Lecznica Life- med

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Lecznica Life- med

Solba 2013-11-14 22:07
Jeśli chodzi o lekarzy to ok. Jedno co odpycha to obsługa, tragedia, nie sympatyczne, nie miłe, odpychające, szorstkiej okropne baby recepcjonistki. Traktują pacjentów jak bydło, z góry, z łaska, odpychające. Tak ze jak podchodzisz i powiesz chodź jedno słowo to od razu masz dość. Ludzie na Boga zmieńcie ten personel. Ocena moja bedzie dotyczyć obsługi a nie lekarzy i sprzętu bo to oceniam na 5+
pacjentka 2016-04-20 17:49
Zgadzam się z powyższą opinią. Panie w recepcji - O B R Z Y D L I W E !!!!! Krzyczą parskają i prychają..... Za kasę jaką się tam zostawia, powinny być mega miłe..... Za darmo i za karę tam nie siedzą...... Co do lekarzy także mam wiele zastrzeżeń- Pan dr Internista w bluzie dresowej, pokoje wg mnie brudne..... Wchodzi się do ginekologa na USG i na leżance jest już przez kogoś używany ręcznik.... Nie sprząta się na bieżąco.... Obrzydliwe miejsce.....
ka 2016-06-09 09:01
Przyłączam się do powyższych opinii. Obsługa - tragedia. Bywam w dość wielu przychodniach i niejednego byłam świadkiem, jednak tak odpychającej, ordynarnej wręcz obsługi nie doświadczyłam, ani nie byłam świadkiem nigdzie! Co do lekarzy, jest tam kilku faktycznie solidnych, świetnych specjalistów, ale można ich policzyć na palcach jednej ręki:( Pozostali - pożal się Boże:( Uważam, że przy tak dużej liczbie pacjentów, budynek jest za mały, aby zarówno pracować w tym miejscu (lekarze, administracja), jak i się leczyć w komfortowych warunkach. Ale przede wszystkim, należałoby wymienić obsługę, zatrudnić nowe, kulturalne osoby.
Pani 2017-01-17 21:34
17.01.2017
BARDZO NIEZADOWOLONA PACJENTKA- ale już była
WSTYD Life-medzie, jak możesz tak nie szanować pacjentów, oni zapłacili za wizyty i to wcale nie mało a ty co?
Ano to:
Recepcjonistki coś tam niespójnie mówią byle obronić spóźniających się lekarzy, zapisują na wizyty na 18.15 chociaż lekarz przyjmuje o 18.30 ( kompletny brak logiki)
Lekarz się spóźnia i nie raczy bąknąć słowa przepraszam ( uważam to za brak kultury) w dodatku jest nie przygotowany do pracy (brak książeczek sanepidowskich). Straciłam czas i nerwy przez ten bałagan. Jutro muszę pójść do innego lekarza z nadzieją, że będę potraktowana jak należy.
LEKARZU jeśli masz za dużo punktów do obsługi to zrezygnuj chociaż z jednego to może zdążysz na czas do pracy. Spróbuj zachować twarz, a nie tylko nastawiasz się na zysk. Pewnie nie chciałbyś słyszeć tego co pacjenci mówią o Tobie w kolejce, bo oni też się gdzieś spieszą.
Aleksandra 2017-09-06 00:20
Kompletny brak logiki w zapisach do lekarzy. Recepcjonistki niemiłe , a co najgorsze pani ''dyrektor'' bardzo opryskliwa i pewna siebie. Nie polecam !
Zostaw swoją opinię o Lecznica Life- med - Grodzisk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lecznica Life- med