Done Deliveries Sp. z o.o.

Opinie o Done Deliveries Sp. z o.o.

Mateusz

A macie owocowe wtorki?

Czy rekrutacja na stanowisko carrier booking specjalist trwa?

@Zainteresowany

Dobry wieczór, dziękujemy za zainteresowanie. :) Wszystkie aktywne rekrutacje znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce kariera -> https://kariera.donedeliveries.com/oferty-pracy Rekrytacja na Carrier Booking Specialist nadal jest otwarta zatem zapraszam do złożenia dokumentów aplikacyjnych. Pozdrawiam!

Dzień dobry, Jak wygląda u Państwa praca zdalna, na przykład na stanowisku Specjalista ds. budowania relacji z klientem? To 100% praca zdalna czy częściowo zdalna? Pozdrawiam!

@Anna

Dziękujemy za pytanie. Jak najbardziej jesteśmy otwarci na umożliwienie naszym pracownikom wykonywania pracy zdalnie. W przypadku wspomnianego przez Ciebie stanowiska jest to model hybrydowy. Jeśli jesteś zainteresowana pracą w Done! serdecznie zapraszamy do kontaktu -> hr@donedeliveries.com lub 570 401 271

Kapitan małpka

Żeby nie zaczynając od samych negatywnych aspektów pracy w Done! Skupię się pierwsze na tych pozytywnych. Mam tutaj na myśli współpracowników z kilkoma wyjątkami, którzy naprawdę są świetnymi osobami i to właśnie te osoby obok owocowych wtorków są jedynym co może opowiadać za pracą w tej firmie - na tym koniec. Jak wiadomo ryba psuje się od głowy, tak samo dzieje się w tym przypadku - organizacja przechodzi nieustanne zmiany pod wpływem nowych wielkich "cudotwórców" zwanych inaczej menadżerami. Nowe pomysły wprowadzane bez przemyślenia, nie patrząc totalnie na opinie pracowników, którym przecież wszystkie te niesamowite narzędzia i idee mają pomagać w pracy i skracać czas poświęcany na dane czynności. Jak wyżej zostało wspomniane - brak przemyślenia czegokolwiek zanim się to wprowadzi, jedyne w czym pomaga to w drażnieniu pracownika, bo przeciez 10 z kolei arkusz do wypełnienia czy użycie aplikacji z miliardowym błędem i dropem serwera jest ważniejsze niż czynności niezbędne, żeby firma zarabiała. A propos zarabiania - tak nazywane przez górę "europejskie zarobki", jeśli przyjemiemy że centrum europy to Andrychów to zgodzę się, że zarobki sa naprawdę dobre, jednak nie oszukując się biorąc generalny stan rzeczy to poza najlepszymi pracownikami te zarobki są co najmniej przeciętne (zwłaszcza patrząc na ciągle zwiększający się zakres obowiązków) , ale to może zostawię do oceny każdemu z osobna bo może mam po prostu zbyt wysokie wymagania (zostawię niespodziankę ludziom, którzy zdecydują się tam pójść) . Dalej może powiem cos o atmosferze i samopoczuciu bo przecież to zaraz po pieniądzach jest najważniejsze. Pracując tam nie można obejść się bez wrażenia, że wszystko co tam się dzieje dąży do wyplenienia jakichkolwiek relacji międzyludzkich, z miesiąca na miesiąc ludzie rozmawiają ze sobą coraz mniej i wiele osób jedyne na co czeka to żeby kogos sprzedać ( tutaj właśnie znajdują się te wspomniane wcześniej wyjątki). Następna rzecz do której firmą dąży, mianowicie do pozbycia się wszystkich pracowników z własnym zdaniem i ogólnie osób myślących ( bo przecież kogo obchodzi co Ty w ogóle chcesz przekazać marny człowieczku). Już na zakończenie wrócę jeszcze do narzędzi, które się tam wprowadza - zamysł prawdopodobnie jest taki żeby mógł je obsługiwać średnio rozgarnięty pantofelek z niedziałającymi nibynóżkami. Jednak do tego momentu jeszcze daleko, na razie potrzebni są testerzy i właśnie te role przypadają pracownikom oczywiście pro bono, bo gdzie za dodatkowe obowiązki śmiesz prosić o dodatkowe wynagrodzenie, powinniście się cieszyć,że Done daje wam możliwość uczestniczenia w tym świetnym projekcie! Na zakończenie dodam tylko, że praca wysysa z człowieka chęci do jakiegokolwiek działania i rozwoju dlatego jeśli nie chcecie zostać wiernym tej nowej religii szczurem, polecam omijać to miejsce szerokim łukiem. Z wyrazami pogardy Kapitan małpers

Przewoźnik

FIRMA KOPIUJE ŁADUNKI Z TIMOCOMU NA TRANS.EU PROBLEM ZGŁOSZONY JUZ KILKIKRUTNIE DO PLATFORM PROSZĘ ZGŁASZAĆ FIRMĘ DO TIMOCOMU I DO TRANSA, MOŻE W KOŃCU ICH ZABLOKUJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE MAJĄ ŻADNYCH SWOICH KLIENTÓ TIMO / TRANS I TAK ROBIĄ 'SPEDYCJE'

Tomasz
@Przewoźnik

Nie bardzo rozumiem o czym piszesz. Pamiętaj, że wątek ten odwiedzają osoby, które mogą planować pracę w firmie DONE! Deliveries. Wyjaśnisz co dokładnie swoim wpisem chciałeś przekazać? Zdradź mi to proszę.

j
@Tomasz

Czy pracujesz w DONE! Deliveries?

Jak długo czekaliście na odzew z DONE! Deliveries Misiek i Wspólnicy sp.j.? Oddzwaniają zawsze?

Done Deliveries

Dziękuje za pytanie. Proszę o doprecyzowanie o jaki rodzaj kontaktu Pani/ Panu chodzi, abyśmy mogli jak najlepiej odpowiedzieć na pytanie.

Czy można liczyć w DONE! Deliveries Misiek i Wspólnicy sp.j. na prywatną opiekę medyczną?

Done Deliveries

Dzień dobry Tak - są dostępne, a poziom dofinansowania przez prawodawcę zależy od rodzaju zajmowanego stanowiska pracy.

Giorno

Świetna firma, zapewnia niezbędne doświadczenie które pozwoli dowiedzieć się jakich miejsc pracy w przyszłości unikać. Będąc obiektywnym, wprowadzenie to najlepsza część pracy, potem jest już tylko gorzej. Nieudolna kadra kierująca, nierealne cele które niejednokrotnie zmieniły się w środku miesiąca, co z kolei odbijało się na wypłacie. Wszelką negatywną interakcje z pracownikami na ich niekorzyść kwituje się zdaniem "ale za to firma się rozwija". Nawet owocowe wtorki nie są wystarczającą rekompensatą za ilość zszarganych nerwów - nie przez pracę samą w sobie, a przez kierownictwo które Ci ją utrudnia.

Done Deliveries

@Manilla Czytając Twoją wypowiedź mam wrażenie, że cokolwiek by się nie działo i cokolwiek by nie powiedzieć, to będzie to i tak przez Ciebie odebrane negatywnie. Jednak przez szacunek do naszych pracowników, przytoczę kilka faktów w odpowiedzi na Twój post. Piszesz o nieudolności w zarządzaniu. Hmmm…zarządzamy firmą w największym we współczesnej historii kryzysie. Nie zwolniliśmy ani jednego pracownika i dotrzymaliśmy obietnic rekrutacyjnych sprzed COVID, aby być fair w stosunku do naszych kandydatów. W ciągu tygodnia przepięliśmy praktycznie całą firmę na pracę zdalną, dbając w ten sposób o bezpieczeństwo pracowników. Gdyby nie napisane przez nas CRM’y i inne programy, to efektywna praca zdalna nie byłaby możliwa. Osoby z branży TSL, które do nas dołączają są pod wrażeniem oprogramowania i widzą w nim potencjał. Wprowadzając Tarczę daliśmy pracownikom automatycznie możliwość wypracowania premii rekompensującej obniżkę. W maju już widać efekty ciężkiej pracy każdego z nas, gdyż wspólnie zapracowaliśmy na premię wyrównującą wynagrodzenia do 100%. Przyznajemy – jest dużo zmian, jest bardzo intensywnie i dynamicznie, ale taki jest charakter naszej firmy i to się już nie zmieni. Zdajemy sobie sprawę, że zawsze można coś zrobić lepiej i wyciąganie wniosków do poprawy na przyszłość jest ważne. Jesteśmy jednak bardzo dumni z tego jak przeprowadziliśmy firmę przez kryzys; z tego, że wszyscy mamy pracę, utrzymaliśmy wysoką jakość obsługi klienta i byliśmy wsparciem dla naszych przewoźników. To są fakty. Teraz skupiamy się na przyszłości i dążeniu do realizacji kolejnych celów. I jak zwykle będzie intensywnie i dynamicznie????

Sarah

Miejsce w którym najlepsze co możesz usłyszeć to "Stać Cię na więcej". Rotacja pracowników jest ogromna bo nikt pracownika nie szanuje, jesteś tylko kolejnym "robaczkiem" do zajechania. Wewnątrz krążą już legendy jak się traktuje tych, którzy "się nie spodobają". Wytrwałeś rok, gratuluje hardej psychy. Zarządzanie robione na kolanie, nowy manager co 6 mc. z kolejnym pomysłem na rewolucje, po czym znika jak kamień w wodę. Masz swoje zdanie o pracy? Koniecznie je przedstaw, żeby usłyszeć, że Twoj manager myśli inaczej, i choćbyś wynalazł lek na raka to i tak Cię nikt nie posłucha, i wytłumaczy Ci skutecznie dlaczego Twój pomysł jest zły. Ale jak za pół roku to samo zaproponuje manager to jest super. Gorąco polecam podjęcie współpracy, jeśli Twoim marzeniem jest codzienne pranie mózgu, brak wdzięczności za zaangażowanie i odpowiadanie na pytanie "Co dzisiaj tak malutko?".

ricko

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko 'opiekun klienta'? Czy rozmowa jest po polsku czy po angielsku? Jakie pytania mogą paść? Jak się przygotować? I jak wygląda tam praca? Warto aplikować ?

Tomasz
@ricko

Dołączam się do opinii. @ricko zadał kluczowe pytania, które mogą okazać się bardzo użyteczne dla grona osób zainteresowanych pracą w tej firmie. Może ktoś z pracowników mógłby na nie odpowiedzieć?

nicko
@ricko

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko 'opiekun klienta'? Luźna rozmowa w języku angielskim, i badanie czy jesteś odporny na stress bo on niewątpliwie jest obecny. Sama praca jest stresująca a dodatkowo przełożony ma nietuzinkowe podejście (usunięte przez administratora) Czy rozmowa jest po polsku czy po angielsku? Polski Jakie pytania mogą paść? Jak się przygotować? Na pewno small talk i pytania badające to jak radzisz sobie w nieszablonowych sytuacjach I jak wygląda tam praca? Warto aplikować ? (usunięte przez administratora)dobrze pracowało się (usunięte przez administratora) Firma dobra dla studenta na rok czasu na zrobienie doświadczenia.

Esmeralda
@ricko

Jak masz długie nogi to Cię przyjmą;-) and can Speak You know...You know... - _ -

Ex

Firma kiedyś ok, obecnie zeszła na psy, liczą się tylko wyniki, nie szanuje się zdania i opini pracowników. Cisnąć cisnąć wynik, nic więcej Bez logiki i zdrowego rozsądku, zwolniła się już większość dobrych pracowników więc tu zaleta - przyjmą każdego z podstawowym angielskim :) Podpisanie umowy wiąże się z lojalka na wielką kwotę której przestrzegać musi tylko pracownik, oni tylko MOGĄ. Nie polecam, nawet na start - jak chcecie robić w transporcie - szukajcie w Krakowie :) Byłam zaskoczona co ta firma zaczęła wyczyniać ostatnio!

Justyna HR DONE! Deliveries
@Ex

@EX dziękujemy za wyrażoną przez Ciebie opinię. Rozumiemy, że praca w DONE! nie do końca spełniła Twoje oczekiwania, niemniej jednak chcielibyśmy się ustosunkować do Twojej wypowiedzi w zakresie „lojalki”, o której piszesz. W większości przypadków zatrudniamy osoby bez doświadczenia w branży spedycyjnej i uczymy pracy od podstaw, przekazując tym samym nasze „know how”, które jest dla nas bardzo wartościowe. Każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy informowany jest o umowach, które obowiązują w DONE!, między innymi również o umowie dotyczącej zakazu konkurencji (zwanej potocznie „lojalką”). Na jej mocy osobom, z którymi kończymy współpracę zgodnie z umową wypłacamy odszkodowanie za czas, w którym nie podejmują działalności konkurencyjnej, nie dłuższy jednak niż 12 miesięcy. Zapisy o zakazie konkurencji są stosowane przez wielu pracodawców, gdyż chronią „know-how” firmy tak jak każde inne jej dobro. Nie mamy poczucia, aby korzystanie z takiej umowy było łamaniem jakichkolwiek zasad. Życzymy samych sukcesów w nowym miejscu pracy i pozdrawiamy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w DONE! Deliveries Misiek i Wspólnicy sp.j.?

Justyna HR DONE! Deliveries

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Opiekuna Klienta (Spedytora) gdzie niezbędna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem. Poszukujemy również Specjalisty ds. marketingu ze znajomością social media. Na tym stanowisku wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 oraz doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych. Na naszej stronie www.donedeliveries.com są zamieszczone nasze aktualne oferty pracy oraz formularz aplikacyjny. Zachęcamy do wysyłania CV.

dc

Firma idzie jak burza... -kosztem pracowników - benefity dla wybranych pracowników po 3 miesiącach

Proszę opiszcie jak wygląda praca w tej firmie jako spedytor. Jakie są wymagania?

Byly pracownik
@Anonim

Wymagania są nieduże - bardzo dobry język obcy (angielski, niemiecki, ale też inne) pewnie na poziomie B2 i ogólne ogarnianie wielu tematów w jednym czasie - zlecenia, zapytania, maile, telefony, kierowcy, itd.

Lulu
@Byly pracownik

komentarz osoby z HR Wymagania ciągle rosną - ciągle dochodzą nowe obowiązki. Struktura wynagrodzenia, zmienia się co kilka miesięcy. Jeśli wyznaczono Ci cele i je osiągnąłeś to potrafią być one zmienione w trakcie.

Jarek

A na ten angielski na stanowiska do rozmów z zagranicą na jakim poziomie? Komunikatywny, zaawansowany?

@Jarek

Na stanowiskach związanych z obsługą klientów zagranicznego ważna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Porozumiewamy się z klientami na co dzień, zarówno mailowo jak i telefonicznie.

Jak ze studentami w DONE! Deliveries Misiek i Wspólnicy sp.j.? Chętnie zatrudniają?

Justyna HR, Done! Deliveries

Jak najbardziej jesteśmy otwarci na współpracę ze studentami. Na większości stanowisk pracujemy od poniedziałku do piątku co ułatwia pogodzenie pracy ze studiami.

Lena

To chyba bez angielskiego na co najmniej B2 nie mam co składać tu CV...?

@Lena

Znajomość języka angielskiego jest wymagana ale tylko na stanowiskach związanych z obsługą klientów zagranicznych.

Inzynier

Ja to samo potrafię :) co kolega ale on wie więcej o maszynach i potrafi w mignieciu oka naprawić

Radek

Słyszalem, że dobra firma i mam zamiar złożyć cv. Podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

Angela, HR, DONE! Deliveries
@Radek

Cześć (usunięte przez administratora)! Najogólniej rzecz ujmując - wysyłasz do nas swoje CV, weryfikujemy pod kątem doświadczenia i wykształcenia (jeśli wymagamy konkretnego), omawiamy je z managerem, który rekrutuje do swojego działu, umawiamy rozmowę i spotykamy się na miejscu. :) (usunięte przez administratora) Jest fajnie i gwarantuję, że się o tym przekonasz, jeśli tylko zdecydujesz się aplikować. :) Do zobaczenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Done Deliveries Sp. z o.o. - Andrychów

• Jak się pracuje w Done Deliveries Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Done Deliveries Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Done Deliveries Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Done Deliveries Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Done Deliveries Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Done Deliveries Sp. z o.o.