Technokabel S.A.

Opinie o Technokabel S.A.

admin 2015-07-11 15:59
Masz jakieś wieści o firmie Technokabel S.A.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.
YKY 2015-07-31 17:17
nie polecam współpracować.
kmok 2016-04-26 21:23
waos, podejrzwam, że po prostu za słąbe warunki zaproponowali... ale akurat to taka branża
Anna Szreńsk 2017-03-20 13:17
Nie polecam tam pracować.Ludzie po wielu latach pracy mają stawkę 10 zł/h.Miesięcznie około 1700 zł(śmiech na sali)Znam wielu ludzi którzy tam pracowali i pracują.Ludzie którzy tam pracowali szybciej odchodzili aniżeli się przyjmowali,ciągła rotacja ludzi,przychodzą,orientują się co ich tu czeka(a raczej nic nie czeka)i bez podziękowania odchodzą,bo nie ma za co dziękować,zostają tylko żonaci i ludzie z wieloletnim stażem ale to tylko przez zasiedzenie się i którym ciężko już byłoby odnaleźć się w nowej pracy lub w ogóle ją znaleźć.Wykorzystują położenie/lokalizację Szreńska gdzie poza fermami drobiu nie ma praktycznie pracy,a i w fermach jest ograniczona ilość m/pracy.Sami natomiast opływają w luksusach.Ciągle płaczą,że bieda i kryzys i co z nimi dalej będzie,a całkiem niedawno kupili sobie około 20 nowych aut prosto z salonu(VW Passat).Wewnątrz panuje wszechobecne kumoterstwo i nepotyzm czego nawet nie ukrywają.Mogłabym jeszcze tak długo ale nic to nie zmieni.
Zostaw swoją opinię o Technokabel S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technokabel S.A.