Opinie o "ELEN" F.H.U. Jabłoński Piotr w Stryszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie "ELEN" F.H.U. Jabłoński Piotr. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie "ELEN" F.H.U. Jabłoński Piotr o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "ELEN" F.H.U. Jabłoński Piotr w Stryszawa

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

rkwidzyn

Firma zatrudnia prostaków, albo nie zna swoich pracowników. Dzsiaj na ulicy czerwone maki, między Nokią a Motorolą w krakowie, panowie, którzy rozładowywali ładunek zachowywali się obelżywie wobec przejeżdzajacych rowerzystów i kierowców samochodów, wliczając w to wrzask na panią na rowerze z treścią„Gdzie jedziesz k...wo!”. Dodam, że panowie nie oznaczyli nawet przejścia ani drogi. Zachowywali się agresywnie, głównie wysoki, opalony wąsacz w czarno-zielonym odzieniu, nota bene podejrzanie czerwony na twarzy, ale w to nie wnikam. Nie wiem czy taki profil mają wszyscy pracownicy tej firmy, ale daje dużo do myślenia.

rkwiczyn
@rkwidzyn

Możliwe, że osoądziłem złą firmę. Możliwe, że tyczy się to: Towarzystwo Wykonawstwa Obiektów Elektroenergetycznych EL-EN S.J. Andrzej Krzanowski i Ryszard Wąsik ul. Lucjana Rydla 57, 30-130 Kraków

Iwona

@stolarz czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w "ELEN" F.H.U. Jabłoński Piotr? Wypowiadasz się z perspektywy pracownika, a dawno już nie było żadnych komentarzy od pracowników. Jak oceniasz relacje z przełożonymi i współpracownikami? Poleciłbyś tę pracę innym?

Miron

Jak się pracuje w firmie? Ostatnio trochę narzekaliście, czy są jakieś zmiany? Warto starać się o pracę w firmie?

stolarz
@Miron

wydaje się że oferują kase adekwatną do włożonych starań, mało kto dostaje minimum jak ktoś pisał niżej. Dobry stolarz czy montażysta na zarobki czy warunki pracy narzekać nie może, rzekłbym że troche lepiej niż u konkurencji

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w "ELEN" F.H.U. Jabłoński Piotr spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Duch

Banda pijaków i kapusiów

Ghost Buster
@Duch

Spożywanie napojów alkoholowych na terenie zakładu, lub praca pod ich wpływem jest surowo karana przez kierownictwo. Nie ma na to przyzwolenia w żadnej szanującej się firmie. Oskarżenia nie są w porządku jeżeli nie są poparte żadnym dowodem. Pan pod anonimowym nickiem nie wskazuje żadnej osoby która alkohol spożywa, ani nie podaje swoich personaliów, co uniemożliwia jakiekolwiek skonfrontowanie tej wątpliwej informacji. Mam nadzieje że nikt tak od tak rzuconych sobie, niczym nie popartych komentarzy nie bierze pod uwagę. Pozdrawiam

Iwona

@garfield czy zgłosiłeś to gdzieś, że maszyny są w złym stanie? Nie powinno tak być. Maszyny muszą być sprawne. Czy ktoś jeszcze tak uważa, jeśli chodzi o stan maszyn?

garfield

to prawda maszyny sa w kiepskim stanie a konserwator ktory powinien dbac o to ma to w czterech literach taka prawda

Roki

Pracodawca i przełożeni powinien prze wszystkim zmodernizować stanowiska pracy dla każdej osoby,zmechanizować,a nie że transport przenoszenia jest ręczny.przez co produkty meblowe są uszkadzane kabiny natryskowe to obowiązek ,a ja tu nie widzę tego jakieś pomieszczenie gdzie wszyscy mają dostęp otwarte na ostrzeż ..tak samo szlifierki czy miejsca do szlifowania zero wyciągów ..sam worek na pył to nie wszystko..totalny bałagan..na hali produkcyjnej nie potrzebne materiały odpady..WIELKOFORMATOWA FREZARKA DO FRONTÓW MEBLOWYCH razem połączona z innymi stanowiskami gdzie panuje hałas ..mało miejsca...Montaż mebli to tylko sam stół..a reszta ?/Gdzie to składować?Dużo wymaga się od pracowników..A co robi pracodawca dla pracownika ,żeby poprawić warunki pracy??Nie mówiąc już o zarobkach,dać to co najniższe..jest tu kilka pracowników co pracują po 5-6 lat i to oni ciągną to produkcję można ich policzyć do 5-ciu ..a reszta to zbieranina..żeby była tylko sztuka..Mamy XXI wiek i całe stanowiska powinni być zmodernizowane..wtedy będą lepsze efekty wykonywanych mebli jakościowo ,przede wszystkim trzeba zmienić park maszynowy..stare przestarzałe maszyny..A efekty będą na pewno widoczne i będzie mniej poprawek..A poprawki drogo kosztują Do kierownictwa czy majstrów nie mam zastrzeżeń po prostu chcą jak najlepiej,są nieraz spięcia..no ale co oni mogą?W takich warunkach ..??

krasnal
@Roki

skoro tak źle, to co jeszcze robisz w tej firmie?

Iwona

Pracujesz w ELEN? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Co w niej lubisz, a co warto by według Ciebie zmienić?

tako

jak wyglądają u nich zarobki? Można liczyć na dobre wynagrodzenie?:)

baca

wszystkie te opinie pisali najwięksi obiboki i lenie,chcieli się tylko ślizgac....

Ciekawski

Jestem ciekawy co o tym wszystkim myśli właściciel. Jaki człowiek reprezentuje jego Imię i Firmę.

carpenter

dzięki za informacje