ARRA GROUP

Głogów

Opinie o ARRA GROUP

nietoperek 2014-08-01 08:54:20
Praca ciężka, nie każdy się nadaje zarobić można ale dużo się jeździ na plus dobre, często nowe auta, długie wyjazdy za to daja umowe o prace,
Luki 2014-09-15 12:00:19
Pracuje 2 miechy i jestem mega zadowolony, flota duża, auta są nowe, duzo fracht, gonitwa jest, ale gdzie jej nie ma?? Dobra kasiorka. Nie ma co ukrywac, nie jest to praca dla każdego, trzeba czasem sobie radzić w każdej sytuacji.:)
andy 2014-10-26 13:08:59
Moje poczatki,poki co nie narzekam,jesli juz to na wlasna glupote i brak doswiadczenia co niestety szybko daje o sobie znac. Spedytorzy o.k,mozna sie porozumiec,wyrozumiali, jedyne co to szkolenie moglo by byc nieco bardziej szczegolowe bo grono info waznych info wychodzi w praktyce dopiero jak juz czlowiek jakas gafe popelni to sie dowiaduje ze przeciez to mialo byc tak....kasa na czas,auta sprawne, do konca jeszcze nie ogarniam sposobu wyliczania pensji,ale nie jest zle,firma uczciwa i solidna.
andy 2014-12-08 16:22:21
No cóż, jak to się mówi tylko krowa zdania nie zmienia....czasem coś co na początku całkiem nieźle się zapowiada z czasem okazuje się jednym wielkim nieporozumieniem! Zakończyłem współpracę z firmą arra po 3mc, reszta spotkań odbędzie się na sali sądowej, firma wykorzystała mnie i moją naiwność, brak doświadczenia. Forum te ma na celu pomoc potencjalnemu pracownikowi przed podjęciem decyzji, a więc powiem tak, jakie warunki oferuje ta firma każdy musi sam się przekonać, jedyna sugestia to zanim podejmiesz prace zastanów się czemu w firmie arra jest taka rotacja pracowników czemu firma ciągle szuka kierowców? No cóż można założyć ze Poprostu arra ma okropnego pecha i wciąż trafia na nieuczciwych pracowników. ..
tomasz.przemet 2015-05-21 11:54:22
Witam. Pracowałem u Pana Artura kilka lat temu. Przejeździłem kilka miesięcy w ARRA i byłem bardzo zadowolony. Nie powiem i nie napisze żadnego złego zdania o tej firmie. Pieniądze się zawsze zgadzały. Owszem kilometrów dużo ale za spanie nikomu nie płacą. Nie czarowali z odciągnięciami z pensji. Nabrechtałeś to niestety.Żeby pracować na busie w międzynarodówce to trzeba mieć wiele wyrzeczeń. Serdecznie pozdrawiam firmę ARRA.
robcio 2015-06-28 21:52:33
ile średnio zarabiaja kierowcy? jest troche ogłoszeń że poszukuja kierowców, związane to jest z rotacja czy rozwojem firmy? chce tam wysłac cv
serducho 2016-02-09 18:56:56
nie ma to jak sprawdzanie kierowcőw po parkingach.... oskarzanie o przemyt papierosőw alkocholi do innych kraji UE ... nowe zasady w tej firnie.. jeden drugirgo podpierdziela... klamia co by bylo dla nich lepiej.... a juz zapomnij jak masz jakis problem gdy spedytor ma wolne... pozdro
maly 2016-06-02 08:45:00
pracowałem tam chwile.niestety nie jest to tak jak opisują na początku,wszystko było piękne i kolorowe ale niestety pracownik to numer rejestracyjny nic więcej.jeden spedytor to nawet czas wylicza na sen ile kierowcy wystarczy w ciągu doby,wszystko liczone na kalkulatorze,a jak korek cię złapie to problem.15h za kołem bez pauzy to normalne,więc jak nie jesz,nie śpisz i nie chcesz odpoczywać to praca dla takiego człowieka.ja niestety należę do ludzi którzy starają się robić robotę tak jak potrafią najlepiej i często oko przymknęło się na autostradzie,wszystko byle towar dotarł do klienta bo wiem,że czeka ale niestety przez spedycję odechciało mi się.dzwonisz do spedytora (tak mu się wydaje,że jest nim:))mówisz,że raczej nie dasz rady być na czas bo potrzebujesz czas na sen,a on mówi,że nie ma opcji bo towar ma być na czas.czyli wnioskuję,że możesz nie dojechać ale masz próbować,najwyżej z drzewa cię ściągną.takie podejście.Jak ktoś ma rodzinę to odradzam bo z renty się nie utrzyma.wiadomo nikt za spanie nie płaci,ale też sen trzeba brać pod uwagę.bo delegacja to nie oznacza,że przez 24h mamy jechać bo jesteśmy w delegacji i płaci się nam za to.bo na dobrą sprawę 8 h na dobę pracy wg kodeksu pracy i powinna być pauza chyba,że zapłacą dodatkowo za każdą dodatkową godzinę.ale niestety tak nie jest.a tygodniowy czas 40h potrafisz wykręcić w niecałe 3 dni:)
ja 2016-07-02 13:13:48
Bzdura, totalna lipa przemądrzali i aroganccy dyspozytorzy nie mający pojęcia o realiach drogowych, samochody często w opłakanym stanie, mój ostatni był z uszkodzonym rozrusznikiem, uszkodzonymi wycieraczkami, bez ręcznego, na dodatek ze zwarciem w instalacji które sam w drodze usuwałem, poprzednie też nie lepsze 6l oleju na 900 km i do tego 15 l płynu chłodzącego a rataj czak stwierdził, że fiaty tak mają.
Problem z odzyskaniem pieniędzy za pracę, jak chcesz jeździć spokojnie i zarobić to nie w arra.
kierowca 2016-07-12 21:23:20
Jedni narzekaja inni chwala, pracuję w arra już jakis czas i ogolnie jest ok, jak jyz ktos predzej pisał to faktycznie spedytorzy i dyspozytorzy to osoby bez doświadczenia, ktore praktycznie zdobywaja w tej firmie no i faktycznie nue mają pojęcia o realiach drogiwych wiec jest masa błędów nieporozumien niedomówień itp itd no ale to zawsze zawsze wina klienta lub kierowcy. No cóż człowiek podobno uczy sie całe życie. Tylko miec nadzieje ze z czasem beda bardziej kompetentni. Przykre tylko ze nie potrafią podziekowac przeprosić a tym bardziej do bledu sie przyznac. Ale tak jak juz pisalem firma ok, pieniądze na czas a i jak trzeba to predzej, auta tez ok
kierowca 2016-07-13 23:18:15
Większość kierowców kończy pracę bo nie nadają się, są przypadki za nawalaja narazajac firmę na poważne straty ale tez odchodzą przez spedytorow
kierowca arra 2016-09-12 20:12:04
Kierowca jest numerem .... pracuje po 15, 20 a nawet więcej godzin.
Według pseudospedytorów na dobe wystarczy 4 godz odpoczynku.
Kierowca z najdłuższym stażem to 2 lata, bardzo duża rotacja.
ja 2016-10-17 13:30:30
@danio, Wiedział doskonale, twierdził ,że Fiaty tak mają:)) Dopiero jak zaprowadziłem samochód do serwisu okazało się , że silnik był od spodu skasowany i zrobiony przez "fryzjera" u Ratajczaka bo ubezpieczalnie nie uznała roszczenia dla tego są takie problemy.
Z wypłatą też był problem bo wystawiłem rachunek i zamiast 10 dni czekałam 3 tygodnie i to wypłacił z wielką łaską, szczęście, że dałem sobie z nimi spokój.
Nie wierzcie w te bzdury które wpisuje rodzinka Ratajczaka jak to w firmie nie jest wspaniale rotacja tam zawsze była wysoka głównie przez niedoświadczonych spedytorów nie mających najmniejszego pojęcia o realiach na drogach europy, że nie wspomnę o Ukrainie czy Turcji.
wąski 2016-10-17 15:53:02
@ja 2016-10-17 13:30:30
o jakim rachunku mowisz? nigdy nie przedstawiam rachunku a mam kase na kacie. na rozliczenie czekales 3 tygodnie? pracuje tutaj ponad rok i najpozniej kase mialem po 7 dniach od zjazdu. zreszta mowia ze tak rozliczaja, a z tego co wiem to na turcje nie jezdza wiec na pewno piszesz o tej samej firmie? rotacja jest spora bo przychodza osoby ktore Nic nie wiedza o pracy Kierowcy busa a pozniej narzekaja - spotykam takie ewenementy na parkingach ze bajko pisarze z garbsenu i dzangłery sie chowaja. pracowalem w kilku busiarskich firmach i mam porownanie. nie jest tutaj tak zle jak wszyscy na forum pisza - idz do innych firm i zobacz jak tam jest - ja bylem i podziekowalem bo po wyplate musialem jezdzic z kolegami a trasy po 2000 tys km robilem w 24 godziny
Metro 2016-10-17 18:00:29
W tym momencie pojawił się Opiekun Klienta Kluczowego i jest pilnie poszukiwany ściśle do głogowa, oraz na województwa lubuskie i wielkopolskie, dobry deal
Zostaw swoją opinię o ARRA GROUP - Głogów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARRA GROUP