Arra Group Sp. z o.o.

Opinie o Arra Group Sp. z o.o.

Na jakie zarobki można liczyć miałem doświadczenie tydzień w miedzynarodówka lecz z powodów osobistych musiałem zrezygnować chce powrócić do tego ile mogę zarobić.

@Nowy

Dzień dobry, w celu poznania możliwości i szczegółów zatrudnienia bardzo prosimy o kontakt z działem HR pod numerem telefonu +48 511 070 944 lub wejście na naszą stroną internetową https://www.kariera.arra-group.com/pl/poznaj-obszar/kierowcy. Pozdrawiamy Arra Group

Da_Mian

Witam. Szukam pracy na kierowcę kat.B lecz nie posiadam zbyt dużego doświadczenia na busach. Czy wymagane jest doświadczenie? Jestem chętny podjąć pracę jako kierowca jak wygląda sytuacja z zarobkami i dniem wolnym. Pozdrawiam

@Da_Mian

Kierowca

Czy prowadzicie Państwo rekrutację dla kierowców z C+E na międzynarodówke czy opieracie działalność tylko na busach?

@Kierowca

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Prowadzimy działalność również w zakresie FTL, jednak obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko kierowcy C+E. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na https://www.kariera.arra-group.com/ Pozdrawiamy Arra Group

Wojciech

Witam. Orientuje się ktoś może czy szukają kierowcy po kraju? Doświadczenie mam 4 lata na UE ale szukam czegoś żeby być częściej w domu ponieważ robię prawo jazdy na ciężarówke.

@Wojciech

Dzień dobry, zmieniliśmy profil biznesowy. Aktualnie w krajówce nie mamy własnej floty - współpracujemy z przewoźnikami. Pozdrawiamy Zespół Arra Group

Kierowca Międzynarodowy

Dzisiaj odbyłem rozmowę rekrutacyjną , Pani z HR miła , rzeczowa . Rozmowa długa ale też zadawałem dużo pytań , potem test z jazdy busem ;) Myślałem że to będzie parking a pojechaliśmy w miasto , trochę było stresu ale Pan z Floty też przesympatyczny. Ogólnie rekrutacje oceniam bardzo pozytywnie , a co do samego testu to pozwala sprawdzić swoje umiejętności , kierowca odpowiedzialny jest za siebie , pojazd i ładunek . Ogólnie rekrutacja na +

Jako rezultat zaznaczyłem iż dostałem pracę ale nie przyjąłem gdyż nie było możliwości zaznaczenia innej odpowiedzi a jestem umówiony za tydzień w celu ustalenia konkretnych kroków.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie ARRA GROUP? Na GoWork.pl jest 14 marca kilka ogłoszeń.

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. W celu poznania szczegółów współpracy prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 535 507 071. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej https://www.kariera.arra-group.com/, gdzie znajduje się wiele pytań i odpowiedzi pomocnych w procesie rekrutacji. Pozdrawiamy Arra Group

kandydat

Jak wyglada rozmowa o prace ? Jakie są aktualne warunki i wypłata? Czy Atmosfera jest ok wśród pracowników? Chodzi o stanowisko " Młodszy Specjalista ds. administracji w Zespole Kierowców " . Faktycznie jest tyle obowiązków co w ogłoszeniu? Pracuje się po pracy nadal?

Kiero
@kandydat

Tutaj nikt Ci nie odpowie na te pytania, no chyba że osoba, która była na tym stanowisku. Bardzo lubiana przez kierowców była. Warunki i zakres obowiązków w ogłoszeniu widziałem są opisane co do wypłaty to nie wiem ale pewnie koło n.krajowej się kręci

kandydat
@Kiero

Dzięki za odpowiedź. Szkoda, że nie ma szans na to aby jakiś były pracownik wypowiedział się na temat takiego stanowiska...

@kandydat

Kolego ja tam jeździłem i nic złego na ARRĘ nie powiem i tylko sytuacja rodzinna (narodziny dziecka) zmusiły mnie do opuszczenia szeregów firmy bo chciałem być blisko żony i znalazłem pracę blisko domu. Jak to już ktoś wyżej napisał praca dla singli i rozwiedzionych i tych co lubią jeździć bo jeździ się dużo.

vanEU3.5t

na plus: + Praca dobrze płatna (zwłaszcza na DG) + zwiedzasz Europę + ze spedycją kontakt miły, bez nerwów na minus: - fatalny stan floty, zgłaszane błędy najczęściej są olewane, auta wyposażone bardziej na jazdę po PL, a nie na 3 tygodnie w Europę - baza firmy to istna tragedia (toaleta 8-16, a potem: McD albo Orlen) - jak czegoś nie wiesz, to od spedycji się nie dowiesz, a najprędzej od kolegów (to akurat plus, ale komu za to płacą) - bałagan w zleceniach: nieweryfikowane adresy, ciągłe pomyłki, brak pełnych informacji - z kierowcą mało kto się liczy: stoisz, to stój; nie ma papierów: idź jeszcze raz do celników: może się uda; (usunięte przez administratora)

Artur
@vanEU3.5t

Dodam do tego, brak kompetencji spedytorów, wszystko na twojej głowie zwłaszcza kraje : Serbia, Albania itp. Wieczne blokady kart!

Gruby
@vanEU3.5t

W każdej firmie to kierowca musi szukać adresu zał/rozł i chodzić z papierami - taki urok tej pracy.

@Gruby

Doświadczony driver to wie gorzej jak przyjdzie młody bez doświadczenia i nie ogarnia tematu, odpraw celnych, przepraw promowych itp i nikt mu nie pomoże a potem się załamuje psychicznie i niestety rezygnuje po jednym kółku bo stwierdzi ze to robota nie jest dla niego niestety ale to nie jest praca lekka i przyjemna jak się niektórym wydaje. Kierowca musi mieć jaja i tyle.

Janusz
@Łysy

Dokładnie.

Witam, jak wygląda kwestia umowy o pracę. Od razu pierwsza umowa na czas nieokreślony czy są umowy czasowe? Pozdrawiam

@Anonim

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Stosujemy zasadę umowy na czas określony do 33 miesięcy. Oferujemy również inne opcje zatrudnienia. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 511 070 944. Pozdrawiamy Arra Group

Były kiero
@Anonim

Pierwsza umowa na 3 miesiące, następnie jak nie podpadłeś i dalej chcesz jeździć to na rok i po rocznej na czas nieokreslony zawsze jesrunek ak nie podpadłeś lub chcesz dalej pracować . Aaa jeszcze mala sugestia, nie podpaść niejakiemu panu B. Zdaza się że wtedy umowa nie przedłużona a i u konkurencji jesteś spalony jestem przykladem

@Arra Group Sp. z o.o.

Jeździłem ponad rok temu w ARRA przez 3 miesiące potem zrezygnowałem bo znalazłem pracę na plandece blisko mojej miejscowości. Czy jest szansa wrócić na chłodnie czy droga zamknięta ?

Kiero
@Brodacz

Szukają kierowców wiec szansa jest ale zależy jak się rozstałeś, czy robiles swoją robotę i czy niskiemu nie podpadłeś

@Kiero

Nikomu nie podpadłem po prostu po 3 miesiącach zrezygnowałem i tyle

@Brodacz

Ja to bym zadzwonił do kadr i się spytał a nie tutaj zadawał pytania

Czopek

Bez zmian.

Arek

Dzieńdobry , jestem zainteresowany pracą na kierunkach miedzynarodowych i chcialbym sie wiecej dowiedzieć , ale na podane telefony nie moge sie dodzwonić , czy sa inne numery na ktore mogłbym zadzwonic i ktos by odebrał ?

@Arek

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Proszę spróbować pod numer 511 070 944 lub wysłać zapytanie na adres anna.szczepanska@arra-group.com Pozdrawiamy Arra Group

Szymon

Czy firma przyjmuje również kierowców na kategorię B bez doświadczenia na trasach międzynarodowych? W ogłoszeniu jest wymóg jednego roku, aczkolwiek pytam czy komuś się udało dostać pracę pomijając ten jeden rok?

BaKuN
@Szymon

Jeśli chodzi o działalność to przyjmują bez doświadczenia ale od stawki 300 pln Ja tak zaczynalem , pracuje od 5 miesięcy :)

@Szymon

Gdzieś to doświadczenie trzeba zdobyć bo ja też jeżdże jako kurier w swoim mieście i okolicach ale mam już dość kurierki i myśle o międzynarodówce tylko nie wiem czy lepiej na plandeke czy na chłodnie co radzicie drajwerzy ?

Czarek
@Łysy

Lepiej na chłodnię.

Andżelo
@Czarek

Na plandekach są niższe stawki bo załadują ci towar ty zabezpieczysz i reszta już cie nie obchodzi byle do celu a na chłodni trzeba cały czas pilnować temperatury bo różnie bywa są wahania temperatur i dodatkowo się stresujesz jak coś nie tak. Ja jednak bym ci radził pojezdzić na międzynarodówce najpierw na plandece żeby coś ogarnąć temat.

Vladimir
@Andżelo

Ustawiasz temperaturę, ustawiasz alarm w razie czego i tyle. Nikt Ci paki nie potnie w nocy jak to na plandece bywa. Na chłodni robota czysta zabezpieczanie towaru dużo prostsze niż na plandece nawet pasów nie masz. Tylko chłodnia żadna plandeka. Nie taki diabeł straszny...

@Vladimir

A żebyś wiedział że na plandece to trzeba sie nagimnastykować z zabezpieczeniem towaru a na chłodni tylko tyczki i jedziesz.

Kas

Dzień dobry, czy przyjmujecie do pracy kobiety? Doświadczenie w pracy w Polsce.

@Kas

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Oczywiście, że przyjmujemy. W celu poznania szczegółów współpracy proszę o kontakt pod numerem telefonu 511 070 944. Pozdrawiamy Arra Group

Praca jako kierowca na B

Czy jest możliwość zatrudnienia się jako kierowca na kat. B po kraju ale bez doświadczenia?

@Praca jako kierowca na B

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. W celu uzyskania szczegółów współpracy prosimy o kontakt pod numerem telefonu 511 070 944. Pozdrawiamy Arra Group

Ciepły Przemek

Jak firma rozlicza pakiet mobilności? Bardzo proszę niech forma choć raz się wykaże i napiszę tu na forum.

Nie ciepły
@Ciepły Przemek

No niestety firma płaci na legalu nic pod stolem przez to alimenciarze I komornikowcy się zwalniają. Rozliczenie z trasy robi zew firma która liczy ile i gdzie (kraj) kierowca jezdzil

@Ciepły Przemek

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Rozliczanie Pakietu Mobilności należy do danych poufnych. Jeśli zależy Panu na uzyskaniu informacji związanych z Pakietem Mobilności, prosimy o kontakt pod nr tel. 511 070 944. Z przyjemnością poinformujemy Pana o wszystkich zmianach. Pozdrawiamy Arra Group

Bartłomiej

Witam serdecznie, czy nadal poszukuję państwo kierowców na kat. B? Ja z doświadczeniem 4 letnim. Z góry dziękuję za odpowiedź ????

@Bartłomiej

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Tak, poszukujemy kierowców z kat. B. W celu poznania szczegółów zatrudnienia bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 511 070 944. Pozdrawiamy Arra Group

Uparty

Witam czy to prawda ze jest możliwość wydzierżawienia busa na własnej działalności jeżeli tak to jaki potrzebny jest wkład własny

@Uparty

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Tak, to prawda. Jeśli jest Pan zainteresowany obsługą tras krajowych prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 504 442 032, natomiast w przypadku tras zagranicznych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 531 111 108. Pozdrawiamy Arra Group

Tomasz

I jak wyglądają od lutego składniki wynagrodzenia na C+E gdyż znikają diety i delegacje? Pozdrawiam

@Tomasz

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Ze względu na poufny charakter Pana pytania, w celu poznania szczegółowych informacji dotyczących Pakietu Mobilności, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 511 070 944. Pozdrawiamy Arra Group

Uu
@Arra Group Sp. z o.o.

Tak to bardzo poufne

@Uu

Owszem, wysokość wynagrodzenia pracownika jest informacją poufną. Pozdrawiamy Arra Group

Piotr Piechowiak

Witam jakie sa stawki na wlasnej dzialalnosci bez doświadczenia ? Czy coś sie zmieniło od lutego ????

@Piotr Piechowiak

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. W celu poznania finansowych szczegółów zatrudnienia prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 511 070 944. Pozdrawiamy Arra Group

auta na start przeładowane, wieczne awarie aut i agregatów, notoryczne przerabianie wydruków temperatury. Kto im te certyfikaty wszyste daje? Wyjazd niby na 23 dni.... jak wrócisz po miesiącu to będzie dobrze. Niestety nie polecam pracy w tej firmie. Jedyny plus to ciekawe kierunki.

Nikoś

Cześć, powiedzcie jak wygląda praca w biurze, atmosfera? Czy biurowi to długoletni pracownicy czy uciekają szybko ale są zwalniani? Wynagrodzenie na jakim poziomie przy stanowisku menegerów? Wiecie jakie auta służbowe są przypisane do stanowiska? Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Arra Group Sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w Arra Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arra Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arra Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 13 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arra Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arra Group Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arra Group Sp. z o.o.