Teknosystem Sp. z o.o.

Opinie o Teknosystem Sp. z o.o.

opec

masz problemy z główką? tak, bedą zwolnienia, zeby zrobić miejsce dla ciebie

madman

jak najdalej od ts-u, złodziejska firma z żenującą ekipą "zarządzającą" a w zasadzie nazwałbym ich zastraszonymi sługusami bojącymi się o swoje stołki bo w innych szanujących firmach nie mieli by szans nawet na rozmowy kwalifikacyjne... ogólnie oby israel miał ich w swojej opiece... cdn, 300

madman

Eee, Jeszcze nie upadła i raczej na to się nie zanosi, Andrew D. dba o to żeby ten "dawca" żył na skraju wyczerpania kosztem maksymalnych cięć zarobków pracowników... cdn. 300

rick

To jeszcze ta firma nie upadła?

elektromonter

Dostałem tą pracę po znajomości, tzn wciągnął mnie tam kolega tam pracujący. Moja rozmowa kwalifikacyjna to była bardziej fikcja niż prawda. Pracują tam pielęgniarki itp więc szkoła nie jest wymagana. Tak naprawę to wszystkiego możesz się nauczyć chyba że ktoś jest tumanem. Pracowałem tam około 10 lat temu ale zrezygnowałem przez zmianami, dla mnie nie korzystnymi. Na rozmowie musiałem narysował jak wygląda w rysunku technicznym opornik, dioda itp. Śmieszna była ta rozmowa.

Larry

Ja podobnie jak łukasz przeczytałem wiele dobrego o teknosystem, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnych ofert pracy do nich, nie wiecie gdzie się ogłaszają? Interesowało by mnie coś szczególnie przy światłowodach.

łukasz

Teknosystem ma w Internecie sporo artykułów o inwestycjach, typu nowoczesne centrum obróbki przewodów i kabli.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz ?

sapcio - 2013-01-08 19:20:54 Co tam słychać w T ? Same stare opinie, a ja niewiele wiem o firmie. Pomożecie?Cud miód i malina!!!

sapcio

Co tam słychać w T ? Same stare opinie, a ja niewiele wiem o firmie. Pomożecie?

Hardkorowy Koksu

Firma niepoważna zarząd do bani , pracownik w tej firmie jest nikim .Odradzam współprace z tą firmą omijać z daleka !

ta cala firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) unikajcie tego miejsca jak ognia. [usunięte przez moderatora]

S.D. a moduł to pewnie u Ciebie a nie u Romana

Kazik

Panie Romanie, Pan się nie boi, Przecierz moduł w garażu ciągle stoi!

Marny Poeta

Dziś w TS-e stres na maksa, zginął moduł do Komaxa. Więcej rymować niestety nie umiem, ale włodarzy naszych rozumiem!

Paleta

Oddajcie moduł do komaxa

o dla boga cóż to się tutaj dzieje. widzę że niezły zamęt panuje ;) pozdrawiam

Do Prawnika

Człowieku, nie [usunięte przez moderatora] ogniem, to tylko luźne i niezależne forum, a nie sala sądowa. Wyluzuj!!! PS Pozdrowienia dla GOLDEN BOYS. Są najlepsi!!!

Zgadzam się z tobą i powiem więcej [usunięte przez admina] , to oni decydują kto jaką pracę dostaje, ile ma zarobić i kto ma być aktualnie zwolniony bo im zagraża. Dyrektor jest w porządku, tylko nie wie co się dzieje na produkcji, bo jest manipulowany przez (usunięte przez administratora) reszta siedzi cicho bo się ich boi albo włazi im tam gdzie słońce nie dochodzi byle dostać się do układu.Ale mimo wszystko niektórych bardzo mile wspominam.

Drogi "Anonimie", nie interesuj się tyle, bo kociej mordy dostaniesz! A brak odwagi, można przypisać jedynie Tobie.. nie dość że, podszywasz się pod drugą osobę, to jeszcze nie masz odwagi spytać się jej osobiście (co byłoby chyba najrozsądniejsze?), o przyczynę zwolnienia. Z drugiej strony, taka niewiedza świadczy o tym, że jesteś osobą spoza firmy, z kolei informacje jakie posiadasz świadcząo tym, że musisz być bliską osobą.. wniosek nasuwa się jeden:) Dziękuję, do widzenia. Pozdrawiam wszystkich czytających, też Was kocham:* To byłem ja, Jarząbek :)

To w jaki sposób ktoś się rozstał z firmą nie powinno nikogo obchodzić, jest to tylko sprawa jego i pracodawcy!! Każdy powinien pilnować swojego nosa!! Dziwi mnie że ktoś się chce podszyć pod pewną osobę i nie ma odwagi podpisać się pod swoją wypowiedzią. Jaki jest sens robić komuś nieprzyjemności. [usunięte przez admina] Trzeba brać odpowiedzialność z swoje słowa!!

Zostaw merytoryczną opinię o Teknosystem Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teknosystem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teknosystem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknosystem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teknosystem Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teknosystem Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teknosystem Sp. z o.o.