Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

sep

zuzka glupia babo co ty [usunięte przez moderatora] za glupoty naiwna jestes niech twojemu chlopu sie cos stanie to won do polski i finito nielicz dudkow bo to za malo bedzie niemcy minimum 12 do 18 e a polaczki godza sie za 4 6 e ryja im jeszce nie tluka ja w warszawie pracowalem i hutnicy zarabiali 4,5tys a ja w spolce zoo 1800 zl dlugo nie przepracowalem bo dali mi do zrozumienia nawet i przez zwiazki bylo latwione zeby przyjeto mnie do hutnikow nie stety nie musialem odejsc roznica kasy proste a polaczki w niemczech za ochlapy pracuja i niemcy nie reaguja oni szybko sie dowiedza tam sporo neonazistow jest jeden opisywal co w berlinie pracowal jak neonazisci obcokrajowcow gonia bo im psuja rynek pracy

czeslawek

Kto mi napisze prawdę o tej pracy?

jola

zuźka - 2013-07-21 19:53:06 Nie jest tam super!! trzeba się naharować i to w bardzo dziwnych godzinach. na konto wpływa wypłata regularnie, i jak przeliczyć na złotówki - to jest kwota całkiem fajna! Mój mąż przyjeżdża co dwa tygodnie- i tak odliczyć na paliwo i na wałówkę dla niego -to też sporo idzie , ale i ,,dość" zostaje. Pewnie, że najlepiej by było ,gdyby była praca w kraju i niech by zarobił połowę z tego co tam dostaje- to byłby problem rozwiązany. Ale nie mamy wyjścia-dzieci studiują i potrzeba jest kasa na ich wykształcenie. Są tu na forum tacy wyzywają wszystkich takich jak mój mąż ,ze się zgadza na tę robotę i tu siedzi - cawniaczą się , to niech podadzą namiary na uczciwą firmę w Polsce, która zatrudni na tych wspaniałych i uczciwych warunkach o których wypisują .A druga sprawa- to nie kieruj się zbytnio opiniami na forum - bo idzie zwariować. Owszem , prawdą jest, że różni ludzie tam pracują i mają różne wyobrażenie o wierności. Są tacy co zdradzają i to mężczyźni i kobiety- tego nie da się ukryć .Ale co nam pozostaje? wiara ,że to nie nasza druga połowa zdradza. Rozmawiajcie z sobą jak najczęściej , twoja żona musi wiedzieć ,że ją kochasz, że tęsknisz i jej wierzysz!!Nie zamartwiaj się,, na zaś". Ale jeżeli masz dowody na to ,że tam się zabawia, to jej nie puszczaj. Pamiętaj , jeżeli jedno z współmałżonków raz zdradzi - to zrobi to i następnym razem- raptem nie sporządnieje a tam warunki to igraszek sąCo ty mówisz jakie nieźle pieniądze jak wszystko drożej więcej zarabiasz więcej wydajesz i kolko się zamyka pracując w Niemczech wydając w Polsce to wtedy jest różnica.praca mogła by być lepiej płatna ale to wina ludzi którzy sami godzą się na 12h harowke za 4,5 euro po nocach

zuźka

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

Psikutabezs

A mnie tam nie ma juz byłem 3 miesiące i wg umowy i umówionej stawki złodzieje i tyle nowoczesne [usunięte przez moderatora]

r.z.

r.z. - 2013-07-21 15:42:45 zużka - 2013-07-21 15:26:59 r.z. - 2013-07-21 14:13:15 byly pracownik miesieczny - 2013-07-21 08:58:08 Gdzieś podobno proponują 800euro na umowie ms meat albo ma chura ale nie potwierdzone stawka idzie w gore bo pracowników brakuję przestrzegam przed ta firma w rhedzie każdego kto tam się wybiera Moja żona tam się wybiera po pauzie.I co w tym złego???nic złego!! jak wytrzymała przed pauzą i dała radę , to teraz jej będzie łatwiej Mój mąż tam jest już 9 lat - i jest wszystko ok!To mnie pocieszyłaś bo idzie zwariować jak się czy to forum? Dziękuje!Zużka to jest wsparcie bo tak jak wspominałem jak się czyta wszystkie posty to tylko się rozwieść lub skończyć z sobą a życie niestety zmusza nas czasem do rozstania mimo dobrego związku i miłości.Jeszcze raz dziękuje!!!!

zużka

FANTASTA

byly pracownik miesieczny - 2013-07-21 08:58:08 Gdzieś podobno proponują 800euro na umowie ms meat albo ma chura ale nie potwierdzone stawka idzie w gore bo pracowników brakuję przestrzegam przed ta firma w rhedzie każdego kto tam się wybiera jakie 800 euro na umowie? Chyba śnisz albo jesteś poeta? Podstawa 1500 zela od tego ZUS cała reszta to tzw.premia czyli coś co do emerytury ani renty ci się nie liczy a frajerów tam nie brakuje a do emerytury nikt tam nie do żyje a renta od takiej stawki to tylko się powiesić.

byly pracownik miesieczny

inspekcja pracy

sep - 2013-07-19 19:35:06 w ryja i do polski madrali niemcy niechca pracowac za te stawki a[usunięte przez moderatora] lapia sie i placza ze ich gonia i 200t i po12 godz a zadowolona ze przeliczy i ma 4000tys ciemiaki krotko postaw przed przyjeciem i umowa za co ja pracuje i jakie warunki nie na zlecenie i nie na bank godzin jak nie wiesz to spytaj sie starszych co tam pracuja i nie psuj wizerunku polaka a nie murzynanieświadomi wolą[usunięte przez moderatora] jak oszołomy za ochłapy i się cieszą dokładnie tak i wracają na pauze robią z siebie książęta i księżniczki konkretnie zgadzam się!

sep

w ryja i do polski madrali niemcy niechca pracowac za te stawki a [usunięte przez moderatora]lapia sie i placza ze ich gonia i 200t i po12 godz a zadowolona ze przeliczy i ma 4000tys ciemiaki krotko postaw przed przyjeciem i umowa za co ja pracuje i jakie warunki nie na zlecenie i nie na bank godzin jak nie wiesz to spytaj sie starszych co tam pracuja i nie psuj wizerunku polaka a nie murzyna

to ja

kolejna/ny imbecyl/ka nikt tobie nie broni tam jechać i gibać po 12 h ale przez takich jak wy są właśnie takie warunki niewyedukowanych nawet nie wiesz że płacą tobie diety i inne w twojej wypłacie i składki do zus w Polsce od 1500 brutto a taka mądra/y jesteś szkoda słów później nie płacz po forach jak kręgosłup siądzie kolana lub co innego

to ja!!

inspekcja pracy - 2013-07-19 08:28:47 aga - 2013-07-18 17:00:30 witam chcialam odniesc sie do wypowiedzi je bec ta osoba chyba nie widziala obozu pracy niech jedzie do baera popracowac a zeby bylo lepiej tam gdzie pracuja tzw zaburzany ja prawie wrocilam z takiego obozu takie ludzie jak tam byli robiliby cala dobe ty piszesz ze tonis to oboz gdzie mozna odpoczac sa ustalone godz pracy wiesz co masz robic mozesz isc na zakupy tam nawet nie miales czym a zapomnij zeby cos ugotowac do jedzenia bo po ciezkiej pracy o 24 umyc sie i spac i na koniec jak bym byla miekka to na 2gi dzien do polski wytrzymalam 2miesiace bo tak mialam umowe sezon przepraszam ze pisze na forum,ale jak czytam to mnie trafia jak ktos pracujacy w zakladzie moze nazwac obozem niech jedzie w pole i to nie niemiec goni to gonia polacy lizacy mu (usunięte przez administratora) takze nie wiem czy wlascicili zakladow czy tez gospodarstw mozna szkalowac my polacy puknijmy sie w czolo Się nie dziwie ze dajesz sobą tak pomiatać i nie zgłaszasz żadnego sprzeciwu.ja lubisz być traktowana jak niewolnik i zamiast kosić gruby hajs wg przepisów delegacja i czasu pracy godzin to teraz nie pisz jaka bylas twarda pracując tam cały turnus tylko jak dałaś się wykorzystywać w nieludzkich warunkach.to nie wina posrednikow a ludzi ze tak dają sobą pomiatac przykładowy tonnies znalazl naiwnych Polaków którzy wykorzystują rodaków za psie pieniądze i się jeszcze cieszą z tego.poprostu za inteligentni żeby zrozumieć ze 1000 euro zarobione tam nie dane im nic w kraju do tego ,nie wiedza ze należy im sie dieta i inne przywileje płaczą na forum. Zamiast zrobić coś z tym żenujące. TY INSPEKTOR - od siedmiu boleści!!!! walnij się w ten głupi łeb, jak ludzie nie mają co do gara włożyć, rachunki nie popłacone, to myślisz, że będą oglądać się na diety- srety!!??? patrzą żeby zarobić i jak ktoś ma do wyżywienia i do ubrania dzieci , to będzie spał pod drzewem i jadł spleśniały chleb, żeby żeby dzieciaki nie odczuły głodu!!! 1000 EURO to w Polsce masz 4 tysiące- kto się nie poświęci??? chyba tylko leń , obibok, i taki , co lubi siedzieć na garnku Pomocy Społecznej. AGA!!! moje gratulacje że wytrzymałaś chociaż trochę , to się nazywa ,,chęć zarobienia pieniędzy , a nie siedzenie i biadolenie""

inspekcja pracy

hans

krzys - 2013-07-18 17:08:35 A na jakie stanowisko najlepiej na pierwszy raz się dostać? Złożyłem podanie i napisałem że na pakowacza. Tylko nie wiem czy do tej firmy się łatwo dostać czy niebardzo. Nie napisałem na podaniu polecającego bo nie miałem kogo wpisać. Składałem podanie do oddziału bliżej dortmundu. A pilnie potrzebuję pracy bo zbieram na emigrację do australii.Czy ty czytałeś opinie? 98% to negatywy 1.99% żarty a 0.01 to pozytyw napisany przez tych co szukają na nowy turnus wycieczkowiczow.

szok

aga - 2013-07-18 17:00:30 witam chcialam odniesc sie do wypowiedzi je bec ta osoba chyba nie widziala obozu pracy niech jedzie do baera popracowac a zeby bylo lepiej tam gdzie pracuja tzw zaburzany ja prawie wrocilam z takiego obozu takie ludzie jak tam byli robiliby cala dobe ty piszesz ze tonis to oboz gdzie mozna odpoczac sa ustalone godz pracy wiesz co masz robic mozesz isc na zakupy tam nawet nie miales czym a zapomnij zeby cos ugotowac do jedzenia bo po ciezkiej pracy o 24 umyc sie i spac i na koniec jak bym byla miekka to na 2gi dzien do polski wytrzymalam 2miesiace bo tak mialam umowe sezon przepraszam ze pisze na forum,ale jak czytam to mnie trafia jak ktos pracujacy w zakladzie moze nazwac obozem niech jedzie w pole i to nie niemiec goni to gonia polacy lizacy mu (usunięte przez administratora) takze nie wiem czy wlascicili zakladow czy tez gospodarstw mozna szkalowac my polacy puknijmy sie w czolo Tunisu nic nie pobije tam jest najlepsza robota.dla fanów media marktu

ferdi

sep - 2013-07-18 17:15:09 najlepiej skladaj na dyrektora fucha nie do zdarcia polecam E no co ty taka kiepsko płatna na prezesa odrazu

sep

najlepiej skladaj na dyrektora fucha nie do zdarcia polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG