ARRA GROUP

Głogów

Opinie o ARRA GROUP

nietoperek 2014-08-01 08:54
Praca ciężka, nie każdy się nadaje zarobić można ale dużo się jeździ na plus dobre, często nowe auta, długie wyjazdy za to daja umowe o prace,
Luki 2014-09-15 12:00
Pracuje 2 miechy i jestem mega zadowolony, flota duża, auta są nowe, duzo fracht, gonitwa jest, ale gdzie jej nie ma?? Dobra kasiorka. Nie ma co ukrywac, nie jest to praca dla każdego, trzeba czasem sobie radzić w każdej sytuacji.:)
andy 2014-10-26 13:08
Moje poczatki,poki co nie narzekam,jesli juz to na wlasna glupote i brak doswiadczenia co niestety szybko daje o sobie znac. Spedytorzy o.k,mozna sie porozumiec,wyrozumiali, jedyne co to szkolenie moglo by byc nieco bardziej szczegolowe bo grono info waznych info wychodzi w praktyce dopiero jak juz czlowiek jakas gafe popelni to sie dowiaduje ze przeciez to mialo byc tak....kasa na czas,auta sprawne, do konca jeszcze nie ogarniam sposobu wyliczania pensji,ale nie jest zle,firma uczciwa i solidna.
tomasz.przemet 2015-05-21 11:54
Witam. Pracowałem u Pana Artura kilka lat temu. Przejeździłem kilka miesięcy w ARRA i byłem bardzo zadowolony. Nie powiem i nie napisze żadnego złego zdania o tej firmie. Pieniądze się zawsze zgadzały. Owszem kilometrów dużo ale za spanie nikomu nie płacą. Nie czarowali z odciągnięciami z pensji. Nabrechtałeś to niestety.Żeby pracować na busie w międzynarodówce to trzeba mieć wiele wyrzeczeń. Serdecznie pozdrawiam firmę ARRA.
robcio 2015-06-28 21:52
ile średnio zarabiaja kierowcy? jest troche ogłoszeń że poszukuja kierowców, związane to jest z rotacja czy rozwojem firmy? chce tam wysłac cv
kierowca 2016-07-12 21:23
Jedni narzekaja inni chwala, pracuję w arra już jakis czas i ogolnie jest ok, jak jyz ktos predzej pisał to faktycznie spedytorzy i dyspozytorzy to osoby bez doświadczenia, ktore praktycznie zdobywaja w tej firmie no i faktycznie nue mają pojęcia o realiach drogiwych wiec jest masa błędów nieporozumien niedomówień itp itd no ale to zawsze zawsze wina klienta lub kierowcy. No cóż człowiek podobno uczy sie całe życie. Tylko miec nadzieje ze z czasem beda bardziej kompetentni. Przykre tylko ze nie potrafią podziekowac przeprosić a tym bardziej do bledu sie przyznac. Ale tak jak juz pisalem firma ok, pieniądze na czas a i jak trzeba to predzej, auta tez ok
kierowca 2016-07-13 23:18
Większość kierowców kończy pracę bo nie nadają się, są przypadki za nawalaja narazajac firmę na poważne straty ale tez odchodzą przez spedytorow
kierowca arra 2016-09-12 20:12
Kierowca jest numerem .... pracuje po 15, 20 a nawet więcej godzin.
Według pseudospedytorów na dobe wystarczy 4 godz odpoczynku.
Kierowca z najdłuższym stażem to 2 lata, bardzo duża rotacja.
wąski 2016-10-17 15:53
@ja 2016-10-17 13:30:30
o jakim rachunku mowisz? nigdy nie przedstawiam rachunku a mam kase na kacie. na rozliczenie czekales 3 tygodnie? pracuje tutaj ponad rok i najpozniej kase mialem po 7 dniach od zjazdu. zreszta mowia ze tak rozliczaja, a z tego co wiem to na turcje nie jezdza wiec na pewno piszesz o tej samej firmie? rotacja jest spora bo przychodza osoby ktore Nic nie wiedza o pracy Kierowcy busa a pozniej narzekaja - spotykam takie ewenementy na parkingach ze bajko pisarze z garbsenu i dzangłery sie chowaja. pracowalem w kilku busiarskich firmach i mam porownanie. nie jest tutaj tak zle jak wszyscy na forum pisza - idz do innych firm i zobacz jak tam jest - ja bylem i podziekowalem bo po wyplate musialem jezdzic z kolegami a trasy po 2000 tys km robilem w 24 godziny
Metro 2016-10-17 18:00
W tym momencie pojawił się Opiekun Klienta Kluczowego i jest pilnie poszukiwany ściśle do głogowa, oraz na województwa lubuskie i wielkopolskie, dobry deal
news 2017-03-18 12:23
Jest ktoś w stanie się wypowiedzieć np. o stanowisku Koordynatora transportu krajowego w tej firmie, ponieważ takie ogłoszenia się pojawiają. Czy jest szansa na przyjęcie jeśli nie ma się wymaganego doświadczenia, ale chętnie by się nauczyło u nich, czy w ogóle oni są chętni aby kogoś uczyć czy tylko doświadczone osoby mają szansę?
Zostaw swoją opinię o ARRA GROUP - Głogów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARRA GROUP