którzy w tej firmie pracują i są ze swojej pracy zadowoleni. Mnie również. Generalnie-wypraszam sobie. I mam nadzieję że więcej ludzie twojego pokroju nie będą obrażać mojej inteligencji. Nikt nie traktował tam ciebie lepiej lub gorzej od innych. To ty masz problem.

Bucky

100% racji

Rafał
@Rysio podróżnik

Te zarobki o których wspominasz to na jakim były poziomie? To, że niezbyt wysokie to już wiem, ale ile konkretnie można było wyciągnąć? Powiesz?

Rafał
@Bucky

To co? Też przechodziłeś te szkolenia jak opisywał Rysio? I co ? Utrzymałeś się dłużej niż trzy miesiące? Na jakiej umowie pracowałeś, bo zastanawiam się czy dają tylko zlecenie, czy coś lepiej?

Bruno
@Rafał

ze 3 tysiące maks

Bruno
@Rafał

Na początek dają zlecenie

bez sensu

to niepowazna firma, wysylasz cv, pozniej okazuje sie ze pojawiaja sie dodatkowe wymagania, ktorych nie bylo w ogloszeniu a jakas pani po wskazaniu, ze to niepowazne traktowanie, odpisuje, ze jej wydawalo sie co oczywiste, ludzie szkoda czasu, zauważcie ze caly czas jest rektrutacja na te same stanowiska, co oznacza, ze albo jest duza rotacja, albo nie potrafia sie na kogos zdecydowac

Firma działa czy postojowe ?

Na jakim poziomie trzeba znać język niemiecki? B1 z chęcią dalszej nauki wystarczy? W ogłoszeniach o pracę podany jest stopień komunikatywny, ale dla każdego oznacza to coś innego

tomek

Fatalne warunki zatrudnienia, zwłaszcza wynagrodzenie.

Grzegorz

Co do proponowanej pensji - Kierownik Obiektu to 8000 brutto. Tyle co w niemieckim Amazonie jako pakowacz :)

Julia
@Grzegorz

Czy na wspomniane przez Ciebie wynagrodzenie wchodzą również pozapłacowe profity i dodatki? Jestem ciekawa, w jaki sposób EUROINVEST SALLER dba o swoim pracowników i motywuje ich do działania.

Grzegorz

Proponowana pensja dla Kierownika Obiektu to 8000 brutto (poziom pakowacza w niemieckim Amazon)

Witam, może jest tu osoba, która mogła by opisać coś więcej na temat pracy Project Managera w tej firmie. Jestem zainteresowany tą posadą ale dziwi mnie trochę, że na takie stanowisko poszukują ludzi młodych ze stosunkowo niewielkim doświadczeniem. W mojej obecnej firmie PM to człowiek, który poprowadził kilka budów jako Kierownik Budowy i ma w tym zakresie kilka lat doświadczenia. W firmie Saller natomiast z tego co widzę, posada PM skierowana jest do osób z rocznym lub dwuletnim doświadczeniem na budowie i to niekoniecznie w charakterze Kierownika. Proszę o odpowiedź kogoś kto zna temat bo nie wiem czy wogóle zawracać sobie głowę.

Kiko

Hej czy dostałeś tam pracę?

Julia
@Kiko

Cześć, znalazłam dwa, aktualne ogłoszenia o pracę od tego pracodawcy - http://www.saller-bau.com/pl/stellenangebote/. Chętnie dowiedziałabym się czy to, co zostało określone w ogłoszeniu pokrywa się z rzeczywistością. Wiesz coś na ten temat?

Mariusz

Od jakiegoś czasu nie pojawiły się żadne opinie dotyczące pracy w EUROINVEST SALLER Sp. z o.o., a nie znalazłem również żadnych aktualnych ofert. Wypowie się ktoś jak w tej chwili wygląda współpraca z firmą? Jakie wynagrodzenie i atmosfera?

Bolo

Tak dobrze żeby nic nie robić a zarobić to się nigdzie nie uda. Firma jest spoko dla chcących pracować.

Krystyna

Kto z was w ostatnim czasie odbył rozmowę kwalifikacyjną do firmy EUROINVEST SALLER? Jak oceniacie przebieg i atmosferę podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie umiejętności i doświadczenie jest mile widziane i zwiększa szanse na zatrudnienie w tej firmie? Jeżeli posiadacie jakieś informacje o firmie warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

Krystyna

@Pracownik, Twoja pozytywna opinia o firmie EUROINVEST SALLER na pewno zachęciła do aplikacji nie jedną osobę. Czy możesz napisać coś więcej o proponowanych warunkach pracy? Jaką umowę proponuje ta firma swoim pracownikom? Czy pracodawca oferuje dodatki pozapłacowe?

@Krystyna

@Krystyna, firma proponuje umowę o pracę, wynagrodzenie wypłacane jest bez opóźnień. Dodatki pozapłacowe to m.in. karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Pracownicy otrzymują również dodatki urlopowe, premie. Czas pracy rozliczany jest uczciwie. Znajdzie się z pewnością kilka obszarów do poprawy, ale ogólnie firma zasługuje na uwagę.

Firma dająca możliwości rozwoju, wystarczy wykonywać powierzone zadania i być zaangażowanym w pracę. Jest dużo obowiązków ale jak się robi to co się lubi to praca staje się przyjemnością. Są oczywiście ludzie, którzy narzekają ale tacy trafiają się wszędzie. Pracując spotykam się z życzliwością i szacunkiem, a jeśli postanowię zmienić pracę to po prostu to zrobię, a nie będę wypisywać bzdur w internecie. Firmę jak najbardziej polecam.

Neruda

Znajoma opiwiadała mi, że w firmie jest wielu pracowników z wieloletnim stażem pracy, a są i tacy, którzy do firmy wracają po doświadczeniach u innych pracodawców.

Zostaw merytoryczną opinię o EUROINVEST SALLER Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROINVEST SALLER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROINVEST SALLER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROINVEST SALLER Sp. z o.o.