Opinie o Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o. w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o. w Wolsztyn

GalAnonim

Kij ma zawsze dwa końce :) wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.. Na przestrzeni lat Firma bardzo mocno się zmieniła, oczywiście nie jest idealna - jak każdy. Z pozytywnych kwestii to fakt, że pracownik ma możliwość wniesienia czegoś od siebie w działalność Firmy, tylko trzeba chcieć. By zmienić świat nie wystarczy komentować lub biernie obserwować, trzeba działać ! a w tej kwestii Firma jest otwarta. Aby dostrzec dobro trzeba się otworzyć..

Aleks
@GalAnonim

Czyli pomysły ze strony pracownika są brane po uwagę? A takie aktywności są nagradzane i doceniane? Jest większa szansa na awans jak ktoś się mocno zaangażuje?

Chciałabym wystartować w kolejnej rekrutacji dla Konsultanta ds. handlowych, podpowiecie mi ile wynoszą widełki płacowe, skoro wymagają biegłego języka chińskiego w mowie i piśmie. Ponoć jest to praca hybrydowa, ile dni pracujecie z biura? :)

Jxjdh Nowy wpis

A wie ktoś jak się pracuje na magazynie ? Jak atmosfera? Praca ciężka ?

Margo Nowy wpis

Jedna wielka (usunięte przez administratora) Wypłaty bardzo niskie. Co innego obiecywane - premie, podwyżki itp a w ostateczności nic z bardzo dobrym powodem :) Obowiązków ogrom, no chyba, że jesteś znajomym królika. No i trzeba uważać bo wszędzie pełno donosicieli pod płaszczykiem miłego kolegi/ koleżanki z pracy. Chyba coraz więcej, nowych, pracowników to rodzina /znajomi itp ludźi "zarządzających" i właścicieli.

@Margo

Jeśli to nie problem, to może podczas widełki zarobków? Ciekawi mnie, co dla Ciebie znaczy, że wypłaty są niskie... Każdy ma inną wartość pieniądza, więc może dla mnie nie będzie tak źle. Jakie niby mają powody do niewypłacenia premii? Dużo w ogóle można jej otrzymać? I za co?

Ktos

Komentarze są usuwane a firma? Dramat. Wypłaty miały być do 17. Listy podpisane we wtorek. 20sty wypłaty nie ma.. a przed nami jeszcze weekend. Ciekawe czy wyrobią się w tym miesiącu.

@Ktos

A już wcześniej były tak duże opóźnienia? Czy za te dni zwłoki wypłacają odsetki ? Tak w ogóle to kasę przelewają na konto czy dają do ręki?

Aplikowałeś do firmy Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
GalAnonim

Aleks
@GalAnonim

Xyz

Według mojej obserwacji tego co się tam dzieje, jak wybierają kandydatów na dane stanowiska to jakiś żart... Na rozmowie o pracę prezentują firmę jakby była najlepsza na świecie a potem przychodzi szara rzeczywistość. I w 1 dniu pracy dowiadujesz się, że masz mniejszy etat niż była mowa i inne stanowisko niż dostałeś skierowanie na badania. Po czym zbliża się koniec umowy i nie potrafią powiedzieć prosto w oczy swoich planów, najlepiej załatwić to na sam koniec, co to by człowiek nie miał wyboru. Po czym uznajesz, że w głębokim poważaniu masz ich propozycje, i dzwonią czy jednak by człek nie został jeszcze trochę i dowiadujesz, że firma jest fundacja charytatywna. Bo oni z dobroci serca zatrudnili bo chcieli pomóc - jakby tylko byli jedynymi pracodawcami w okolicy. Odbierasz świadectwo i pracy i nagle okazuje się, że byłeś na urlopie widmo.

Barbara
@Xyz

aha... a odniesiesz się do tego początku? na jakim miałeś robić a co wyszło? jak tak czytam opinie niektórych to wcale nie narzekają, więc od czego to może zależeć, od stanowiska?

@lol

Dalej tak podchodzą do człowieka? Zastanawiam się nad pracą tam...

Maja
@@lol

A jak Ty chcesz się tam dostać do pracy, skoro teraz nie ma żadnych ogłoszeń.. Ciekawe, można tak sobie z marszu do nich zadzwonić, albo napisać, że się chce na produkcję?

@Maja

A ty myślałaś że co, maja? Że nie można pójść do sekretariatu i im zostawić wydrukowane CV? xD

Kazimierz

Myślę, że można. Do odważnych świat należy. Spróbuj, a może się uda. Chociaż zwykle takie dokumenty wysyła się elektronicznie. Napisz jakie stanowisko cię interesuje.

Kuba
@Kazimierz

To teraz przyjmują, bo nic nie wiedziałem.

uczeń

Pracowałam na zleceniu jako uczeń. Nie mogę narzekać, bo praca przyjemna i bardzo dobrze płatna i z pewnością jeszcze się tam zgłoszę, ale co jak co atmosfera jaką widzi się tam na co dzień nie jest zbyt ciekawa. Panie koordynatorki zbyt szybko się denerwują, przeklinają i narzekają. Delikatnie mówiąc. A co do samej pracy - super :)

Małgorzata
@uczeń

Hej, możesz napisać czym się zajmowałaś w Syto Co-Packaging jako uczeń? Jak wyglądał zakres obowiązków? Jaka obowiązywała wtedy stawka dla takiego pracownika? Jak długo pracowałaś w firmie? :)

...

Nie wiem jaki cudem ta firmą jeszcze funkcjonuje. Generalnie nie polecam człowiek traci zdrowie i chęci. Główną osoba zarządzająca firma A powinna wrócić do szkoły na lekcje z organizacji pracy jak również z tego jak się traktuje pracowników. Jeden wielki (usunięte przez administratora) na kółkach

Leon

Jak się pracuje na stanowisku koordynatora projektu?

@Leon

Dobrze.Praca bardzo ciekawa, można się wykazać. Ciągły kontakt z ludźmi. Czasem trzeba popracować fizycznie, nie tylko psychicznie :)

Leon
@Gość

Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? I czy rzeczywiście na tym stanowisku jest lepiej aniżeli na stanowisku produkcyjnym? (czytając poniższe opinie trochę się zastanawiam nad pracą tam)

@Leon

Czy lepiej...To zależy od tego, czy chcesz rządzić ludźmi, czy wolisz żeby Tobą rządzono. A zarobki są sprawą indywidualną.

Czy w Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

pozytywna

To zależy do kogo się zgłasza problem, są różni przełożeni.

Anon1234

Szczerze nie polecam. Ta firma to jakis nieśmieszny żart. Koordynatorki traktują pracowników jak jakis (usunięte przez administratora) Wiecznie krzyczą i maja pretensje o byle (usunięte przez administratora) Nie mozna sie nawet odezwać do współpracowników bo od razu krzyczenie i rozsadzanie jak w jakiejś podstawówce. Sama praca jest spoko, ale atmosfera i traktowanie pracowników to katastrofa.

marek21
@Anon1234

Nic dodać nic ująć. Masz rację w 100%. dosłownie jakbys opisał/a moją prace w tym okropnym miejscu.

(usunięte przez administratora) Daje nie sprecyzowane polecenia. A i tak ogólnie JD. Reszta do przeżycia, praca to praca, wynagrodzenie w porządku.

Rabota

Rabota Syto nie jest dobra Ukraina źle traktowana tylko 12 godzin zakupy nie robić można głodny chodzi pany tylko Krzych robotu

HAHAHAHA
@Rabota

To z powrotem na Ukrainę jak się nie podoba.. Albo rowy kopać po 16h dziennie.. Pozdro

Były Pracownik

Myślałam że opinie o Syto to nie prawda ale wszystko się zgadza najgorsza moim zdaniem jest pani Karolina (ta spalona gruba blondi) zamiast wytłumaczyć to tylko plotki i obgadywanie koleżanek.

Anonimowy

Praca w Syto na pudełkach nie była by taka zła gdyby nie te smieszne kordynatorki którym ciągle coś nie pasuje (a szczególnie jedna Basia ktora przeklina na wszystkich i ciagle sie drze jakby miala jakiś glupich przed soba ) Niech się wezma też do roboty a nie tylko chodza z założonymi rękami i dra mordy. Praca tam była by ok gdyby zamienili te straszne Panie ktore nie maja szacunku do innych osób na inne a je same ustawić na produkcje i niech (usunięte przez administratora) i jestem ciekawy czy tak idealnie by wszystko robiły jak karza innym.

Mario

Myślałem że opinie dotyczące tej firmy są nie do końca prawdziwe a jednak...sam się o tym przekonałem. Traktowanie straszne, brak szacunku dla człowieka, wieczne pretensje i krzyki ze strony koordynatorek, zmuszanie do chodzenia w soboty, atmosfera w pracy masakryczna, wredne podejście do pracowników - to tylko wybrane minusy tej pracy. Plusów brak. Nie polecę nawet swojemu najgorszemu wrogowi.

Pracownik2020

Praca tam nie jest taka zła tylko jest to najgorsze że trzeba jakieś normy niby wyrobić jak robisz szybko źle za wolno też źle mamy w umowie na godzinę, koordynatorki potrafią tylko narzekać że to źle i tamto a teraz wymyślily że na produkcji jak jakiś odpad będzie to mamy niby pół godziny dłużej i wgl i tak już odrabiamy przerwę głupie 10 min(usunięte przez administratora)bo fizycznie nie jest tak źle a jeśli chodzi o sobotę to każą przychodzić próbują zastraszyć pracownika że jak w sobotę nie przyjdzie to już nie ma po co tam dalej przychodzić a oni myślą że każdy się przestraszy nie ma co się bać ich ! Praca tak zwana jest łatwa tylko że każą szybciej i szybciej a jak do łazienki chcesz iść to zaraz problem ile razy się chodzi i wgl narzekanie ile mają odpadów a niech się zastanowią dlaczego mają tyle odpadów bo każdy odchodzi i zatrudniają innych a ci co zostało zmieniaj stanowiska pracy byly wczoraj tzn 07.05.20 cztery nowe pracownice już się nie pojawiły ciekawe dlaczego z wypłata masakra miała być niby 08.05.20r. ale nie będzie bo nie oddali kartek z godzinami pracy na czas i wypłata ma być niby później tydz mną na to 14 dni tak twierdzą, tą cały niby szefowa kierowniczka specjalnie nie dała tych kartek z godzinami pracy na czas chyba za te odpady całe i wgl praca wygląda jak zakład karny nie możesz posluchac wiadomości w radiu ciągle wyłączają albo ciszej odezwać się też nie możesz bo wtedy nie skupisz się na pracy a jak radio już włącza to nie można gadać a jak zacznie ktoś gadać to zaraz radio wyłączają i że pracownikom powinno być wstyd za to że ile jest do wyrzucenia z tego zalecenia tak jak pisałam wcześniej odpadów ... Każdy odradza pracę tam ! Mało jest dobrych oini z tego co widziałam tylko dwie opinie dobre reszta negatywne katastrofa traktują pracownika gorzej niż w przedszkolu ..(usunięte przez administratora)

Generał
@Pracownik2020

Najgorsza To jest ta blond pseudo kierowniczka z Obry, to jest jakaś pomyłka, jak ona się odnosi do pracowników A zwłaszcza starszych ta reszta koordynatorek nie lepsza ????

Damian

Najgorszy pracodawca w Wolsztynie. (usunięte przez administratora) zawodzi, nie płaci na czas. Miesiącami nie można doprosic się zwrotu swoich pieniędzy! Nie polecam nikomu. Nie płaci też za nadgodziny i maksymalnie wykorzystuje pracowników.

Pozytywna
@Damian

Teraz wszędzie jest tak samo. Gdziekolwiek pracujesz, to zawsze ten pracodawca jest najgorszy. .... Wszędzie dobrze, gdzie Nas nie ma. .... Nie ma takiego zakładu pracy, gdzie wszyscy pracownicy byliby zadowoleni. ...... Nie dogodzi się wszystkim. ...

Zębatka
@Pozytywna

No dobrze ale są pewne granice których się nie przekracza!!!! Ta firma dla większości osób Wolsztynie nie istnieje.. Omijają ja szerokim łukiem..

A.
@Damian

Słyszałam, że nawet ludzie na l4 muszą pracować ????

Lusi

Zgadza się

Lukas
@Damian

Dokładnie tak, pierwsze wynagrodzenie i co już się okazuje że nie będzie w terminie

Lusi

To co się wyprawia w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie o tym jak się traktuje pracowników, to jest jakiś zakład karny ,(usunięte przez administratora),8 pan rządzących na jednej zmianie ,które same że sobą nie miga się dogadać o co której chodzi, codziennie zamieszanie pozmieniane stanowiska pracy ,caly czas cos nie pasuje a od pracowników wymagaja aby robilu więcej, nie moze grac radio nie mozna sie odezwać, do łazienki tez nie mozna wychodzić bo zaraz co tak łazisz, masakra dużo by trzeba było opisywać. Szantaż emocjonalny, psycha siada. Praca na zlecenie to nic się nie należy tak powiedziała kierowniczka ,za marne grosze każą chodzić w soboty, A najlepsze to jest to że trzeba odrabiać przerwę czyli pracujemy do 14.10 .

Zostaw merytoryczną opinię o Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o. - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o.?

Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o.
  • lok. 79
    64-200 Wolsztyn

Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o.