Teknosystem Sp. z o.o.

Opinie o Teknosystem Sp. z o.o.

Kpiarz

Jak to w życiu bywa W Teknosystemie też wszystko się zmienia Podwyżki są lecz ich nie ma Jak wyrobisz 150% normy pracowniku To Twóji portrecik przodownika pracy powieszą w korytarzyku A jak zrobisz błąd i ni będziesz posłuszny To Ci 500 odejmą z miesięcznej jałmużny Ah! Przepraszam pensja to przecież nagroda Jak to pracownikom produkcji Wielki Brat podał I nie naciągaj już firmy na nadgodziny Bo w zadek dostaniesz kopa bez ważkiej jprzyczyny.

Kpiarz

Jak to w życiu bywa W Teknosystemie też wszystko się zmienia Podwyżki są lecz ich nie ma Jak wyrobisz 150% normy pracowniku To Ci portrecik przodownika pracy powieszą w korytarzyku A jak zrobisz błąd nie bedziesz posłuszny to Ci 500 odejmą z miesięcznej jałmużny. Ah przepraszam pensja to przecież nagroda Jak to pracownikom produkcji Wielki Brat podał. J nie naciągaj już fiirmy na nadgodziny Bo w zadek dostaniesz kopa Bez ważnej przyczyny.

obserwator

Tam aktualnie dzieje się coś dziwnego. Radzę poczekać kilka miesięcy. Na razie bardzo niestebilne miejsce zatrudnienia. Mam nadzieję, że "chwilowo" nie polecam. Obecnie nie widzę nadziei dla pracowników produkcji w tej firmie. Życzę powodzenia całej firmie - bo pracownicy fizyczni w tej firmie to jedyny potencjał rozwoju. Umysłowi też myślą, ale tylko o sobie. Coś się kończy, coś się zaczyna. Takie koleje ludzkiego losu.

@obserwator

Grunt ze w toyotcie kola sie kreca....yyyyyy... a według wykresu taki mamy klimat yyyyyyy... podwyzek nie budziet :p yyyyy tzn są, ale ich nie ma yyyy i dziekuje za rozmowe.

@Takitam

Co się dzieje w Teknosystem? I co z tymi podwyżkami? Będą w końcu czy nie?

Miłosz

Polacy lubią narzekać, widać to po komentarzach nie tylko tej firmy. Pracowałem w tej firmie z 15 lat temu, było ok i kasa była fajna a ludzie i tak narzekali. Oczywiście że wszyscy ze wszystkimi się nie dogadają ale można żyć bez konfliktów z większą ilością ludzi bo wiadome jest że są tacy, którzy lubią konflikty i tacy, którzy w twarz nie powiedzią a za plecami swoje. Ludzie dobrze usposobieni i pomocni innym mają przyszłość nie tylko w tej firmie a kto nastawiony na własny egoizm to chyba już tylko praca w bankach lub ubezpieczeniach.

@Miłosz

15 latntemu byl hajs, teraz jest wielkie nic. Radze sie nie wypowiadac, albo jeszcze lepiej! Zatrudnic na obecnych warukach aby moc sie wypowiedziec.

elektromonter

Dostałem tą pracę po znajomości, tzn wciągnął mnie tam kolega tam pracujący. Moja rozmowa kwalifikacyjna to była bardziej fikcja niż prawda. Pracują tam pielęgniarki itp więc szkoła nie jest wymagana. Tak naprawę to wszystkiego możesz się nauczyć chyba że ktoś jest tumanem. Pracowałem tam około 10 lat temu ale zrezygnowałem przez zmianami, dla mnie nie korzystnymi. Na rozmowie musiałem narysował jak wygląda w rysunku technicznym opornik, dioda itp. Śmieszna była ta rozmowa.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Teknosystem Sp. z o.o.?

Takitam

brak odpowiedzi to tez odpiwiedz :)

Antoni

Od dawna nie udzielacie się w tym wątku i zastanawiam się jaka jest tego przyczyna. Może jakiś pracownik zechce podzielić się swoimi przemyśleniami na temat pracy w Teknosystem?

Edyta

Teknosystem poszukuje Pracownika Wsparcia Produkcji. Wymagane są zdolności manualne, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany ofertą pracy to dodaję link: http://www.teknosystem.com.pl/praca Czy jesteście w stanie powiedzieć, jak wygląda praca na tym stanowisku?

@Edyta

Ile może zarobić taki pracownik wsparcia produkcji? 2500 będzie?

Edyta

W związku z tym, że nie podzielasz opinii @Pracownik, chciałabym wiedzieć, jakie jest Twoje zdanie dotyczące pracy w Teknosystem? Z którymi opisanymi wcześniej kwestiami się nie zgadzasz? Zachęcam Ciebie do aktywności na forum, dzięki temu, osoby zainteresowane pracą w firmie, będą mogły wyciągnąć o niej wnioski z różnych perspektyw.

Edyta

Obecnie firma poszukuje pracowników na stanowiska: kontroler jakości, pracownik wsparcia produkcji, możecie napisać coś więcej o pracy na tych stanowiskach? Czy umowa jest o pracę na pełen etat, jak wygląda system czasu pracy? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, socjal, premie? Możliwość rozwoju i szkoleń? Jak wygląda atmosfera w firmie?

Leszek

Może ktoś napisze jak się wam pracuje? Warto aplikować?

Gtv2

Czy pracuje tam tam jeszcze (usunięte przez administratora) i piekna K?

Edyta

@Kolejny możesz rozwinąć to "nic"? @TakiTam a czy prowadziliście jakieś rozmowy na ten temat w firmie Teknosystem o innej stawce godzinowej za pracę w święta czy w innych wyjątkowych sytuacjach?

Edyta

@Pracownik czyli nadgodziny nie są płacone w Teknosystem Spółka z o.o.? A może dostaje się zamiast tego dni wolne? Czy nic nie dostajecie? Możesz powiedzieć dokładniej jak to wygląda. To istotne w Twojej wypowiedzi.

TakiTam
@Edyta

Płacą, ale czy to świątek, piątek czy niedziela.. jedna stawka godzinowa. Czy to zgodne z kodeksem pracy?

Kolejny
@TakiTam

W tej firmie nic nie jest zgodne z kodeksem pracy, brak jakiegokolwiek poszanowania pracowników.

Edyta

Są może osoby tutaj, które aktualnie pracują w firmie Teknosystem i chciałyby dać merytoryczną opinie na temat współpracy, udzielić rad odnośnie rekrutacji? Na stronie nie ma informacji o rekrutacji w firmie, ale może ktoś wie z bliższego źródła czy szukają tam pracowników. Na pewno zainteresuje to osoby, które szukają informacji na ten temat.

Wyzwolony

Przełożonych się nie lekaj, mało pracuj dużo stękaj. Nie przejmuj się swą pracą bo i tak Ci (usunięte przez administratora) płacą. Jesli jestes w niskiej grupie wolno miec Ci wszystko w (usunięte przez administratora)

kriegsmarine

Juz nikt sie niczego nie dowie o tej firmie, wycinane komentarze mówia rownie dużo co ich treść. Ts to zwykły kibel obsadzony przez okolicznych wieśniaków. na 100 zatrudnionych tam osob moze 5 jest z Warszawy, a każdy wie jak zawistne są wieśniaki :)

Rambo

eeeee, chciałbym wam tylko przypomnieć : Jeszcze gdy chodziłem do Teknosystem, to był tam taki Adrian, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem. Tak że tylko to chciałem powiedzieć.

Syryjskich namiestnik

To do kogo mam uderzać, bo już się pogubiłem?

mea

@gucio a masz informacje o tym, że tylko tak pozyskują pracowników?

ans

Dobrze się tam pracuje i nie wiem skąd macie te informacje, ale u nich akurat nie zanosi się na kryzys, już dawno z niego wyszli, a prezes robi co może żeby było jak najwięcej nowych zleceń.

Zostaw merytoryczną opinię o Teknosystem Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teknosystem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teknosystem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknosystem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teknosystem Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teknosystem Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teknosystem Sp. z o.o.