L² – Language Consulting Sp. z o.o.

Opinie o L² – Language Consulting Sp. z o.o.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

karolina86

szkoła ma masę ofert szkoleń firmowych w naprawdę wielu różnych lokalizacjach, więc spokojnie można dobrać sobie kursy w niewielkiej odległości od domu a nawet niekiedy ułożyć zajęcia w bloki. na plus bardzo duży wybór kursów w bardzo wielu lokalizacjach. na tle innych szkół to naprawdę na plus.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Feliks

Gdyby taką opinię napisał pracownik to można się zastanowić ale jak ktoś tylko krótko widział "coś" i wystawia opinię!!

Woland
@Feliks

A skąd ty wiesz czy nie byłem pracownikiem? Poza tym opinię może wyrazić każdy a to co napisałem (i jak widzę nie tylko ja) to czysta prawda.

Dobry lektor

Generalnie współpraca układa się bardzo dobrze, stawki nie spadły choć też nie rosną co jest dość kontrowersyjne bo w kraju ogólnie jest wzrost płac, ale nie w tym zawodzie. Jedyne co mnie wkurza, to tona raportów , które do niczego się nie przydają, marnuje się na to czas (bezpłatnie robiąc te papierki) zamiast się rozwijać. Dobry lektor nie jest od pracy papierkowej ale to w Polsce norma, tyle że chyba takie firmy mogłyby sobie zdawać sprawę że lektor przemęczony pisaniną to nieefektywny lektor... Chyba że są słabi anglisci ale dobrzy w biurokracji, tylko że po takich to właśnie kursy dostaję. Zlitujcie się w tej firmie i przestańcie wreszcie zamęczać nas opisywaniem kursów i postępów ucznia jak w szkole podstawowej... Takie podejście sprawia, że zastanawiam się nad sensem dalszej współpracy, bo bez tej papierologii też się da uczyć, a lektor też czasem musi odpocząć....

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie L² – Language Consulting Sp. z o.o. na stanowisko Lektor języka angielskiego Łódź ul. Zbąszyńska bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
sławek

....oczywiście, każda firma zastrzega, że odpowiadają, na wybrane oferty, to zrozumiałe, po co się tak ciskać..... tak teraz już jest, jak się ma dobrze CV i jest się dobrym to na pewno odwiedzą i tyle, tylko narzekacie ludzie............. zwróćcie uwagę, że firma odpowiedziała, to ważne , czyli czytają posty, czyli zależy m na opinii ................

Zrezygnowana

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że w Warszawie tak naprawdę nie ma wyboru i możliwości znalezienia dobrej szkoły językowej, w której wszystko jest ok. Niestety jakiekolwiek próby zmiany miejsca pracy oraz przejścia do innej szkoły, to po prostu przejście z jednego bagna w inne (większe bądź mniejsze). Dlatego ja od października podjęłam naukę w szkole policealnej i polecam to wszystkim lektorom niezadowolonym ze swoich warunków pracy-zapotrzebowanie na ten zawód jest coraz mniejsze i niestety gdzie indziej lepiej Wam nie będzie. A tak swoją drogą, lepiej już chyba pracować na kasie w tesco niż co miesiąc modlić się i prosić o wynagrodzenie.

Academic Coordinator

Szanowny Panie Zawiedziony, nasi księgowi posiadają wszelkie kwalifikacje wymagane przez polskie prawo, nie mają jednak niczego wspólnego z rekrutacją lektorów. Rekrutacją lektorów zajmuje się dział metodyczny. Ponieważ spływa do nas bardzo duża liczba CV, zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Mimo dużej liczby przychodzących do nas zgłoszeń, każde CV jest skrupulatnie czytane i analizowane pod kątem wymogów i potrzeb stawianych przez Klienta.

Zrezygnowana

Umowa-zlecenie i godziny pracy zazwyczaj 8-9 i 16-17, tak jak zresztą w wielu innych szkołach tego typu. Żadna rewelacja, trzeba łączyć pracę w 2,3 szkołach językowych bo z jednej nie wyżyjesz na pewno w Warszawie. I nawet nie jest to wina tej konkretnej szkoły; klienci-tj. pracownicy firm, preferują właśnie godziny podane wyżej, przez co siłą rzeczy nie poprowadzisz wielu kursów w tygodniu i nie zarobisz dobrze. To jest po prostu praca dla studentów lub osób pochodzących z Warszawy, które nie muszą płacić za stancję.

Zrezygnowana

Pracowałam w tej szkole i potwierdzam wszystkie negatywne opinie: (usunięte przez administratora) miejsca docelowe kursów na drugim końcu Warszawy i bez możliwości wyboru lokalizacji. Niestety smutnym faktem jest, że takie warunki dotyczą większości szkół językowych "z dojazdem" w Warszawie. O zajęcia stacjonarne w blokach ogólnie jest ciężko, bo niestety olbrzymia konkurencja wśród anglistów robi swoje. Dlatego ja sobie odpuściłam życie i męczenie się w Warszawie; jesienią wracam na stare śmieci. Tutaj bez znajomości nie dorobię się niczego, zarobki ogólnie są marne i wystarczają tylko na opłacenie pokoju i skromne przeżycie.

Damien

Pewnie połowa powyższych osób nie odesłała raportów na czas a potem jęczy, że przelewu nie dostali. Ja zawsze na czas oddaję raporty i podpisuję rachunek i wtedy pieniądze są od razu przelewane. Na każdego e-maila zawsze dostaję natychmiastową odpowiedź, także nie wiem gdzie Wy te e-maile wysyłacie, że nie dostajecie odpowiedzi.

Jazzy

Ja pracuję w tej firmie od dłuższego czasu i nie zgadzam się ze złymi opiniami. Lektor do 25ego składa raporty na podstawie, których są rozliczani. Wypłatę dostaję każdego miesiąca, nie zdarzają się opóźnienia. Nie mam problemów z kontakem z firmą, często bywam tam po materiały. Osobiście polecam współpracę ze szkołą L2.

rty3

ja tam nie widze żeby jakas rotacja była tutaj ...

lison

Niby może się wydawać, że znajomość angielskie to nie jest duży wymóg, ale musisz go mieć co najmniej na poziomie C1

sum

Znajomość angielskiego nie jest dużym wymogiem do spełnienia, a zarobki są raczej dobre dla takich specjalistów.

WarMaiden

Omijajcie szerokim łukiem. Czekam na pierwszą wypłatę, dopominam się o pieniądze już 3 raz i nawet nie dostałam żadnej odpowiedzi. Szkoda mi moich kursantów, bo są to świetni ludzie, ale niestety wypowiedzenie umowy z końcem miesiąca ląduje na biurkach Pań, które obiecywały owocną współpracę,a teraz nie potrafią się z podstawowego obowiązku wywiązać.(usunięte przez administratora)

triangle

u nich atmosfera generalnie jest dobra, więc to też inna kwestia :) a na tym stanowisku, na spec. ds. obsługi klienta ważna jest komunikatywność, którą później też widać w zespole :)

powszechna

Skoro zapewniają odpowiednie szkolenia, to widać, że zatrudnienie u nich się opłaca. Przecież jak pracownik wie jak ma wypełniać obowiązki to atmosfera od razu jest lepsza.

bard

Praca tutaj pozwoliła mi rozwinąć skrzydła. Zaczynałem jako nie znający pracy student , a obecnie jestem już pracownikiem ze sporym doświadczeniem. Oczywiście zaczynając tutaj pracę miałem opanowany do perfekcji angielski co również zapewne przyczyniło się niebagatelnie do tego , że dobrze mi poszło

Inia
@bard

a jak ma się perfekcyjna znajomość języka do umiejętności jego nauczania i jakości wykonywanej pracy? Wielokrotnie zauważyłam, że 'specjaliści' językowi po filologii uczą języka angielskiego po.. polsku! Bo takie właśnie mają przygotowanie do wykonywanej pracy..

Wernychoryks
@Inia

Wszystko zależy od kursu, poziomu, metod nauczania itd. Nauka nie kończy się na "total immersion". Ale owszem, kwalifikacje lektorów są różne. Bo jak firma oferuje za godzinę tyle, że nie opłaca się wychodzić z domu, a potem jeszcze marudzi że to i tak za wiele, to kogo się spodziewasz jako lektora? Wykładowcy z doświadczeniem, czy raczej osób początkujących i niewybrednych?

L2 LANGUAGE CONSULTING SP. Z O.O ma naprawdę niezłych lektorów rozmaitych języków, tak angielskiego jak wszystkich innych, ogólnie jest świetna atmosfera i jeśli ma się ochotę to trzeba wysyłać CV

dawid

Hej wszystkim, rok szkolny co prawda już się zaczął, ale L2-Language Consulting chyba nadal poszukuje lektorów do pracy, przynajmniej w moim mieście, ale z tego co widziałem to i w innych miastach jest szansa na etat. Możecie napisac czy warto i czy grafik jest elastyczny na tyle, by móc pogodzić to z praca w szkole podstawowej?

Zostaw merytoryczną opinię o L² – Language Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w L² – Language Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy L² – Language Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L² – Language Consulting Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

L² – Language Consulting Sp. z o.o.